Kinga Rusin

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

ÂŁukaszu, moÂżesz wierzyĂŚ lub nie, ale znam KingĂŞ. Moja mama czĂŞsto siĂŞ z niÂą spotyka. Kinga nie zdradziÂła, ale Tomek owszem.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

MieliÂśmy juÂż tu takiego jednego co KingĂŞ podobno znaÂł :>
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

A Âźle, Âże znam?
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

NuNa_89 pisze:A Âźle, Âże znam?
Nie Âźle tylko wiesz, ja moge powiedzieĂŚ, Âże moja mama je obiad z KrĂłlowÂą BrytyjskÂą. Nie chodzi o to, Âże ci niewierze bo niemam do tego podstaw ale czasami trudno jest w coÂś takiego uwierzyĂŚ.
Wróciłem!!
j23nadaje
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: piątek 28 lip 2006, 20:14

Post autor: j23nadaje »

Nikt z nas nie jest materacem , aby wiedzieĂŚ takie rzeczy :P ,ale jedno jest pewne ,nie ma znaczenia kto pierwszy , wina zawsze leÂży rĂłwno po obojgu stronach :(
Najlepsze kasztany są na placu Pigal:)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

wina zawsze leÂży rĂłwno po obojgu stronach
ÂŚmiem siĂŞ nie zgodziĂŚ. :?
j23nadaje
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: piątek 28 lip 2006, 20:14

Post autor: j23nadaje »

oki , moÂże nie rĂłwno ,ale kto to moÂże stwierdziĂŚ? :shock:
Najlepsze kasztany są na placu Pigal:)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Kowal pisze:jeÂżeli juÂż ktoÂś zdradziÂł to prĂŞdzej Tomek, bo faktycznie Kinga nie wyglÂąda na kobiete, ktĂłra by zdradzaÂła
One wÂłaÂśnie takie sÂą. Nie wyglÂądajÂą, a jednak... :D Pozory mylÂą. Powiem jak Nuna, tylko inaczej. :lol: To na pewno tylko Kingi wina. Lisek by nie zdradziÂł. :D :D :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

ÂŁukasz pisze:
Kowal pisze:jeÂżeli juÂż ktoÂś zdradziÂł to prĂŞdzej Tomek, bo faktycznie Kinga nie wyglÂąda na kobiete, ktĂłra by zdradzaÂła
One wÂłaÂśnie takie sÂą. Nie wyglÂądajÂą, a jednak... :D Pozory mylÂą. Powiem jak Nuna, tylko inaczej. :lol: To na pewno tylko Kingi wina. Lisek by nie zdradziÂł. :D :D :D
Tabloidy nic nie wspominaÂły o Kindze tylko wszyscy jeÂździli po niedobrym Tomku i jescze gorszej Haneczce. No chyba, Âże gwiazda DzieĂą Dobry TVN swietnie siĂŞ maskowaÂła.
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

Gadamy w kó³ko o tym samym... Mo¿e zmienimy temat? S³yszeliœcie, ¿e Kinga (podobno) nie poprowadzi Sopot Festival?
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Mandi pisze:
ÂŁukasz pisze:
Kowal pisze:jeÂżeli juÂż ktoÂś zdradziÂł to prĂŞdzej Tomek, bo faktycznie Kinga nie wyglÂąda na kobiete, ktĂłra by zdradzaÂła
One wÂłaÂśnie takie sÂą. Nie wyglÂądajÂą, a jednak... :D Pozory mylÂą. Powiem jak Nuna, tylko inaczej. :lol: To na pewno tylko Kingi wina. Lisek by nie zdradziÂł. :D :D :D
Tabloidy nic nie wspominaÂły o Kindze tylko wszyscy jeÂździli po niedobrym Tomku i jescze gorszej Haneczce. No chyba, Âże gwiazda DzieĂą Dobry TVN swietnie siĂŞ maskowaÂła.
No Âśmiem siĂŞ nie zgodziĂŚ, w ktĂłrymÂś z tabloidĂłw byÂły zdjĂŞcia Kingi, cĂłrek i jakiegoÂś faceta...to byÂło zaraz przed albo zaraz po stracie Kingi w TVN...
Gadamy w kó³ko o tym samym... Mo¿e zmienimy temat? S³yszeliœcie, ¿e Kinga (podobno) nie poprowadzi Sopot Festival?
JeÂżeli siĂŞ nie myle to SF2006 poprowadzi tak jak w zeszÂłym roku Magda MoÂłek. DÂługo mnie tu niebyÂło wiĂŞc niewiem nic o tym, by Kinga miaÂła prowadziĂŚ SF2006?
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kowal pisze:
Gadamy w kó³ko o tym samym... Mo¿e zmienimy temat? S³yszeliœcie, ¿e Kinga (podobno) nie poprowadzi Sopot Festival?
JeÂżeli siĂŞ nie myle to SF2006 poprowadzi tak jak w zeszÂłym roku Magda MoÂłek. DÂługo mnie tu niebyÂło wiĂŞc niewiem nic o tym, by Kinga miaÂła prowadziĂŚ SF2006?
No ma byĂŚ Magda - gazety juz pisaÂły, Âże kupuje sobie drogie kreacje na Sopot Festival 2006. :) Ale na pewno nie bĂŞdzie prowadziĂŚ sama. :mhm: WiĂŞc pewnie dadzÂą jak rok temu Szymona Majewskiego (dobry byÂł - szczegĂłlnie miaÂł fajny konkurs :P ) i jeszcze moÂże jednÂą parĂŞ :?: Nie wiem. :roll: Ja nic nie sÂłyszaÂłem o Âżadnych poltach, Âże Rusin ma lub nie ma prowadziĂŚ SF 2006. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

KtĂłraÂś z kolorowych gazet kiedyÂś pisaÂła, Âże podobno Kinga poprowadzi SF2006. O ile siĂŞ nie mylĂŞ, byÂł to FAKT... :mhm:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

To ciekawe kto poprowadziÂłby wtedy DDTVN, skoro i MoÂłek i Rusin byÂłyby na festiwalu. PrzecieÂż to niemoÂżliwe. Meller - PieĂąkowska? :lol:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No wÂłasnie o tym zapomniaÂłem. :D To wiĂŞc raczej pewne jest, Âże Rusin nie bĂŞdzie prowadziĂŚ festiwalu. :roll: MoÂże TVN zrobi tak jak rok temu, Âże bĂŞdÂą mieĂŚ wydania z plaÂży w Sopocie? :D A PieĂąkowska (jak rok temu Oliver Janiak) byÂłaby w Operze i nadawaÂła co siĂŞ dzieje... :devil:

NuNa_89 - no wÂłaÂśnie "Fakt". :roll: O kreacjach MoÂłek teÂż napisaÂł ten szmatÂławiec i nie wiem czy wierzyĂŚ, czy nie. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości