Ciekawostki telemetryczne

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

Bravo tvn! Jest na pewno dobrze, ale wiadomo moÂże byĂŚ coraz lepiej.

Polsat zawsze przyciÂągaÂł podczas premierowych odcinkĂłw wielkÂą widowniĂŞ, a potem to juÂż rĂłwnia pochyÂła. JOÂŚ.. tylko 3 mln hehe, no to jeszcze gĂłra jedna edycja nudnego 'show' sÂłonecznej telewizji

i zauwaÂżyÂłem (pewnie wczesny bardzo jestem, wiem) Âże pod uwagĂŞ biorÂą LOTTO. No to trochĂŞ dziwne, bo napewno duÂżo ludzi to oglÂąda i to podnosi widowniĂŞ Polsatu.
//////////
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

jak jest mowa o TVN jesteÂście wyjÂątkowo ÂściÂśli.. JOÂŚ oglÂądaÂło prawie 3,6mln.. a nie 3mln.. a to znacznie zmienia postaĂŚ rzeczy prawda?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Jak chcesz juÂż byĂŚ tak bardzo poprawny, to 3 523 535. Do 3,6 to brakuje ho... ho...
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

NapisaÂłem 'prawie' prawda? od 3,52 bliÂżej do 3,6 niÂż do 3..
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Ogl¹dalnoœÌ TzG przewy¿szy³a JOŒ, nie mo¿esz pojechaÌ po TVN-ie, wiêc czepiasz siê szczegó³ów.
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

Nie szukaj okazji Âżeby sie do mnie przyczepiĂŚ. SzczegĂłl.. to tak jak ja bym powiedziaÂł, Âże Taniec miaÂł niecaÂłe 5mln.. kiedy miaÂł 5,4.. Jak ONI ÂśpiewajÂą osiÂągneÂło dobry.. choĂŚ nie rewelacyjny wynik 3,5mln..
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Narazie to ty siĂŞ czepiasz TVNu kiedy tylko moÂżesz.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

TVN przed Polsatem i teraz pozostaje tylko wyprzedziÌ Dwójkê. Bardzo dobrze rozpocz¹³ Taniec z Gwiazdami. Seriale te¿ wysoko (szkoda, ¿e nie ma Kryminalnych). Programy rozrywkowe równie¿ dobrze siê trzymaj¹ (cieszy mnie wynik Kuby Wojewódzkiego :D). Niestety zabrak³o miejsca w tabeli dla You Can Dance (a szkoda bo naprawdê fajny program) Oby w przysz³ym tygodniu by³o jeszcze lepiej :D
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

Nie jest tak piêknie jak mówisz.. wszystkie asy TVN wyci¹gniête.. a Polsatowi zosta³a jeszcze "Ekipa" i "Tylko mi³oœÌ" ju¿ teraz róznica wynosi tylko 0.13% czego nie mo¿na nazwaÌ stal¹ przewag¹.. a Dwójka bêdzie sie trzymaÌ rewelacyjnie.. dziêki M jak mi³oœÌ.. od poniedzia³ku do czwartku.. wiec W11 os³abnie.. Kiepscy nadal bêd¹ emitowani.. jako powtórki.. nie jest najlepiej, nie jest.. Komercyjne bêd¹ padaÌ na pysk, bo jest jeden serial który wszystkich zmiata..
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Narazie zmiata, ale powoli, powoli, powoli, powoli serial sie znudzi.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

nooo tvn brawo brawo to liÂżemy rany po kiepsko oglÂądanym sopocie :P dobrze dobrze oby tylko w gĂłre!
TVN innowacja i nowoczesność...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Na tvn.pl zaktualizowali drugÂą tabelĂŞ wiĂŞc dodam, Âże "You can dance - po prostu taĂącz!" oglÂądaÂło 2 566 181 widzĂłw ( liczyÂłem na trochĂŞ wiĂŞcej ), a pierwszy odcinek II serii "Superniani" - 1 944 244. :)
Marysia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: sobota 17 lut 2007, 23:45

Post autor: Marysia »

pawell pisze:Na tvn.pl zaktualizowali drugÂą tabelĂŞ wiĂŞc dodam, Âże "You can dance - po prostu taĂącz!" oglÂądaÂło 2 566 181 widzĂłw ( liczyÂłem na trochĂŞ wiĂŞcej ), a pierwszy odcinek II serii "Superniani" - 1 944 244. :)
Nie zapominajmy Âże w you can dance byly dopiero pokazywane castingi, na pewno troche wiĂŞcej ludzi przysiÂądzie w programach na Âżywo ;)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No zobaczymy trudno teraz oceniĂŚ. Co do ich wynikĂłw to Kajetan w innym temacie podaÂł:
12-09-2007, YOU CAN DANCE: 3,002 mln i 23,18 proc. (23,87 proc.).
Czyli w porĂłwnaniu z pierwszym odcinkiem "You can dance - po prostu taĂącz!" oglÂądaÂło ponad 435 tys. widzĂłw wiĂŞcej. LiczĂŞ, Âże ta tendencja wzrostowa siĂŞ utrzyma. :D Nie mogĂŞ siĂŞ juÂż doczekaĂŚ poniedziaÂłku i wynikĂłw AGB dla medialink.pl ( Âżeby zobaczyĂŚ inne wyniki )
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

napewno bedzie wzrostowa, jeszcze jak program bedzie na Âżywo, to bedzie show
TVN innowacja i nowoczesność...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości