Piotr Marciniak

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Monster
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 14:14
Lokalizacja: ze Stolicy

Post autor: Monster »

Obrazek

Bardzo fajne zdjĂŞcie Pana Piotra, ktĂłre ukazaÂło siĂŞ kiedyÂś w "Nowym Dniu". :D
malami_mi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 27 wrz 2005, 15:40

Post autor: malami_mi »

:D Fakt, zdjĂŞcie bardzo fajne, ale opis w Nowym Dniu juÂż nie za bardzo:

"przestraszy³a nas tam idealnie przyczesana grzywka Piotra Marciniaka. Czy naprawdê nie mo¿na inaczej u³o¿yÌ w³osów??? Zaczesywanie w³osów na bok to oznaka desperacji i z³o¿enia broni przez fryzjera stylistê. Zw³aszcza, jeœli to uczesanie nie ci¹gnie za sob¹ nic wiêcej poza smutnym wizerunkiem smutnego pana w smutnym garniturze. Pan Marciniak ma gêste w³osy - to widaÌ z daleka, ale przystrzy¿enie ich na bok daje wra¿enie tupecika, co przy urodzie i wieku prezentera raczej nie przystoi. Wystarczy³oby obci¹Ì je na d³u¿szego je¿a,..."

chociaÂż, jak tak siĂŞ zastanowiĂŚ, to moÂże zmiana fryzury u Piotra by nie zaszkodziÂła?!


A tak z ciekawoÂści to jestem ciekawa ile Piotr ma lat?
Monster
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 14:14
Lokalizacja: ze Stolicy

Post autor: Monster »

malami_mi pisze: A tak z ciekawoÂści to jestem ciekawa ile Piotr ma lat?
Jest mÂłody :D Chyba ok. 35 :roll:
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

OsobiÂście uwaÂżam, Âże p. Marciniak nie jest dobrym prezenterem. ZwÂłaszcza denerwuje mnie to z jakÂą intonacjÂą koĂączy Magazyn 24h. WyglÂąda to tak jakby robiÂł ÂłaskĂŞ prowadzÂąc ten program. Z drugiej strony Fakty w jego wydaniu sÂą ciekawsze od tych w wykonaniu p. Kajdanowicza.
Monster
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 14:14
Lokalizacja: ze Stolicy

Post autor: Monster »

Mandi pisze:ZwÂłaszcza denerwuje mnie to z jakÂą intonacjÂą koĂączy Magazyn 24h. WyglÂąda to tak jakby robiÂł ÂłaskĂŞ prowadzÂąc ten program.
To bardzo lubiĂŞ :lol:
Piotr Marciniak jest moim ulubionym prezenterem, ale musia³ zejœÌ na drugie miejsce (wiadomo dlaczego). Bardzo go lubiê i czêsto piszê do niego e-maile i jeszcze nigdy siê nie zdarzy³o, ¿eby nie odpisa³ :D
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

W najnowszym numerze Vivy jest napisane, ¿e p.Marciniak ma narzeczon¹ a przecie¿ nosi obr¹czkê. Coœ tu nie pasuje: albo to czasopismo wprowadza czytelników w b³¹d albo ta ten prezenter stosuje "zmy³kê" lub te¿ czuje siê jak m¹¿ (jak jest naprawdê to mnie nie interesuje). Wiem, ¿e to trywialne i dla niektórych byÌ mo¿e nie na miejscu, ale ludzie maj¹ prawo wiedzieÌ kilka podstawowych informacji na remat osoby publicznej. Oczywiœcie te¿ uwa¿am, i¿ nadmierne wnikanie w czyj¹œ prywatnoœÌ jest z³e np. pisanie o tym jak to jakaœ "gwiazda" ca³owa³a siê w galerii handlowej z nieznajomym (¹). Jeœli ju¿ tak bardzo zale¿y jakiejœ gazecie by nie przekroczyÌ cienkiej linii to niech przynajmniej nie pisz¹ niesprawdzonych informacji i faktów z ¿ycia prywatnego gwiazd. :twisted:
malami_mi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 27 wrz 2005, 15:40

Post autor: malami_mi »

CaÂłkowicie siĂŞ z TobÂą zgadzam, jeÂżeli chodzi o informacje w gazetach na temat gwiazd.

A Piotr..., moÂże specjalnie nosi obrÂączkĂŞ, Âżeby wszyscy(wszystkie!) myÂślaÂły, Âże ma ÂżonĂŞ i daÂły mu spokĂłj.
A tak wogĂłle to po raz pierwszy widze Piotra w "babskiej" gazecie. :D

[ Dodano: PiÂą Maj 19, 2006 7:01 pm ]
Dzisiaj Fakty prowadziÂł Piotr :D - duÂże zaskoczenie bo nie spodziewaÂłam siĂŞ go dzisiaj, ciekawe jak bĂŞdzie w weekend, bo teraz kolej chyba na Kajdanowicza?
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Czy mi siĂŞ wydaje czy pan Piotr byÂł u fryzjera? :mhm: Dzisiaj wyglÂądaÂł okropnie w tej swojej fryzurze. Powinien jÂą zmieniĂŚ.
malami_mi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 27 wrz 2005, 15:40

Post autor: malami_mi »

Mandi pisze:Czy mi siĂŞ wydaje czy pan Piotr byÂł u fryzjera? :mhm: Dzisiaj wyglÂądaÂł okropnie w tej swojej fryzurze. Powinien jÂą zmieniĂŚ.
:( Zgadzam siê, ta fryzura go okropnie postarza!!, mo¿e ktoœ powinien delikatnie mu podsun¹Ì jakiœ dobry adres do fryzjera? :uhh:
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Nie tyle postarza co raczej nie pasuje do ksztaÂłtu twarzy. :roll: Lepiej by mu byÂło z krĂłtszymi wÂłosami.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Caps Piotra:

Obrazek

Jak dla mnie fryzura jest dobra. :> No mo¿e trochê móg³by œci¹Ì w³osy... :roll: :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Fryzura nie jest taka zÂła. WidziaÂłem juÂż prezenterĂłw o wiele gorzej uczesanyxh. ChociaÂż racja mĂłgÂłby troche sciac te wÂłoski.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Dzisiaj Piotr prowadziÂł specjalne wydanie Magazynu 24h. Moim zdaniem dobrze przeprowadziÂł rozmowĂŞ i miaÂł nawet jednÂą zabawnÂą "wstawkĂŞ" mĂłwiÂąc, Âże najbardziej Benedyktem XVI sÂą zainteresowane siostry zakonne. :lol:
surykatka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 01 cze 2006, 18:39

Post autor: surykatka »

Mandi pisze:W najnowszym numerze Vivy jest napisane, ¿e p.Marciniak ma narzeczon¹ a przecie¿ nosi obr¹czkê. Coœ tu nie pasuje: albo to czasopismo wprowadza czytelników w b³¹d albo ta ten prezenter stosuje "zmy³kê" lub te¿ czuje siê jak m¹¿ (jak jest naprawdê to mnie nie interesuje). Wiem, ¿e to trywialne i dla niektórych byÌ mo¿e nie na miejscu, ale ludzie maj¹ prawo wiedzieÌ kilka podstawowych informacji na remat osoby publicznej. Oczywiœcie te¿ uwa¿am, i¿ nadmierne wnikanie w czyj¹œ prywatnoœÌ jest z³e np. pisanie o tym jak to jakaœ "gwiazda" ca³owa³a siê w galerii handlowej z nieznajomym (¹). Jeœli ju¿ tak bardzo zale¿y jakiejœ gazecie by nie przekroczyÌ cienkiej linii to niech przynajmniej nie pisz¹ niesprawdzonych informacji i faktów z ¿ycia prywatnego gwiazd. :twisted:
OglÂądaÂłam dzisiejsze wydanie magazynu i ze zdumieniem zauwaÂżyÂłam, Âże Piotr nie ma obrÂączki? Co siĂŞ staÂło?
To wszystko to chyba jakaÂś lipa!!! :devil:
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

[quote="surykatka
"OglÂądaÂłam dzisiejsze wydanie magazynu i ze zdumieniem zauwaÂżyÂłam, Âże Piotr nie ma obrÂączki? Co siĂŞ staÂło?"
To wszystko to chyba jakaÂś lipa!!! [/quote]
Nie rozumiem po co on m¹ci ludziom w g³owie. W koùcu nie jest przecie¿ wielk¹ gwiazd¹ i w¹tpiê by wiêkszoœÌ kobiet i dziewczyn go po¿¹da³a. Ludzi znowu a¿ tak nie interesuj¹ "newsy" na jego temat wiêc niech ujawni kilka podstawowych faktów ze swojego ¿ycia i skoùczy siê ca³a dyskusja. Justyna nie kry³a siê ze zwi¹zkiem ze swoim obecnym mê¿em bo nie chcia³a wywo³ywaÌ sensacji i dobrze na tym wysz³a.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości