JESIEN 2007 W TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

W najnowszym "Tele Tygodniu" jest wywiad z p. Miszczakiem. W sumie wszystko to, co w nim powiedzia³ ju¿ wiadomo, zaciekawi³y mnie dwa szczegó³y. Jesieni¹ nowy program bêdzie mia³ Kuba Wojewódzki. Bêdzie to show kabaretowy. Inna rzecz: TVN zakupuje nowoczesny helikopter, którego u¿ywaÌ bêd¹ przy produkcji "Dzieù Dobry TVN". Przy okazji doda³, ¿e helikopter zagra w nowym programie TVN, który bêdzie prób¹ nawi¹zania do s³ynnego "Studia 2"(swoj¹ drog¹ powie mi ktoœ co to takiego, bo muszê przyznaÌ ¿e pojêcia nie mam). Emisja na ¿ywo w niedzielne popo³udnia.
//////////
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Kolejne nowoÂści.
dziennikarze.info
"Bez sensu"
Program satyryczny

Producent: Kuba WojewĂłdzki i Tomasz DÂąbrowski
Emisja: od 8 wrzeÂśnia, sobota, godzina 18:30

Ten program moÂżna scharakteryzowaĂŚ nastĂŞpujÂąco - jest bez sensu… Jego rola? Nieznana… Jego formuÂła? NieokreÂślona… ProwadzÂący? Brak… O co chodzi? Tego teÂż siĂŞ nie dowiesz. DopĂłki nie zobaczysz na wÂłasne oczy. "Bez sensu" to nowy program satyryczny, ktĂłrego autorami sÂą m.in. showman Kuba WojewĂłdzki oraz czoÂłowi przedstawiciele polskiego kabaretu. Bez sensu?

Nieobliczalne i szalone pomysÂły twĂłrcĂłw. Skecze kabaretowe. WygÂłupy. WkrĂŞtki. Absurdalne i surrealistyczne sytuacje. Pastisz, skecz, minifabuÂłka.

Jak ten program to wszystko pomieÂści? A jednak. Na dodatek zmieÂści wszelkie moÂżliwe formy telewizyjne: od transmisji sportowych przez talk show czy teleturniej na serialu koĂączÂąc.

BĂŞdzie niesztampowo, inaczej. Program na pewno zaskoczy, rozbawi, zdziwi, moÂże czasem przestraszy. Czego siĂŞ wiĂŞc moÂżna spodziewaĂŚ? Absolutnie wszystkiego. Czy to ma jakiÂś sens?



fot. TVN
"Trzy po trzy - Numery z kwatery"
Sketch comedy

Obsada: Anna Maria Chrostowska, Jerzy Jan PoloĂąski, Wojciech SÂłupiĂąski
ReÂżyseria: Jola Kozok
Emisja: od 9 wrzeÂśnia, niedziela, godzina okoÂło 23.00

Nieudane zakupy w ekskluzywnym butiku, frustracje w ³o¿u ma³¿eùskim oraz dziwne spotkania w fitness clubie. Czyli typowe szaleùstwo dnia codziennego trójki nowoczesnych, wielkomiejskich trzydziestoparolatków dziel¹cych ze sob¹ mieszkanie.

Serial "Trzy po trzy - Numery z kwatery" to arcyœmieszne sytuacje, komiczny chaos i du¿o zabawy trójki wspó³lokatorów. Ania, Wojtek i Jurek jako cel swoich kpin wybieraj¹ doœwiadczenia ¿yciowe, z którymi widz ma stycznoœÌ na co dzieù. Postacie, mimo przerysowania, zawsze pozostaj¹ blisko rzeczywistoœci. W¹tkiem przewodnim we wszystkich odcinkach serialu jest w³aœnie wspólne ¿ycie w jednym mieszkaniu. Za podstawê w serialu s³u¿¹ skecze, które rozgrywaj¹ siê w apartamencie i opowiadaj¹ o dziwacznych scenach z ich ¿ycia w domu. Skecze s¹ nowoczesne i inscenizowane podobnie do zwariowanych sytuacji z wielkomiejskiej codziennoœci. Humor obejmuje szerokie spektrum - od niepohamowanego, niedorzecznego dowcipu po czarny humor.

"Trzy po trzy - Numery z kwatery" to tzw. sketch comedy, czyli nowy format na rynku polskim. Jest to serial komediowy oparty na skeczach. Ka¿dy odcinek sk³ada siê z 18 do 22 skeczy. Przy czym d³ugoœÌ ka¿dego skeczu wynosi od 20 sekund do 3 minut.


[ Dodano: Wto Sie 07, 2007 2:23 pm ]
'Po prostu taĂącz'- Âśrody 21:30
'TwarzÂą w twarz'- wtorki 21:30
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

arczi pisze:'TwarzÂą w twarz'- wtorki 21:30
Co? :shock: To by³a najlepsza pora dla "Gotowych na mi³oœÌ"...
A serial "Trzy po trzy" zapowiada siĂŞ nawet ciekawie.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Kuba pisze:Najprawdopodobniej we wtorek czeka nas prezentacja jesiennej ramĂłwki TVN. Szybko, nie?
I kiedy tak na prawde bĂŞdzie ta prezentacja jesiennej ramĂłwki??? Jak ktos ma sprawdzone info to niech siĂŞ z nami podzieli tÂą nowinÂą... Bo dziÂś czekaÂłem przed tvn24, aÂż coÂś powiedzÂą a tutaj nic...
Giacobbe
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 07 sie 2007, 16:26

Post autor: Giacobbe »

Dziennik.pl pisze:Zmieni siê nieco formu³a "Rozmów w toku", które od wrzeœnia ogl¹daÌ bêdzie mo¿na o 16.15. Ewa Drzyzga bêdzie czasem jeŸdzi³a do tych goœci, których z ró¿nych wzglêdów nie mog³a do tej pory zaprosiÌ do studia.

MiÂłoÂśnicy publicystyki bĂŞdÂą musieli siĂŞ przyzwyczaiĂŚ do tego, Âże "Teraz my" bĂŞdzie emitowane w poniedziaÂłki o 22:35.

Filmowymi hitami jesieni majÂą byĂŚ takie produkcje, jak: "Tylko mnie kochaj", "ÂŚwiadek koronny", "Ocean's 12: dogrywka", "Poznaj moich rodzicĂłw", "KomĂłrka", "Ring 2".
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

"Teraz MY" po Majewskim - to najbardziej mi pasuje. :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
stachoo0
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 07 sie 2007, 20:11

Post autor: stachoo0 »

w jednym z newsĂłw napisane tak Âże wynika z tego Âże autor widziaÂł zwiastun "Bez sensu"
bardzo mnie interesuje gdzie go moÂżna obejrzeĂŚ ?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

ProszĂŞ o cytat.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Chyba chodzi mu o ten fragment:
tvnfakty.pl pisze: Wedle zwiastunu moÂżna spodziewaĂŚ siĂŞ absolutnie... wszystkiego, po raz pierwszy w sobotĂŞ, 8 wrzeÂśnia o 18:30.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
stachoo0
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 07 sie 2007, 20:11

Post autor: stachoo0 »

tak, dokÂładnie to...
dziĂŞki za zacytowanie.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tylko, Âże zwiastun nie musi byĂŚ filmowy. ZapowiedÂź tekstowa programu to nic innego, jak jego zwiastun.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

fajniuchna ramowka teraz tylko czekac na polsat bo tvp chyba sie nie liczy :P
TVN innowacja i nowoczesność...
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

qmate pisze:... bĂŞdzie prĂłbÂą nawiÂązania do sÂłynnego "Studia 2"(swojÂą drogÂą powie mi ktoÂś co to takiego, bo muszĂŞ przyznaĂŚ Âże pojĂŞcia nie mam)
Studio 2 – cykliczna audycja Telewizji Polskiej nadawana od 1974 do ok. 1983, w wolne soboty, poczÂątkowo w programie drugim, a po zdobyciu duÂżej oglÂądalnoÂści przeniesiona do programu pierwszego.

"Studio 2" by³o pierwszym wielogodzinnym blokiem programowym w historii polskiej telewizji. Program by³ bardzo popularny i chêtnie ogl¹dany, g³ównie ze wzglêdu na nowoczesny charakter, prowadz¹cych i prezentowane filmy, materia³y i audycje. Studio 2 prowadzili Bo¿ena Walter, Edward Miko³ajczyk i Tomasz Hopfer, którego po pewnym czasie zast¹pi³ Tadeusz Sznuk. Pomys³odawc¹ programu i szefem zespo³u by³ Mariusz Walter. Pierwsze wydanie ukaza³o siê na antenie 30 listopada 1974. Za³o¿eniem bloku by³o zast¹pienie raz w miesi¹cu statycznego spikera i regularnej ramówki programem niekonwencjonalnym i prowadzonym na ¿ywo. Pomys³ narodzi³ siê wraz z wprowadzeniem wolnych sobót (z regu³y pierwsza sobota miesi¹ca).

"Studio 2" prezentowaÂło oryginalne wÂłasne programy - publicystyczne, kulturalne i rozrywkowe. AmbicjÂą ich twĂłrcĂłw, zrzeszonych w redakcji "Studia 2", byÂło pobudzanie aktywnoÂści widzĂłw, poszerzanie ich horyzontĂłw myÂślowych, rozbudzanie zainteresowania kulturÂą i wreszcie dostarczanie im niebanalnej rozrywki.
¬RÓD£Ó: Wikipedia
WIÊCEJ: LINK
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

Oj nie ignorowaÂłbym TVP, Nie jestem fanem tej telewizji, ale obiektywnie rzecz biorÂąc majÂą ciekasze nowoÂści niÂż TVN...

TVP1: "Ja wam poka¿e" serial wg powieœci Grocholi.... "Determinator" serial sensacyjny z Karolakiem, Goner¹, Olszówk¹.. "Tajemnica twierdzy szyfrów" bestseller z Szycem, Bosakiem, Gruszk¹, Ma³aszyùskim... "Wieczór z Natasz¹" nowy show z Natasz¹ Urbaùsk¹ w roli g³ównej... i Trzeci sezon "Lost:Zagubieni" plus publicystyka (zapewne 'rzetelna' i 'obiektywna' jak to w TVpIS)

TVP2: jak dla mnie jeden z najwiĂŞkszych przebojĂłw tej jesieni "Gwiazdy tanczÂą na lodzie" serial Lepkowskiej "Barwy szczĂŞscia" nowy serial sensacyjny "Elixir" wielki zagraniczny przebĂłj "Brzydula betty" a takÂże dwa inne sÂłynne amerykaĂąskie seriale..

Polsat: pierwszy w Polsace serial o politykach "Ekipa" Agnieszki Holland, klasa sama w sobie.. jak dla mnie najbardziej oczekiwana nowoœc tej jesieni.... "Halo Hans" bardzo fajnie zapowiadaj¹cy sie serial polecam strone http://www.halohans.tv mo¿na zobaczyÌ galerie, to tak¿e bêdzie wielki hit... "Wojna i pokój" miêdzynarodowa produkcja warta 25mln Euro.. podzielona na cztery 1,5h odcinki... "Tylko mi³oœÌ" nowy serial obyczajowy z Ko¿uchowsk¹, Œwiderskim i wieloma wieloma gwiazdami polskich seriali... "Dzieù kangura" gwiazdy opiekuj¹ sie dzieÌmi nowy show Agaty M³ynarskiej i Jerzego Kryszaka... "Skorumpowani" pierwszy polski serial akcji.. oraz kolejne serie "CSI" "Skazanego na œmierÌ" i "Gotowych na wszystko"

TV4: Druga po "Ekipie" najbardziej wyczekiwana przeze mnie pozycja "Big Brother 4.1" czuje, ze to mo¿e znacznie podnieœÌ wyniki TV4.... "Zamiana ¿on" po sukcesie pierwszych dwóch odcinków (4,4% udzia³ów w grupie docelowej) stacja zdecydowa³a sie na emisji ca³ej serii.... serial sensacyjno-obyczajowy "Regina" z Dominik¹ Ostalowsk¹ i Miros³awem Bak¹ w rolach g³ownych.... a tak¿e "Sex FM" opowiadaj¹cy o ¿yciu w stacji radiowej zagraj¹ Katarzyna Skoniecka, Rafa³ Cieszyùski i Mariusz Kilian...

No i powiedzcie obiektywnie kto wypada najlepiej a kto najgorzej.. ale bĂŞdzie OBIEKTYWNI.. niestety TVN wg mnie przegrywa nawet z TV4 (jeÂśli chodzi o premiery)
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

A ja bym widzia³ póŸnym wieczorem jakiœ 3 minutowy program w stylu £apu-Capu.

OgĂłlnie nowÂą ramĂłwkĂŞ oceniam pozytywnie, aczkolwiek same nazwy i krĂłtkie opisy nowych programĂłw wiele nam nie mĂłwiÂą. jestem ciekawy tego programu na Âżywo w niedzielne popuÂłudnia, show bez sensu. Ciekawe jakie zmiany u Szymona Majewskiego?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości