[TVN] Sopot Festival 2007

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Najlepszy wykonawca finału to:

Feel - "A gdy jest już ciemno"
11
30%
Emmanuel Moire - "Ca me fait du bien"
5
14%
Monrose - "Shame"
3
8%
September - "Cry for you"
6
16%
Thierry Amiel - "Coeur Sacré"
1
3%
Sophie Ellis Bextor - "Me and my imagination"
9
24%
The cloud room - "Hey Now Now"
2
5%
 
Liczba głosów: 37

Kork
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: sobota 09 cze 2007, 23:40

Post autor: Kork »

Dwa lata temu ta - pierwsza fotka w³¹czonej Opery bardzo na mnie zadzia³a³a, mo¿e i w tym roku bêdzie podobnie:

http://www.tvn.pl/_i/hot/2005/sep/sopotproby_b.jpg


Nie wiem czy zauwaÂżyliÂście, Âże nie ma charakterystycznych ÂłukĂłw nad scenÂą.

Co do A. Sztaby to chyba nie zagra bo w terminarzu na stronie ma na 1.09 jakieÂś show prowadzone przez Cichopek do jego muzyki, chociaÂż moÂże siĂŞ okazaĂŚ, Âże ta muzyka ma byĂŚ tylko tam odtworzona, a on sam bĂŞdzie gdzieÂś indziej, np w Sopocie :D
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

wow dziala to foto do dzisiaj, mocne jest
TVN innowacja i nowoczesność...
Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Post autor: Dorotka969 »

Âładnie, Âładnie :)
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

NO scena wyglÂąda dobrze, ale prace sÂą chyba jeszcze w toku...
Liber
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: piątek 13 lip 2007, 16:21

Post autor: Liber »

Kork pisze:Dwa lata temu ta - pierwsza fotka w³¹czonej Opery bardzo na mnie zadzia³a³a, mo¿e i w tym roku bêdzie podobnie:

http://www.tvn.pl/_i/hot/2005/sep/sopotproby_b.jpg


Nie wiem czy zauwaÂżyliÂście, Âże nie ma charakterystycznych ÂłukĂłw nad scenÂą.

Co do A. Sztaby to chyba nie zagra bo w terminarzu na stronie ma na 1.09 jakieÂś show prowadzone przez Cichopek do jego muzyki, chociaÂż moÂże siĂŞ okazaĂŚ, Âże ta muzyka ma byĂŚ tylko tam odtworzona, a on sam bĂŞdzie gdzieÂś indziej, np w Sopocie :D
1 wrzesnia Cichopek bedzie tanczyc w miedzynarodowym Tancu z Gwiazdami (Eurovision Dance Contest)
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

Liber pisze:
1 wrzesnia Cichopek bedzie tanczyc w miedzynarodowym Tancu z Gwiazdami (Eurovision Dance Contest)

yyy a niech sobie taĂącuje ja i tak ogladam sopot doda napisaÂła na swojej stronie Âże szykuja sie niespodzianki nie tylko pod wzglĂŞdem garderoby dodzi hehe :)
TVN innowacja i nowoczesność...
marjan
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: niedziela 20 mar 2005, 12:45
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: marjan »

Dwa krótkie filmiki z dzisiejszych prób w Operze Leœnej: czêœÌ 1, czêœÌ 2.

Dziœ Ìwiczy³a tylko Kayah. Uda³o mi siê nakrêciÌ w³aœciwie tylko czêœÌ jej próby, bo pani ochroniarz powiedzia³a, ¿e "organizator nie ¿yczy sobie, ¿eby krêciÌ próby Kayah". :devil: Ale ile jest, tyle jest...
Dodam tylko, ¿e trzeciego dnia festiwalu, zaraz po czo³ówce Kayah zaœpiewa bardzo fajny kawa³ek - "mix" utworów m.in. Glorri Gaynor (I will survive), Sisters Sledge (We are family), Petshopboys (Go west). :D
Kork
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: sobota 09 cze 2007, 23:40

Post autor: Kork »

CzeœÌ, widzê ¿e orkiestra jest, wiêc posiadasz jeszcze jedn¹ wa¿n¹ tajemnice: kto bêdzie kierowa³ orkiestr¹ ?? W tamtmy roku na filmikach by³o widaÌ Sztabê, w tym roku zbyt ma³o widaÌ, by móc potwierdziÌ, ale ty na ¿ywo widzia³eœ wiêc napewno wiesz. Z góry dzia³eœ wiêc napewno jest :)
marjan
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: niedziela 20 mar 2005, 12:45
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: marjan »

No niestety orkiestry nie by³o. To co by³o widaÌ na filmie to zespó³ Kayah.
Wybieram siĂŞ na jutrzejsze prĂłby i moÂże tam bĂŞdzie orkiestra. Ale tak jakoÂś wydaje mi siĂŞ, Âże jednak w tym roku z niej zrezygnowali, bo na scenie na prawdĂŞ nie widaĂŚ dla niej zbyt duÂżo miejsca... :?
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

hmm dziwna ta scena jakaÂś taka nie wiem :P
TVN innowacja i nowoczesność...
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

kamiiloo pisze:hmm dziwna ta scena jakaÂś taka nie wiem :P
Zgadzam siê, jest po prostu taka nijaka, no widz¹c zdjêcia marjana z poniedzia³ku s¹dzi³em, ¿e jeszcze to porz¹dnie podrasuj¹ a tu nic. Logo Sopot Festival na tych wygiêtych elementach na œrodku wygl¹da s³abiutko. W ogóle te wygiête "druty" wygl¹daj¹ dziwnie i nie pasuj¹ tam. Umieszczenie prostok¹tnego ekranu w kole... ludzie, sk¹d tak g³upi pomys³... I upychanie orkiestry na œrodku sceny (na TOPtrendach przynajmniej schowali j¹ w takim obni¿eniu). I ta, ¿e tak nazwê, czarna materia, z ty³u za dekoracjami... co to jest, ani to siê nie œwieci ani nic, ju¿ lepiej zostawiliby widok na drzewa. Oj w tym roku nie postarali siê nie, a dla mnie, jako (chyba) estety przyjemnoœÌ dla oka bardzo siê liczy. Niech to bêdzie œwiêto nie tylko dla uszu ale i oczu (chocia¿ jak pojawi¹ siê ³adne wokalistki to bêdzie ok) hehe.
//////////
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Ludzie spokojnie, zobaczycie jeszcze jaka w piÂątek bĂŞdzie wystrzaÂłowa scena. PrzecieÂż wiadomo, Âże nie bĂŞdÂą teraz w dzieĂą rozÂświetlaĂŚ caÂłej sceny tak jak to bĂŞdzie na festiwalu. Poczekajce z ocenami do piÂątku :D
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

Ptr15 pisze:Ludzie spokojnie, zobaczycie jeszcze jaka w piÂątek bĂŞdzie wystrzaÂłowa scena. PrzecieÂż wiadomo, Âże nie bĂŞdÂą teraz w dzieĂą rozÂświetlaĂŚ caÂłej sceny tak jak to bĂŞdzie na festiwalu. Poczekajce z ocenami do piÂątku :D
ja poprostu nie moge sie nie denerwowaÌ, wogole prze¿ywam jakby to cos osobistego by³o martwie sie ta scena ze taka ma³o przestrzenna sie wydaje bo na top trendach to walneli napawde ogromna i wlasnie jakos nijak to logo wyglada na tych pretach a gdzie s¹ te g³êbiny oceany architekta nie weim hahha odp³yne chyba :P
TVN innowacja i nowoczesność...
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

dziÂś Sopot Festival a w TV-enie Âżadnych reklam nie wiem Âżadnej promocji :P
tommy151
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: sobota 14 maja 2005, 12:49

Post autor: tommy151 »

Mam ma³¹ proœbê... Przez weekend jestem na dzia³ce i nie mam tam dostepu do tvn-u. Czy móg³by ktoœ nagraÌ koncerty i wrzuciÌ na rapidshare, albo torrenta? By³bym wdziêczny

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości