RAMOWKA : LATO

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

marcin2056
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 15 maja 2007, 22:00
Lokalizacja: katowice
Kontakt:

RAMOWKA : LATO

Post autor: marcin2056 »

Znamy juz plany tvn na tegoroczne lato.Tylko serwis tvn.blox.pl pierwszy podaje plany tvn na lato Nowa ramowka wkroczy juz w polowie czerwsca! Ale to nie wszystko w11 w piatki !
Juz od soboty powtorkowa seria kryminalnych. Kolejna seria juz we wrzesniu.5 czerwsca ostatni odcinek Magdy M.Niestety nie bedzie kolejnych odcinkow..... 8 czerwsca ostatni odcinek odwroconych, na razie nie wiadomo czy powstanie 2 seria.11 czerwsca ostatni odcinek Szymona Majewskiego , kolejna seria we wrzesniu.12 czerwsca o 21:30 Detektyw Monk. Od 11 czerwsca powtorkowa seria w11-wydzial sledczy. Ale mamy dobra wiadomosc w11 w piatki o 20:00 , superkino (film) o 20:45. W czerwcu w superkinie zobaczymy (ZabĂłjcza broĂą, SzukajÂąc sprawiedliwoÂści , Teoria spisku) Od 18 czerwca (poniedzialek) o 21:30 krok od domu (dalszy ciag I seri) Od 18 czerwca powtorki sendzi mari wesolowskiej i detektywow.
ZRODLO http://www.tvn.blox.pl
i co wy nato ?[/i][/b]
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A to nowy miesiÂąc jest? :D Czerwsiec? :D A same plany TVN jakie ten blog podaÂł sÂą maÂło ciekawe. Prawie same informacje o ostatnich odcinkach obecnych serii i powtĂłrkach - jakby inaczej. :roll: Ale w sumie co taka strona - ekhm blog sorry - moÂże? :roll: WiĂŞc poczekam na informacje u konkurencji - jeÂśli tak moÂżna mĂłwiĂŚ. :devil:

Mnie najbardziej interesuje to czy w te wakacje bĂŞdÂą kolejne odcinki "Na WspĂłlnej". Rok temu nie byÂło wiĂŞc teraz powinny byĂŚ, bo TVN w jedne wakacje daje, w drugie nie. Tak na zmianĂŞ. :) No i czekam teÂż na serial "Detektyw Monk". Nic innego raczej w wakacje dla sobie nie znajdĂŞ. :spiewa:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

pawell pisze:Rok temu nie byÂło wiĂŞc teraz powinny byĂŚ, bo TVN w jedne wakacje daje, w drugie nie. Tak na zmianĂŞ. :)
Jak to na zmianĂŞ? :shock: TVN emitowaÂł premierowe odcinki "NW" w wakacje 2003 kiedy serial byÂł jeszcze maÂło popularny. Jestem pewien, Âże w tym roku w wakacje stacja bĂŞdzie emitowaĂŚ powtĂłrki serialu. :?
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

POpieram moÂże rzeczywiÂście sprawdzaj gdy czegoÂś nie jesteÂś pewny? :] TVN "Na WspĂłlnej" w wakacje daÂł w: 2003 i 2005 roku. W 2004 i 2006 roku juÂż nie. Czyli co z tego wynika? :] To, iÂż "Na WspĂłlnej" w lato emitowali "na zmianĂŞ"! :] Czy teraz bĂŞdzie nie wiem, ale na to by wyglÂądaÂło. :P

:] :] :]
Ostatnio zmieniony środa 16 maja 2007, 18:13 przez pawell, łącznie zmieniany 2 razy.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

WypadaÂło to by jakoÂś poukÂładaĂŚ:
poniedziaÂłki - 21:30 Krok od domu (od 18 cze); 22:30 - Bez Âśladu (juÂż w ten poniedziaÂłek)
wtorki - 21:30 Detektyw Monk (od 12 cze), 22:30 - Dowody zbrodni (od 19 cze), Nie z tego Âświata - 23:15 (12 cze) i 0:30. (od 19 cze.)
niedziele - ok. 22:00 - jeszcze nie wiadomo [TVN na lato zawsze o tej porze puszczaÂł jakiÂś serial, przewaÂżnie byÂł to "Detektyw...", ale teraz jest on we wtorki, wiĂŞc... trzeba przeczekaĂŚ jeszcze kilka dni :hyh: ]

No to jest podwĂłjny "Monk" - piÂąty sezon juÂż w Canal+, czwarty w TVN za miesiÂąc. :jupi:

Poza tym na TVN Siedem od 20 czerwca w dni powszednie o 19:10 pierwszy sezon "ÂŻycia na fali"...

PS: Ojojojoj, ciekawe czyj to blogasek? XD
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Dla mnie kicz i tyle, ju¿ TVP1 bêdzie mia³o premierowe odcinki serialu "Herosi" o TVN co "Odwróceni". Chwal¹ siê du¿¹ kas¹, wiêksz¹ ogl¹dalnoœci¹ a pószczaj¹ doko³a te same filmy, ¿adnych nowoœci
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Wiem, ¿e mo¿e odbiegam od tematu ale filarem tych postów jest pewien blog. Nie wiem czy go widzieliœcie, ale niech mi ktos wyt³umacz jak mo¿en pisaÌ s³owo: "czerwsca". I to jeszcz 5 razy powtarzac ten b³¹d? Ju¿ nie mowie o "Czerwsiec", który mam nadzieje jest literówk¹ w pierwszym poœcie. Ma nadziejê, ¿e ramówka na lato nie bêdzie taka jak ten b³¹d. Zreszt¹ poczekamy do czerwsca to zobaczymy :devil:
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

No, no, to bêdziemy mieli prawdziwy letni "wysyp" seriali amerykaùskich w TVN :D Info odnoœnie ich emisji jest jak najbardziej sprawdzone, zatem .. nie czekajmy na czerwiec, choÌ pewnie jest ¿e po 24.06 godziny nadawania poszczególnych tytu³ów poprzesuwaj¹ siê o oko³o pó³ godziny (hmm, "Na Wspólnej" "zejdzie" z anteny na okres wakacji , przynajmniej w mojej opinii) :)

ÂŚwietnie, Âże czwartego "Monka" zaprezentujÂą (o dziwo we wtorki), zainteresujÂą mnie teÂż kolejne epizody "Bez Âśladu" (hmm, czy po szybkim zakoĂączeniu trzeciej wyemitujÂą czwartÂą seriĂŞ?) i "DowodĂłw zbrodnii". Czy tylko mi "Krok od domu" nie przypadÂł zimÂą do gustu (by the way: CBS nie bĂŞdzie kontynuowaÂła produkcji w sezonie 2007/08, zatem na dwĂłch "odsÂłonach" siĂŞ koĂączy)?

I kolejna wspania³a wiadomoœÌ - cudnie, ¿e "¯ycie na fali" bêdzie mo¿na ogl¹daÌ w wakacyjne dni powszednie w "Siódemce" :!: Nie wszystkie odcinki pierwszych dwóch czêœci (jednak pytanie czy poka¿¹ jedn¹ po drugiej od razu?) widzia³em, o trzeciej nie wspominaj¹c.. Szykuje siê "silna" konkurencja dla chocia¿by "Faktów" :tanczy:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Dobrze, Âże jest "Monk". Na resztĂŞ i tak nie mam czasu. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Je¿eli chodzi o ramówkê letni¹ to przesuniêto premierê "Detekywa Monka 4" o tydzieù, bo we wtorek 12 czerwca o 21:30 bêdzie specjalny program "Kuba Wojewódzki - dwa go³êbie"... :rozglada:

Poza tym premiera nowej serii "Dowodów zbrodni" te¿ bêdzie trochê póŸniej, tj. najprawdopodobniej 26 czerwca.

A od niedzieli 24.06 serial "Kojak", który ma tylko jeden sezon i mia³ byÌ ju¿ kiedyœ nadawany, ale zrezygnowano z emisji (szkoda, ¿e nie na zawsze :twisted: ). Có¿, ja wola³bym, ¿eby puœcili ci¹g dalszy "Smallville", bo ju¿ d³ugo tego nie by³o. :uhh:
Ostatnio zmieniony wtorek 29 maja 2007, 16:22 przez szym, łącznie zmieniany 1 raz.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Wie ktoÂś moÂże co to za specjalny odcinek Kuby WojewĂłdzkiego bĂŞdzie? (bardzo siĂŞ z tego oczywiÂście cieszĂŞ :D :D )
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Wydaje mi siê, ¿e w tym specjalnym odcinku dadz¹ te wszystkie momenty w których goœcie œpiewali maga hit Frytki (? - nie wiem czy to jej dzie³o) "Dwa go³êbie". :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Najciekawiej zapowiada siĂŞ Wielki Mecz: Reprezentacja Gwiazd TVN kontra Reprezentacja Sejmu RP! :D CieszĂŞ siĂŞ, Âże TVN znĂłw organizuje taki mecz. Na VHS mam nagrany ostatni, gdzie Gwiazdy TVN zmierzyÂły siĂŞ z RAP'em (ReprezentacjÂą ArtystĂłw Polskich). ;)
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

taki odc. Kuby Wojewódzkiego œwietny pomys³ te¿ siê ciesze i wsumie czeka³am na tak¹ sk³adanke (mam nadzieje , ¿e w³¹œnie j¹ puszcz¹ , czy coœ :P)

a mecze sÂą dobre -a szczegĂłlnie w tym skÂładzie co bedzie teraz :devil:

i nareszcie powrĂłt "dowodĂłw zbrodni" :D
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Pemol
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 17:59

Post autor: Pemol »

W dzisiejszym numerze Gazety Wyborczej moÂżna przeczytaĂŚ, Âże TVN w wakacje ma zamiar wyemitowaĂŚ: "Nie z tego ÂŚwiata", "Krok od domu", "Tajemnice Smallville". OgĂłlnie bĂŞdÂą cztery serialowe nowoÂści (kolejne serie). BĂŞdzie teÂż coÂś dla dzieci: "Zorro" i "Nowe przygody Scooby-Doo".
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości