[TVN7] Big Brother

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Lalique
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: piątek 07 wrz 2007, 22:37

Post autor: Lalique »

w koncu cos ruszylo w programie. jak dojdzie reszta mieszkancow, to ogladalnosc pewnie jeszcze skoczy.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

mam wrazenie ze chca zrobic zamieszanie pod byle pretekstem dziwne to jakies
TVN innowacja i nowoczesność...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Ja juÂż siĂŞ pogubiÂłem. Jeszcze nie wszyscy weszli, a tu juÂż ktoÂś wychodzi... poraÂżka!
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

no tak jeszcze ró¿owego konia wepchali do domu, cyrk na patyku
TVN innowacja i nowoczesność...
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

w programie Big brother w³aœnie o to chodzi aby ka¿da edycja ró¿ni³a siê tak¿e zasadami od poprzednich bo jaki sens mia³ by Big brother podobny do pierwszej czy drugiej edycji.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

ale nie rozumiem co ma robic tam pluszak :P
TVN innowacja i nowoczesność...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Po przeczytaniu o tych wszystkich zÂłamaniach regulaminu mam jedno pytanie do producentĂłw programu: Czy wy wogĂłle czytaliÂście regulamin???

Nic oryginalnego, a rzeczniczka endemola t³umaczy siê g³ównie tym, ¿e nie mo¿e ujawniaÌ takich informacji. Myœla³em, ¿e jak program wyprodukuje endemol to bêdzie tak dobry jak BB TVNu a tu pora¿ka. zawiod³em siê na tej firmie.

A jak program bĂŞdzie dalej tak "ewoluowaÂł" to niedÂługo mieszkaĂący zostanÂą umieszczeni w jakimÂś peÂłnym ludzi ze "Âświata zewnĂŞtrznego" centrum handlowym.

!!!PORAÂŻKA!!!
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

oj no musz¹ coœ zmieniac modyfikowac ¿eby by³a jakaœ ogl¹dalnoœÌ, no a ¿e to jest nie fair to juz inna sprawa
TVN innowacja i nowoczesność...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Ale oni psuj¹ ca³¹ ideê Big Brothera! Najwa¿niejsza zasada, bez której Big Brother nie ma sensu to ca³kowite oddzielenie od œwiata. A ta zasada jest najczêœciej ³amana.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

no racja s¹ w takim pó³-zamkniêciu
TVN innowacja i nowoczesność...
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

4 edycja Big Brothera nie tylko, Âże zawodzi to caÂłkowicie psujĂŞ opine ( tÂą dobrÂą ) o tym najsÂłynniejszym reality -show .

Ustosunkujê siê tylko do niedzielnego Ringu... no có¿ .... tak szczerze to nie znajdujê prawie ¿adnych plusów co do caloœci realizacji tego programu w Czwórce...

Co do prowadzÂących ... to ja nie wiem skÂąd oni ich wzieli ale , w ogĂłle nie nadajÂą siĂŞ do prowadzenia programu.
Studio jest tak maleĂąkie Âże chyba jeszcze tak maleĂąkiego w caÂłej historii nie byÂło....
I jeszcze jedna rzecz- w trzech TVN-owskich edycjach , kiedy uczestnik odpada³ , przechodz¹c do studia Ringu , mia³ mo¿liwoœÌ powitania siê z wiwatuj¹c¹ widowni¹.
W CzwĂłrce widownia jest chyba tylko w tym mikroskopijnym studiu Wielkiego Brata.
A .. dzisiejszy Ring przesuniĂŞty.... ( bojÂą siĂŞ konkurencji... wcale im sie nie dziwiĂŞ )

OgĂłlnie to jak na razie ... kÂładÂą rĂłwniĂłtko caÂły program.......


Do plusĂłw to zaliczyÂłbym 2 wystĂŞpy - MaĂŚka Silskiego na rozpoczĂŞcie edycji
i zespoÂłu Feel (notabene wypromowanemu dziĂŞki TVN-owskiemu Festiwalowi w Sopocie)
NOWA ERA W TVN
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

Moim zdaniem Big brother ring powinni zmieniĂŚ na 22.00
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Jeœli ktoœ twierdzi, ze ogl¹dalnoœÌ 1,2 miliona w Czwórce jest z³a to niech sie puknie w g³owê :uau: Mimo takiej sobie realizacji ja s¹dzê, ¿e program ma naprawdê jeszcze niewykorzystany potencja³ - ludzie pa³aj¹ g³odem Big Brothera! Wyobra¿cie sobie sytuacjê, w której Big Brother realizowany o TVN wiele lepiej podwaja œrednie wyniki ogl¹dalnoœci? Wydaje mi siê, ¿e to by³o mo¿liwe - ogl¹dalnoœÌ jest bardzo dobra, realizacja nieco s³aba. Daje to nadziejê na kolejne edycje show, które mog¹ byÌ tylko lepsze.

PS. Nie ogl¹dam tego programu, zdarzy³o mi siê obejrzeÌ fragmenty dwa lub trzy razy oraz wejœcie uczestników do domu. W wiêkszoœci œledzê stronê http://www.reality-tv.pl , gdzie u¿ytkownicy forum maj¹ naprawdê du¿¹ wiedzê i mo¿na du¿o dowiedzieÌ siê o uczestnikach programu. Sama formu³a mnie nie bawi, ale nie zaprzeczam, ¿e BB jest najchêtniej œledzonym reality show w historii TV. Powodzenia Czwórko!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości