[TVN7] Big Brother

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

joten
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: wtorek 01 sie 2006, 16:42
Lokalizacja: Bristol, UK

Post autor: joten »

"Big Brother" ma powrĂłciĂŚ na ekrany polskich telewizorĂłw, ale tym razem na antenie TV4:

http://film.onet.pl/0,0,1483903,wiadomosci.html
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

No czyli jednak bedzie BB nowy ale juÂż w tv4..... :P
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Fajnie bêdzie zobaczyÌ now¹, polsk¹ edycjê "Big Brothera" i to "Celebrity Big Brother". :) Nie dziwiê siê, ¿e TVN nie chce wracaÌ do tego formatu - musia³yby nast¹piÌ spore zmiany w ramówce m.in. z prime - time znikn¹³ by serial "W 11 - Wydzia³ Œledczy", który w œrodê i czwartek ma bardzo dobre wyniki - do 5 mln, a w poniedzia³ek i wtorek niez³y - chocia¿ konkuruje z "M jak Mi³oœÌ", "BB" móg³by mieÌ gorszy rezultat. :roll:
anty-moher
Początkujący
Początkujący
Posty: 125
Rejestracja: poniedziałek 11 wrz 2006, 10:40

Post autor: anty-moher »

Fajnie bêdzie zobaczyÌ now¹, polsk¹ edycjê "Big Brothera" i to "Celebrity Big Brother". :) Nie dziwiê siê, ¿e TVN nie chce wracaÌ do tego formatu - musia³yby nast¹piÌ spore zmiany w ramówce m.in. z prime - time znikn¹³ by serial "W 11 - Wydzia³ Œledczy", który w œrodê i czwartek ma bardzo dobre wyniki - do 5 mln, a w poniedzia³ek i wtorek niez³y - chocia¿ konkuruje z "M jak Mi³oœÌ", "BB" móg³by mieÌ gorszy rezultat. :roll:
Pewnie ¿e dobrze, ¿e TVN ju¿ nie chce BB, i to CBB to mog³oby zaszkodziÌ dla W-11 i ja za nic w œwiecie nie chcê ¿eby znikn¹³ z prime- time'u!!
I love Asia Seba
Ania Kuba Ania Rafał
I love Maciek Marzena
Ala Karola Wiktor Jasiek
Krzysiek
I love Anna Maria Madzia Arturek,
Żyć bez tego nie moge!!!!
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Big Brother

Post autor: pop »

Co do 'Big Brothera' to takie informacje juÂż siĂŞ pojawiaÂły. Jestem natomiast bardzo zaskoczony tymi rewelacjami nt. 'MilionerĂłw'. :mhm: MyÂślĂŞ, Âże sobie to wymyÂśliÂłeÂś, bo o 'Big Brotherze' skopiowaÂłeÂś niusa z 'Dziennika', natomiast o 'Milionerach' juÂż nie. :] Hmm...
Ostatnio zmieniony niedziela 02 wrz 2007, 15:49 przez pop, łącznie zmieniany 1 raz.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Tak o "Big Brotherze" juÂż sÂłyszeliÂśmy, ale czy TV 4 nie wybraÂł "Zamiany Âżon" zamiast BB? Tak coÂś mi siĂŞ obiÂło o uszy. :roll: (podmark pewnie wie, bo siĂŞ tym interesuje ;) wiĂŞc moÂże napisaĂŚ czy siĂŞ nie mylĂŞ). Co do "MilionerĂłw" to fajnie byÂłoby to znĂłw zobaczyĂŚ, nawet w Polsacie, ale wÂłaÂśnie to nie jest cytat. :D MoÂże wielkie ssanie z palca? :D PoproszĂŞ CiĂŞ tv-fan'ie o linka (jeÂśli to jest na stronach dziennik.pl) lub moÂże skan, zdjĂŞcie tego artykuÂłu. :)

Poza tym to raczej nie ten dziaÂł. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

pawell pisze:(podmark pewnie wie, bo siĂŞ tym interesuje ;)
Ano interesujĂŞ siĂŞ :). Co do tego, co napisaÂłeÂś, to bardzo prawdopodobne, choĂŚ niepotwierdzone. Argumentem moÂże byĂŚ to, Âże producentem bĂŞdzie ta sama firma :) - Endemol Polska.

Jedyne, co mnie ciekawi, to fakt, Âże "Zamiana ÂŻon" ma siĂŞ pojawiĂŚ w maju, a BB miaÂł dopiero jesieniÂą. WiĂŞc moÂżliwe, Âże na antenie CzwĂłrki zobaczymy obydwa te programy.

No i dla fanów "Big Brothera": nie ma siê zbytnio co cieszyÌ powrotem programu, bo pewnie -jeœli powstanie - to swoj¹ formu³¹ przypomina³ bêdzie belgijski¹ wersjê. Gwiazdy bêd¹, ale widzowie nie bêd¹ mieÌ wp³ywu na ich pobyt w domu (nie bêdziemy mogli g³osowaÌ), bo program zostanie zrealizowany wczeœniej , gwiazdy bêd¹ braÌ udzia³ w pojedynkach i same bêd¹ siê eliminowaÌ. Ta formu³a programu zostanie pewnie wymuszona przez uczestników, którzy nie zgodz¹ siê na miesiêczny pobyt w zamkniêciu (polskie gwiazdeczki uwa¿aj¹, ¿e s¹ niewiadomo kim).
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

no to polsat dalej sie stara a TVN nic wsumie poza tym ,Âże zrobiÂł ten koncert w wielkanoc to dalej tylko to samo ... miejmy nadzieje ,Âże tylko dlatego , Âże szykujÂą mega nowoÂści :roll:

a wg mnie fajnie , ze wracajÂą te programy, bardzo je lubie..tylko szkoda ,Âże nie na tvn...
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No fajnie, ale te programy wg mnie powinny zostaĂŚ bez zmian. JeÂśli kolejna edycja "Big Brothera" miaÂłaby wyglÂądaĂŚ tak jak opisaÂł to podmark to Wielki Brat straci duÂżo. Takie reality-show jest ciekawsze na Âżywo, a nie nagrane wczeÂśniej no i tu widzowie powinni decydowaĂŚ kto odpadnie. :? Najlepiej Âżeby zrobili edycjĂŞ ze zwykÂłymi ludÂźmi, a nie naszymi "gwiazdami". :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
cfc_champion
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: środa 01 lis 2006, 21:08
Kontakt:

Post autor: cfc_champion »

Niezale¿nie od tego, czy prawd¹ jest niepotwierdzony fakt o powrocie "Milionerów" czy te¿ nie, uwa¿am, ze po piêcioletniej przerwie oba te programy powinny wróciÌ. I myœlê, ¿e bez problemu by³yby przyjête przez widzów - 5 lat ju¿ ka¿dy niemal zapomnia³ i fajnie by³oby odgrzaÌ te "stare kotlety", szczególnie "Big Brothera". Poza tym ju¿ dosyÌ dawno w Polsce nie by³o ¿adnego reailty - show, chyba 2 albo 3 lata temu by³ w Polsacie "Bar". Ogl¹dalnoœÌ nowego "Big Brothera 4 :D " by³aby pewnie zadowalaj¹ca.

TVN'owi koùczy siê ju¿ "Taniec z gwiazdami" - to ju¿ ostatnia edycja (i dobrze, bo wszystkim siê ju¿ znudzi³o). Na jesieù przypada 10 - lecie TVN i powinni zrobiÌ mega nowoœci. "Big Brother" by³by na prawdê spoko, "Milionerzy" te¿ - na pocz¹tek retrospekcja tych programów sprzed 7 lat i nowe edycje. "Big Brother" powinien byÌ tak, jak w pierwszej edycji - ludzie z castingu itd. TVN powinien wzi¹Ì siê do roboty, bo szykuje siê na jesieù niez³a rywalizacja pomiêdzy Polsatem, a TVN'em, i musi siê postaraÌ o te dwa programy, bo inaczej podkupi je Polsat :? .
Kamil Durczok, Justyna Pochanke, Anita Werner i Grzegorz Kajdanowicz oraz Beata Tadla i Piotr Marciniak
Fakty - codziennie o 19:00 w TVN
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

cfc_champion pisze:Ogl¹dalnoœÌ nowego "Big Brothera 4 :D " by³aby pewnie zadowalaj¹ca.
ZaleÂży gdzie byÂłby nadawany. Wszystkie informacje mĂłwiÂą, ze "BB" ma byĂŚ w TV4, a wiadomo tam nie ma co liczyĂŚ na wiele. Przypomnijmy sobie 7 edycjĂŞ "Baru". :roll: Moim zdaniem jak Wielki Brat to tylko duÂża stacja typu Polsat czy TVN (ktĂłry nie jest zainteresowany). :roll:
cfc_champion pisze:TVN'owi koĂączy siĂŞ juÂż "Taniec z gwiazdami" - to juÂż ostatnia edycja (i dobrze, bo wszystkim siĂŞ juÂż znudziÂło).
Ale to nie jest jeszcze potwierdzone. :rozglada:
cfc_champion pisze:Na jesieĂą przypada 10 - lecie TVN i powinni zrobiĂŚ mega nowoÂści. "Big Brother" byÂłby na prawdĂŞ spoko,
Ale TVN nie wyprodukuje nowej edycji (jakby tak byÂło to informacje o "BB" w TV4 nie pojawiÂłyby siĂŞ). :roll: MyÂślĂŞ, Âże TVN nie chce ryzykowaĂŚ - Wielki Brat wymaga sporej korekty ramĂłwki: z prime - time zniknĂŞÂłoby "W11", ktĂłre osiÂąga 3-4 mln w porywach nawet 5! IV edycja "Big Brothera" mogÂłaby byĂŚ mniej popularna.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Dobre reality-show typu Big Brother przydaÂłoby siĂŞ jesieniÂą w TVN. Mogliby wprowadziĂŚ jakieÂś drobne korekty podpatrujÂąc jak to siĂŞ sprawdzaÂło w innych krajach :D.
Jeszcze chciaÂłbym aby rĂłwnieÂż TVN nagraÂł PolskÂą edycjĂŞ "RobinsonĂłw". Fakt, Âże wyniki WR nie byÂły zbyt zadowalajÂące (zaledwie dwa odcinki miaÂły powyÂżej 3 mln. i finaÂłowy 4 miliony)
cfc_champion
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: środa 01 lis 2006, 21:08
Kontakt:

Post autor: cfc_champion »

pawell pisze:
cfc_champion pisze:Ogl¹dalnoœÌ nowego "Big Brothera 4 :D " by³aby pewnie zadowalaj¹ca.
ZaleÂży gdzie byÂłby nadawany. Wszystkie informacje mĂłwiÂą, ze "BB" ma byĂŚ w TV4, a wiadomo tam nie ma co liczyĂŚ na wiele. Przypomnijmy sobie 7 edycjĂŞ "Baru". :roll: Moim zdaniem jak Wielki Brat to tylko duÂża stacja typu Polsat czy TVN (ktĂłry nie jest zainteresowany). :roll:
Oczywiœcie, ¿e tylko du¿a stacja i nie wiem po, co Polsat trzyma za rêkê ma³¹ TV4.
cfc_champion pisze:TVN'owi koĂączy siĂŞ juÂż "Taniec z gwiazdami" - to juÂż ostatnia edycja (i dobrze, bo wszystkim siĂŞ juÂż znudziÂło).
Ale to nie jest jeszcze potwierdzone. :rozglada:
Nie bĂŞdĂŞ parafrazowaÂł niepotwierdzonych ÂźrĂłdeÂł, ale ja sÂłyszaÂłem, ze to juÂż pewne - poza tym pomyÂśl logicznie :)
cfc_champion pisze:Na jesieĂą przypada 10 - lecie TVN i powinni zrobiĂŚ mega nowoÂści. "Big Brother" byÂłby na prawdĂŞ spoko,
Ale TVN nie wyprodukuje nowej edycji (jakby tak byÂło to informacje o "BB" w TV4 nie pojawiÂłyby siĂŞ). :roll: MyÂślĂŞ, Âże TVN nie chce ryzykowaĂŚ - Wielki Brat wymaga sporej korekty ramĂłwki: z prime - time zniknĂŞÂłoby "W11", ktĂłre osiÂąga 3-4 mln w porywach nawet 5! IV edycja "Big Brothera" mogÂłaby byĂŚ mniej popularna.
PrzecieÂż wiem, Âże TVN nie jest zainteresowany produkcjÂą, tylko zasugerowaÂłem, Âże jeÂśli chodzi o Big Brothera to tylko w TVN, a nie w Polsacie - to TVN pierwszy miaÂł Big Brothera i to On powinien mieĂŚ go dalej, Polsat lepiej niech zajmie siĂŞ Barem, bo w ostatnim finale hucznie zapowiadali, Âże majÂą mnĂłstwo niespodzianek na nastĂŞpnÂą edycjĂŞ :? .

Co do ramĂłwki TVN'u - wieczorna jest naprawdĂŞ bardzo mocna - przyznajĂŞ - ale Big Brother mĂłgÂłby jÂą tylko jeszcze bardziej umocniĂŚ.
Ptr15 pisze: Jeszcze chciaÂłbym aby rĂłwnieÂż TVN nagraÂł PolskÂą edycjĂŞ "RobinsonĂłw". Fakt, Âże wyniki WR nie byÂły zbyt zadowalajÂące (zaledwie dwa odcinki miaÂły powyÂżej 3 mln. i finaÂłowy 4 miliony)
Nie sÂądzĂŞ, Âżeby nagrali Robinsona, ale pomarzyĂŚ zawsze sobie moÂżna :spiewa:
Kamil Durczok, Justyna Pochanke, Anita Werner i Grzegorz Kajdanowicz oraz Beata Tadla i Piotr Marciniak
Fakty - codziennie o 19:00 w TVN
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Mam nadziejĂŞ, Âże milionerzy wrĂłcÂą :) Bardzo lubilem ten teleturniej. WreÂście jakiÂś program gdzie wiedza byÂła najwazniejsza a nagrody wysoki.

Kiedy w tvn pojawi sie jakiÂś teleturniej :? ??
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

cfc_champion pisze:Big Brother to tylko w TVN, a nie w Polsacie - to TVN pierwszy miaÂł Big Brothera powinien mieĂŚ go dalej.
A czy gdzieœ widzia³eœ, by Polsat chcia³ "Big Brothera" na swojej antenie ?? Przywrócenie "Big Brothera" rozwa¿a TV 4, a stacja ta nie jest nawet w Grupie Polsat. Po prostu maj¹ œcis³¹ wspó³pracê i Solorz jest udzia³owcem Polskich Mediów. Prawnie w ¿aden sposób nie sa po³¹czone.
Polsat lepiej niech zajmie siĂŞ Barem, bo w ostatnim finale hucznie zapowiadali, Âże majÂą mnĂłstwo niespodzianek na nastĂŞpnÂą edycjĂŞ :?
MĂłgÂłbyÂś chociaÂż nie kÂłamaĂŚ ?!! Po pierwsze, to oglÂądaÂłem wszystkie edycje "Baru" i tylko podczas finaÂłu pierwszej edycji powiedziano o planowanej drugiej serii. Podczas kolejnych, nie wiedziano jeszcze, czy bĂŞdzie kontynuacja.
A po drugie, to ostatnia edycja - "Bar Europa" byÂł emitowany tylko w TV 4, wiĂŞc finaÂł nie mĂłgÂł byĂŚ nadawany w Polsacie i z czym to

siê wi¹¿e, nie by³o mowy o niespodziankach na now¹ edycjê - k³amiesz po prostu...
pawell pisze:Przypomnijmy sobie 7 edycjĂŞ "Baru". :roll:
Chyba szĂłstÂą :). SiĂłdma nigdy nie powstaÂła.
Ptr15 pisze:chciaÂłbym aby rĂłwnieÂż TVN nagraÂł PolskÂą edycjĂŞ "RobinsonĂłw". Fakt, Âże wyniki WR nie byÂły zbyt zadowalajÂące (zaledwie dwa odcinki miaÂły powyÂżej 3 mln. i finaÂłowy 4 miliony)
Zapomnia³eœ dodaÌ "kolejn¹" polsk¹ edycjê... A je¿eli chodzi o ogl¹dalnoœÌ to nie 3 odcinki mia³y tak¹ widowniê, a ostatnich 5 epizodów... Ogl¹dalnoœÌ te¿ z odcinka na odcinek ros³a, wiêc dobrze by to wró¿y³o kolejnej edycji. Ale niestety wyniki by³y stosunkowo ma³e w porównaniu do nak³adu finansowego...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości