[TVN] You Can Dance - Po prostu tańcz!

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

wydaje mi sie ze miszczak nie jest za reality, teleturniej? ile mozna ich ogladaĂŚ :> ycd to dobry zastĂŞp tzg
TVN innowacja i nowoczesność...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

No ale w TVN nie ma teraz Âżadnych teleturniei (no oprocz tych interaktywnych) ale ja wolalbym obejrzec jakis "normalny".
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

wydaje mi sie ze era teleturniejĂłw chyba sie skonczyÂła
TVN innowacja i nowoczesność...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Zobaczymy wiosnÂą co zastÂąpi "Taniec z gwizdami" ( ja bym chĂŞtnie w tym czasie widziaÂł YCD ), ale tutaj skupmy siĂŞ "You can dance". :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Ciekawe czy ju¿ maj¹ gotowe studio skoro ju¿ zapraszaj¹ widzownie. :D Chêtnie bym je zobaczy³, bo czo³ówka jest bardzo nowoczesna i ze studio bêdzie pewnie podobnie.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

pawell pisze:"Taniec z gwizdami"
Literówka specjalnie czy przypadkowo? :D W ka¿dym b¹d¿ razie mi siê bardzo podoba. Z gwizdami. To wtedy publicznoœÌ musia³a by gwizdaÌ na gwiazdy :devil:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Greg Haus pisze:Ciekawe czy ju¿ maj¹ gotowe studio skoro ju¿ zapraszaj¹ widzownie. :D Chêtnie bym je zobaczy³, bo czo³ówka jest bardzo nowoczesna i ze studio bêdzie pewnie podobnie.
Wydaje mi siê, ¿e maj¹ w koùcu trzeba robiÌ próby - kamerowe, taùców itd. :roll: A samo studio jak i czo³ówka pewnie bêdzie podobna do tego z amerykaùskiej edycji - "So you think you can dance".
Nika pisze:
pawell pisze:"Taniec z gwizdami"
Literówka specjalnie czy przypadkowo? :D W ka¿dym b¹d¿ razie mi siê bardzo podoba. Z gwizdami. To wtedy publicznoœÌ musia³a by gwizdaÌ na gwiazdy :devil:
Jak najbardziej przypadkowo. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Osoby, które nie chc¹, niech nie czytaj¹: wstêpna lista osób przyjêtych do fina³u "U Can Dance" (dorzucê póŸniej zdjêcia, po nazwiskach mo¿na nie kojarzyÌ):

1. Ida Nowakowska
2. Piotr GaÂłczyĂąski
3. Diana Staniszewska
4. RafaÂł KamiĂąski
5. Magdalena GĂłra
6. Mariusz Jasuwienas
7. BÂłaÂżej Ciszek
8. RafaÂł Kryla
9. Agata BogoĂąska (vel KozodĂłjka)
10. Dodano: Zbigniew Karbowski
Ostatnio zmieniony czwartek 27 wrz 2007, 18:47 przez Kuba, łącznie zmieniany 3 razy.
Marysia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: sobota 17 lut 2007, 23:45

Post autor: Marysia »

aa có¿ za cudna wiadomoœÌ ;d
4 osoby ktĂłre mi sie baardzo podobaÂły ;)
Ja juÂż chce 3.10 ;d;d
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

PrzeczytaÂłem :D, ale i tak nie kojarze ich z imienia i nazwiska (pamiĂŞtam tylko ktĂłra to "KozodĂłjka" ;)). Co do pozostaÂłych to muszĂŞ zajrzeĂŚ na strone Âżeby wiedzieĂŚ kto jest kto.
Wczoraj pokazywali warsztaty z ParyÂża. MuszĂŞ przyznaĂŚ, Âże nieÂźle ich wymĂŞczyli. Odrazu byÂło widaĂŚ kto siĂŞ do programu nie nadaje. Czekam na programy na Âżywo :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Na stronie programu sÂą zdjĂŞcia, wiĂŞc moÂżna zobaczyĂŚ. Ja zobaczyÂłem i jestem zadowolony, bo wszyscy fajnie taĂączyli. :P

Co do odcinków z warsztatów w Pary¿u - wiadomo to ju¿ co innego ni¿ castingi, ale one mi siê bardziej podoba³y. By³o ciekawiej, œmieszniej, a tu ju¿ powa¿na rywalizacja - ka¿dy chce wypaœÌ jak najlepiej. ;)

Z niecierpliwoÂściÂą czekam na 10.09.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

pawell pisze:
Z niecierpliwoÂściÂą czekam na 10.09.
No to jeszcze niecaÂły rok :P Ja tam czekam na 10.10.2007 8) A co do odcinak wczorajszego to rzeczywiÂście bardzo fajne :)
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

Kuba pisze:Osoby, które nie chc¹, niech nie czytaj¹: wstêpna lista osób przyjêtych do fina³u "U Can Dance" (dorzucê póŸniej zdjêcia, po nazwiskach mo¿na nie kojarzyÌ):

1. Ida Nowakowska
2. Piotr GaÂłczyĂąski
3. Diana Staniszewska
4. RafaÂł KamiĂąski
5. Magdalena GĂłra
6. Mariusz Jasuwienas
7. BÂłaÂżej Ciszek
8. RafaÂł Kryla
9. Agata BogoĂąska (vel KozodĂłjka)
10. Dodano: Zbigniew Karbowski

Ida jest najlepsza niedoœÌ , ¿e œwietnie taùczy to jest ci¹gle uœmiechniêta ...nawet znalaz³am jej grono :D i diana (o ile ona ma tak na imie ,tak mi sie wydaje) taka ruda co fascynuje sie Jacksonem :D juz nie moge sie doczekaÌ programu na ¿ywo
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Elek
Początkujący
Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: niedziela 11 lut 2007, 10:26

Post autor: Elek »

A mi sie najbardziej podoba ta z dredami:D:D ona jest fajna i taka wyrozniajaca sie tylko nie wiem jak sie nazywa

[ Dodano: Nie Wrz 30, 2007 1:36 pm ]
NA tej liscie jeszcze troche nazwisk brakuje wiec nie ma sie o co martwic a a ida jest bezadziejna koĂąska twarz inic wiecej fajnie ze ta kozodĂłjka sie dostala...

Aha no i ten blazej ciszek wydaje sie spoko a ta diana to taka troche z wyglÂądu popierdolona i ciekawe jak z michalina.. a i fajnie rezyser zrobil ze juz w czasie castingow przedstawial historie tylko tych ktorzy juz sa w 16:D wiec wiadomo czego mozna sie spodziewac:D
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

CaÂła 16 wystapi w Niedziele w Programie "Taniec z Gwiazdami" pewno zaprezentuja na rozpoczĂŞcie programu ten ukÂład co z Wade Robsonem siĂŞ uczyli 8)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości