Wielki Jubileusz 10-lecia TVN-u !!!

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

POpieram pisze:Zaznaczam, Âże jest to jeszcze nie potwierdzona informacja. ;)
A w ogĂłle skÂąd takie informacje? :>

Ale gdyby tak siĂŞ staÂło to byÂłoby w sumie fajnie. :D Z chĂŞciÂą zobaczyÂłbym po odcinku ze starych programĂłw TVN Âżeby przypomnieĂŚ sobie jak to wyglÂądaÂło. Bo niektĂłrych nie pamiĂŞtam, a moÂże nawet i nie widziaÂłem. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Przepraszam, ale nie mogĂŞ powiedzieĂŚ skÂąd, a raczej od kogo mam takie informacje - to chyba jasne. ;) Jestem pewien, Âże osoba, ktĂłra mi o tym poiwuedziaÂła na pewno zaglÂąda na to forum. ;)
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
dragontor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: sobota 02 gru 2006, 16:41
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: dragontor »

A ja powiem jak to byÂło z Polsatem w swoje 10-lecie. Nie byÂło nic ciekawego, dali jakies powtĂłrki powtĂłrek filmĂłw i konkurs z serii "SMS 73xx" samochĂłd do wygrania.
Polsat, jak to Polsat... ;)

dragontor
Szymon Majewski Show - w poniedziałki o 21:30, tylko w TVN, a teraz również w nTalk.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

dragontor pisze:A ja powiem jak to byÂło z Polsatem w swoje 10-lecie.
Ale jak siĂŞ czegoÂś nie wie, to lepiej siĂŞ nie wypowiadaĂŚ...

Polsat daÂł akcjĂŞ promocyjnÂą "10 niespodzianek na 10. urodziny". RzeczywiÂście - byÂł konkurs sms, ale nagrodÂą nie byÂł samochĂłd. W 10 konkursach moÂżna byÂło zdobyĂŚ nagrody zwiÂązane z programami Polsatu i wcale nie mam tu na myÂśli jakiÂś gadÂżetĂłw typu koszulka, czy breloczek. DokÂładnie pamiĂŞtam, Âże jednÂą z nagrĂłd byÂł dzieĂą spĂŞdzony z uczestnikami popularnego wĂłwczas "Baru II". O ile mnie pamiĂŞĂŚ nie myli, zwyciĂŞzca ktĂłregoÂś z konkursĂłw mĂłgÂł teÂż zagraĂŚ epizodycznÂą rolĂŞ w "Samym ÂŻyciu".

A tak na powaÂżnie - ciekawe, co przygotuje Polsat w tym roku :) ? 15-lecie istnienia stacji teÂż trzeba jakoÂś celebrowaĂŚ :).
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

podmark pisze:A tak na powaÂżnie - ciekawe, co przygotuje Polsat w tym roku :) ? 15-lecie istnienia stacji teÂż trzeba jakoÂś celebrowaĂŚ :).
W tym roku Polsat obchodzi 14., a nie 15. urodziny. :]
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

POpieram pisze:W tym roku Polsat obchodzi 14., a nie 15. urodziny. :]
JeÂżeli 10-lecie obchodzili w 2002 roku, to w tym roku, jak wynika z prostej matematyki , obchodzÂą 15. urodziny.

A na dowĂłd - odsyÂłam na stronĂŞ http://www.polsat.com.pl/telewizja i polecam przyjrzeĂŚ siĂŞ dokÂładnie pogrubionemu tekstowi :]
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

PowrĂłt meczu reprezentacji TVN !!!

Z Wirtualnemedia:
23 czerwca o godz. 17.00 na stadionie warszawskiej Legii odbĂŞdzie siĂŞ 'Wielki Mecz: Gwiazdy TVN kontra Reprezentacja Sejmu RP'.




Organizatorem charytatywnego meczu sÂą Fundacja tvn „nie jesteÂś sam” oraz TVN. CaÂłkowity dochĂłd z akcji przeznaczony zostanie na zakup specjalistycznych karetek pogotowia na potrzeby dzieciĂŞcych szpitali m.in. Centrum Zdrowia Dziecka.

Na pÂłycie boiska spotkajÂą siĂŞ dwie druÂżyny piÂłkarskie – Gwiazdy TVN oraz Reprezentanci Parlamentu RP. Kapitanem druÂżyny Gwiazd bĂŞdzie Prezes TVN Piotr Walter, kapitanem druÂżyny parlamentarzystĂłw Sekretarz PO Grzegorz Schetyna.

W skÂład druÂżyny TVN wejdÂą m.in. dziennikarze Kamil Durczok, Tomasz Sianecki, Tomasz Sekielski, Andrzej Morozowski, Bogdan Rymanowski, Olivier Janiak oraz Wiceprezes ZarzÂądu ITI ÂŁukasz Wejchert. Po przeciwnej stronie boiska graĂŚ bĂŞdÂą m.in. Wojciech Olejniczak (SLD), Janusz WĂłjcik (Samoobrona), Waldemar Pawlak (PSL), Krzysztof Bosak (LPR) i Jacek Kurski (PiS).

Gospodarzami meczu bĂŞdÂą Magda MoÂłek i Andrzej SoÂłtysik, a w loÂży komentatorĂłw zasiÂądÂą dziennikarz Grzegorz Miecugow, komentator sportowy Grzegorz Kalinowski oraz satyryk Tomasz Jachimek.

„Wielki Mecz: Gwiazdy TVN kontra Reprezentacja Sejmu RP” jest juÂż piÂątym charytatywnym meczem piÂłkarskim w historii Fundacji tvn „nie jesteÂś sam”. Do tej pory starÂły siĂŞ: dwukrotnie druÂżyna Reprezentacji ArtystĂłw Polskich z druÂżynÂą Dziennikarzy TVN (dochĂłd tylko z pierwszej imprezy wyniĂłsÂł 455,616 zÂł), druÂżyna SkoczkĂłw Europy, na czele z Adamem MaÂłyszem z ReprezentacjÂą ArtystĂłw Polskich oraz Warszawska Legia z KrakowskÂą Wis³¹.


Rewelacyjnie !!!

Po 3 trzech latach znĂłw zobaczymy piÂłkarskÂą kadrĂŞ TVN-u znĂłw w akcji.
Widowiska na pewno bĂŞdzie ciekwae i cel jak zawsze przy tego typu okazjach - szczytny.
Taki mecze sa okazja do spotkania nie tylko z ludzimi z Wiertniczej ale takÂże okazja do spojrzenia na parlamentarzystow , trochĂŞ z innej stronej.
NOWA ERA W TVN
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ale masz zapÂłon. :D JuÂż o tym meczu napisaliÂśmy parĂŞ postĂłw w innym temacie >>> viewtopic.php?t=2762&start=15 :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
elcumbre
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: sobota 04 sie 2007, 18:32

Post autor: elcumbre »

We wrzesniu dziesieciolecie stacji tvn,czy wiadomo Wam juz cos o jakichs zmianach,ktore nastapia w stacji? Grafika juz dawno sie przejadla wiekszosci,jest fajna, no ale ile mozna? Od dobrych 4, 5 lat jest to samo, mogliby w koncu cos z tym zrobic. Poza tym zapowiedzi filmow,seriali pozostawiaja wiele do zyczenia. Oczywiscie nie odbigaja od tych polskich,ale mogliby cos zrobic na wzor amerykanskich,przeciez miedzy polskimi a amerykanskimi zwiastunami jest mega roznica, amerykanskie sa mega dynamiczne i robione z rozmachem,zawsze mialem nadzieje,ze tvn w koncu cos w tym kierunku zrobi. Oby! Kurcze,jakbym tam pracowal juz dawno robilbym zapowiedzi na wzor USA, nie tak jak to wyglada obecnie-muzyczka w tle+poukladane scenki+komentarz lektora. A gdzie jakies efekty mocniejsze? Efekty wizualne? Zero, jedynie tytuly ilmow,serialy TVN czesto,choc nie zawsze robi sam... Ech... badzcie nowoczesniejsi. :D Poza tym, ITI ma swoja platforme cyfrowa, dlaczego poszczegolnych programow nie puszczaja w HD? Moglby powstac osobny kanal TVN HD, gdzie wybrane pozycje programowe emitowane bylyby w HD, np: W11, Taniec z gwiazdami czy tez te nowe wrzesniowe formaty,ktore TVN obecnie przygotowywuje.

Pozdorowionka ze ÂŚlaska,
Michal.
monetowy_chlopak

Post autor: monetowy_chlopak »

Ja uwaÂżam TVN za stacjĂŞ z historiÂą. Najbardziej wspominam:

'Studio Tramwaj', 'Ananasy z mojej klasy', 'Co Ty wiesz o gotowaniu', DD Reporter', 'Mini Playback Show', 'Dom pe³en pomys³ów' 'Milionerów', 'Tele grê', 'Najs³absze ogniwo', 'Big brother', 'Agent', 'Wyprawê robinson'
roch_k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: środa 09 sie 2006, 18:46
Lokalizacja: Łódź

Post autor: roch_k »

JeÂśli rozmawiamy o dziesiĂŞcioleciu telewizji TVN, to ja najbardziej zapamiĂŞtaÂłem: Agenta, Big Brother, Ananasy z mojej klasy, TwĂłj problem, nasza gÂłowa i wiele innych. UwaÂżam, Âże przydaÂła by siĂŞ zmiana oprawy graficznej, ale na pewno nie powinni zmieniaĂŚ loga.
6. urodziny tvn24 (9 sierpnia 2001 - 9 sierpnia 2007)
cfc_champion
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: środa 01 lis 2006, 21:08
Kontakt:

Post autor: cfc_champion »

elcumbre pisze:Grafika juz dawno sie przejadla wiekszosci,jest fajna, no ale ile mozna? Od dobrych 4, 5 lat jest to samo, mogliby w koncu cos z tym zrobic.
Obecna grafika TVN'u ma juÂż 5,5 roku - widnieje od marca 2002, wiĂŞc tym bardziej powinni jÂą odÂświeÂżyĂŚ.
Kamil Durczok, Justyna Pochanke, Anita Werner i Grzegorz Kajdanowicz oraz Beata Tadla i Piotr Marciniak
Fakty - codziennie o 19:00 w TVN
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Post autor: Isadora »

a ja pamiĂŞtam program z 1997 roku pt "Mini Playback Show", bo taĂączyÂł tam mĂłj kolega, prowadziÂła go na poczÂątku Sandra Walter, program wzbudzaÂł trochĂŞ kontrowersji, ale dzieciaki bawiÂły siĂŞ Âświetnie /ja teÂż/ :brawa: :D , byÂł to pierwszy duÂży show /na licencji/w TVN
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
abc
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: środa 15 mar 2006, 11:00

Post autor: abc »

Isadora pisze:a ja pamiĂŞtam program z 1997 roku pt "Mini Playback Show", bo taĂączyÂł tam mĂłj kolega, prowadziÂła go na poczÂątku Sandra Walter, program wzbudzaÂł trochĂŞ kontrowersji, ale dzieciaki bawiÂły siĂŞ Âświetnie /ja teÂż/ :brawa: :D , byÂł to pierwszy duÂży show /na licencji/w TVN
WÂłaÂśnie, Mini Playback Show, Trafiony zatopiony i Milionerzy. Te programy powinnny wrĂłciĂŚ
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

lepiej Âże sie skoĂączyÂły i widz czuje do nich pozytywny sentyment niÂż mialyby sie "przeoglÂądaĂŚ" i widz czuÂłby do nich wstrĂŞt

/sory za neologizm :P
TVN innowacja i nowoczesność...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości