[TVN] Sopot Festival 2007

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Najlepszy wykonawca finału to:

Feel - "A gdy jest już ciemno"
11
30%
Emmanuel Moire - "Ca me fait du bien"
5
14%
Monrose - "Shame"
3
8%
September - "Cry for you"
6
16%
Thierry Amiel - "Coeur Sacré"
1
3%
Sophie Ellis Bextor - "Me and my imagination"
9
24%
The cloud room - "Hey Now Now"
2
5%
 
Liczba głosów: 37

Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Fakt, Magda MoÂłek profesjonalnie prowadzi koncerty, ale Âżeby dawaĂŚ jej wszystkie trzy dni? Ja bardzo liczyÂłem na Szymona Majewskiego.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

No w³aœnie,dawaÌ jej 3 dni?! :shock: Pewnie musi zarobiÌ tyle,¿eby oddaÌ TVN-owi równowartoœÌ jej sukienki :lol2: Wieeem,¿e TVN jej j¹ zasponsorowa³... :neutral:
Za to ucieszy³em,dowiaduj¹c siê,¿e Dody nie bêdzie.Ona jest wszêdzie i za czêsto,trzeba od niej trochê odpocz¹Ì,nie tylko ona istnieje na rynku polskiej muzyki.
Piasek bĂŞdzie,Âłeee,a ja myÂślaÂłem,Âże Mandaryna-Repeat :devil: :devil: On musi zaspiewaĂŚ,bo przecieÂż jest zeszÂłorocznym laureatem...ChciaÂłbym 'HeY' i NosowskÂą na scenie,jesli chodzi o polskÂą muzykĂŞ,ale wiem,Âże niestety to jest niemoÂżliwe ;(
E tam,Âże scena podobna do zeszÂłorocznej,czy taka sama.liczy siĂŞ to co dziaĂŚ siĂŞ bĂŞdzie na niej! :brawa: BĂŞdĂŞ zwracaÂł szczegĂłlnÂą uwagĂŞ na wyniki sms-owego gÂłosowania i typach jury,co do wykonawcĂłw.ÂŻeby takie cyrki nie wyszÂły jak przy wynikach w F1 :/
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Dzis napisali w onecie w artykule o tym ze Edyta GĂłrniak zaspiewa dla miss, Âże 3 wrzesnia o 20 TVP2 transmitowac bedzie powitanie miss z wszytkich krajĂłw... takÂże to moÂże zmniejszyĂŚ widownie SF...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Mo moÂże i to bardzo. :/ Raczej misski przyciÂągnÂą mÂłodych ludzi, bo oni chyba nie bĂŞdÂą oglÂądaĂŚ koncertu z dawnymi artystami. :roll: MyÂśleÂłem, Âże to powitanie potrwa z godzinĂŞ, a tu 2,5 godziny! :shock: Czyli zajmie ponad poÂłowĂŞ Sopot Festival 2006... :roll: Jeszcze TVP 1 nada E=mc2. W sobotĂŞ teÂż bĂŞdzie ciĂŞÂżko (mecz), a w piÂątek moÂże byĂŚ najlepiej. :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
portalek
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: środa 31 maja 2006, 01:40
Kontakt:

Post autor: portalek »

Po prostu TVP jest zÂłoÂśliwa :D Ja jednak wybiorĂŞ Festiwal, miski bedÂą jeszcze w TV a Festiwal jest tlyko jeden :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Festival bĂŞdzie powtarzany, a przywitanie missek chyba nie. :D Jednak ja teÂż wybiorĂŞ Sopot i mam nadziejĂŞ, Âże tak samo zrobi przynajmniej 3 mln ludzi. :devil:

A dziÂś przypominam "Galeria sÂław: Elton John" o 22:20 - znacznie wczeÂśniej niÂż kilka dni temu zapowiadano. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
marjan
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: niedziela 20 mar 2005, 12:45
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: marjan »

Oto zdjĂŞcia z dzisiejszych przedfestivalowych prĂłb. Niestety byÂły to prĂłby bez artystĂłw, a ze statystami, wiĂŞc zrobiÂłem tylko kilka fotek sceny i ĂŚwiczÂącÂą orkiestrĂŞ Adama Sztaby.
MoÂże pĂłjdĂŞ jeszcze jutro, ale nic nie obiecuje.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
portalek
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: środa 31 maja 2006, 01:40
Kontakt:

Post autor: portalek »

Pawell Âźle mnie zrozumiaÂłeÂś - wystĂŞp tych gwiazd na Âżywo w Operze LeÂśnej juÂż siĂŞ raczej nie powtĂłrzy, bĂŞdÂą tylko powtĂłrki ,a Misski zobaczymy teÂż na prawdziwych wyborach, wszystkie raz jeszcze :D dlatego nie widzĂŞ powodu aby opuszczaĂŚ Festiwal pozatym - TVP nada to bez reklam - da moÂże w 2 czĂŞÂściach i przerwe 10 minut a TVN napewno da wiĂŞcej przerw wiĂŞc i kaÂżdy bĂŞdzie mĂłgÂł zobaczyĂŚ teÂż pare Missek w przerwie byle tylko nie zostawiÂł potem kanaÂłu TVP2 odpuszczajÂąc Sopot. Ale to juÂż ryzyko kaÂżdego kto przerywa program reklamami - Âże widz juÂż nie wrĂłci.

[ Dodano: Sro Sie 30, 2006 8:31 pm ]
Hehe ciekaw jestem teÂż czy zrobiÂą Bursztynowym jakiÂś Green Room jednak wydaje mi siĂŞ Âże moÂże nie bĂŞdzie potrzebny przy Eurowizji ma on zastosowanie. a tu wyniki sÂą dopiero nastĂŞpnego dnia i nie sÂą podawane powoli tylko odrazu wynik wiĂŞc trudno obserwowaĂŚ narastajÂące emocje. MoÂże ich ustawiÂą nad scenÂą jak przed rokiem.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

portalek pisze: TVN napewno da wiĂŞcej przerw wiĂŞc i kaÂżdy bĂŞdzie mĂłgÂł zobaczyĂŚ teÂż pare Missek w przerwie byle tylko nie zostawiÂł potem kanaÂłu TVP2 odpuszczajÂąc Sopot. Ale to juÂż ryzyko kaÂżdego kto przerywa program reklamami - Âże widz juÂż nie wrĂłci.
Znakomite spostrze¿enie portalek :brawa: Je¿eli tyle bêdzie trwaÌ reklama to si³¹ rzeczy prze³¹czy siê na misski.Tego dnia napewno bêdê ogl¹da³ to i to,a jak mnie wykonawcy nie zainteresuj¹,bo vanilla ninja soory :stop: to zagoszczê na dwójce na d³u¿ej :/ Aczkolwiek SF'06 to prawdziwa uczta dla widza! 8)
Fajne zdjĂŞcia z prĂłb.KiedyÂś,kiedyÂś byÂłem na prĂłbie Anki Lennox,rewelacja!taka wyjÂątkowa,niesamowita atmosfera przed wielkim wydarzeniem :roll:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

aveo pisze:Je¿eli tyle bêdzie trwaÌ reklama to si³¹ rzeczy prze³¹czy siê na misski.Tego dnia napewno bêdê ogl¹da³ to i to,a jak mnie wykonawcy nie zainteresuj¹,bo vanilla ninja soory :stop: to zagoszczê na dwójce na d³u¿ej :/
Dni Ci siĂŞ pomyliÂły, bo przywitanie missek bĂŞdzie w niedzielĂŞ czyli Sopot Festival 2006 - DzieĂą wspomnieĂą i raczej nie znajdziesz tam zespoÂłu Vanilla Ninja. :> Co do nich to czego chcesz? :twisted: One sĂŞ bardzo fajne... :spiewa: Piosenki teÂż majÂą OK. :P :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

portalek pisze: Aczkolwiek SF'06 to prawdziwa uczta dla widza! 8)
Raczej dla fana Magdy MoÂłek. :devil: Jak dla mnie, ta decyzja zasÂługuje na miano PomyÂłki roku.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

PomyÂłka roku - najlepsze okreÂślenie tego co TVN zrobiÂł. :twisted: Ale Andrzej SoÂłtysik wyjaÂśnia to tak:
Media Link pisze:W tym roku wszystkie koncerty poprowadzi jedna osoba - Magda MoÂłek. Powodem takiej decyzji jest fakt, iÂż m.in. drugiego dnia udziaÂł prowadzÂącego jest bardzo ograniczony, zaÂś trzeciego pojawiÂą siĂŞ takÂże zapowiadajÂący.
W dzisiejszym "Fakt TV" sÂą 2 artykuÂły na temat Sopot Festival 2006. Jeden tak ogĂłlnie, a drugi o Eltonie Johnie. A na trzeciej stronie to wydarzenie - mogĂŞ powiedzieĂŚ - pokazane jest jako najwiĂŞkszy hit tego tygodnia. :D W pierwszym artykule Gosia Andrzejewicz powiedziaÂła:
-Mam dla widzĂłw ogromnÂą niespodziankĂŞ. ZrobiĂŞ coÂś, czego nikt nigdy jeszcze nie robiÂł.
:D CiekawoœÌ mnie z¿era. :> Co to bêdzie, co to bêdzie...? :roll: :D

JuÂż od dawna wiemy, Âże Helena Papariozu nie wystÂąpi, ale "Fakt" w opisie pierwszego dnia wymieniÂł jÂą wsrĂłd zagranicznych wykonawcĂłw walczacych o sÂłowiki. :? KtoÂś siĂŞ tam nie popisaÂł. :> A w programie na sobotĂŞ w przerwie Sopot Festival 2006 podali film "Miss agent" choĂŚ bĂŞdzie "Nigdy w Âżyciu", ale to juÂż mniejsza pomyÂłka, bo TVN pare dni temu to zmieniÂł. :P

Co do przerwy to jednak chcÂą dobrze zmieniĂŚ scenografiĂŞ. :roll: Na pewnym forum ktoÂś podaÂł cytat z "Dziennika Zachodniego" gdzie Andrzej SoÂłtysik mĂłwi, Âże:

Na wystĂŞp Eltona Johna przygotowaliÂśmy specjalnÂą scenografiĂŞ, chcemy mu stworzyĂŚ w Operze LeÂśnej 'maÂłe Las Vegas' "
No zobaczymy co z tego wyjdzie. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Na wystĂŞp Eltona Johna przygotowaliÂśmy specjalnÂą scenografiĂŞ, chcemy mu stworzyĂŚ w Operze LeÂśnej 'maÂłe Las Vegas' "
Ojej na tej scenie jest juz tyle ÂświateÂł Âże zrobienie jakiegoÂś Vegas nie jest trudne :P
A co do Gosi to ciekawe co zrobi ... :roll: :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

pawell pisze:
-Mam dla widzĂłw ogromnÂą niespodziankĂŞ. ZrobiĂŞ coÂś, czego nikt nigdy jeszcze nie robiÂł.
ÂŚwiat istnieje tysiÂące lat a ona zrobi coÂś czego jeszcze nikt na nim nie zrobiÂł :lol2: AÂż siĂŞ bojĂŞ :lol2: :D
pawell pisze:JuÂż od dawna wiemy, Âże Helena Papariozu nie wystÂąpi, ale "Fakt" w opisie pierwszego dnia wymieniÂł jÂą wsrĂłd zagranicznych wykonawcĂłw walczacych o sÂłowiki. :? KtoÂś siĂŞ tam nie popisaÂł. :>
Widocznie posiÂłkujÂą siĂŞ na jakiejÂś wczeÂśniejszej informacji prasowej bo wczoraj przeglÂądaÂłem pewne inne pismo na ktĂłrego Âłamach Helena Paparizou rĂłwnieÂż byÂła wymieniona wÂśrĂłd wykonawcĂłw.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

media2.pl pisze:DzieĂą drugi

W sobotê, TVN zaprosi na wieczór galowy. Ponad czterdziestominutowy recital zaprezentuje Katie Melua. Po jego zakoùczeniu nast¹pi przesz³o godzinna przerwa techniczna. Widzowie stacji zobacz¹ w jej czasie pierwsz¹ czêœÌ filmu "Nigdy w ¿yciu". Po godzinie 21.30 wyemitowany zostanie pó³torej godzinny koncert, najwiêkszej gwiazdy festiwalu Eltona Johna. Artysta zaœpiewa swoje najwiêksze przeboje. Z³otego S³owika wrêczu mu by³y prezydent Lech Wa³êsa. Muzyk mia³ byÌ gwiazd¹ zesz³orocznej ods³ony Sopot Festival, finalnie nie uda³o siê go jednak sprowadziÌ. Warto dodaÌ, i¿ kana³ nie bêdzie przerywa³ sobotnich wystêpów blokami reklamowymi.
WiedzieliÂście o tym? :shock: Brawa dla TVN, ktĂłry w koĂącu pomyÂślaÂł :brawa:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości