Ulubiony(a) prezenter(ka) faktów i serwisów informacyjnych

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Którego prezentera Faktów lub serwisów informacyjnych lubisz najbardziej?

Justynę Pochanke
11
22%
Bogdana Rymanowskiego
10
20%
Anitę Werner
6
12%
Patrycję Redo
2
4%
Piotra Marciniaka
2
4%
Grzegorza Kajdanowicza
8
16%
Annę Kalczyńską
5
10%
Jakuba Poradę
0
Brak głosów
Martę Kuligowską
5
10%
Danutę Kondratowicz
1
2%
Piotra Jaconia
0
Brak głosów
Łukasza Grassa
0
Brak głosów
Annę Jędrzejowską
1
2%
 
Liczba głosów: 51

Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

do moderatora: proponujĂŞ umieÂściĂŚ tutaj ankietĂŞ:

TwĂłj ulubiony(a) prezenter(ka) faktĂłw i serwisĂłw informacyjnych TVN 24

Justyna Pochanke
Anita Werner
Piotr Marciniak
Anna KalczyĂąska
Jakub Porada

MyÂślĂŞ, Âże wiĂŞcej osĂłb nie potrzeba dawaĂŚ do tej ankiety (kto by gÂłosowaÂł na a*tomatkĂŞ lub a*tomata. No jak coÂś to moÂże jeszcze moÂżna dodaĂŚ:

Marta Kuligowska
Danuta Kondratowicz
Patrycja Redo
Bogdan Rymanowski
ÂŁukasz Grass

To juÂż wszystko bo za chwilĂŞ Fakty, nie chcĂŞ mi siĂŞ dalej rozpisywaĂŚ.

Od moderatora: JeÂśli bĂŞdzie to mozliwe dam wszytkich - jeÂśli nie - takiej ankiety nie bĂŞdzie.
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

jeÂśli juz byÂłoby trzeba kogoÂś wybrac to chyba Patrycja Redo. Wydaje sie najbardizej profersjonalna, ale moze gdyby dali jej wiĂŞksze fory odbiÂłoby jej ta samo jak Pochanke....
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
luki_12
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek 25 lip 2005, 15:52

Do WÂłoch

Post autor: luki_12 »

A wedÂług mnie w ankiecie powinni byĂŚ:
Bogdan Rymanowski
Justyna Pochanke
Grzegorz Miecugow
ÂŁukasz Grass
Marta Kuligowska
Anna KalczyĂąska
I wszystko, do WÂŁOCH- Wiesz co chyba ty naprawde nie wiesz kto to jest dobry dziennikarz, z JustynÂą Pochanke itp. TeÂż musi byĂŚ Bogdan Rymanowski chyba raczej wpisz go do tej pierwszej kolumny NIE RACZEJ TYLKO NAPEWNO !!!
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Do WÂłoch

Post autor: :: Kamil »

luki_12 pisze:(...)I wszystko, do WÂŁOCH- Wiesz co chyba ty naprawde nie wiesz kto to jest dobry dziennikarz, z JustynÂą Pochanke itp. TeÂż musi byĂŚ Bogdan Rymanowski chyba raczej wpisz go do tej pierwszej kolumny NIE RACZEJ TYLKO NAPEWNO !!!
sÂłuchaj userze.. mnie g*wno obchodzi Âże tobie nie pasuje Bogdan Rymanowski i zapewne nie tylko mnie.. ja osobiÂście nie chcĂŞ Âżeby ta sonda i te wypowiedzi byÂły uzaleÂżnione od ciebie a dokÂładniej od twojego widzi-mi-sie :ranting: i nikt nie bĂŞdzie robiÂł sondy jakÂą ty sobie wymyÂślisz :ranting: powinny siĂŞ w niej znajdowaĂŚ wszystkie osoby zajmujÂące siĂŞ danÂą dziedzinÂą (w tym wypadku serwisami info.) i jak tak nie bĂŞdzie to podziĂŞkuje za takie forum i za takie osoby.
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

luki_12 pisze:
I wszystko, do WÂŁOCH- Wiesz co chyba ty naprawde nie wiesz kto to jest dobry dziennikarz, z JustynÂą Pochanke itp. TeÂż musi byĂŚ Bogdan Rymanowski chyba raczej wpisz go do tej pierwszej kolumny NIE RACZEJ TYLKO NAPEWNO !!!

Chyba nie jesteÂś Stalinem tego forum, ÂżebyÂś mi dyktowaÂł warunki. Skoro nie uwaÂżam go za dobrego dziennikarza, to niech tak zostanie. Nie interesuje mnie co Ty o tym myÂślisz. Jak sÂą wszechpolacy Giertycha, to ty jesteÂś takim "wszechpolakiem" Rymana. :evil:

P.s. I napisaÂłem ci, Âże jak masz coÂś do mnie to napisz to w prywatnej wiadomoÂści, a nie zaÂśmiecaj tego forum takimi postami.
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

Dziœ Anna Kalczyùska super wygl¹da³a. Jest œwietna. Moim zdaniem to najlepszy prezenter serwisów informacyjnych w TVN24. Jest bardzo, ale to bardzo profesjonalna. :D Cieszê, ¿e stacja ostatnio czêsto j¹ daje na ekran. Prowadzone przez nie serwisy s¹ bardzo treœciwe no i zabrzmi to dziwnie ale s¹ ciekawe. Wielu z was pewnie bêdziê kwestionowaÌ moje wypowiedzi, ale ja siê tym nie przejmujê pozostajê przy swoim, ¿e serwisy informacyjne dziêki Pani Ani s¹ poprostu œwietne. Tylko mog³yby potrwaÌ troszeczkê d³u¿ej, a nie po 3, 4, 5 minut. Serwisy co pó³godziny powinny trwaÌ conajmniej 10 - 15 minut. :)
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tak jest, Anna KalczyĂąska jest super. :) Szkoda tylko, Âże jest w TVN24 niedoceniana.
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Kosik pisze:Dziœ Anna Kalczyùska super wygl¹da³a. Jest œwietna. Moim zdaniem to najlepszy prezenter serwisów informacyjnych w TVN24. Jest bardzo, ale to bardzo profesjonalna. :D Cieszê, ¿e stacja ostatnio czêsto j¹ daje na ekran. Prowadzone przez nie serwisy s¹ bardzo treœciwe no i zabrzmi to dziwnie ale s¹ ciekawe. Wielu z was pewnie bêdziê kwestionowaÌ moje wypowiedzi, ale ja siê tym nie przejmujê pozostajê przy swoim, ¿e serwisy informacyjne dziêki Pani Ani s¹ poprostu œwietne. Tylko mog³yby potrwaÌ troszeczkê d³u¿ej, a nie po 3, 4, 5 minut. Serwisy co pó³godziny powinny trwaÌ conajmniej 10 - 15 minut. :)

Ja te¿ tak myœlê, wa¿ne jest te¿ ¿e nie ma ¿adnych uk³adów w stacji (w przeciwieùstwie do Anny J, Justyny P, Marty K, Iwony R, itd. Uwa¿am, ¿e powinna prowadziÌ Fakty Popo³udniowe zamiast Anity (ona przesz³aby do g³ównych zamiast a*tomata.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

No có¿ zapêdziliœmy siê. Temat o Annie Kalczyùœkiej jest tutaj - http://www.forum.tvn.tivi.pl/viewtopic.php?t=265 i w³¹œnie do niego zapraszam.
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

Racja Anna Kalczyùska jest niedoceniana przez dyrektorów TVN24. Co do faktów popo³udniowych to nie wiem ale jestem pewny jednego, ¿e Ania kalczyùska by sobie œwietnie da³a radê. Chêtnie i z wielk¹ przyjemnoœcia bym ogl¹da³ takie fakty. Ciekawe czy poradzi³¹by sobie w g³ównym wydaniu faktów :D :D :D

Od moderatora: Powtarzam po raz kolejny - to nie jest temat o Annie KalczyĂąskiej. KaÂżdy nastĂŞpny post nie na temat bĂŞdzie kasowany. ProszĂŞ pisaĂŚ o niej w odpowiednim wÂątku.
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

DziÂś DAanuta Kondratowicz SAMA prowadzi DzieĂą na ÂŻywo od 11-18. POLECAM. dziÂś wyglÂąda tak zwyczajnie....ale ciepÂły gÂłos, dykcja, uÂśmiechy takie Danusiowe :lol:

Od moderatora: Tobi - nie wiesz, gdzie jest temat o Danucie Kondratowicz?
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

a wiĂŞc tak :D

1. ANITA WERNER !!!!!!!!!!!!! mĂłj gÂłos ode mnie dla ciebie Anito :D jak zawsze ;) Poprostu jsteÂś najlepsza ;D

2. Justyna Pochanke - dociekliwoœÌ , œwietne z³oœliwe komentarze ;) (pomimo mojej niechêci za sprawe z Anitk¹ ;) to musze byÌ obiektywna

3. Ryman ;)

4.
-Ania KalczyĂąska
- Marciniak (za to Âże nie pozuje na gwiazdĂŞ ;) )

5.
-Grass (za to Âże siĂŞ stara i zaczynam go lubiĂŚ ;) wyrasta z bycia A*tomatem )
-Patrycja Redo
-Danka Kondratowicz
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości