Jak media relacjonują wydarzenia w Watykanie

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

ciekawy jestem [jak kaÂżdy pewnie] kogo teraz wybiorÂą na nastĂŞpcĂŞ Jana PawÂła II
Tu znajdujÂą siĂŞ Prawdopodobni kandydaci na papieÂża
WiêkszoœÌ z nich ma powy¿ej 70-ciu lat, kilku ma mniej ni¿ 70. To te¿ wskazuje na to, ¿e mgdy kogoœ teraz wybior¹ to nie ma du¿ych szans ¿eby do¿yli 27 lecia pontyfikatu tak jak Jan Pawe³ II
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

ArO pisze:A TVP w ca³ej tej ¿a³obie postanowi³a emitowaÌ "M jak mi³oœÌ". Dosta³em w³asnie potwierdzenie od produkcji, a oni oczywiœcie od TVP.
TVP jednak zrezygnowaÂła z emisji serialu w tym tygodniu. JedynÂą czĂŞÂściÂą programu jest PAPIEÂŻ
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Prawid³owo. A ja mam nadziejê, ¿e TVN i inne stacje tak¿e w tym tygodniu zrezygnuj¹ z emisji programów rozrywkowych, nie liczê na start "Taùca z gwiazdami" w tym tygodniu. Chocia¿, co ciê¿ko powiedzieÌ - w koùcu trzeba siê bêdzie otrz¹sn¹Ì, ale bêdzie niezwykle trudno...
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

W tym tygodniu na pewno, ale s¹dzê, ¿e TVN24 nadawane bêdzie w TVNach nie póŸniej ni¿ do koùca pi¹tku.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

S¹dzê, ¿e dopiero za tydzieù w pe³ni wróc¹ normalne ramówki, ale czêœÌ ekip pozostanie jeszcze w Watykanie.
LiczĂŞ wozy telewizyjne w Krakowie. WidziaÂłem tez jedne RTL na rogu SÂławkowskiej z Rynkiem, ale wyglÂądaÂł jak samochĂłd z lodami. MoÂże uda mi siĂŞ w ÂśrodĂŞ zdjĂŞcia zrobiĂŚ (niestety zwykÂłym aparatem).
Wóz TVN24 widzia³em tylko pod Kuri¹. Muszê jeszcze na Wawel zajœÌ bo dzisja nie by³o ju¿ czasu.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Racjonalista
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: wtorek 07 wrz 2004, 13:11

Post autor: Racjonalista »

Dla mnie to mogli by kilka minut w "Faktach" czy innych programach daĂŚ wiadomoÂści niepapieskich. ChoĂŚby w skrĂłcie. Trudno uwierzyĂŚ, Âże na Âświecie nic poza JPII siĂŞ nie dzieje (bo w Polsce to raczej tylko papieÂż).
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

napewno po piatku TVN bêdzie nadawa³ normalnie. Nie mog¹ sobie pozwoliÌ na takie ca³y czas nadawanie TVN24 bo przecie¿ telewizja komercyjna utrzymuje siê z reklam tylko, ¿e teraz gdy takie wydarzenia nie pasuje im napewno po prostu w³¹czyÌ normalne nadawanie programów, filmów itp
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

TVNTurbo nadaje reklamy Mango teraz a na TVN zwykÂłym i TVNsiedem leci film. WiĂŞc chyba program juÂż wrĂłciÂł do normalnoÂści. Jedynie -uwaÂżam Âże niepotrzebnie- na TVNMeteo leci TVN24.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Na tvn.pl znajduje siĂŞ juÂż ramĂłwka TVNu na wtorek :
00:00 Watykan - studio TVN24

08:00 Serce z kamienia (149/205) telenowela - Meksyk

08:35 Rozmowy w toku (951) talk show

09:30 Watykan - studio TVN24

12:40 Rozmowy w toku (940) talk show

13:35 W11 WydziaÂł ÂŚledczy (135) serial fabularno-dokumentalny

14:00 Nash Bridges (80/122) serial sensacyjny, USA

14:45 Na celowniku (10/22) serial sensacyjny

15:25 Serce z kamienia (149/205) telenowela, Meksyk

16:00 Msza ÂŚwiĂŞta (Warszawa) na Âżywo

19:00 Fakty tvn

20:00 Podaj dalej (Pay it forward) film obyczajowy, USA, '00

22:20 Szynowie szeryfa (Cahill U.S. Marshal) western, USA, '73
Moim zdaniem nie potrzebnie w tej ramówce znalaz³y siê te seriale sensacyjne i telenowala Meksykaùska, ale có¿...
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Na TVNMeteo ju¿ normalny program i prognozy. A na Turbo nie wiem czemu i czy tylko u mnie leci wci¹¿ 3ci¹ godzinê Mango.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

NadrabiajÂą staraty. Teraz na Turbo bedzie zalegÂłe Mngo ze wszystkich TVN-Ăłw. :D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Tobi: ja mango na TVN Turbo nie widziaÂłem. OkoÂło 21 byÂł tam jeden z niemieckich magazynĂłw o motoryzacji, a teraz chyba TOP GEAR jest emitowany.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Tobiemu siĂŞ TV zawiesiÂł. :D A zobacz na TVP1 czy czasem Grad-WoÂźniak dziennika nie prowadzi?
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Maciekw pisze:Tobi: ja mango na TVN Turbo nie widziaÂłem. OkoÂło 21 byÂł tam jeden z niemieckich magazynĂłw o motoryzacji, a teraz chyba TOP GEAR jest emitowany.
WÂłaÂśnie dziwi mnie Mango ciÂągÂłe. Ale Mango ma teÂż inne miejsce w kablĂłwce. A do wczoraj byÂło Turbo. To pewnie od dziÂś kablĂłwka zrezygnowaÂła. Dziwne. Mam 2 razy MAANGO i to w najdroÂższych pakietach. PochwaÂła dla Vectry. Nie ma Style i teraz nie ma Turbo :mad:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

UwaÂżaj, bo zaraz zabiorÂą Ci tvn24 i wsadzÂą TV Trwam albo kanaÂł nadajÂącÂą 24/24 przemĂłwienia Fidela Castro :] To bĂŞdzie dopiero dramat!
MAKEPOVERTYHISTORY
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości