Materiały w głównym wydaniu "Faktów"

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Zgadzam siê ten materia³ byœ poprostu œwietny, Sianecki znowu nas niezawiud³...wiêcej takich dobrych materia³Ăłw w TVN!!
Wróciłem!!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Bombowy materia³ z Nowego Jorku K.S³awiñskiej !! Dynamiczny, szybki no i to b³yskawiczne przebijanie siê przez t³um ludzi na przejœciu dla pieszych !! Brawo za pomys³ !!
ZIMA
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

W ogĂłle, ¿e Katarzyna S³awiñska to jedna z najlepszych reporterek TVN. Jej materia³y nigdy nie s¹ nudne, z prawdzi¹ przyjemnoœci¹ je siêogl¹da, s¹ dynamiczne i... fajne. Pamiêtam, ¿e gdy Mariusza Maxa Kolonkê wywalili z TVP, to pomyœla³em sobie, ¿e bêdzie go chcia³ TVN i wywal¹ S³awiñsk¹ i przydziel¹ jej coœinnego, a jego wyœl¹ do USA. Mia³em wtedy w g³owie wielkie "o nie!", ale na szczêœcie TVN nie przygarn¹³ Kolonki, a œwietna S³awiñska ci¹gle jest w USA.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

dzisiaj jak zwykle rewelacyjny materiaÂł Sianeckiego :D
Android <3
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Marcin pisze:MiaÂłem wtedy w gÂłowie wielkie "o nie!"
Marcin powiedz mi jak to jest,mieĂŚ w gÂłowie wielkie o nie!! :twisted: Czy to boli :?: :evil2:

A teraz tak na serio,chciaÂłbym zeby Katatrzyna SÂławiĂąska awansowaÂła, i nie chciaÂłbym jednoczeÂśnie.Awans siĂŞ jej naleÂży bo jest wg. mnie bezsprzecznie najlepszÂą reporterkÂą w polsce,ale jednoczeÂśnie gdyby na przykÂład dostaÂła miejsce we Faktach,to tvn "straciÂłby" najlepszÂą reporterkĂŞ.WiĂŞc sam nie wiem.

Dalej jednak nie daje mi spokoju jak to jest mieĂŚ w gÂłowie wielkie O NIE! :lol:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

salladyn pisze:
Marcin pisze:MiaÂłem wtedy w gÂłowie wielkie "o nie!"
Marcin powiedz mi jak to jest,mieĂŚ w gÂłowie wielkie o nie!! :twisted: Czy to boli :?: :evil2: (...)
poprostu czasem Marcin chce 'upiêkszyÌ' swoje wywody do tego stopnia ¿e mu to porostu nie wychodzi.. w ostatnim czasie nachalnie ka¿e nam siê nie ³udziÌ :lol: odrazu widaÌ ¿e zasób 'miodkowego' s³ownictwa mu siê dawno skoùczy³ bo ci¹gle u¿ywa tych samych s³ów i zwrotów..
wiĂŞc lepiej gdyby juÂż przestaÂł siĂŞ tÂą swojÂą mÂądroÂściÂą podniecaĂŚ :?
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Dajcie ju¿ mu spokój. Przecie¿ to siê ka¿emu zdarza. Dziêki temu przynajmniej jest zabawnie i weso³o. :D Ja do dziœ pamiêtam wiele takich œmiesznych sytuacji z forum sprzed kilku miesiêcy. :) Czasami mi siê przypomn¹ gdzieœ poza netem, poza domem i te¿ siê z tego œmiejê. :D A wielkie "O nie" w g³owie Marcina przejdzie do forumowej historii tak jak inne fajne teksty arrowa, Blacka, czy Faustusa. Ten ostatni to siê g³ównie specjalizuje w wytykaniu mi œmiesznych stwierdzieù i nielogicznych zdaù. :D Mo¿e by³oby warto gdzieœ to wszystko spisaÌ? Np. na tvn.tivi.pl/fan? :D


od moderatora: proszĂŞ nie pisaĂŚ postĂłw nie na temat!!!
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

