[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Nowa edycja zapowiada siê wyj¹tkowo s³abo, wiêkszych gwiazd brak, taka powtórka z rozrywki (czytaj odœwie¿ona edycja trzecia). Wa³êsówna (prawie jak Kwaœniewska), znowu Mroczek (zwyciêzca?!), hyh. Szkoda, ¿e najbardziej znani i lubiani celebirties odmówili udzia³u w programie, lista podawana przed FAKT by³a znacznie ciekawsza <szkoda, ¿e nieprawdziwa w³aœnie>.

IV sezonu "Taùca z gwiaZdami" ogl¹daÌ nie zamierzam, jedyne co mnie zainteresuje to odcinek pierwszy (10.09) i fina³ fina³ów z Sopotu. Chyba, ¿e jako pierwszy z kolejnego "Taùca..." odpadnie Mroczek, choÌ to niemo¿liwe, có¿ :devil: Zrobiliby dla odmiany polsk¹ wersjê "The So you think you can dance", takiego tanecznego idola 8) W Stanach Zjednoczonych program nadaje FOX, ogl¹dalnoœÌ m(i)a(³) dobr¹ <drugi sezon nadawany jest obecnie, widownia z ostatniego tygodnia to blisko 10 mln osób>, lada dzieù w SAT1 wystartuje niemiecka wersja show. Mo¿e wiêc wiosn¹?

Pewnie nie, bo moÂżna podejrzewaĂŚ, Âże w niedzielne wieczory w godz. 20:05 - 21:55 TVN poozostanie numerem jeden, wÂątpiĂŞ by widownia spad(a)Âła poniÂżej 5 mln. Sukces zapowie nastĂŞpnÂą - piÂątÂą! - seriĂŞ, jest wiĂŞc nadzieja, Âże wĂłwczas zataĂączÂą "lepsi"?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Na pewno bêdzie mniejsza ogl¹dalnoœÌ w stosunku do III serii, ale wy¿sza, ni¿ drugiej.

Przypomnê kto wystêpowa³ w III serii: Kwaœniewska (tu mamy Wa³êsównê), Mroczek (teraz powtórka z rozrywki), Aneta Krêglicka (jak na rok 2006 to megagwiazd¹ ju¿ nie by³a), Robert Rozmus (te¿ nic specjalnego), Paolo Cozza (teraz móg³by byÌ Stefan Moeller :D), Rafa³ Cieszyùski (on gwiazd¹? :uhh: ) i Stockinger (te¿ wypalony). Wiêc cudownie nie by³o. Ale by³a Dancewicz, Koroniewska i Jab³czyùska, teraz gwiazd tego typu brakuje.

Bo mamy: Mroczka, Wa³êsównê, Milowicza (eeh), Kajê Paschalsk¹ (a ja chêtnie zobaczê jak taùczy :devil: ), Cypryaùskiego (coœ jak Cieszyùski... :uhh: ), Petera Lucasa (nie wró¿ê mu d³ugiej kariery, tak samo jak ten model w II edycji odpadnie zaraz na pocz¹tku - niewielu go kojarzy), Liszowsk¹ (ujdzie) i Sadowskiego (zobaczymy). No i Kingê! :D

Tak wiĂŞc jak napisaÂł Kajetan bĂŞdzie to odÂświeÂżona edycja trzecia.

Do tej pory najbardziej podobaÂł mi siĂŞ dobĂłr gwiazd w II edycji, a mimo to, to III byÂła hitem nad hity. W II wystÂąpili m.in. Foremniak, Cichopek, GÂąsowski, ÂŚleszyĂąska, Markowska, Conrado Moreno, DelÂąg, Rylik i WesoÂłowski. Czyli oprĂłcz tego modela jakby nie patrzeĂŚ faktyczne gwiazdy. A teraz znowu mamy Mroczka, znowu prezydentĂłwnĂŞ i inne Âśrednie gwiazdy...

Mo¿e TVN za póŸno zacz¹³ kompletowaÌ gwiazdy... Myœlê, ¿e ju¿ myœl¹ o gwiazdach do edycji pi¹tej, bo ta bêdzie raczej na pewno. ¯eby jej nie by³o, to ta ods³ona musia³aby chyba osi¹gn¹Ì spekatakularn¹ pora¿kê (poni¿ej 3 mln), a to praktycznie nierealne. Nawet jeœli bêdzie gorzej, ni¿ z III seri¹ to to ca³y czas bêdzie doskona³y wynik.

A w V edycji czekam na: DodĂŞ ElektrodĂŞ, JolĂŞ PieĂąkowskÂą (albo MartynĂŞ WojciechowskÂą), AgnieszkĂŞ Dygant, JoannĂŞ Brodzik, EdytĂŞ GĂłrniak, Maciej OrÂłosia, Macieja ZakoÂścielnego, Artura ÂŻmijewskiego, Stefana Moellera i moÂże Krzysztofa Ibisza albo Tomasza Kammela. :lol: Ach, rozmarzyÂłem siĂŞ. :devil:

Osobiœcie bêdê trzyma³ kciuki za Kingê, ale chyba wszystko jasne jaki bêdzie fina³. :D Wa³êsa-Mroczek. :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Marcin pisze:CypryaĂąskiego (coÂś jak CieszyĂąski... :uhh: )
Cypryaùski podoba siê publice - du¿ej publice bo z "M jak mi³oœÌ" a Cieszyùski jest raczej nieznany szerszej publicznoœci i w TzG nie zaprezentowa³ siê tak ¿eby rzesze nastolatek s³a³y na niego smsy. Przewidujê ¿e Cypryaùski dojdzie daleko a mo¿e i znajdzie siê w finale.
portalek
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: środa 31 maja 2006, 01:40
Kontakt:

Post autor: portalek »

Zdecydowanie z³y dobór gwiazd - jak tak popatrzeÌ na t¹ listê to wszyscy wydaj¹ siê byÌ dosyÌ m³odzi, a zawsze by³o tak ¿e byli i bardzo m³odzi - jak Cichopek i starsi jak np Sleszyùska, którzy wk³adali w taniec jeszcze wiêcej wysi³ku ni¿ ci m³odzi - by³ przekrój, by³a rywalizacja. A teraz nie ma konkretnej gwiazdy, Wa³êsówna ju¿ po zdjêciach wydaje siê raczej zimna jak Dancewicz ni¿ podobna do Kwaœniewskiej, która by³a zdecydowanie per³¹ III edycji - umia³a taùczyÌ, ¿artowaÌ i wydawa³a siê bardzo sympatyczna wszystkim, no nie licz¹c oczywiœcie twórców i wyznawców teorii spiskowej o zwyciêstwie Kwaœniewskiej, którzy przez ca³¹ edycjê zajmowali siê krytykowaniem i wêszeniem spisku zamiast ogl¹daniem.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Co do gwiazd ktĂłre zataĂączÂą w TzG to powiem szczerze... w 3 i 2 edycji byÂły lepsze :? Pewnie to wina faktu bo ich pierwsza lista byÂła znacznie lepsza ( no ale fakt juÂż ma do siebie to ze najpierw pisze potem sprawdza)

Bardzo ciekawi mnie tez nowa scenografia - ciekawe czy bedzie podobna do tej z BBC... BBC mimo iz ma podobn¹ - sa elementy ktore znacznie zmieniaja odbiór taùca - np. w tych trójkatach które tworz¹ g³ówna scenogragie s¹ wmontowane telebimy co daj znaczne mozliwoœci w tworzeniu tego tzw. show :lol: :lol:

Kasia Skrzynecka pewnie nie zataùczy z t¹ nó¿k¹... Te¿ siê kobita urz¹dzi³a.. :) :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Adam Sztaba w dzisiejszym spotkaniu na ¿ywo w Onecie powiedzia³ ¿e po zakoùczeniu IV edycji "Taùca z Gwiazdami" planuje "wyciszyÌ siê" i odsun¹Ì od ¿ycia medialnego - to jakby sugeruje ¿e nie bêdzie kolejnej edycji :> Niby mo¿na znaleŸÌ inn¹ orkiestrê ale chyba nie ma drugiej takiej jak ta po batut¹ Sztaby. Ja osobiœcie i tak twierdzi³em ¿e nie bêdzie V edycji.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Szczerze mĂłwiÂąc wydaje mi siĂŞ niemoÂżliwoÂściÂą, aby zdjĂŞto z anteny program, ktĂłry notuje tak znakomite wyniki oglÂądalnoÂści... Ale sprawa ciekawa... :uhh:
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Marcin pisze:Szczerze mĂłwiÂąc wydaje mi siĂŞ niemoÂżliwoÂściÂą, aby zdjĂŞto z anteny program, ktĂłry notuje tak znakomite wyniki oglÂądalnoÂści... Ale sprawa ciekawa... :uhh:


Ja osobiÂście spodziewaÂłem sie 4 edycji ... TVN nie jest Polsatem ktĂłry puszczaÂł tak dÂługo program Bar(ktĂłry miaÂł z poczatku znakomite wyniki ) az im sie format nie skoĂączy. JuÂż do tej edycji byÂło trudno nakÂłoniĂŚ gwiazdy.. a co dopiero do nastĂŞpnej... wedÂług mnie TVN juz zrezygnowaÂł z 5 edycji w jego miejsce wsunie na wiosne ten nowy serial z Foremniakowa i ÂŻmijewskim...
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Marcin pisze:Na pewno bêdzie mniejsza ogl¹dalnoœÌ w stosunku do III serii, ale wy¿sza, ni¿ drugiej.
Myœlê, ¿e ogl¹dalnoœÌ bêdzie bardzo zbli¿ona do trzeciej edycji. I trzymam za to kciuki! :D
Marcin pisze:Bo mamy: Mroczka, Wa³êsównê, Milowicza (eeh), Kajê Paschalsk¹ (a ja chêtnie zobaczê jak taùczy :devil: ), Cypryaùskiego (coœ jak Cieszyùski... :uhh: ), Petera Lucasa (nie wró¿ê mu d³ugiej kariery, tak samo jak ten model w II edycji odpadnie zaraz na pocz¹tku - niewielu go kojarzy), Liszowsk¹ (ujdzie) i Sadowskiego (zobaczymy). No i Kingê! :D
Milowicz moÂże gwiazdÂą pierwszej klasy nie jest, ale po takich filmach, jak "ChÂłopaki nie pÂłaczÂą", ma facet swoich fanĂłw, a pewnie i nawet naÂśladowcĂłw. W tĂŞ postaĂŚ wcieliÂł siĂŞ naprawdĂŞ dobrze, znaczy przekonujÂąco.

A CypryaĂąski, Marcinie, myÂślĂŞ, Âże jest 'atrakcyjniejszy programowo' niÂż kolega z TVN, do ktĂłrego go porĂłwnaÂłeÂś. Co by nie mĂłwiĂŚ, wystĂŞpuje w najpopularniejszym, wrĂŞcz kultowym (co by o nim nie sÂądziĂŚ, jest to fakt) serialu, i takÂże dziĂŞki niemu ma rzesze fanek - wiem to po swoich koleÂżankach. A nie sÂłyszaÂłem jeszcze dotÂąd o fankach CieszyĂąskiego... :devil:
Marcin pisze:Mo¿e TVN za póŸno zacz¹³ kompletowaÌ gwiazdy. (...)

A w V edycji czekam na: DodĂŞ ElektrodĂŞ, JolĂŞ PieĂąkowskÂą (albo MartynĂŞ WojciechowskÂą), AgnieszkĂŞ Dygant, JoannĂŞ Brodzik, EdytĂŞ GĂłrniak, Maciej OrÂłosia, Macieja ZakoÂścielnego, Artura ÂŻmijewskiego, Stefana Moellera i moÂże Krzysztofa Ibisza albo Tomasza Kammela. :lol: Ach, rozmarzyÂłem siĂŞ. :devil:
Znakomity by³by to zespó³, ale poza Steffenem Moellerem i Dod¹ reszta jest na 90% niemo¿liwa do "pozyskania". A Edydtka - no wiecie, ona ma zasady. :P
KurczĂŞ, nie wydaje mi siĂŞ, ÂżebyÂśmy mieli kiedykolwiek o piÂątej odsÂłonie tego "hita" usÂłyszeĂŚ... To jest taki program, Âże go siĂŞ parĂŞ razy zrobi, bĂŞdzie mega sukces, i wystarczy. Co do kompletowania gwiazd, to myÂślĂŞ, Âże oni po prostu nie chcieli i nie bĂŞdÂą chcieli, bo i niby czemu mieliby postawiĂŚ nie na czwartÂą, a nastĂŞpnÂą edycjĂŞ? Oni prostu majÂą swoje powody, dla ktĂłrych zataĂączyĂŚ nie chcÂą.

Co jeszcze, poza niedoborem gwiazd, moim zdaniem przemawia o zaprzestaniu produkcji tego formatu wiosn¹? A no wypowiedzi szefuniów TVN, którzy przecie¿ przyznali, ¿e i czwarta edycja jest nadprogramow¹, i jest raczej eksperymentem ni¿ pewniakiem na program, który to by sie robi³o w nieskoùczonoœÌ.

No có¿, nie zasiadamy w tych wygodnych fotelikach przy Wiertniczej, przynajmniej jeszcze nie teraz. :devil: Dlatego te¿ na razie poczekajmy - po¿yjemy, zobaczymy, jak to z ewentualnym pi¹tym tanecznym widowiskiem bêdzie.

I pĂłki co kibicujmy ekipie z Ursusa przy realizacji tej edycji! MĂłwiĂŞ Wam, bĂŞdzie hicor! :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Dla mnie mog³aby prêdzej zataùczyÌ za³oga TVN24 ;) :lol2: Jakiekolwiek gwiazdy nie wystapi¹ - bêdzie œwie¿o,inaczej,bo w roli tancerów i tancerek jeszcze nie znalismy chocia¿by np Kini Rusin i ju¿ to jest wielkim hitem.Do tej pory zaczyna³em ogl¹daÌ TzG dopiero na pó³metku,to g³ównie dlatego,¿e nie interesowa³o mnie jak taùcz¹ osoby,które mnie po prostu nie obchodz¹ :lol2: np Cozza,albo poczynania Koroniewskiej,która nie zamyka³a ust,kiedy odpad³a Jab³czyùska :/ I tu akurat w¹tpie aby zmieni³o siê moje nastawienie tym bardziej,¿e Skrzynecka mnie irytuje.Nie trawie tej kobiety,zabiera mi ca³y fun z tego programu :evil: Urbaùski jest dobrym prowadz¹cym,aczkolwiek robi³ g³upie uwagi Kwaœnieskiej dot.jej ojca.nie na miejscu.Nie wiem ju¿ czy by³o lepiej kiedy Mo³ek prowadzi³a :( Wolê ju¿ cukrzycê od niepotrzebnego,niewyt³umaczalnego stresu.... :/
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

ObrazekObrazekObrazek
ratraciak
Początkujący
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: niedziela 29 sty 2006, 17:32

Post autor: ratraciak »

A kto to jest jeÂśli mogĂŞ zapytaĂŚ?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Maria Wiktoria Wa³êsówna i Pawe³ Godek.
Pawcio36
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: wtorek 30 maja 2006, 21:22
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Pawcio36 »

Marcin pisze: wedÂług mnie TVN juz zrezygnowaÂł z 5 edycji w jego miejsce wsunie na wiosne ten nowy serial z Foremniakowa i ÂŻmijewskim...
Wydaje mi siĂŞ jednak, Âże odwrĂłceni nie byli w ramowce wiosennej bo zastÂąpiÂą magde.m
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kajetan pisze:Zrobiliby dla odmiany polskÂą wersjĂŞ "The So you think you can dance", takiego tanecznego idola 8) lada dzieĂą w SAT1 wystartuje niemiecka wersja show. MoÂże wiĂŞc wiosnÂą?
WystartowaÂła juÂż ta wersja niemiecka na SAT1? :> Jak tak to podaj proszĂŞ o ktĂłrej i kiedy to jest nadawane. :P
Greg Haus pisze:Bardzo ciekawi mnie tez nowa scenografia - ciekawe czy bedzie podobna do tej z BBC... BBC mimo iz ma podobn¹ - sa elementy ktore znacznie zmieniaja odbiór taùca - np. w tych trójkatach które tworz¹ g³ówna scenogragie s¹ wmontowane telebimy co daj znaczne mozliwoœci w tworzeniu tego tzw. show :lol: :lol:
To mia³a byc ca³a nowa scenografia? :roll: Ja s³ysza³em, ¿e tylko jakieœ elementy. :roll: No ale przekonamy siê za dwa tygodnie. :roll: Jednak jak zmien¹ ca³¹ to ¿eby nie by³a ta co na RTL - oni mieli okropn¹. :grymas:
Greg Haus pisze:Kasia Skrzynecka pewnie nie zataùczy z t¹ nó¿k¹...
Tu natomiast sÂłyszaÂłem, Âże zataĂączy. :roll: Ale czy to prawda? Nie wiem... Gdyby nie miaÂła prowadziĂŚ to raczej nie kuÂśtykaÂłaby na konferencjĂŞ prasowÂą TVN. :)

No i Fina³ Fina³ów, który ju¿ za tydzieù. :D Gdy zobaczy³em na stronie TVN poniedzia³ek to szczêka mi opad³a. :D D³ugie to bêdzie - od 20:15 do 23:30 (powtórka w sobotê). :roll: Co oni tam chc¹ robiÌ? Przeciez bêdzie tylko 6 par. :roll: :D :D

No i te¿ podczas Fina³u Fina³ów "Taùca z gwiazdami" TVP2 wyemituje "M jak Mi³oœÌ". Jestem bardzo ciekawy kto wyjdzie zwyciêzko z tej rywalizacji. :roll: Ja myslê, ¿e program TVN - "M jak Mi³oœÌ" trwa prawie godzinê, "Taniec..." trzy. :) No i "M jak Mirernota" jest powtarzana dzieù póŸniej... :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości