TVN: ramówka wiosenna

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

MoÂże by tak zrobiĂŚ jakiÂś nowy program Ewy Drzyzgi. Ona ma duÂży potencjaÂł, a formuÂła RozmĂłw w Toku juÂż siĂŞ trochĂŞ wyczerpaÂła.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

a myÂślaÂłem Âże ktoÂś ma jakies przecieki na temat nowej ramĂłwki tvnu :P
TVN innowacja i nowoczesność...
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

pawell pisze:
Marcin pisze:JeÂśli SMS i programu Szczuki nie damy w porze MjM, to co?
Wlasnie nie wiem moze jakis bardzo fajny nowy program.
Ja bym chcia³ zobaczyc show o ksi¹¿kach.Prowadzi oczywiœcie Kazia :D Tylko nie program o ksi¹¿kach.To musia³bybyÌ show.Wtedy misja i ogl¹dalnoœÌ po³¹czy³yby siê w piêkn¹ ca³oœÌ. :D (Parafrazuj¹c pewn¹ reklamê).Ja bardzo lubiê "Wydanie Drugie Poprawione" ale ludzie nie bêd¹ tego ogl¹daÌ.Show o ksi¹¿kach by³by swego rodzaju nowoœci¹ i mog³oby to zaskoczyÌ.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Hahaha, show o ksi¹¿kach, no tego jeszcze œwiat nie widzia³!! Proponuje tytu³ "Mól ksi¹¿kowy" albo "Spis ksi¹g zakazanych" i product placement- Raid :evil2: :evil2: :evil2: PonoÌ nieŸle wygania mole z szafy to i z ksi¹¿ek mo¿e.

Takimi wynalazkami niech zajmuje siê publiczna!! Jedyn¹ misj¹ telewizji komercyjnej jest produkowanie takich formatów, ¿eby ludziska chcia³y zasi¹œÌ przed tv i reklamy poogl¹daÌ.

Salladyn- zdrowia i trzeÂźwego myÂślenia Âżycze w nadchodzÂącym 2006 roku :evil2:
MAKEPOVERTYHISTORY
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

wiosenna ramĂłwka tvn

Post autor: salladyn »

Kubs oczywiÂście Âże to TVP powinna realizowac misjĂŞ,ale jak inaczej jak nie misjÂą nazwiesz TVN24 :?: W dalszym ciÂągu uwaÂżam Âże to dobry pomysÂł,to prawda to nie byÂłoby Âłatwe przedsiĂŞwziĂŞcie.Ale warto prĂłbowaĂŚ.Powiem ci coÂś co ciĂŞ powinno przekonaĂŚ.W Wlk. Brytanii w porze Prime Time najczĂŞÂściej sÂą nadawane .....PROGRAMY PORADNIKOWE. :!: Kto by mĂłgÂł sobie wyobraziĂŚ Âże na przykÂład program podobny do "Maja w ogrodzie" w Wlk. Brytanii mĂłgÂłby siĂŞ dostaĂŚ na godzinĂŞ 20.00. A jednak wiĂŞc czasem warto zaryzykowaĂŚ.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
ratraciak
Początkujący
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: niedziela 29 sty 2006, 17:32

Post autor: ratraciak »

Ja proponujĂŞ kilka rzeczy:
PowrĂłt "MilionerĂłw" ok. 19:25 codziennie
Polska edycja "The Guiness Show" powiedzmy w kaÂżdÂą drugÂą niedzielĂŞ miesiÂąca o 20:00
Polska edycja "Pimp my Ride" (wspĂłlnie z MTV) w soboty i niedziele o 14:00
Autorski teleturniej "Szansa na kasĂŞ" codziennie o 18:00
PowrĂłt "Wszystko albo Nic" o 20:00 w niedziele kiedy nie ma "The Guiness Show"
Nowy serial docucrime "Jednostki Antyterrorystyczne" we wtorek i piÂątek o 18:30 (w pozostaÂłe dni "Detektywi")
Polska edycja "Duelu" (jakby ktoÂś nie wiedziaÂł teleturniej sportowy na DSF) pn-pt 20:00
W-11 pn-pt 20:30
o 17:15 zamiast programu "Rozmowy w Toku" proponujĂŞ program dla mechanikĂłw "Rozmowy o tÂłokach"
Przed "Faktami popoÂłudniowymi" dokument ÂŻAL-ÂŻycie Andrzeja Leppera
W soboty o 20:00 teleturniej dla mÂądrych przedszkolakĂłw "MiÂś, laleczka czy pieluszka"
W soboty o 21:00 ca³kowita nowoœÌ program "TRWAM" (skrót od Tadzio Rydzyk Wam Amen Mówi) gdzie gwiazdy bêd¹ œpiewaÌ "AAAAAAAMEEEEEEEEEEN"
W soboty o 22:00 teleturniej "Ptasia Grypa-walka o zdrowie" albo odpowiesz dobrze na pytanie albo wstrzykniemy ci wirus do organizmu.
Codziennie po 23:00 program "Seksowne Kaczuszki" a w soboty i niedziele program WRC (Wielkie Reni Cyce)
W nocy boks A.Lepper vs P.Gosiewski

I to by byÂło na tyle
Monster

Post autor: Monster »

WidzĂŞ ratraciaku, Âże jesteÂś tu nowy i sÂłabo znasz siĂŞ na telewizji TVN.
Milionerzy o 19:25 to nie moÂżliwe. PiszĂŞ Ci dlaczego, Fakty koĂączÂą siĂŞ o 19:27 potem jest sport i pogoda i lubiana przez widzĂłw Uwaga.
Poczytaj jeszcze trochĂŞ o stacji tvn obejrzyj program i wtedy pisz posty :]
ratraciak
Początkujący
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: niedziela 29 sty 2006, 17:32

Post autor: ratraciak »

Dobra
JeÂżeli chodzi o TVN to mam pomysÂł na teleturniej "Szansa na KasĂŞ"
W teleturnieju bierze udzia³ ca³a publicznoœÌ (100 osób). Prowadz¹cy zadaje pytanie z dwiema podpowiedziami. 8 osób z publicznoœci, które odpowiedz¹ najszybciej przechodz¹ dalej. Kolejne etapy to pytania za które zawodnicy dostaj¹ punkty. Po ka¿dych 3 seriach pytaù odpadaj¹ kolejni zawodnicy tak wiêc.
Po 3 seriach-5 osĂłb
Po 6-3 osoby
Po 9-jedna osoba-finalista
Finalista gra w Finale tu musi stan¹Ì przed wyborem albo walka o 250 000 PLN albo nagroda rzeczowa z jednej z 5 kopert. Je¿eli wybierze walkê bêdzie walczy³ o coraz wiêksze pieni¹dze. W ka¿dej z 3 rund prowadz¹cy zada 10 pytaù. Aby przejœÌ dalej i wygraÌ pieni¹dze trzeba odpowiedzieÌ poprawnie na wymagan¹ liczbê pytaù

W 1 serii 5 poprawnych-2500 PLN
W 2 serii 7 poprawnych-25000 PLN
i wreszcie
W 3 serii 9 poprawnych-250 000 PLN
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

ratraciak pisze:Ja proponujĂŞ kilka rzeczy:
PowrĂłt "MilionerĂłw" ok. 19:25 codziennie (...)
WidzĂŞ, Âże nowy forumowicz bardzo rozsÂądny. :wesoly: Szkoda, Âże szefowie TVN-u sprawĂŞ widzÂą nieco inaczej. A ja, Monsterze, naprawdĂŞ nie widzĂŞ problemu w ograniczeniu widocznoÂści "Uwagi" na antenie. :p MoÂże byĂŚ przed "Faktami" na przykÂład.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

PrzecieÂż te programy ratraciak'a to jakiÂś Âżart. :? :? Same nazwy programĂłw juÂż o tym ÂświadczÂą... :/ Jedeyna dobra pozycja to powtĂłt 'MilionerĂłw" ale nie o tej godzinie. :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ratraciak
Początkujący
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: niedziela 29 sty 2006, 17:32

Post autor: ratraciak »

Fajnie byÂłoby gdyby na tvn emitowali jakiÂś ze starszych seriali np. "ZdarzyÂło siĂŞ jutro"
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Bez obrazy ale stare seriale to ostatnio domena TVP2, TVN niech zainwestuje w nowe, to przciÂągnie widzĂłw:)
Wróciłem!!
Adam3k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: sobota 25 cze 2005, 21:18

Post autor: Adam3k »

Teraz mĂłj, cokolwiek bardziej realistyczny ;)

5:40 Uwaga, powtĂłrka
6:00 Poranek TVN 24
9:00 WykrĂŞĂŚ numer
10:00 Na WspĂłlnej
10:30 Rozmowy w toku, powtĂłrka
11:20 Salon gier
12:30 Detektywi, powtĂłrka
13:00 W11, powtĂłrka
13:30 Serwis informacyjny TVN 24
13:40 SĂŞdzia Anna, powtĂłrka
14:20 PowtĂłrka programu*
14:50 AmerykaĂąski serial**
15:45 Telenowela***
16:45 Fakty popoÂłudniowe
17:00 Detektywi
17:30 SĂŞdzia Anna
18:10 Rozmowy w toku
19:00 Fakty, sport, pogoda
19:45 Uwaga!
20:15 W11
20:55 Na wspĂłlnej
poniedziaÂłek
21:25 Szymon Majewski Show
22:25 Dowody zbrodni
23:20 Firma
23:50 Multikino
wtorek
21:25 Magda M.
22:25 Teraz my
23:20 Maraton UÂśmiechu
23:50 Co za tydzieĂą, powtĂłrka
Âśroda
21:25 Film kryminalny
22:55 Rodzina Soprano
23:50 Automaniak, powtĂłrka
czwartek
Zamiast W11 o 20:15 Superniania
21:25 Jak zwykle w czwartki durny film :lol:
22:55 SzeœÌ stóp pod ziemi¹
23:50 SiÂłacze, powtĂłrka
piÂątek
(bez w11 i na wspĂłlnej)
20:15 SUPERKINO
22:10 Komedia****
00:10 Firma, powtĂłrka

* - W zaleÂżnoÂści od dnia: Automaniak, Firma, Maraton UÂśmiechu, Co za tydzieĂą, Multikino
** - Æo¶ takiego jak aktulanie Nash Bridges i i tak nikt tego nie ogl±da ;)
*** - Wenezuelska telenowela
**** - StaÂły cykl w ktĂłrym co tydzieĂą bĂŞdÂą emitowane dobre komedie, wg mnie coÂś takiego jest potrzebne.

Rozmowy w toku skrĂłciÂłem do 50 minut.

Komentujcie.
Monster

Post autor: Monster »

Adam3k pisze:6:00 Poranek TVN 24
ÂŚwietny pomysÂł aby Poranek TVN24 byÂł takÂże na antenie TVN :!:
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

DokÂładnie to samo mialem napisaĂŚ...

Wg mnie nawet fajnym rozwiÂązaniem byloby, zamiast tych porannych powtĂłrek i seriali daĂŚ Poranek TVN24. Program ciekawy i interesujÂący bylby teÂż darmowÂą reklamÂą stacji TVN24.

Z kolei nie pasuje mi kolejna audycja z cyklu Program wedÂług Adama3k- mianowicie serwis o 13:30. Nie wiem jak to uzasadnic, ale wydaje mi sie, ze o tej porze jednak lepsze bĂŞdÂą seriale...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości