Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Black Jack '62 pisze:PS w napisach koĂącowych ujrzaÂłem niejakÂą AgnieszkĂŞ Wasiak (...)
byÂła teÂż Martyna Pankowska (kiedyÂś ARD niemieckie, potem AktualnoÂści produkowane przez tvn24 dla tvnsiedem)


program dobry, ciekawy, nie przerywany reklamami, i trwaÂł jak wyliczyÂłem jakieÂś ok25-27minut wbrew tutejszym przewidywaniom Âże potrwa tyle co 'Wydanie...'czyli ok20min
dobrym pomysÂłem oceniam jest puzczanie co tydzieĂą zajawek
reklama na antenie w tygodniu by³a, bynajmniej ja trafia³em, jednak nie moge odnale¿Ì czy s¹ przewidywane powtórki, a byÌ by mog³y
jednak myÂśle, Âże program ten moÂże byĂŚ w przyszÂłoÂści traktowany jako na 'zapchaj dziure' gdy ramĂłfka np poleci raptownie albo coÂś w tym stylu, bo nadaje siĂŞ on na kaÂżdy moment
to prawda, co powiedziaÂła kiedyÂś jakaÂś sÂłynna osoba, Âże jej gÂłos jest przez TVN marnowany, bo jest tak samo wyrazisty jak, Âśmiem tego porĂłwnania dokonaĂŚ, jak Krystyny CzubĂłwny czy Bozeny Targosz
pora, jak na okres zimowy dobra, lecz przynajmniej raz w tygodniu powinien byÌ program nadawany pó¿nym wieczorem
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Z tego co wiem to powtĂłki bĂŞdÂą w poniedziaÂłek po premierze o 17.
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

DÂługo mnie nie byÂło przez te usterki, wiĂŞc jest co komentowaĂŚ.
Zacznijmy, nie chronologicznie od Damy Pik. ÂŚwietny program. PodobaÂł mi siĂŞ montaÂż, "wstawki" Anity(wiĂŞzienie, garderoba). MÂądre i przemyÂślane, jak zwykle z resztÂą. Jak na liczbe osĂłb, ktĂłre go realizowaÂły(tylko jedna staÂła plansza) to 6+.
jednak myÂśle, Âże program ten moÂże byĂŚ w przyszÂłoÂści traktowany jako na 'zapchaj dziure' gdy ramĂłfka np poleci raptownie albo coÂś w tym stylu, bo nadaje siĂŞ on na kaÂżdy moment
No wÂłaÂśnie chciaÂłem to napisaĂŚ.
PS w napisach koùcowych ujrza³em niejak¹ Agnieszkê Wasiak, o której w artykule z Twojego Stylu pisano, ¿e jest przyjació³k¹ Anity - ma³a koteryjka
Prywata Black, prywata

PolujĂŞ na Miasto Kobiet od piÂątku i jeszcze nie upolowaÂłem. Jak jest z tymi powtĂłrkami(mam nadziejĂŞ, Âże jeszcze to zobaczĂŞ)?
Chyba zaczne czĂŞÂściej oglÂądaĂŚ inne kanaÂły TVN-u skoro Anita zaczyna tam goÂściĂŚ.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Stingulasz (PIĘ KNA ONA)
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: środa 23 lis 2005, 23:14
Kontakt:

Post autor: Stingulasz (PIĘ KNA ONA) »

SPECJALNIE NA TÊ OKAZJÊ napisa³wszy ja wierszyk na cze¶æ Anity Werner mojej kochanki.Przemy¶la³wszy dobrze jego tre¶æ rozpocz±³em pisanie - zajê³o mnie to a¿ bagatela na poczekaniu - ¿art s³owny. :D
Anita Werner pikna jest dziewczyna,
skĂłrka jak z kiwi ,piersi gruszeczki,
chĂŞtnie udam siĂŞ z niÂą do kina,
nigdy nie wdaÂłbym bym siĂŞ z niÂą w sprzeczki.
Jej karmazynowe wargi ustne ÂśniÂą mi siĂŞ po nocach,
stroje codziennie mÂą gitare ,
widze jednak smutek w jej oczach,
wyrzuce z siebie ciebie jak nocnÂą marĂŞ.
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

PiĂŞkne rymy :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Stingulasz (PIÊKNA ONA) pisze:SPECJALNIE NA TÊ OKAZJÊ napisa³wszy ja wierszyk na cze¶æ Anity Werner mojej kochanki.Przemy¶la³wszy dobrze jego tre¶æ rozpocz±³em pisanie - zajê³o mnie to a¿ bagatela na poczekaniu - ¿art s³owny. :D
Anita Werner pikna jest dziewczyna,
skĂłrka jak z kiwi ,piersi gruszeczki,
chĂŞtnie udam siĂŞ z niÂą do kina,
nigdy nie wdaÂłbym bym siĂŞ z niÂą w sprzeczki.
Jej karmazynowe wargi ustne ÂśniÂą mi siĂŞ po nocach,
stroje codziennie mÂą gitare ,
widze jednak smutek w jej oczach,
wyrzuce z siebie ciebie jak nocnÂą marĂŞ.
có¿...szanowni fani p.Werner !! K³aniam siê nisko :wink: :D :) :lol: !! Macie talent - muszê przyznaÌ, ¿e my skromni fani Justyny Pochanke nie mamy chyba takich zdolnoœci... :) Straszna szkoda !! a dla was ogromne :brawo: :D :)
piersi gruszeczki
có¿ za porównanie drodzy fani :D
ZIMA
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

có¿...szanowni fani p.Werner K³aniam siê nisko Macie talent - muszê przyznaÌ, ¿e my skromni fani Justyny Pochanke nie mamy chyba takich zdolnoœci... Straszna szkoda a dla was ogromne Brawo
Có¿...szanowni fani p.Pochanke. K³aniam siê nisko. Macie.... poczucie humoru :D Dla was ogromne :brawo:
Z tym szczegó³em, ¿e my poczucie humoru równie¿ mamy :D
A jeszcze bym zapomnia³ skromnoœÌ te¿ mamy :P
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Miasto Kobiet z AnitÂą byÂło powtarzane w niedzielny ranek :P
AleÂż mi siĂŞ podobaÂło jak Anita chcÂąc zaÂłoÂżyĂŚ nogĂŞ na nogĂŞ ''walnĂŞÂła'' nogÂą wÂłaÂśnie w stolik :evil2: Biedactwo umĂŞczy siĂŞ bĂŞdÂąc w posiadaniu tak nieziemsko dÂługich nĂłg... :D :wink:
Obawiam siĂŞ, Âże promocja DP juÂż siĂŞ wÂłaÂśnie skoĂączyÂła, wiĂŞc nie ma co siĂŞ spodziewaĂŚ Anity w kolejnych programach.
Dama Pik, byÂła powtarzana teÂż wczoraj, tyle Âże w niedzielne poÂłudnie, czyli o 12.00 :D Dzisiaj teÂż ma byĂŚ o 17-stej.

--------------
PostaĂŚ zwana ''Stingulaszem'' - kto jÂą stworzyÂł :?: Debil :D A raczej tchĂłrz - twĂłrca z pewnoÂściÂą rozumie o co mi chodzi :wink:

TVN_FAN'ie nie podniecaj siĂŞ wypowiedziami ''ÂświeÂżo upieczonych fanĂłw'' Anity, bo oni pojawiajÂą siĂŞ tu majÂąc do speÂłnienia pewnÂą misjĂŞ, a jakÂą... to siĂŞ domyÂśl, na pewno siĂŞ domyÂślisz :D I przykro mi, zawiodÂłeÂś mnie, dajÂąc wiarĂŞ tak niepowaÂżnemu userowi :?
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Black Jack '62 pisze:Miasto Kobiet z AnitÂą byÂło powtarzane w niedzielny ranek :P
AleÂż mi siĂŞ podobaÂło jak Anita chcÂąc zaÂłoÂżyĂŚ nogĂŞ na nogĂŞ ''walnĂŞÂła'' nogÂą wÂłaÂśnie w stolik :evil2:
ma ktoÂś nagrane, jest w necie?
ja wyczekiwaÂłem po22



Black Jack '62 pisze: Dama Pik, byÂła powtarzana teÂż wczoraj, tyle Âże w niedzielne poÂłudnie, czyli o 12.00 :D Dzisiaj teÂż ma byĂŚ o 17-stej.
i byÂło?
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Jakby ktoœ jeszcze nie za³apa³ siê na ,,Miasto kobiet'' i rozmowê z Anit¹, to jest szansa, bo za :roll: nieca³e pó³ godziny, gdzieœ w okolicach 14:35 bêdzie znowu powtórka :D Ja z przyjemnoœci¹ obejrzê raz jeszcze :D

Black, trochĂŞ subtelnoÂści. ,,WalnĂŞÂła''? PorÂąciÂła, uderzyÂła, ale nie walnĂŞÂła :lol:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

nieca³e pó³ godziny, gdzieœ w okolicach 14:35 bêdzie znowu powtórka
I znowu przegapiÂłem. BĂŞdzie jeszcze powtarzane. Niech jakiÂś TVNStyle_Fan :D mi dokÂładnie grafik rozpisze. Z gĂłry dziĂŞki. Mam nadzieje jutro nie zostaĂŚ obudzonym przez gÂłos Porady.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

michaek pisze:
nieca³e pó³ godziny, gdzieœ w okolicach 14:35 bêdzie znowu powtórka
I znowu przegapiÂłem. BĂŞdzie jeszcze powtarzane. Niech jakiÂś TVNStyle_Fan :D mi dokÂładnie grafik rozpisze. Z gĂłry dziĂŞki.
Na http://www.tvnstyle.pl jest caly program tej stacji. :] Mozesz sobie zobaczyc kiedy powtarzaja "Miasto kobiet". :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Black Jack '62 pisze:TVN_FAN'ie nie podniecaj siĂŞ wypowiedziami ''ÂświeÂżo upieczonych fanĂłw'' Anity, bo oni pojawiajÂą siĂŞ tu majÂąc do speÂłnienia pewnÂą misjĂŞ, a jakÂą... to siĂŞ domyÂśl, na pewno siĂŞ domyÂślisz :D
Eeee...no znowu mnie nie doceniasz :D Kto by siê "podnieca³" jakimiœ wypowiedziami :P To tak na pocz¹tek :wink: A po drugie...có¿ o misji jak¹ maj¹ tacy "œwie¿o upieczeni fani" to my ju¿ wiemy. :wink: Kiedyœ, kilka stron wstecz te¿ dwóch userów by³o pos¹dzonych :wink: no có¿...wiem czasem tak bywa :wink: Ale chyba nie myœlisz, ¿e to ich (no to ju¿ mamy trójkê)win¹ jest, ¿e p.Werner nie prowadzi takiej iloœci i tego co bys sobie pewnie jak s¹dze ¿yczy³ :D
Black Jack '62 pisze:I przykro mi, zawiodÂłeÂś mnie, dajÂąc wiarĂŞ tak niepowaÂżnemu userowi :?
widzisz...cz³owiek jest omylny i s³aby :D Ty wpychasz prawie ka¿d¹ prowadz¹c¹ (oczywiœcie za wyj¹tkiem p.Werner) programy w TVN24 i TVN do ³ó¿ka bossów stacji za które to w³asnie ma miejsce na antenie, a mi nie mo¿e siê podobaÌ wierszyk z tym fantastycznymi rymami :D tylko dlatego, ¿e dotyczy on p.Werner ?? :lol: Przecie¿ nie napisa³em nigdzie, ¿e daje mu (userowi) wiarê czy nie :wink: najzwyczajniej w œwiecie dobry pomys³ z wierszem mia³ :)
ZIMA
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Na http://www.tvnstyle.pl jest caly program tej stacji.Mozesz sobie zobaczyc kiedy powtarzaja "Miasto kobiet".
Sprawdzi³em ju¿ w pi¹tek. Tylko to s¹ dwa ró¿ne wydania, zawsze w³¹czam na to z³e. Wiem, ¿e dzisiaj jest premiera wiêc chyba ju¿ tego nie zobacze.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

BÂądÂź dobrej myÂśli i peÂłen nadziei, moÂże w koĂącu uda Ci siĂŞ :D MogĂŞ Ci tylko powiedzieĂŚ, Âże masz czego ÂżaÂłowaĂŚ :/
TVN_FAN pisze:Ty wpychasz prawie ka¿d¹ prowadz¹c¹ (...) programy w TVN24 i TVN do ³ó¿ka bossów stacji
... masz racjê :wink: ... nie mam pojêcia jak mi to w ogóle mog³o przyjœÌ do g³owy, sk¹d ja wzi¹³em podstawy do takiego myœlenia :roll: :evil2:
A co do tych userĂłw, to sÂą zwykli kpiarze, cynicy - peÂłno ich w necie :]
Mam nadzieje jutro nie zostaĂŚ obudzonym przez gÂłos Porady.
Marzenia ÂściĂŞtej gÂłowy :/
Wie ktoœ mo¿e, czy ta zmiana - mam na myœli poranek od 6.30 - to ju¿ na sta³e, czy tylko dziœ mieli jak¹œ awariê, czy coœ w tym stylu :?: Tradycyjnie obudzi³em siê o 6-stej, a tu powtórka magazynu sportowego, pó³ godziny czekania tylko po to, ¿eby siê okaza³o, ¿e nie ma Anity :evil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości