[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

To juÂż raczej pewne osoby, ktĂłre zataĂączÂą w "TaĂącu z gwiazdami". "Super Express" "przyÂłapaÂł" ich jak wychodzili z treningĂłw. :>
Super Express pisze:Popularna Ola Lubicz z "Klanu", czyli Kaja Paschalska (20 l.), Magda WĂłjcik (37 l.) - Lilka z "Codziennej 2 m. 3", PrzemysÂław Sadowski (33 l.), czyli Kacper z "Samego Âżycia" oraz Piotr Andrzejewski (44 l.), ktĂłry jako Peter J. Lucas prĂłbowaÂł podbiĂŚ Hollywood - oto niektĂłre gwiazdy, ktĂłre wystÂąpiÂą w czwartej edycji "TaĂąca z gwiazdami".
Obrazek
No nie s¹ to jakieœ wielkie gwiazdy. :roll: Jak inne bêd¹ tego formatu to bêdzie s³abo - bardzo s³abo. :ech: :cry: I kto to ten Piotr Andrzejewski :?: Pierwszy raz s³yszê to nazwisko, a jak wpisuje w :google: to nic o nim nie ma. :lol: :twisted: Qrde za póŸno chyba siê wziêli za poszukiwanie gwiazd. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Kaja Paschalska? MOgli jeszcze napisaĂŚ, Âże jest utalentowanÂą wokalistkÂą :shock:
italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

o mater dej! Kaja Paschalaska?? Kto jÂą bĂŞdzie chciaÂł oglÂądaĂŚ ...
ratraciak
Początkujący
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: niedziela 29 sty 2006, 17:32

Post autor: ratraciak »

Na pewno nie ja. WidaĂŚ juÂż w TzG braÂły udziaÂł wszystkie najwiĂŞksze polskie gwiazdy.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:D Nie jeszcze sÂą, ale... odmĂłwiÂły. :lol2: Jednak jeszcze nie jest to wykluczone, Âże nie bĂŞdzie jakichÂś wielkich gwiazd i mam nadziejĂŞ, Âże tak siĂŞ stanie, bo inaczej bĂŞdzie to co w I edycji - 3 miliony... :roll:

[ Dodano: Sob Sie 05, 2006 11:26 am ]
Dzisiejszy "Fakty" pisze, Âże zataĂączy teÂż Joanna Liszowska znana m.in. z "Na dobre i na zÂłe" i "Kryminalnych". :roll: "Fakt" potwierdza to zdjeciem Pani Joanny jak wychodzi z treningu z kochankiem... Robertem Kochankiem. :D :D

[ Dodano: Wto Sie 08, 2006 12:51 pm ]
Z dnia na dzieĂą przybywa uczestnikĂłw "TaĂąca z gwiazdmi":
Wirtualne Media pisze:Wg dzisiejszych informacji w programie zobaczymy te¿ Marcina Mroczka, gwiazdê serialu "M jak mi³oœÌ" (pójdzie drog¹ przetart¹ ju¿ przez brata bliŸniaka, który wygra³ poprzedni¹ edycjê "Taùca z gwiazdami", sam wygra³ podobny program - "Show!Time" w konkurencyjnym Polsacie) oraz Micha³a Milowicza z warszawskiego teatru Buffo.
G³upio by³oby gdyby Marcin Mroczek wygra³ IV edycjê. :hmm: To by³aby te¿ trzecia z rzêdu osoba, która wygrywa "TzG" z "M jak Mi³oœÌ". :hmm: Narazie nie widze popularniejszej osoby od Mroczka w tej edycji wiêc s¹ szanse, ¿e tak siê stanie. :roll: I kolejna "wspania³a gwiazda" Micha³ Milowicz. :hmm: Szkoda, bo dlalej zapowiada sie kiepsko... :/
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

W Tele ÂŚwiecie podali liste uczestnikĂłw TaĂąca z Gwizdami :
- Marysia Wa³êsa
- Joanna Liszowska
- Kinga Rusin
- Kaja Paschalska
- Magda WĂłjcik
- Marcin Mroczek
- Przemek CypryaĂąski
- MichaÂł Milowicz
- Peter Lucasa
- PrzemysÂław Sadowski
No to chyba juz oficjalna lista 8)
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

ktos pisze:No to chyba juz oficjalna lista 8)
Oficjalny skÂład uczestnikĂłw bĂŞdzie podany dopiero podczas prezentacji jesiennej ramĂłwki TVN - okoÂło 24 sierpnia.
ZresztÂą podana lista w tej gazecie jest po prostu poskÂładaniem nazwisk uczestnikĂłw, ktĂłrych wytropili fotoreporterzy "Faktu" i "SuperExpresu".
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Konferencja ramĂłwkowa odbĂŞdzie siĂŞ juÂż dzisiaj, rzeczywiÂście w KrĂłlikarni - potwierdziÂł to dla mnie miĂŞdzy innymi pracownik TVN-u i dziennikarz branÂżowego czasopisma o mediach.
Pozostaje wiĂŞc czekaĂŚ na relacje. :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tak, dzisiaj, a nie 24. Nawet Krzysztof Górlicki informuje o nowej ramówce. :D Powiem tylko, ¿e jesienna ramówka 2005 zosta³a zaprezentowana w³aœnie 17 sierpnia. 24 to by³oby stanowczo za póŸno - trzeba rozpocz¹Ì intensywn¹ kampaniê promocyjn¹ no i prasa o nowoœciach i programie musi wiedzieÌ odpowiednio wczeœniej. :D
MaĂŚku, a nie wiesz o ktĂłrej ta prezentacja?
Ja czekam na potwierdzenie informacji o uczestnikach "TaĂąca z gwiazdami", w szczegĂłlnoÂści liczĂŞ na KingĂŞ. :jupi:
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Na pasku w TVN24 leci informacja, Âże transmisja z konferencji o 12:10. :D
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

Z córka Wa³êsy to pewne na 100 % pokazali zdjêcia z trenigu ;)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Z wszystkimi pewne na 100 proc. Lista uczestnikĂłw w ostatnim newsie - http://www.tvn.tivi.pl.
Siostra_Duckett
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: niedziela 20 sie 2006, 13:30

Post autor: Siostra_Duckett »

skÂład taki hmm... jakby tu powiedziec... zobaczymy juÂż wkrĂłtce jak dadzÂą sobie radĂŞ :D
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

DokÂładna lista par 4 edycji:
Maria Wa³êsa - Pawe³ Godek
Kaja Paschalska - Piotr Kiszka
Magdalena WĂłjcik - Robert RowiĂąski
Kinga Rusin - Stefano Terrazzino
Joanna Liszowska - Robert Kochanek
Peter Lucas - Dominika Kublik
MichaÂł Milowicz - Izabela Mika
Marcin Mroczek - Edyta HerbuÂś
PrzemysÂław Sadowski - Ewa Szabatin
PrzemysÂław CypryaĂąski - Aneta Piotrowska.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

TÂą dokÂładna liste podaÂł onet ( w sumie nie ma nic czego bysmy nie wiedzieli ).

NieÂźle urzÂądzili KingĂŞ - dali jej WÂłocha, z ktĂłrym moÂże tylko sie porozumiewaĂŚ po angilesku ... Ciekawe czy juz naprawde nie ma dobrych polskich tancerzy?? :neutral: I ciekawe jak ten WÂłoch bedzie sie porozumiewaÂł z sĂŞdziami np. Wodecki czy Tyszkiewicz... Bo jak Iwonka mĂłwi te swoje kroki to nawet Polacy jej nie rozumieja a co dopiero WÂłoch :lol: :lol:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość