[TVN] Sopot Festival 2007

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Najlepszy wykonawca finału to:

Feel - "A gdy jest już ciemno"
11
30%
Emmanuel Moire - "Ca me fait du bien"
5
14%
Monrose - "Shame"
3
8%
September - "Cry for you"
6
16%
Thierry Amiel - "Coeur Sacré"
1
3%
Sophie Ellis Bextor - "Me and my imagination"
9
24%
The cloud room - "Hey Now Now"
2
5%
 
Liczba głosów: 37

Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Nie martw siê Emi, myœlê, ¿e poka¿¹ te¿ inne powtĂłrki ale mo¿e nie w jednym tygodniu. Narazie te najbardziej kasiaste, bo reklamy ko³o nich bêd¹ drogie. Chica³bym te¿ ¿eby wydali t¹ ca³¹ impreze na DVD, oczywisice w normalnej cenie, no i troche jednak w¹tpie w to bo mo¿e Artyœci musieliby mieæ to zapisane w umowie :D ?
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Dziœ kupi³em "Tele Œwiat" i tam jest atryku³ o kulisach Festivalu w Sopocie.
"MĂłwiono, ¿e wybrana szĂłstka wykonaw walcz¹cych o S³owika Publicznoœci
wygl¹da³aby inaczej, gdyby ...we w³aœciwy sposĂłb policzono SMS-y. Ponoæ zamiast Eweliny Flinty i Wojciecha - powinno byæ Krzysztofa- Kiljañskiiego do fina³u weszliby Papa Dance i Goya. No cĂł¿ na "¿yczliwych" niema lekarstwa..."
Co wy o tym myœlicie? Cy¿by Ewelina i Krzysztof dostali faktycznie mniej g³osĂłw ni¿ Papa Dance i Goya? A¿ mi siê wie¿yæ niechce.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

goya mogla by byc za kilianskiego a ewelina moglaby zostac a ciekawe jak policzyli te sms-y jak nie wlasciwie :?
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Witajcie chyba jesteœcie niepowa¿ni, aby wogĂłle o to pytaæ. Jak Papa Dance, ktĂłre tworzy³o Disco Polo i odesz³o do lamusa razem z "Akademi¹ Pana Jack-a" mog³o by zmobilizowaæ tylu fanĂłw. Jak te¿ ma³y znany z prĂłby na eurowizjê i Opole zespĂł³ Goya mia³by przebiæ takich jak Kiliañski, czy Flinta, na ktĂłrych jest teraz okropna moda ? Moi drodzy nie krzywcie siê czytaj¹c Fakt, SE, czy programy tv. Np. w programie TV do Dziennika Polskiego pod Festiwalem Jedynki dali fotke Bursztynowego S³owika, a Na Nianiê i Anio³a strĂłza zapraszali do Polsatu. Klan by³ wypisany jako serial TVN. Takie tam byki sadz¹, a w programie do Krakowskiej jeszcze w niedziele sam¹ utrzymywali, ¿e wieczorem wyst¹pi Elton John w Sopocie. Pozatym opamiêtajcie siê: jest taka instytucja jak Notariusz. Pan ma tyle do roboty na tym œwiecie, aby pilnowaæ i nadzorowaæ liczenie smsĂłw, wybieranie zwyciêzcy. Nawet w g³upiej Tele Grze potrzeba potwierdzenia wynikĂłw. Oczywiœcie ja uwa¿am , i¿ by³o tak: Jeœli miêdzy 6, a 7 miejscem by³a rĂł¿nica 0 % do 1,5 % to wybierali sobie gwiazdê, ktĂłra wydawa³a siê im bardziej adekwatna. Jeœli chcieliby w 100% ustawiæ t¹ 6, a tak¿e zebraæ przy tym smsy to dali by: 4 syfy jak Mandaryna tylko naprawdê nie popularne, a resztê w³aœnie s³awy jak Piasek, Flinta, £zy, Doda, Kiliaski, ktĂłrzy samym nazwiskiem siê kwalifikuj¹. I w³aœnie dlatego dano Papa Dance, by mieli lepsz¹ si³ê przebicia. Przeciez gdyby dali takie 4 Mandaryny, to g³osy takich ma³olatĂłw z wiejskiej dyskoteki nie posz³y by na jedn¹ Mandarynê, ale na 4 wykonawcĂłw i nikt by nie przeszed³. No i jeszcze jeden dowĂłd: TVN chcia³ daæ na SF Emi i jakby je ustawiali to by Emi przepchnêli. Zreszt¹ Emi mia³a fajn¹ piosenkê. No i ostatni dowĂłd: parê dni przede po³owa Onetu powo³ywa³a siê na znajomoœci w TVN, ¿e wiedz¹, ustalone, wygra Mandaryna - no i jak ?? Tak jakoœ nie.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
LordTomas
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 386
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2004, 16:50
Lokalizacja: Warschau

Post autor: LordTomas »

Obrazek
Obrazek
"Nie sposób odpowiedzieć na argumenty płynące z pięknych ust." (Addison)
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Mo¿e piosenka jest podobna ale niewwydaje mi siê by Virgin by³o tak "g³ópie" by na taski powa¿ny festiwal wystawia³o piosenke innego wykonawcy, w dodatku znanego w swiecie kompozytora!!
Wróciłem!!
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Fakt ma peÂłno takich niesprawdzonych rewelacji, pewno skopiowali z google fotke muzyka i dopisali sobie swĂłj tekst, pozatym porĂłwnujÂą 9 nutek a to nie jest wiele.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

medialnik.pl pisze:Telewizja TVN przypomni koncerty zarejestrowane w ramach trzydniowego Sopot Festival 2005, po raz pierwszy organizowanego przez prywatn¹ telewizjê. Komercyjny sukces imprezy nie prze³o¿y³ siê na masow¹ ogl¹dalnoœÌ relacji z Opery Leœnej.

W œrodê, 14 grudnia o 20.10 stacja powtórzy koncert Maryli Rodowicz. Dzieù póŸniej o tej samej porze wyemitowany zostanie recital zespo³u Beata i Bajm. W sobotê, 17 grudnia o 13.30 nast¹pi przypomnienie relacji z konkursu o nagrodê Bursztynowego S³owika,
a w niedzielĂŞ o 15.50 powtĂłrka wystĂŞpĂłw Patrizio Buanne, Lemara i Gordona Haskela. Festiwalowy maraton wspomnieĂą w poniedziaÂłek (19 grudnia) zakoĂączy koncert zespoÂłu Simply Red.
No dobra niech sobie powtarzaja ale nie w prime - time. :? Wtedy pewnie juz beda puszczane powtorki "Najslabszego Ogniwa" (lub nie dokladnie nie wiem :roll: ) i to byloby lepsze od spopckiego festivalu. zamiast o 20:10 dac go w sobote i niedziele okolo godziny 15. :roll: :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze:
medialnik.pl pisze:Telewizja TVN przypomni koncerty zarejestrowane w ramach trzydniowego Sopot Festival 2005, po raz pierwszy organizowanego przez prywatn¹ telewizjê. Komercyjny sukces imprezy nie prze³o¿y³ siê na masow¹ ogl¹dalnoœÌ relacji z Opery Leœnej.

W œrodê, 14 grudnia o 20.10 stacja powtórzy koncert Maryli Rodowicz. Dzieù póŸniej o tej samej porze wyemitowany zostanie recital zespo³u Beata i Bajm. W sobotê, 17 grudnia o 13.30 nast¹pi przypomnienie relacji z konkursu o nagrodê Bursztynowego S³owika,
a w niedzielĂŞ o 15.50 powtĂłrka wystĂŞpĂłw Patrizio Buanne, Lemara i Gordona Haskela. Festiwalowy maraton wspomnieĂą w poniedziaÂłek (19 grudnia) zakoĂączy koncert zespoÂłu Simply Red.
jeÂżeli wierzyĂŚ medialinkowi to :
Co siê dzieje w tym TVN :evil: Robi¹ to samo co TVP - Ci te¿ pokazuj¹ "swój" Festiwal Jedynki w kó³ko z tym, ¿e nie robi¹ tego o 20:10 !! Od czego s¹ sobotnio-niedzielne popo³udnia ?? Oj TVN...klapa !!
ZIMA
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Witajcie po pierwsze mo¿e poobstawiamy ju¿ co bedzie siê dzia³o na Sopot 2006 ? a po 2 mo¿e ktoœ z was ma jeszcze nagrania mp3 albo avi z Sopotu 2005 ? Przedewszystkim szukam ¯ó³tych Kalendarzy, bo w aran¿acji Sztaby i wykonaniu Kiljaùskiego to by³o wyj¹tkowo magiczne :D. Niestety wszêdzie mo¿na znaleœÌ tylko Dode :D. Jak macie to dajcie znaÌ.
WracajÂąc do ostatniego festiwalu, nadal twierdzĂŞ, Âże byÂło zdecydowanie za duÂżo reklam :D ; acha: w sondach na mojej stronce Sopot Festival zanotowaÂł dobre wyniki i lepsze niÂż Festiwal Jedynki. GÂłosowanie zamykam :D.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

emi pisze:a dleczego nie ma powtórki Haskella?? :( :( On by³ najlepszy...Kocham jego muzykê..heh Szkoda ze go znów nie poka¿¹...
Bedziesz miala okazje zobaczyc powtorke koncertu Haskella w niedziele o 15:50... :wink: :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

pawell pisze:
emi pisze:a dleczego nie ma powtórki Haskella?? :( :( On by³ najlepszy...Kocham jego muzykê..heh Szkoda ze go znów nie poka¿¹...
Bedziesz miala okazje zobaczyc powtorke koncertu Haskella w niedziele o 15:50... :wink: :wink:
hihihi...naprawde? ale sie ciesze :D :D Normalnie pó³ roku prawie musia³am na to czekac..heh...ale wartoooo :D
....w świecie Faktów....
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

a dzisiaj o 12.25 wyemitowano powtĂłrkĂŞ Âświetnego koncertu grupy The Scorpions :lol:
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości