Materiały w głównym wydaniu "Faktów"

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

W dzisiejszych bylo wiele fajnych materialow i polowa jak sie nie trudno domyslec byla o wyborach. Dzis duzo bylo A*tomata nie tylko dlatego ze prowadzil dzisiejsze wydanie ale takze byl jego material (nigdy wczesniej tego nie widzialem zeby w jednym wydaniu prowadzacy robil takze material :) ) ale jak zwykle material Kajdanowicza fajny ale najfajniejszy dzis ponownie byl Sianeckiego :p
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Ja niestety nieogl¹da³em bo musia³em iœÌ na spotkanie dla birzmowanych:(:( Ale od mamy s³ytsza³em, ¿e Sianecki zrobi³ fajny matreria³,.
Wróciłem!!
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

gÂłupota czy zÂła wola?

Post autor: zadra »

dzisiejszy komentarz w gÂłownym wydaniu FaktĂłw na temat obecnoÂści kobiet w parlamencie i polityce to jak zwykle kompletna Âżenada! RobiÂł to Mazur, stronniczo i po prostu bez rozumienia o co w tym biega, a potem jeszcze jak zwykle beznadziejnie skomentowaÂła Pochanke, Âże w polityce nie ma kobiet i mĂŞÂżczyzn, a sÂą politycy :-O
Fakty jak zwykle obsuranckie
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

A zadra jak zwykle super obiektywna:):):) a mi materiaÂł siĂŞ poodobaÂł.
Wróciłem!!
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

Kowal pisze:A zadra jak zwykle super obiektywna:):):) a mi materiaÂł siĂŞ poodobaÂł.
takie nastawienie i rozumowanie chlopka roztropka zawsze znajdzie pokask u sporej grupy widzów. Bo sk³onnoœÌ na g³ebszego namys³u trzeba dopiero wyrobiÌ. Pochanke raczej tego nie dokona 8) :wink:
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

zadra pisze:
takie nastawienie i rozumowanie chlopka roztropka zawsze znajdzie pokask u sporej grupy widzów. Bo sk³onnoœÌ na g³ebszego namys³u trzeba dopiero wyrobiÌ. Pochanke raczej tego nie dokona 8) :wink:
Widzimy, ¿e niektórzy owej sk³onnoœci do g³êbszego namys³u maj¹ w nadmiarze :evil2: To ja dodam do tego tupanie nogami i walenie piêœci¹ stó³ (ups, za chwile no¿yce siê odezw¹).

MateriaÂł ÂŁapy- :/ coÂś siĂŞ nie popisaÂł, a babcia- denatka z kilkoma duÂżymi kawaÂłkami na koĂącie- bardzo dobry ;)
MAKEPOVERTYHISTORY
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Ale brakÂło wczoraj w Faktach materiaÂłu nt postawienia zarzutĂłw Jakubowskiej. WiadomoÂści o tym wspomniaÂły, chociaÂż Ziemiec troche zniÂżyÂł gÂłos jak podawaÂł nazwisko byÂłego prezesa TVP- Kwiatkowskiego. :lol:

Dobrze, ze ÂśledzÂą w Faktach ta sprawĂŞ z ciociÂą-denatkÂą, ten wÂątek wyraÂźnie siĂŞ rozwija :D
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

WidziaÂłam ten materiaÂł o kobietach w rzÂądzie :D

Zadra masz racjĂŞ to OBURZAJÂĄCE :D zwolniĂŚ Mazura za ten materiaÂł sama widziaÂłam jak agitowaÂł po komisjami aby kobiety gÂłosowaÂły na mĂŞrzczyzn.. To wszystko jego wina i StyÂśki... :lol:

Litoœci... zrobi³ materia³ i to dobry doskonale to spuentowa³ to same kobiety wybiera³y... no chyba ¿e Zadra uwa¿a ¿e u nas jak w Iraku czy Afganistanie kobiety ida do wyborów na smyczy i kieruj¹ siê wyborem mê¿ów :D
Android <3
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

kamuii pisze:Litoœci... zrobi³ materia³ i to dobry doskonale to spuentowa³ to same kobiety wybiera³y... no chyba ¿e Zadra uwa¿a ¿e u nas jak w Iraku czy Afganistanie kobiety ida do wyborów na smyczy i kieruj¹ siê wyborem mê¿ów :D
dokÂładnie o to chodzi, Âże wybory kobiet w Iranie czy Afganistanie moÂżna tak samo "doskonale" spuentowac. Tam teÂż kobiety nie chodza na smyczy, wbrew temu co myslisz i teÂż same wybierajÂą. Dlaczego? takze dlatego, Âże posÂługujÂące sie stereotypami cymbaÂły siedzÂą w mediach :? obu pÂłci! :!:

i jeszcze ten komentarz Pochanke, Âże Mazur dziÂś wyjÂątkowo kobiecy! :x bo robi materiaÂł o kobietach? Âżenada!!!!
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Dlaczego Fakty dziÂś na pierwszym miejscu nie poinformowaÂły o wypadku naszej Mistrzyni ?? ?? ?? Kampanie wyborcze zaczynajÂą przypominaĂŚ szopkĂŞ ale oczywiÂście polityka jest na pierwszym miejscu.... :? :evil:
Otylia zrobiÂła wiĂŞcej (i jeszcze niejdnokrotnie zrobi !! ) dla Polski niÂż wszyscy politycy razem wziĂŞci !! :evil: :evil: :evil:

Wstyd Fakty !! !! !!
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN_FAN pisze:Dlaczego Fakty dziÂś na pierwszym miejscu nie poinformowaÂły o wypadku naszej Mistrzyni ?? ?? ??
moze dlatego ze musieli przygotowac Marciniakowi tekst bo ta wiadomosc chyba przyszla pare minut przed faktami bo jednak w faktach ten tekst byl troche dlugi
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze:moze dlatego ze musieli przygotowac Marciniakowi tekst bo ta wiadomosc chyba przyszla pare minut przed faktami bo jednak w faktach ten tekst byl troche dlugi
DÂługi, nie dÂługi...Tu nie o to chodzi...Na TVN24 informacja na czerwonym pasku byÂła juÂż o 18:40 - nie wierzĂŞ, Âżeby w takim programi jak Fakty nie byÂło kogoÂś kto potrafiÂłby skleciĂŚ parĂŞ zdan dla Piotrka przez te 20 minut !! :?
A informacja taka wcale nie musiaÂłaby byĂŚ rozbudowana nie wiadomo jak - wystarczyÂła krĂłtka wzmianka !!
ZIMA
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Za to informacja o Otylii dziÂś jako pierwsza w FAKTACH :!:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

mikasur pisze:Za to informacja o Otylii dziÂś jako pierwsza w FAKTACH :!:
No i dziœ siê poprawili !! Chyba zrozumieli swój wczorajszy b³¹d !!

A i materiaÂł byÂł dobrze i wyczerpujÂąco zrobiony !! No ale to wiadomo - to sÂą FAKTY !! !! :D
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzis Ryman troche wiecej powiedzial o TVN z okazji 8 urodzin bo rok temu Kajdanowicz tylko wspomnial o 7 urodzinach. :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości