Paweł Łukasik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

DÂżastina pisze:
Funckyrella pisze:PiĂŞkne capsy dziewczynki :*
To PaweÂł jest piĂŞkny :szalony:
A moÂże raczej przystojny? :lol2: Do mĂŞÂżczyzny jednak to okreÂślenie bardziej mi pasuje :lol2: WiĂŞc teraz moÂże bĂŞdĂŞ pisaÂła, Âże notka wklejasz bardzo przystojne capsy :lol2:
Te z wczorajszego materiaÂłu, ktĂłrego niestety nie widziaÂłam teÂż..... teÂż sÂą bardzo przystojne :lol3:
To trochĂŞ pocieszajÂące :roll: OdkÂąd mÂłodzieÂż rozpoczĂŞÂła ekukacjĂŞ, a Black siĂŞ poÂżegnaÂł nikt oprĂłcz Ciebie tu nie zaglÂąda :uhh:
:hahaha: nie mam w zwyczaju wytykania innym literĂłwek, bo miĂŞdzy innymi sama je popeÂłniam :devil: Ale ,,ekukacja'' w przypadku pewnej mÂłodzieÂży brzmi tak..... no, Âże tak powiem przezabawnie! :lol:
Ale to, Âże tu wcale niewdziĂŞcznicy nie zaglÂądajÂą, zabawnym juÂż nie jest :x
Ni myÂślaÂłyÂście coÂś z tym zrobiĂŚ :>
:/ Na razie to i tak marne starania, kiedy nie ma si³¹ rzeczy jak siê odegraÌ :devil:

A PaweÂł to teraz tak raz na tydzieĂą w dwĂłch, trzech relacjach bĂŞdzie nas nawiedzaÂł :>
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

not that kind pisze: Wczoraj daÂł powĂłd do zadowolenia :D
MiÂło z jego strony :mhm: Tylko dlaczego tak krĂłtko z nami byÂł :>
Funckyrella pisze:
DÂżastina pisze:
Funckyrella pisze:PiĂŞkne capsy dziewczynki :*
To PaweÂł jest piĂŞkny :szalony:
A moÂże raczej przystojny? :lol2: Do mĂŞÂżczyzny jednak to okreÂślenie bardziej mi pasuje :lol2: WiĂŞc teraz moÂże bĂŞdĂŞ pisaÂła, Âże notka wklejasz bardzo przystojne capsy :lol2:
A mi i piĂŞkny, i przystojny pasuje :lol2:
Funckyrella pisze:Te z wczorajszego materiaÂłu, ktĂłrego niestety nie widziaÂłam teÂż..... teÂż sÂą bardzo przystojne :lol3:
Tylko w³oski ju¿ ma przyd³ugawe nasz ulubiony :rozglada: Co do materia³u, ¿e z magazynu Polska i œwiat pochodzi, to widaÌ na capsach :D Na samo wejœcie zaserwowali nam Paw³owy materia³. Temat bardzo wa¿ny, z dnia wczorajszego chyba najwa¿niejszy. Kontrowersji wokó³ warszawskich uroczystoœci upamiêtniaj¹cych ofiary zbrodni katyùskiej dotyczy³. Pokaza³ nam pan redaktor jak to rz¹dz¹cy powolutku dochodzili do tego, ¿e nie nale¿y przyspieszaÌ tych obchodów. Jak widaÌ na za³¹czonym obrazku Pawe³ek uci¹³ sobie pogawêdkê z pani¹ Maj¹ Komorowsk¹. Szkoda, ¿e z nami nie chce :uhh: Musimy chyba coœ kontrowersyjnego wymyœliÌ :rozglada:
Funckyrella pisze::hahaha: nie mam w zwyczaju wytykania innym literĂłwek, bo miĂŞdzy innymi sama je popeÂłniam :devil: Ale ,,ekukacja'' w przypadku pewnej mÂłodzieÂży brzmi tak..... no, Âże tak powiem przezabawnie! :lol:
Strasznie nie lubiê, kiedy ktoœ wytyka mi b³êdy :devil:
Funckyrella pisze:Ale to, Âże tu wcale niewdziĂŞcznicy nie zaglÂądajÂą, zabawnym juÂż nie jest :x
Ni myÂślaÂłyÂście coÂś z tym zrobiĂŚ :>
:/ Na razie to i tak marne starania, kiedy nie ma si³¹ rzeczy jak siê odegraÌ :devil:
We wtorek i ÂśrodĂŞ, do godzin popoÂłudniowych sami bĂŞdÂą musieli siĂŞ zatroszczyĂŚ o ocapsowanie :devil: Agatki i - jeÂśli chcÂą ÂżyĂŚ z nami w zgodzie - takÂże PawÂłowego wÂątku :rozglada: ( oczywiÂście jeÂśli gwiazdy zdecydujÂą siĂŞ pojawiĂŚ :devil: bÂądÂź dostanÂą pozwolenie na pojawienie siĂŞ :devil: )
Funckyrella pisze:A PaweÂł to teraz tak raz na tydzieĂą w dwĂłch, trzech relacjach bĂŞdzie nas nawiedzaÂł :>
PoproszĂŞ o inny zestaw pytaĂą :devil: Albo pytania pod inny adres kierowaĂŚ :devil:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

DÂżastina pisze:
Funckyrella pisze:A PaweÂł to teraz tak raz na tydzieĂą w dwĂłch, trzech relacjach bĂŞdzie nas nawiedzaÂł :>
PoproszĂŞ o inny zestaw pytaĂą :devil: Albo pytania pod inny adres kierowaĂŚ :devil:
Kto by pomyÂślaÂł, Âże ja bĂŞdĂŞ znaÂła odpowiedÂź? :D

A brzmi ona tak :arrow:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Mniej wiĂŞcej ;)
:D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

not that kind pisze:
DÂżastina pisze:
Funckyrella pisze:A PaweÂł to teraz tak raz na tydzieĂą w dwĂłch, trzech relacjach bĂŞdzie nas nawiedzaÂł :>
PoproszĂŞ o inny zestaw pytaĂą :devil: Albo pytania pod inny adres kierowaĂŚ :devil:
Kto by pomyÂślaÂł, Âże ja bĂŞdĂŞ znaÂła odpowiedÂź? :D

A brzmi ona tak :arrow:
Mniej wiĂŞcej ;)
Ale to jeszcze niczego nie wyjaÂśnia :rozglada: Jedynie stwierdziĂŚ moÂżna, Âże PaweÂł po tej degradacji jeszcze przystojniejszy jest :lol2: Kiedy go caÂłkowicie zdegradujÂą, to chyba mega przystojny bĂŞdzie :lol2:
WyobraŸcie sobie, ¿e nie zamierza³am ogl¹daÌ tego serwisu, ale coœ mnie tknê³o i w³¹czy³am tv. Kilka minut po wpó³ do ju¿ by³o. Ufff....zd¹¿y³am na czas, Beata Tadla akurat Paw³a do odpowiedzi wywo³ywa³a. Mi³o Pan Redaktor spêdza³ pi¹tkowe popo³udnie, na konwencji Samoobrony :rozglada: Andrzej Lepper mia³ dziœ wenê wiêksz¹ ni¿ zazwyczaj :devil: wiêc by³o co relacjonowaÌ :spiewa:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

DÂżastina pisze:Ale to jeszcze niczego nie wyjaÂśnia :rozglada: Jedynie stwierdziĂŚ moÂżna, Âże PaweÂł po tej degradacji jeszcze przystojniejszy jest :lol2: Kiedy go caÂłkowicie zdegradujÂą, to chyba mega przystojny bĂŞdzie :lol2:
No wÂłaÂśnie chciaÂłam napisaĂŚ, Âże te capsy jeszcze przystojniejsze niÂż zwykle :lol2: Nawet obraz w telewizji nie byÂł tak przystojny :lol2: Fakt faktem, Âże widziaÂłam ostatnie chwile relacji, wiĂŞc nie moÂże moja wypowiedÂź byĂŚ traktowana jako obiektywna :lol2:
D¿astina pisze:WyobraŸcie sobie, ¿e nie zamierza³am ogl¹daÌ tego serwisu, ale coœ mnie tknê³o i w³¹czy³am tv.
Przeczucie fanki, z ktĂłrym nigdy nie naleÂży siĂŞ rozstawaĂŚ :brawa:
D¿astina pisze: Kilka minut po wpó³ do ju¿ by³o. Ufff....zd¹¿y³am na czas, Beata Tadla akurat Paw³a do odpowiedzi wywo³ywa³a. Mi³o Pan Redaktor spêdza³ pi¹tkowe popo³udnie, na konwencji Samoobrony :rozglada: Andrzej Lepper mia³ dziœ wenê wiêksz¹ ni¿ zazwyczaj :devil: wiêc by³o co relacjonowaÌ :spiewa:
Ale rozumiem, ¿e by³a tylko ta jedna relacja :> Mówisz, ¿e obszerna? :) To dlatego pewnie musia³am i ja na tê relacjê zd¹¿yÌ? :)

A dzisiaj wieczorem tradycyjnie czekamy na niego? :(
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Funckyrella pisze: No wÂłaÂśnie chciaÂłam napisaĂŚ, Âże te capsy jeszcze przystojniejsze niÂż zwykle :lol2: Nawet obraz w telewizji nie byÂł tak przystojny :lol2:
AleÂż byÂł :lol2:
Funckyrella pisze:Fakt faktem, Âże widziaÂłam ostatnie chwile relacji, wiĂŞc nie moÂże moja wypowiedÂź byĂŚ traktowana jako obiektywna :lol2:
A ja widziaÂłam jÂą w caÂłoÂści jakieÂś :mhm: dziesiĂŞĂŚ ( :rozglada: ) razy, wiĂŞc mogĂŞ siĂŞ caÂłkiem obiektywnie wypowiedzieĂŚ :lol2:
Ale rozumiem, ¿e by³a tylko ta jedna relacja :> Mówisz, ¿e obszerna? :) To dlatego pewnie musia³am i ja na tê relacjê zd¹¿yÌ? :)
JeÂżeli przed 16:30 nie byÂło, to ta byÂła jedyna ;)
A dzisiaj wieczorem tradycyjnie czekamy na niego? :(
Szczerze? Ja juÂż nie czekam :? :? :?
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Szczerze? Ja juÂż nie czekam :? :? :?
KÂłamstwo :devil:
JeÂżeli przed 16:30 nie byÂło, to ta byÂła jedyna ;)
Dzisiaj zanosi siĂŞ na wiĂŞcej ;) Jeszcze nie ma poÂłudnia, a na koncie juÂż 3 relacje :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

not that kind pisze:
Szczerze? Ja juÂż nie czekam :? :? :?
KÂłamstwo :devil:
Przecie¿ nie czeka³am :rozglada: Sprawdzi³am tylko, kto wieczorem za sto³em prezenterskim zasiad³ :rozglada: Dziœ rano te¿ ju¿ mia³am wyjœÌ, a tu nagle Kuba mówi, ¿e za chwilê z Paw³em siê po³¹cz¹ :rozglada: trzeba by³o wyjœcie od³o¿yÌ :rozglada:
not that kind pisze:
JeÂżeli przed 16:30 nie byÂło, to ta byÂła jedyna ;)
Dzisiaj zanosi siĂŞ na wiĂŞcej ;) Jeszcze nie ma poÂłudnia, a na koncie juÂż 3 relacje :D
Trzy relacje sprzed ministerstwa sprawiedliwoœci o ustawie antypedofilskiej. Pawe³ ju¿ kiedyœ tym tematem w sejmie siê zajmowa³. PóŸniej trochê przystopowali. Zgadnijcie dlaczego? Tak, tak konwencje i konferencje siê posypa³y :devil: Paw³owi, póki co dwie relacje uda³o siê przemyciÌ :tanczy: Ju¿ jest w sejmie i zbiera komentarze do wypowiedzi rzecznika rz¹du, jakoby Premier zamierza³ debatowaÌ tylko ze zwyciêzc¹ starcia Kwaœniewski-Tusk :mhm: Ciekawe czy jeszcze siê pan redaktor pojawi?
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

W niezbyt duÂżej iloÂści, ale jednak pojawiÂł siĂŞ :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

not that kind pisze:W niezbyt duÂżej iloÂści, ale jednak pojawiÂł siĂŞ :D
SiĂŞ zastanawiam czy doczekamy jeszcze takich piĂŞknych dni, kiedy to PaweÂł relacjĂŞ jednÂą po drugiej bĂŞdzie nadawaÂł :roll: Jak to bywaÂło za starych dobrych czasĂłw :roll:
Gor¹cy ch³opak z tego pana redaktora :rozglada: Wczesnym, doœÌ ch³odnym rankiem w marynareczce relacje sprzed ministerstwa nadawa³ :rozglada: ¯eby tylko siê nie przeziêbi³ :uhh:
I na koniec. Jeœli mo¿na mieÌ ¿yczenia, to ja poproszê, aby jutro i pojutrze Pawe³ póŸnymi popo³udniami, a ju¿ najlepiej wieczorami :rozglada: siê pojawia³. Wczeœniej nie znajdê czasu, aby na tvn24 zerkn¹Ì :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..u nas bida ;(
..u was dziewczyny widzĂŞ trochĂŞ lepiej :)
..teÂż ubogo..ale bieda jeszcze nie piszczy tak przeraÂźliwie jak u nas ;)

..jak ja juÂż dawno PawÂła na Âżywo w telewizji nie widziaÂłem :o

..a kiedyÂś to praktycznie codziennie :o
..czasy sie zmieniaj¹ na niekorzyœÌ widza :/
..niestety :/

..no ale nie przekreÂślajmy przyszÂłoÂści :D
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

obieÂżyÂświat pisze:..u nas bida ;(
..u was dziewczyny widzĂŞ trochĂŞ lepiej :)
Taaak, zdarzy siê Panu Redaktorowi wpaœÌ do nas na chwilê :) Chocia¿by dzisiaj z materia³em w Polska i œwiat siê pojawi³. Prowokacji dziennikarzy ¯ycia Kalisza - wycelowanej w tzw. spadochroniarzy, dotyczy³o owe dzie³o. Spadochroniarze to politycy, którzy na czas kampanii wyborczej miejsce zamieszkania zmieniaj¹. Z tej okazji reguluj¹ brzegi rzek, które przez ich nowe miejsca zamieszkania nie przep³ywaj¹ albo obiecuj¹ powstanie szko³y, która ju¿ od dawna istnieje :lol: Zjednym takim gagadkiem uci¹³ sobie Pawe³ pogawêdkê. Przed :mhm: bodaj¿e kancelari¹ premiera z Janem Dziedziczakiem rozprawia³.
..teÂż ubogo..ale bieda jeszcze nie piszczy tak przeraÂźliwie jak u nas ;)
Kiedy Agatka wrĂłci tak da Wam popaliĂŚ, Âże zapomnicie co to ubĂłstwo :rozglada:
..jak ja juÂż dawno PawÂła na Âżywo w telewizji nie widziaÂłem :o
Ja niedalej jak wczoraj :rozglada: ale to za maÂło :uhh:
..a kiedyÂś to praktycznie codziennie :o
KiedyÂś jeszcze w roli prezentera :spiewa: ZamierzchÂłe czasy :spiewa:
..czasy sie zmieniaj¹ na niekorzyœÌ widza :/
..niestety :/
A co zrobi stacja, kiedy widz siĂŞ zbuntuje? :devil:
..no ale nie przekreÂślajmy przyszÂłoÂści :D
Kilka razy dziennie to sobie powtarzam :uhh: Z kaÂżdym dniem jednak rzadziej :uhh:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

To jeszcze kilka moich capsĂłw :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Capsiarzom dziĂŞkujemy :D
Kto by pomyœla³, ¿e Pawe³ eksmisj¹ zbuntowanych sióstr siê bêdzie zajmowa³ :rozglada: Pokawi³ siê ju¿ w œrodê wieczorem (dwa pierwsze capsy) w programie Polska i œwiat. Zmieni³ swoj¹ kole¿ankê Agnieszkê Czajkowsk¹ i podsumowuj¹c¹ relacjê prosto sprzed klasztoru w Kazimierzu Dolnym nada³. :D A dziœ ju¿ od siódmej rano ze swojego rodzinnego miasta Lublina sprzed tamtejszej prokuratury do nas przemawia³. Za³apa³am sê na koniec tej relacji, ale póŸniej ju¿ ¿adnej nie przegapi³am :tanczy: Pawe³ wyci¹gn¹³ z szafy swój szary czaderski p³aszczyk :lol2: Wczoraj wieczorem i dziœ z rana (pewnie chroni¹c siê od ch³odu) podniós³ sobie ko³nierz - wygl¹da³ jeszcze bardziej szarmancko ni¿ zwykle :lol2:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 46 gości