ÂŁukasz pisze: MoÂże byÂłoby warto gdzieÂś to wszystko spisaĂŚ? Np. na tvn.tivi.pl/fan? :D
To nie byÂłby gÂłupi pomysÂł :) MĂłwiĂŞ serio,coÂś w rodzaju takiego forumowego "ÂŁapu Capu",to mĂłgÂłby byĂŚ hit :!:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

wiĂŞc lepiej gdyby juÂż przestaÂł siĂŞ tÂą swojÂą mÂądroÂściÂą podniecaĂŚ
Co?! JesteÂś czÂłowieku ÂżaÂłosny, tyle ode mnie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

wczoraj w faktach byl nawet ajny material sianeckiego opisany przez ml:
medialink.pl pisze: Telewizja TVN zorganizowa³a nietypow¹ akcjê skierowan¹ do kandydatów na parlamentarzystów. Kana³ informacyjny TVN24, w jednym ze swoich popo³udniowych serwisów wyst¹pi³ do nich z niecodziennym apelem. Stacja zaproponowa³a mo¿liwoœÌ prezentacji w g³ównym wydaniu Faktów, w zamian za stanie na g³owie przed jej kamerami.

Zainteresowanie "projektem" przeros³o oczekiwania autora pomys³u Tomasza Sianeckiego, reportera kana³u. -Po up³ywie 5 minut musieliœmy wy³¹czyÌ nasz telefon, nie zd¹¿ylibyœmy pokazaÌ wszystkich chêtnych sk³onnych podjêcia siê wyzwania- komentuje dziennikarz. Ostatecznie swoje zdolnoœci przed widzami stacji zaprezentowa³o trzech œmia³ków.
to bylo nawet fajne :lol:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze:
medialink.pl pisze: Telewizja TVN zorganizowa³a nietypow¹ akcjê skierowan¹ do kandydatów na parlamentarzystów. Kana³ informacyjny TVN24, w jednym ze swoich popo³udniowych serwisów wyst¹pi³ do nich z niecodziennym apelem. Stacja zaproponowa³a mo¿liwoœÌ prezentacji w g³ównym wydaniu Faktów, w zamian za stanie na g³owie przed jej kamerami.

Zainteresowanie "projektem" przeros³o oczekiwania autora pomys³u Tomasza Sianeckiego, reportera kana³u. -Po up³ywie 5 minut musieliœmy wy³¹czyÌ nasz telefon, nie zd¹¿ylibyœmy pokazaÌ wszystkich chêtnych sk³onnych podjêcia siê wyzwania- komentuje dziennikarz. Ostatecznie swoje zdolnoœci przed widzami stacji zaprezentowa³o trzech œmia³ków.

o ile mnie pamiêc nie myli(choÌ ta ulotna jest), tam autorowi nie chodzi³o o stanie na g³owie tylko na rêkach. A tylko jeden Pan kandydat na parlamentarzystê stan¹³ na g³owie bo mu chyba coœ na rêkach nie wychodzi³o :D
A co do tego materia³u...có¿...niestety s¹ ludzie, którzy dla kariery i s³awy potrafi¹ zrobiÌ dos³ownie wszystko !! :wink:
ZIMA
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Nie tyle dla s³awy i kariery, co dla w³adzy i pieniêdzy. Ale pomys³ naprawdê niez³y. No i w koùcu musieli te¿ wy³¹czyÌ telefon bo tyle zg³oszeù by³o :lol: .
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

mac pisze:No i w koùcu musieli te¿ wy³¹czyÌ telefon bo tyle zg³oszeù by³o :lol: .
No tak i jeszcze jeden z zagranicy dzwonil pewnie myslal ze do niego przyjada i ze tez "wystapi" w faktach :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Bardzo mi siê podoba³ ten pomys³ :!: Tytu³ materia³u "ZA WSZELK¡ CENÊ" i komentarz Sianeckiego - co¶ w stylu: "S±dzili¶my, ¿e nikt nie zadzwoni, lecz mylili¶my siê... telefon trzeba by³o wy³±czyæ po 5 min...." itp. Genialne :!: Ma facet pomys³y :!: :D :D :D
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Trzeba przyznaĂŚ, Âże tym razem sianecki przeszedÂł samego siebie!!
Wróciłem!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości