[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

natasha18
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 05 cze 2005, 09:57

Post autor: natasha18 »

http://abc.go.com/primetime/dancing/ oto amerykaĂąska wersja tego programu bierze w nim udziaÂł m.in.Polka EDYTA SLIWINSKA:shock:
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

TVN czĂŞsto kopiuje przedsiĂŞwziĂŞcia z innych krajĂłw. I dobrze, bo sÂą to wtedy ciekawe produkcje. A w ilu krajach miaÂł miejsce "Taniec z gwiazdami"?
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

mikasur pisze:TVN czĂŞsto kopiuje przedsiĂŞwziĂŞcia z innych krajĂłw. I dobrze, bo sÂą to wtedy ciekawe produkcje. A w ilu krajach miaÂł miejsce "Taniec z gwiazdami"?
o tym w ilu krajach byÂło mĂłwione przy okazji informacji o nagrodzeniu tego formatu..

i to siĂŞ nie nazywa kopiowanie tylko kupowanie !!
Ostatnio zmieniony niedziela 05 cze 2005, 13:57 przez :: Kamil, łącznie zmieniany 1 raz.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

mikasur pisze:TVN czĂŞsto kopiuje przedsiĂŞwziĂŞcia z innych krajĂłw. I dobrze, bo sÂą to wtedy ciekawe produkcje.
Nie kopiuje, tylko kupuje. :D A konkretnie kupuje licencje na sprawdzone i lubiane zagraniczne produkcje. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Ok KUPUJE, ale co za tym idzie rĂłwnieÂż KOPIUJE, bo moÂżna by wymyÂśleĂŚ zupeÂłnie coÂś innego, nowego.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

mikasur pisze:Ok KUPUJE, ale co za tym idzie rĂłwnieÂż KOPIUJE, bo moÂżna by wymyÂśleĂŚ zupeÂłnie coÂś innego, nowego.
TVN wymyÂśliÂł tylko "MisjĂŞ Martyna" jako coÂś konkretnego..
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Wcale nie tylko, co Ty teÂż wypisujesz. Besides, to nie jest temat o formatach telewizyjnych. :p
Przypominam tym, ktĂłrzy finaÂłu nie widzieli (a naprawdĂŞ warto!), iÂż powtĂłrkĂŞ za kilkanaÂście minut rozpocznie nadawaĂŚ TVN. :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Lady
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 05 cze 2005, 15:56

Post autor: Lady »

Witam doktorze
Specjalnie zalogowa³am siê na tym forum aby mieÌ mo¿liwoœÌ wypowiedzi. Cieszê siê, ¿e s¹ jeszcze wœród nas puryœci jêzykowi bo kiedy czytam coœ takiego:

"Nie zauwaÂżyÂłem tej pomyÂłki, widaĂŚ skupiÂłem siĂŞ na taĂącu.
Co do samego programu, to bardzo podobaÂł mi siĂŞ pomysÂł z walcem taĂączonym przez wszystkich, co nadaÂło programowi sprawiedliwoÂści." :D
przy jednoczesnym, z³oœliwym, wytykaniu literówek otwiera mi siê przys³owiowy nó¿ w kieszeni.

Teraz powrĂłcĂŞ do programu "Taniec z gwiazdami". ZacznĂŞ od negatywĂłw. Komsja. Urocza pani Beata Tyszkiewicz i niemniej uroczy pan Zbigniew Wodecki. I wszystko byÂłoby w porzÂądku, gdyby nie ich ciÂągÂłe eksploatowanie przez TVN. Zaczynam sie obawiaĂŚ, otwieraĂŚ lodĂłwkĂŞ.
ProwadzÂący Magda MoÂłek i Hubert UrbaĂąski. Trudno mi uwierzyĂŚ, Âże nikt nie dostrzega tego ÂżenujÂącego poziomu wyuczonych na pamiĂŞĂŚ, drĂŞtwych rozmĂłwek i dowcipĂłw, tego udawania spontanicznoÂści. O ile u pana UrbaĂąskiego mogĂŞ to uznaĂŚ za "wypadek przy pracy", o tyle pani MoÂłek jest Âżywym potwierdzeniem powiedzenia " nie intelekt lecz chĂŞĂŚ szczera zrobi z ciebie prezentera".
A program? Podoba mi siĂŞ:) lekki, miÂły i przyjemny. I dla mnie pouczajÂący. SprawiÂł bowiem, Âże ujrzaÂłam panie WÂłodarczyk i Korcz jako zarozumiaÂłe i niezbyt miÂłe kobiety a pana Paszta poznaÂłam jako czÂłowieka z ogromnym dystansem do siebie.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Lady pisze: Witam doktorze (...)
To do kogo byÂło? JeÂżeli do konkretnej osoby, to wypadaÂłoby napisaĂŚ tenÂże zwrot wielkÂą literÂą. :neutral:
Lady pisze:(...) CieszĂŞ siĂŞ, Âże sÂą jeszcze wÂśrĂłd nas puryÂści jĂŞzykowi bo kiedy czytam coÂś takiego: [...tu cytat...]
przy jednoczesnym, z³oœliwym, wytykaniu literówek otwiera mi siê przys³owiowy nó¿ w kieszeni. (...)
Straszny b³¹d jêzykowy, oj straszny. Chyba pójdê rzuciÌ siê na tory. A zanim to zrobiê, dodam tylko, i¿ wytykanie tak ma³ych niedoskona³oœci jest, moim zdaniem, grub¹ przesad¹. Tym bardziej w sytuacji, gdy pomy³ka nie zak³óca toku myœlowego wypowiedzi. Gotów jestem przypuszczaÌ, ¿e wyczekiwa³a Pani momentu, w którym napiszê coœ "nie tak". :devil2:

W Pani "wytykaniu" b³êdów dostrzegam jednak pewien paradoks: otó¿ robi to Pani, sama przy tym pope³niaj¹c liczne, nazwijmy to, wpadki. S¹ to przede wszystkim literówki, b³edy interpunkcyjne, a tak¿e gramatyczne. Kiedyœ s³usznie uznano, ¿e nikt nie jest doskona³y. Po co wiêc Pani, która, nie oszukujmy siê, tak¿e jest potwierdzeniem tej myœli, stara siê wywy¿szaÌ?
Lady pisze:(...) Urocza pani Beata Tyszkiewicz i niemniej uroczy pan Zbigniew Wodecki. I wszystko byÂłoby w porzÂądku, gdyby nie ich ciÂągÂłe eksploatowanie przez TVN. Zaczynam sie obawiaĂŚ, otwieraĂŚ lodĂłwkĂŞ. (...)
Eksploatowani? W takim razie proszĂŞ mi powiedzieĂŚ gdzie "tak czĂŞsto" widuje (lub: widywaÂła) Pani Zbigniewa Wodeckiego w TVN. Bo w moim odczuciu ten muzyk pojawia siĂŞ tutaj niezwykle rzadko. CzĂŞÂściej zaÂś widywaliÂśmy go w "Drodze do gwiazd", ale byÂło to dawno temu!
JeÂśli zaÂś chodzi o paniÂą Tyszkiewicz, to moÂżna bez obaw stwierdziĂŚ, iÂż w stacji WalterĂłw pojawiaÂła siĂŞ jeszcze rzadziej niÂż kolega z jury.
W tym roku, poza "Taùcem..." widzie³em j¹ wy³¹cznie w... TVN Style. :zorro:
Lady pisze:(...) O ile u pana UrbaĂąskiego mogĂŞ to uznaĂŚ za "wypadek przy pracy", o tyle pani MoÂłek jest Âżywym potwierdzeniem powiedzenia " nie intelekt lecz chĂŞĂŚ szczera zrobi z ciebie prezentera". (...)
Coœ w tym jest. Mo¿e to w³aœnie... zazdroœÌ? Myœlê, ¿e doœÌ nies³usznie i krzywdz¹co ocenia Pani tê parê prezenterów, poniewa¿ zna ich Pani tylko z ma³ego ekranu. A jak wiadomo, zagraniczne formaty narzucaj¹ bardzo wiele, jeœli chodzi o sposób prowadzenia programu... :dontgetit:

I na koĂącu: witamy na Forum! :wesoly:

-> Dopisano 6 czerwca:
Maciek pisze:Za tydzieù pó³fina³. Któr¹ parê obstawiacie jako faworytów show? Czy uwa¿acie, ¿e program pobije jeszcze dotychczasowy rekord ogl¹dalnoœci z 23 kwietnia - 3 621 676 widzów?
Dziwne to uczucie, cytowaĂŚ samego siebie. :devil2: Ale znalazÂłem tego posta, i okazuje siĂŞ, Âże rekord zostaÂł pobity. FinaÂł, w minionÂą sobotĂŞ, oglÂądaÂło (bagatela!) 3 906 642 widzĂłw! To fantastyczny wynik! :D

Jak powstaje tak Âświetny i popularny program? Przypominam, Âże o tym przekonaĂŚ siĂŞ moÂżna dziÂś o 22:50, tylko w TVN! :wesoly: Zainteresowanym polecam obejrzenie specjalnego wydania - tym bardziej, Âże powtĂłrki chyba nie bĂŞdzie.
Ostatnio zmieniony wtorek 07 cze 2005, 18:15 przez Maciek, łącznie zmieniany 1 raz.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Lady
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 05 cze 2005, 15:56

Post autor: Lady »

Szanowny Panie Macku
Byc moze zbyt szybko zalogowalam sie na tym forum. Faktycznie popelnilam blad. Dorosly czlowiek powinien sie nauczyc, ze jesli chce do kogos dolaczyc powinien poznac jego obyczaje i stwierdzic czy przebywanie w tym towarzystwie mu odpowiada. Wina jest po mojej stronie bo nie zapoznalam sie dokladnie z forum a w szczegolnosci z Panskimi wypowiedziami. Dopiero Panski post skierowany do mnie niejako zmusil mnie do tego.
Nie bede szczegolowo wypowiadac sie na temat jego tresci, bo nie zwyklam z czyms takim polemizowac, podziele sie tylko taka refleksja. Panska "milosc" do TVN, zlosliwosci skierowane do kazdego kto odwazy sie powiedziec cos Panskim zdaniem niepochlebnego o stacji, ludziach czy programach, kto ma inne zdanie niz Pan, czyni tej stacji wiecej zlego niz dobrego.
Moderacja to umiarkowanie, to powsciagliwosc i taka jest rola moderatora. Pan niestety, wedlug mnie oczywiscie, wprowadza dosc nerwowa atmosfere na tym forum i wykorzystuje je do wyzlosliwiania sie wobec piszacych i do przepychania na sile swojego zdania. Taka forma "dyskusji" zupelnie mi nie odpowiada, dlatego dziekujac za powitanie na forum, pozegnam sie, majac jednoczesnie nadzieje, ze moj nick zostanie stad mozliwie szybko usuniety. Z gory za to dziekuje.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

To zabawne, co Pani napisa³a, ale równie¿ przykre. W zasadzie okazuje siê, i¿ powinienem byÌ zupe³nie bez wyrazu. Niestety, nie potrafiê; œmiê te¿ s¹dziÌ, i¿ taka rola nie by³aby tutaj po¿¹dana. Oczywiœcie, od ka¿dej regu³y s¹ wyj¹tki, czego potwierdzeniem jest Pani przyk³ad.
CzujĂŞ siĂŞ pokrzywdzony tym, co przeczytaÂłem w Pani wypowiedzi - tym bardziej, Âże na Pani zastrzeÂżenia i zÂłoÂśliwoÂści staraÂłem siĂŞ odpowiadaĂŚ merytorycznie i z klasÂą. Przykro mi, bo nigdy nie staraÂłem siĂŞ nikomu niczego narzucaĂŚ. Nie narzucaÂłem.
WidaĂŚ zostaÂłem Âźle odebrany, co takÂże mnie nie cieszy. Ja oczywiÂście tĂŞ sytuacjĂŞ przemyÂślĂŞ, ale i Pani to polecam. ChciaÂłem zaznaczyĂŚ, iÂż Pani postawa (opuszczenie Forum) jest dla mnie zbyt radykalna, lecz przede wszystkim bardzo oscentacyjna. Mam jednak nadziejĂŞ, Âże pomimo swojego "bojkotu" zdecyduje siĂŞ Pani odczytaĂŚ tego posta. Pozdrawiam.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
regoat
Początkujący
Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: piątek 03 cze 2005, 21:21
Kontakt:

Post autor: regoat »

mikasur pisze:TVN czĂŞsto kopiuje przedsiĂŞwziĂŞcia z innych krajĂłw. I dobrze, bo sÂą to wtedy ciekawe produkcje. A w ilu krajach miaÂł miejsce "Taniec z gwiazdami"?
bu ha. kiopiuje programy to polskat, tvn kupuje licencje i robi polskie wersje jak to sie zasady poczyna.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

druga edycja TaĂąca z gwiazdami nadchodzi:
press.pl pisze:Ruszy³y przygotowania do produkcji drugiej edycji programu rozrywkowego "Taniec z gwiazdami" w TVN-ie. Wyst¹pi w nim wiêcej par. Program ma byÌ nadawany w niedzielê i prawdopodobnie wspó³prowadz¹c¹ nie bêdzie Magda Mo³ek - dowiedzieliœmy siê nieoficjalnie.
Program, podobnie jak jego pierwsza edycja, bêdzie nadawany na ¿ywo. Nie zmieni siê równie¿ formu³a: nadal zawodowi tancerze maj¹ uczyÌ znane osoby taùca. Czas emisji zmieniono jednak z soboty na niedzielê. Pierwszy odcinek ma byÌ wyemitowany w po³owie wrzeœnia. W programie weŸmie udzia³ dziesiêÌ par (w pierwszej edycji osiem). Wyst¹pi¹ m.in.: Ma³gorzata Foremniak, Hanna Œleszyùska, Agnieszka Rylik, Pawe³ Del¹g i Piotr G¹sowski. Program zostanie równie¿ wyd³u¿ony (³¹cznie z reklamami ponad pó³torej godziny). Jednym z prowadz¹cych bêdzie nadal Hubert Urbaùski, ale nie wiadomo, czy jego partnerk¹ ponownie zostanie Magda Mo³ek. Bêdzie ona prowadzi³a Sopot Festival i mo¿e nie pogodziÌ zajêÌ w dwóch przedsiêwziêciach. TVN nie komentuje tych informacji.
Dobrze ze bĂŞdzie wiĂŞcej par bo pierwsza edycja byÂła za krĂłtka
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

eee.nie bedzie MoÂłek? ehh..a ona takie jaja z Hubertem robiÂła:) Uwielbbiam taniec z gwiazdami, ale jakos nie widze Sleszynskiej tanczacej, z mocno wydekoltowanÂą i krĂłtkÂą sukienkÂą. hehe..Albo Rylik..jakos tez mi nie pasuje. Foremniiak jest przynajmniej szczupÂła, i moze sie sprawdzic..
....w świecie Faktów....
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

poczekamy zobaczymy jak to bĂŞdzie :roll: :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości