Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

bo jak widzisz chÂłopaki robiÂą wszystko co mogÂą............, Âżeby im nie odpisaÂła
staramy sie jak moÂżemy :devil:
A moÂże Asia miaÂła cholernie dobry dzieĂą i postapiÂła wbrew Jej wewnĂŞtrznym reguÂłomi i ot tak odpisaÂła.
jeszcze jest kilka osĂłb na tym forum ktĂłrym odpisaÂła ale oni sporadycznie pojawiajÂą siĂŞ w tym temacie :cicho:
wiĂŞc chÂłopaki chowaĂŚ urazy na bok i pisac krĂłtko do Niej zwiĂŞzle i zyczliwie, a na pewno SÂłoneczko dla Was teÂż zaÂświeci.
We mnie nadzieja juz umarÂła a to podobno ona umiera ostatnia ;(
grappe
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 09 sie 2007, 17:16

Post autor: grappe »

ÂŁadnie NIKA napisaÂła... to byÂło ÂświeÂże spojrzenie kobiety na sprawĂŞ;) Nie poddawajcie siĂŞ Panowie, zawalajcie skrzynkĂŞ redaktor Joanny KryĂąskiej emailami!;)
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Musisz mi Arczi wybaczyĂŚ ale jak dÂługo siĂŞ oglÂąda tvn24 to czÂłowiek trochĂŞ przesiÂąka tymi politycznymi intrygami
Faktycznie, staliÂśmy siĂŞ rasowymi politykami :devil: :devil:
NiedÂługo nie bĂŞdzie tu miejsca na inteligentnÂą i konstruktywnÂą wymianĂŞ poglÂądĂłw i opinii :spiewa: :spiewa:
Joasiu nie czytaj to napewno jest wyrwane z konteksty jak taÂśmy Rydzyka
Joasiu, wyœlij to do prokuratury, niech zbadaj¹ tego autentycznoœÌ :D
Patrz Arczi chyba pora odpocz¹Ì od tvn24

Joasiu patrz do czego doprowadziÂłaÂś
Aœka, widzisz, obrzydzasz nam tak¹ fajn¹ stacje :devil: Ale na tym siê skoùczy, ¿e trzeba bêdzie na jak¹œ rente przejœÌ, mo¿e wyst¹pimy o chorobe zawodow¹ :rozglada:
A moÂże Asia miaÂła cholernie dobry dzieĂą i postapiÂła wbrew Jej wewnĂŞtrznym reguÂłomi i ot tak odpisaÂła.
Joasia po prostu chcia³a nam zrobiÌ na z³oœÌ :evil:
ÂŁadnie NIKA napisaÂła... to byÂło ÂświeÂże spojrzenie kobiety na sprawĂŞ;)
Dok³adnie. Nika jest tu potrzebna, ¿eby czasem wype³niÌ cz³owieka jak¹œ nadziej¹. Po prostu Nika ma takie trzeŸwe spojrzenie na rzeczywistoœÌ... to trzeŸwe spojrzenie troche siê zredukuje jak z Adamem i Krzysiem G pojad¹ na ¿agle :devil: :devil:
Nie poddawajcie siĂŞ Panowie, zawalajcie skrzynkĂŞ redaktor Joanny KryĂąskiej emailami!;)
Joasia jeszcze siê wkurzy i na nas jak¹œ klêske zeœle....
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

grappe pisze:ÂŁadnie NIKA napisaÂła... to byÂło ÂświeÂże spojrzenie kobiety na sprawĂŞ;) Nie poddawajcie siĂŞ Panowie, zawalajcie skrzynkĂŞ redaktor Joanny KryĂąskiej emailami!;)
czyli co chÂłopaki napieramy jak radzi kolega -moÂże przy ogromnej iloÂści przez pomyÂłkĂŞ otworzy ktĂłryÂś z naszych e -maili
Dok³adnie. Nika jest tu potrzebna, ¿eby czasem wype³niÌ cz³owieka jak¹œ nadziej¹. Po prostu Nika ma takie trzeŸwe spojrzenie na rzeczywistoœÌ... to trzeŸwe spojrzenie troche siê zredukuje jak z Adamem i Krzysiem G pojad¹ na ¿agle
To NIKA siĂŞ zgodziÂła jeszcze nic mi nie wiadomo :shock:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

czyli co chÂłopaki napieramy jak radzi kolega -moÂże przy ogromnej iloÂści przez pomyÂłkĂŞ otworzy ktĂłryÂś z naszych e -maili
Musimy ustaliÌ jak¹œ godzine zero, kiedy przyst¹pimy do naszego zmasowanego ataku :devil: :devil: Oby tylko skrzynka pani redaktor to wytrzyma³a :devil: :devil:
To NIKA siĂŞ zgodziÂła jeszcze nic mi nie wiadomo
Czeba z niÂą pogadaĂŚ, ale mysle ze dÂługo siĂŞ nie bĂŞdzie zastanawiaĂŚ :tanczy: :tanczy:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

arczi pisze:
czyli co chÂłopaki napieramy jak radzi kolega -moÂże przy ogromnej iloÂści przez pomyÂłkĂŞ otworzy ktĂłryÂś z naszych e -maili
Musimy ustaliÌ jak¹œ godzine zero, kiedy przyst¹pimy do naszego zmasowanego ataku :devil: :devil: Oby tylko skrzynka pani redaktor to wytrzyma³a :devil: :devil:
Jak zatkamy jej pocztĂŞ to na pewno siĂŞ do nas odezwie w sprawie odetkania :devil:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Jak zatkamy jej pocztĂŞ to na pewno siĂŞ do nas odezwie w sprawie odetkania
Ja tam mogĂŞ jej odetkaĂŚ ... tÂą skrzynke :red: jak mnie Âładnie poprosi.
I nawet jej porzÂądek w domu bym zrobiÂł jakby chciaÂła :devil:

Widzisz Joasiu, ja dla Ciebie wszystko...
grappe
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 09 sie 2007, 17:16

Post autor: grappe »

Gdyby dostaÂła tyle emaili, co forumowiczĂłw uczestniczÂących w dyskusji na jej temat, z zaproszeniem na to forum, na pewno wpadÂłaby poczytaĂŚ, co tu o niej piszemy... Pytanie, czy bylaby zachwycona wszystkimi postami?;)
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

grappe pisze:Gdyby dostaÂła tyle emaili, co forumowiczĂłw uczestniczÂących w dyskusji na jej temat, z zaproszeniem na to forum, na pewno wpadÂłaby poczytaĂŚ, co tu o niej piszemy... Pytanie, czy bylaby zachwycona wszystkimi postami?;)
Ale wszystko na to wskazuje ¿e czyta bo robi na wizji ca³y czas nam na z³oœÌ i bije w to co dla nas najcenniejsze -jej uœmiech którego obecnie bardzo brakuje ;(
Ja tam mogĂŞ jej odetkaĂŚ ... tÂą skrzynke jak mnie Âładnie poprosi.
I nawet jej porzÂądek w domu bym zrobiÂł jakby chciaÂła
Joasia by teÂż bardzo chciaÂła abys i u mnie posprzÂątaÂł :spiewa: :devil:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Gdyby dostaÂła tyle emaili, co forumowiczĂłw uczestniczÂących w dyskusji na jej temat, z zaproszeniem na to forum, na pewno wpadÂłaby poczytaĂŚ, co tu o niej piszemy...
Ja jestem pewnien, Âże czyta. MoÂże nie wszystko, ale wybrane posty na pewno :tanczy: :tanczy:
Pytanie, czy bylaby zachwycona wszystkimi postami?;)
Chyba nie piszemy o Joasi nic z³ego :rozglada: :rozglada: Przynajmniej takie mam wra¿enie, ale to jest chyba najbardziej postrzelony w¹tek ze wszystkich, wiêc i wszystko mo¿na tu znaleŸÌ :devil: :devil:
jej uÂśmiech ktĂłrego obecnie bardzo brakuje
Popyt znacznie przewy¿sza poda¿. Joasia musi zwiêkszyÌ si³ê przerobow¹ :devil:
DziÂś w sejmie teÂż nie zaobserwowaÂłem jakichÂś piĂŞknych uÂśmiechĂłw :nie:
Ale w pamiĂŞci mam caÂły czas te sprzed stadionu X-lecia i Jeziorka Czerniakowskiego :P
Joasia by teÂż bardzo chciaÂła abys i u mnie posprzÂątaÂł
Za przeproszeniem. Ty zdaje siĂŞ masz od sprzÂątania swojÂą Âżone :shock: Nawet koszule ci prasuje :spiewa: :spiewa:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Cytat:
Pytanie, czy bylaby zachwycona wszystkimi postami?;)

Chyba nie piszemy o Joasi nic z³ego Przynajmniej takie mam wra¿enie, ale to jest chyba najbardziej postrzelony w¹tek ze wszystkich, wiêc i wszystko mo¿na tu znaleŸÌ
Joasia siê pewnie zastanawia dlaczego to zawsze j¹ to spotyka ¿e wszêdzie wokó³ niej tylko zakrêceni ludzie :devil:
Ale w pamiĂŞci mam caÂły czas te sprzed stadionu X-lecia i Jeziorka Czerniakowskiego
Uœmiech by³ bo siê dziewcze zapomnia³o -pewnie mia³a po tym kaca moralnego ze zrobi³a nam przyjemnoœÌ i ¿e tak ciep³o siê z nami po urlopie przywita³a -ale wszystko wraca juz do normy :neutral:
Za przeproszeniem. Ty zdaje siĂŞ masz od sprzÂątania swojÂą Âżone Nawet koszule ci prasuje
Moja Âżona to feministka -ale ja zÂły samiec robiĂŞ wszystko zle wiĂŞc i tak musi po mnie poprawiaĂŚ - :devil:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Joasia siê pewnie zastanawia dlaczego to zawsze j¹ to spotyka ¿e wszêdzie wokó³ niej tylko zakrêceni ludzie
Zgodnie ze staroÂżytnym poÂżekadÂłem 'swĂłj ciÂągnie do swego' - naleÂży wnioskowaĂŚ, Âże Joasia teÂż jest walniĂŞta :devil:
Uœmiech by³ bo siê dziewcze zapomnia³o -pewnie mia³a po tym kaca moralnego ze zrobi³a nam przyjemnoœÌ i ¿e tak ciep³o siê z nami po urlopie przywita³a -ale wszystko wraca juz do normy
ChciaÂła odkupiĂŚ swoje winy. ZwÂłaszcza, Âże odeszÂła w atmosferze skandalu- po konflikcie z Jarkiem KuÂźniarem :shock:
Moja Âżona to feministka -ale ja zÂły samiec robiĂŞ wszystko zle wiĂŞc i tak musi po mnie poprawiaĂŚ
To taka z niej Kazia Szczuka. Jak wytrzymaĂŚ z takÂą kobitÂą :uhh:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

adam pisze: Moja Âżona to feministka :
To masz ciekawe klimaty w domu! 8)
adam pisze: To NIKA siĂŞ zgodziÂła jeszcze nic mi nie wiadomo
Szykujcie siĂŞ na wyprawĂŞ, wypÂływamy w rejs. Tylko na ktĂłrym z jezior byÂście chcieli popÂływac?? Ja proponujĂŞ, ktĂłreÂś z mazurskich, tam nabieraÂłam szlifu w tym "fachu" :devil: , minusem jak to zwykle w takim klimacie bywa sÂą wszĂŞdobylskie zaskroĂące, ktĂłre mnie po prostu brzydzÂą. Ale od "czarnej roboty" -odstraszania ich ode mnie bĂŞdĂŞ mieĂŚ silnÂą, zwartÂą grupĂŞ chÂłopakĂłw :D Mam nadziejĂŞ, Âże z Krzyskiem na czele! :D Ups, to chyba nie Jego wÂątek, tak wiĂŞc skoro juz tu siĂŞ zagalopowaÂłam z tym tematem (wy zresztÂą teÂż) to moÂże wypadaÂłoby zaprosiĂŚ na jacht JoasiĂŞ?! HĂŞ?? :hyh:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

ylko na ktĂłrym z jezior byÂście chcieli popÂływac??
To ja zgÂłaszam kandydature jeziora nidzkiego.
CzĂŞsto tam kiedyÂś bywaÂłem, jezioro duÂże i ma duÂżo... zakamarkĂłw 8)
Ale od "czarnej roboty" -odstraszania ich ode mnie bĂŞdĂŞ mieĂŚ silnÂą, zwartÂą grupĂŞ chÂłopakĂłw
Odstraszymy nie tylko zaskroĂące, ale wszystkich. I Krzysia teÂż moÂże odstraszymy.
z nami moÂżesz czuĂŚ siĂŞ bezpieczna :tanczy: :tanczy:
Ups, to chyba nie Jego wÂątek, tak wiĂŞc skoro juz tu siĂŞ zagalopowaÂłam z tym tematem (wy zresztÂą teÂż) to moÂże wypadaÂłoby zaprosiĂŚ na jacht JoasiĂŞ?! HĂŞ??
Joasia nie obrazi siĂŞ, Âże tu poruszamy ten temat :devil:
MoÂżemy jÂą zaprosiĂŚ, tylko moÂże wszystko popsuĂŚ jak zacznie siĂŞ wtrÂącaĂŚ :shock:
Ale moÂże KrzyÂś jÂą poskromi :spiewa: :spiewa:
Archont
Początkujący
Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 12:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Archont »

No i nie zasnê teraz przez ca³¹ noc - bêdê sobie wyobra¿a³ Pannê Joannê w stroju k¹pielowym opart¹ o reling na tle lazurowej toni. Ech.
Signum + Militie + Templi + Joanni
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości