Patrycja Redo-Łabędziewska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

jo-jo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: sobota 26 sie 2006, 19:38

Post autor: jo-jo »

To jest juÂż prawie pewne: Patrycja Redo odeszÂła z TVN. ;( ;(
Nie mam jej juÂż tu: http://www.tvn.pl/gwiazdy.html poza tym od wrzeÂśnia ani razu nie byÂła w popoÂłudniowych Faktach... :(

Szkoda bo Patrycja byla naprawde fajna, pasowala do TVNu i TVN24.
Ciekawe kto jeszcze razem z niÂą odchodzi?

http://www.tvn.tivi.pl/index.php?subact ... om=&ucat=2&
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Dwie plotki i przypuszczenia, to jeszcze za maÂło, by twierdziĂŚ, Âże odeszÂła do TVP :?

Ale to prawda, dziwnym jest fakt, iÂż nie ma jej w popoÂłudniowych Faktach :mhm:

Natomiast nie zdziwi³bym siê, gdyby przyjê³a propozycjê prowadzenia g³ównego dziennika w Polsce :D Chyba tylko niepowa¿ny cz³owiek nie wykorzysta³by takiej szansy :D
jo-jo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: sobota 26 sie 2006, 19:38

Post autor: jo-jo »

W zupeÂłnoÂści siĂŞ z TobÂą zgadzam. :)

I to, Âże nie ma jej w Faktach to nie musi byĂŚ od razu powĂłd, Âże odeszÂła z TVN - moÂże mieĂŚ przecieÂż teraz urlop.
Ale jak wytÂłumaczyĂŚ to, Âże zniknĂŞÂła juÂż ze strony internetowej TVNu?

Obawiam siĂŞ, Âże jednak odeszÂła... ;(
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

Ostatnie Fakty popoÂłudniowe poprowadziÂła 23 czerwca
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

a tu ostatni raz ma dyÂżur w Dniu na ÂŻywo w TVN24 (11 sierpieĂą)
Obrazek Obrazek Obrazek
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Szok :shock:

Z jednej strony szkoda Patrycji - wielka strata dla tvn i tvn24 :( A z drugiej naleÂży siĂŞ cieszyĂŚ, Âże jej profesjonalizm bĂŞdzie docieraÂł do szerszej publicznoÂści :D Mogli jÂą w tvn-ie docieniĂŚ, to by nie odeszÂła :D A moÂże za jakiÂś czas wrĂłci - wszak w tvp niepewne losy ;)
JeÂśli to wszystko prawda, a wszystko na to wskazuje, Âże tak :neutral:

:tanczy:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Black Jack '62 pisze:Z jednej strony szkoda Patrycji - wielka strata dla tvn i tvn24 :(
no jasne,wielka...a mi tu tramwaj jeŸdzie ;) dziêki nieobecnoœci Pati w FP jest Anita,ogólnie jej nieobecnoœÌ jest ma³oodczuwalna.Dziura po Pati zosta³a ju¿ zape³niona i tylko ³ezka siê w oku krêci,sentyment pozostanie.Fajnie bêdzie ogl¹daÌ wiadomoœci z Pati,maj¹c œwiadomoœÌ,¿e pracowa³a w najlepszej stacji informacyjnej 8) Z drugiej strony Pati nie jest jaskraw¹ osobowoœci¹ i efekt podniesienia poziomu 'wiadomoœci' mo¿e byÌ efektywny,ale nie efektowny :szalony:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

W TVN i TVN24 Patrycja nie miaÂła moÂżliwoÂści rozwoju, podobnie jak Anita. Na wizji pojawiaÂła siĂŞ jeszcze rzadziej niÂż jej wspomniana koleÂżanka. :roll: Dobrze, Âże odeszÂła z macierzystej stacji. MaÂło kto lubi byĂŚ piÂątym koÂłem u wozu a tak pewnie odczuwaÂła Patrycja. Zgadzam siĂŞ, Âże jest maÂło wyrazista i maÂłomĂłwna. Nie potrafi nawiÂązaĂŚ kontaktu z widzem, tej "chemii". W WiadomoÂściach raczej nie zabÂłyÂśnie. ChociaÂż z drugiej strony kto wie. Ziemiec zÂłapaÂł wiatr w Âżagle dopiero w TVP. :roll:
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

leeeee

Post autor: zadra »

bardzo mnie rozczarowaÂła, taka Âładna i fajna dziewczyna i poszÂła ro rzadowej telewizji, do programu, ktory juz coraz bardizej przypomina "TrybunĂŞ Ludu". wstyd!!
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Szok :shock: Je¿eli rzeczywiœcie posz³a do TVP to chyba jej najwiêkszy b³¹d w ¿yciu...Przecie¿ bardzo ³atwo mo¿e skoùczyÌ tak samo jak np Kunica czy Gasiùski...Naprawdê dziwiê jej siê :neutral:
ZIMA
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Ja lubi³em Patrycjê Redo ale ona nie umiera tylko zmienia stacjê ;) a poza tym cmentarze s¹ pe³ne ludzi niezast¹pionych ;) Panowie, panie czas rozpocz¹Ì typowanie. Kto zast¹pi Patrycjê Redo :?: Trudno jest mi sobie wyobraziÌ ¿e TVN postanowi eksploatowaÌ Anitê tak jak Jakuba Poradê :D Myœlê ¿e do Faktów do³¹czy Lukasz Grass.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

mniej wiĂŞcej rok temu miaÂłem sen (proszĂŞ siĂŞ nie smiaĂŚ Obrazek), zarĂłwno Patrycja jak i Anita prowadziÂły WiadomoÂści :shock: . To moÂże Anita teÂż wyskoczy z FaktĂłw Obrazek
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Myœlê, ¿e Anita jest uwi¹zana z "Dam¹ Pik"... To kwestia umowy ze sponsorami itd. itp. Nie mog³aby tak po prostu odejœÌ, jak Patrycja...
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Anity tak ³atwo nie puszcz¹,a Pati przynajmniej rozwinie skrzyd³a w 'wiadomoœciach',od razu przeskoczy Wysock¹ i bêdzie razem z Gawryluk i Ziemcem w 'wiadomoœciach' the best.w TVN24 o czo³ówce nie ma co marzyÌ,nie oszukujmy siê..
redix pisze:mniej wiĂŞcej rok temu miaÂłem sen (proszĂŞ siĂŞ nie smiaĂŚ ! )


A propos dziwnych snĂłw.mi siĂŞ Pochanke ÂśniÂła :shock: :shock: Normalnie Fakty mĂłwi,mĂłwi,nagle siĂŞ przejĂŞzycza i siĂŞ Âśmieje,Âśmieje,nie moÂże przestaĂŚ,na wizji wszystko!Nagle z boku ekranu wynurza siĂŞ powoli jakaÂś rĂŞka i zasÂłania jej usta.Pochanke przestaje siĂŞ ÂśmiaĂŚ i rĂŞka znika.
ÂŹle coÂś ostatnio ze mnÂą.... :shock:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
jo-jo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: sobota 26 sie 2006, 19:38

Post autor: jo-jo »

W komentarzach na stronie tvn.tivi.pl przeczytaÂłem, Âże Patrycja Redo nie odeszÂła z TVN, tylko ma chore dziecko i musi siĂŞ nim zaopiekowaĂŚ. :? JeÂśli tak rzeczywiÂście by byÂło, to Patrycja byÂłaby tylko na urlopie. Ale czy podczas urlopu gwiazdy stacji sÂą usuwane ze stron internetowych? :/ Chyba nie... Tutaj dowĂłd na to, Âże Patrycja poÂżegnaÂła siĂŞ z TVN:
Obrazek
Screen z Wikipedii, ktĂłra jest codziennie aktualizowana. :)
Liczą się tylko Fakty... te z Durczokiem! :D
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Ale z tego co mi sie zdaje to artykuÂły na Wiki pisze Marcin.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Radzik1993 i 33 gości