POLSAT

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

"Œwiat wed³ug kiepskich" bêdzie nie tylko bez babki, ale tak¿e bez Waldusia Kiepskiego. Coœ czuje, ¿e to ju¿ nie bêdzie to samo. A od kiedy Polsat zamierza rozpocz¹Ì emisjê nowych odcinków tego serialu?
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Ptr15 pisze:"Œwiat wed³ug kiepskich" bêdzie nie tylko bez babki, ale tak¿e bez Waldusia Kiepskiego. Coœ czuje, ¿e to ju¿ nie bêdzie to samo. A od kiedy Polsat zamierza rozpocz¹Ì emisjê nowych odcinków tego serialu?
A jak wytÂłumaczyli to w serialu- babci sie kopnĂŞÂło w kalendarza?? A WalduÂś wyjechaÂł do pracy w Irlandi w chrakterze hydraÂłlika ??? :devil: Fajnie - nie zabrali ekipy ale co tam... wazne ze sie krĂŞci :D
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Waldusia ju¿ wczeœniej wymienili na takiego wysokiego-ry¿ego.a babka potrafi³a czasem kilka odcinków nie graÌ i tego siê nawet tak nie zauwa¿a³o.ale jej ca³kowity brak nie wró¿y ogl¹dalnoœci.mo¿e w takim razie kiepscy przygarn¹ Nikifora :lol2:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

WidzaÂł ktos moÂże wczorajszy program "Grasz czy nie grasz". OgĂłlnie zmieny sa na u mnie na plus . Nie ma tego nudnego wybierania osoby ktĂłra bedzie graÂła o milion...I fajna nawet ta postac bankiera i ten telefon...jedno co mnie drazni to to ze powiedzieli ze teraz podwyÂższaja kowoty (np. o 200000) co z tego - jak przez to wygrane sa mniejsze bo wieksze prawdopodobienstwo strzaÂłu w duze kwoty...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

DziÂś widziaÂłem caÂły odcinek wiĂŞc mogĂŞ coÂś napisaĂŚ o nowej formule. ZacznĂŞ od studia - na fotkach jakby prezentowaÂło siĂŞ lepiej, ale w rzeczywistoÂści na wizji jest gorzej. Wydaje siĂŞ maÂłe koÂło tej platformy siedzieli jacyÂś ludzie wygladaÂło to dziwnie. :roll: Tam powinna byĂŚ raczej wolna przestrzeĂą. Hm... mniejszego pomieszczenia dla bankiera chyba nie daÂło sie zrobiĂŚ. :roll: Znacznie lepiej wyglada studio w wersji SAT.1.

Tak jak myœla³em g³upio bêdzie wygladaÌ ten program z now¹ formu³¹. Wczoraj Pani, która gra³a gada³a teksty typu "5 z³otych proszê. Tylko nie wiêcej." do stra¿niczek walizek. :? W dzisiejszej powtórce (pewnie z czwartku) te¿ to siê zdarza³o. Panie z walizkami nie gorsze "¯ycze ¿eby by³o jak najmniej" itp. Uhh :? Takie momenty mnie strasznie zniechêcaj¹ do dalszego ogl¹dania. Chajzer w ogóle siê nie nadaje do tej wersji. :shock: Gdy dwoni³ do niego bankier to nic z nim nie rozmawia³ tylko kiwa³ g³ow¹. Pare razy powiedzia³ "Na pewno?". :uhh:

Zdecydowanie na + jest nowa grafika. Znacznie lepsza od poprzedniej i chyba tylko to zmieniÂło siĂŞ na plus. :roll: WczeÂśniej byÂło fajniej. :(
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ratraciak
Początkujący
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: niedziela 29 sty 2006, 17:32

Post autor: ratraciak »

Do "Grasz czy nie grasz" pasuje ktoÂś kto ma nutkĂŞ tajemnicy np. w Wielkiej Brytanii Noel Edmonds i w USA Howie Mandel. Chajzer mi tutaj nie pasuje. A grafika jest exytra :tanczy:
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Mi sie bardzo podbaja zmiany a szczegĂłlnie muzyczka nowa :D A co do Hajzera to srednio to prowadzi... Bardzo fajny odcinek sobotni - kobita miaÂła 1 grosz w walizce a zgarneÂła ponad 112 tys. :D To chyba jedyna propozycja polsatu ktĂłra mi sie podoba na te jesien
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Mnie rĂłwnieÂż zmiany bardzo siĂŞ podobajÂą. JesieniÂą na polsacie bĂŞde jeszcze oglÂądaÂł "ÂŚwiat wedÂług Kiepskich". JuÂż sie nie mogĂŞ doczekaĂŚ.

P.S. Chajzer pisze siĂŞ przez CH
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Nie wiem, czy juÂż ktoÂś o tym pisaÂł (nigdzie nie widziaÂłem), wiĂŞc ja to zrobie.
onet.pl pisze: RTL Group - telewizyjne ramiê niemieckiego Bertelsmanna - ma do koùca wrzeœnia wy³¹cznoœÌ w negocjacjach w sprawie zakupu 25 proc. akcji telewizji Polsat wartoœci blisko miliarda z³otych.
Zygmunt Solorz, w³aœciciel Polsatu i jeden z najbogatszych Polaków (magazyn "Forbes" szacuje jego maj¹tek na 2 mld dol.), mia³ pracowite lato. Si³owa³ siê z instytucjami finansowymi o kontrolê nad Elektrimem, o czym by³o g³oœno w mediach. Kr¹¿y³ te¿ pomiêdzy Warszaw¹, Luksemburgiem i Gßtersloh w Niemczech, ale powody tych podró¿y utrzymywano w tajemnicy.

Wed³ug informacji "GW" negocjowa³ z jednym z najwiêkszych koncernów medialnych Bertelsmann sprzeda¿ akcji Polsatu. W Gßtersloh jest siedziba niemieckiego giganta, w Luksemburgu siedziba nale¿¹cej do niego telewizyjnej spó³ki RTL Group.
Szczegó³y s¹ ju¿ uzgodnione. Otwarte pozostaj¹ jedynie sprawy personalne, bo Niemcy chc¹ mieÌ swoich przedstawicieli nie tylko w radzie nadzorczej Polsatu (co ju¿ zosta³o uzgodnione), ale i w zarz¹dzie spó³ki (w tej sprawie strony wci¹¿ prowadz¹ negocjacje).

BĂŞdÂą to nazwiska dobrze znane na miĂŞdzynarodowym rynku medialnym. Sfinalizowanie transakcji ma nastÂąpiĂŚ pod koniec roku lub w styczniu 2007 r. - wynika z informacji gazety.

Zagraniczny wspó³w³aœciciel ma dostarczyÌ Polsatowi know-how. - Polsat znalaz³ siê dziœ w sytuacji, która wymaga szybkich dzia³aù. Coraz czêœciej przegrywa starcia z TVN, który nie tylko rozwija swoj¹ g³ówn¹ stacjê, ale równie¿ szybko buduje kana³y tematyczne - mówi rozmówca "GW".

Z informacji gazety wynika, ¿e strony ustali³y wartoœÌ Polsatu na blisko 4 mld z³. Zatem nabywca 25 proc. akcji zap³aci ok. 1 mld z³. Nie bêdzie p³aciÌ wiêcej, gdy¿ na razie kupuje pakiet mniejszoœciowy, a kontrola pozostaje w rêkach Zygmunta Solorza.

Wejœcie inwestora bran¿owego zapocz¹tkuje g³êbsze zmiany w³asnoœciowe. Drugim etapem ma byÌ debiut telewizji na warszawskiej gie³dzie, najprawdopodobniej po wakacjach 2007 r. Inwestorzy mieliby wtedy kupiÌ nowe akcje warte ok. 1 mld z³.

Docelowo Solorz ma kontrolowaĂŚ 55 proc. akcji, inwestor - 25 proc., a reszta bĂŞdzie rozdrobniona w rĂŞkach graczy gieÂłdowych.
GW
Tu link do artykuÂłu

Ciekawe, ciekawe... :mhm:
Najbardziej mnie ciekawi jakie bêd¹ , jeœli w ogóle bed¹ te "szybkie dzia³ania", jakie to bêda te "nazwiska dobrze znane na miêdzynarodowym rynku medialnym" i w jakim stopniu wp³ynie ta ca³a zmiana na ramówkê Polsatu i jej jakoœÌ.
MoÂże coÂś wiĂŞcej napisze poÂźniej bo nie mam teraz zbyt duÂżo czasu.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

ReklamujÂą juÂż Kiepskich.WidaĂŚ babkĂŞ i Waldusia,to pewnie fragmenty ze starszych odcinkĂłw :mhm: aaaalbo..
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Ja jakoÂś sie nie ciesze z tygo serialku "ÂŚwiat wedÂłu Kiepskich".. A kiedy na polsacie leci Porwokacja - bo chciaÂłbym zobaczyc?? moÂże ktoÂś juz to ogladaÂł ??
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Greg Haus pisze: A kiedy na polsacie leci Porwokacja - bo chciaÂłbym zobaczyc?? moÂże ktoÂś juz to ogladaÂł ??
No w³aœnie co z t¹ "Prowokacj¹"? Wiesz wydaje mi siê, ¿e tego programu nie bêdzie, albo pojawi sie póŸniej. W ostatni wtorek sierpnia program by³ wpisany z programy telewizyjne, ale nie by³o go w polszmacie, a teraz na najbli¿szy tydzieù w ¿adnym dniu nie widzê tej pozycji... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

CoÂś Polsat w bambuko robi z tym programem "Prowokacja". OkaÂże siĂŞ, Âże bĂŞdzie od paÂździernika. :devil:
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Ptr15 pisze:CoÂś Polsat w bambuko robi z tym programem "Prowokacja". OkaÂże siĂŞ, Âże bĂŞdzie od paÂździernika. :devil:
Dzieki wam za odpowiedÂź.. wÂłasnie cos mi nie graÂło z ta prowokacja.. Chyba ten program prowokacja to jedna wielka prowokacje . Ma byc to go nie ma gdy nie ma nie byc to pewnie bedzie itp. CaÂły polszmatek... TVN jak nie jest gotowe z jakims programem to przynajmniej nie zpowiada go w innym terminie niz jest.. :?
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Greg Haus pisze:TVN jak nie jest gotowe z jakims programem to przynajmniej nie zpowiada go w innym terminie niz jest.. :?
Czego najlepszym przykÂładem jest "Kuba WojewĂłdzki" :devil:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 3 gości