[TVN] Kropek

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

[TVN] Kropek

Post autor: michal641 »

Czy nie wiecie moÂże przypadkiem czy TVN przewiduje emisjĂŞ trzeciej edycji Kropka?

PS.: Nie mam co naklejac na ekran TV.... :D
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Nie sÂądzĂŞ, bo to juÂż siĂŞ chyba kaÂżdemu znudziÂło (no, moÂże poza MichaÂłem). :p
Przyklej sobie na TV zdjĂŞcie jakieÂś Âładnej pani, jeÂśli tak Ci brakuje naklejek. :]
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

kropeczek222

Post autor: michal641 »

No ok, przykleje sobie foteczke Pani Justynki Pochanke... :D
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

Heh, ja kiedys w drugiej edycji wyslalem kropka kupionego jeszcze przy okazji pierwszej edycji (wtedy jakos nie zdÂązylem). No i teraz jest tak, ze do tej pory przysylaja mi reklamy i dzwonia z firm, ktore dostaly moje dane od tvn (na prawde, pytalismy skad maja te dane). Zatem nie zamierzam wiecej wysylac k r o p e k.
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

rejk

Post autor: michal641 »

jestes pewny, ze te dane majÂą wlasnie od TVN ?
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

Tak, jestem pewien, bo ostatnio np. dzwonili z tele2 i tata jak zwykle zapytaÂł, skÂąd oni maja ten numer. I gosc powiedzial, ze od tvn z konkursu Kropek. ZresztÂą wczesniej tez juz kilka razy dzwonili i wtedy tez mowili, ze dane maja od kropka i raz jak przyszedl list z reklama jednej firmy, tez ustalalismy skad maja nasze dane i tez potwierdzili, ze od Kropka z tvn.

dlatego, jak ktos chce brac udzial w tym konkursie powinien sie zatanowic, czy warto, chociaz mnie osobiscie to zupelnie nie przeszadz, ze czasem jakas reklame przysla lub ktos zadzwoni z reklama, przeciez nie musze tego czytac, ani z nimi gadac. No w kazdym razie, dzieki kochanemu kropkowi jestesmy juz dozywotnio skazani na nekanie listami i telefonami...
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Taaa... Ja dostaÂłem (tzn.moja Mama) segregator z przepisami z Knnorra, jekieÂś gazety, broszury itp.
Żartowałem.
Ewaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: środa 13 paź 2004, 15:32

Post autor: Ewaa »

KiedyÂś teÂż wysÂłaÂłam Kropka, ale nic nie przysÂłali, nie zadzwonili. :P

Co do trzeciej edycji - nie mam nic przeciwko, ale lepiej, aby jej nie byÂło. :wink:
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

no do mnie teÂż dzwonili z Tele2 i goÂściu odrazu powiedziaÂł Âże numer ma z TVN Kropka.. :D
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

kwiatek pisze:Taaa... Ja dostaÂłem (tzn.moja Mama) segregator z przepisami z Knnorra, jekieÂś gazety, broszury itp.
no w³aœnie moja mama tak samo, wysy³a³a na kropka a póŸniej przyszed³ list, ze bêdzie otrzymywaÌ darmow¹ gazetkê Tyi Twój dom, a dane maj¹ z konkursu Kropek TVN :?
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Niestety, ale wypeÂłniajÂąc takie dokumenty (przecieÂż tam byÂło pytanie nawet o skÂład rodziny i samochĂłd, ktĂłrym familia jeÂździ :huh:), trzeba siĂŞ z takimi "nastĂŞpstwami" liczyĂŚ. Jeden podpis wystarczy do rozpoczĂŞcia fascynujÂącej kolekcji makulatury. :devil:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość