Oszust na Gadu-Gadu!

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Oszust na Gadu-Gadu!

Post autor: Przemek »

Oszust prĂłbuje zarabiaĂŚ na Gadu-Gadu



W Sieci pojawiÂły siĂŞ faÂłszywe informacje o zamiarach wprowadzenia opÂłat za korzystanie z komunikatora Gadu-Gadu. PrzeczytaĂŚ w nich moÂżna, Âże producent GG ma zamiar wprowadziĂŚ opÂłaty.


DostĂŞp do GG ma byĂŚ moÂżliwy po wysÂłaniu SMS-a na podany numer. MoÂżna go teÂż otrzymaĂŚ za darmo pod warunkiem wysÂłania faÂłszywej wiadomoÂści do 10 osĂłb.

Firma SMS Express - wÂłaÂściciel Gadu-Gadu - informuje na swojej stronie, Âże rozsyÂłane informacje sÂą faÂłszywe. Zapewnia teÂż, Âże GG pozostanie darmowe.




UWAZAJCIE I NIE DAJCIE SIE NABIÆ W BUTELKE!!


Tak¹ WiadomoœÌ dosta³em:

Kod: Zaznacz cały

Od 1 Listopada, komunikator Gadu-Gadu bĂŞdzie pÂłatny, z powodu koniecznoÂści kupna nowych serwerĂłw. Na znak protestu przeslij tÂą wiadomoÂśc dalej
Przepraszamy za klopoty z dostepem do serwerow GG w dniach 24.10 2004, ktore moga nastapic ze wzgledu na prace przy wprowadzeniu nowego systemu taryfikacji. Od poniedzialku (24.10) serwery GG beda juz calkowicie stabilne. Od poniedzialku uruchomienie dostepu na kolejne 30 dni nastapi 15 sekund po wyslaniu SMSa o tresci twoj_numer_GG na numer 7955 za 9,88 + VAT Producent GG zamierza wprowadziÌ op³aty za korzystanie z programu Firma SMS Express uzna³a, ¿e aby uporaÌ siê z ci¹g³ymi k³opotami z ³¹czeniem siê z serwerem musi zainwestowaÌ w nowe ³¹cza i serwery. Dodatkowo producent GG uzna³, ¿e wiêkszoœÌ u¿ytkownik w zaprzestaje korzystania z GG na korzyœÌ innych komunikator w. W tej chwili s¹ przeprowadzane badania i wykonywane s¹ statystyki iloœci przes³anych wiadomoœci przez Twoje GG. Je¿eli wyœlesz t¹ wiadomoœÌ do minimum 10 (im wiêcej tym lepiej) Dostaniesz darmowe GG TO NIE JEST ¯ART
Żartowałem.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

DostaÂłem teÂż ten "ÂŁaĂącuszek" od kilku osob z listy, oczywiÂście te persony zostaÂły przeze mnie wyÂśmiane :P
Cos podobnego miaÂło miejsce rok temu.
Zarówno teraz jak i wtedy pope³niona prostacki b³¹d:

na numer 7955 za 9,88 + VAT

SMSy pod numer 79xx kosztuj¹ 9,00z³ + 22% Vat... razem wynosi to 10,98z³ za SMS. Oczywiœcie producent GG by nie informowa³ ludzi o swoich planach w postaci ³aùcuszka, ale na pewno nie pope³niliby takiego œmiesznego b³êdu w p³atnoœciach za SMS :lol:
:)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

TeÂż to dostaÂłem. ÂŻaÂłoÂśni ci, ktĂłrzy to wysÂłali i ci, ktĂłrzy w to uwierzyli...
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

A ja ten ÂłaĂącuszek wczoraj dostaÂłem wÂłaÂśnie od kwiatka, ktĂłry ten temat zaÂłoÂżyÂł. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Stary numer. Po tym jak to byÂło ponad rok temu to podali, Âże producenci gg bĂŞdÂą siĂŞ z uÂżytkownikami pomunikowaĂŚ tylko poprzez okienko reklamowe. No, ale w mojej sieci zrobili globalnÂą blokadĂŞ tej funkcji :?

To chyba nawet ta sama wiadomoœÌ co wtedy. Mo¿e ktoœ po roku wszed³ na gg i znowu siê zaczê³o :D
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

ÂŁukasz pisze:A ja ten ÂłaĂącuszek wczoraj dostaÂłem wÂłaÂśnie od kwiatka, ktĂłry ten temat zaÂłoÂżyÂł. :D
moze mnie o to podejrzewasz??
Żartowałem.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Nie, ale po co mi to wysyÂłaÂłeÂś?
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

kwiatek pisze:
ÂŁukasz pisze:A ja ten ÂłaĂącuszek wczoraj dostaÂłem wÂłaÂśnie od kwiatka, ktĂłry ten temat zaÂłoÂżyÂł. :D
moze mnie o to podejrzewasz??
ÂŁukasz pisze:Nie, ale po co mi to wysyÂłaÂłeÂś?
Na PW! :P :lol:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

i ja go dostaÂłam :) szczerze mĂłwiÂąc myÂślaÂłam Âże to prawda ale nie wysyÂłaÂłam oczywiscie Âżadnych smsĂłw :) bo i tak korzystam z AQQ
Android <3
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

maciejek pisze:Na PW! :P :lol:
Bo co mi zrobisz? :D :D :D :P :arrow:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Ja Ci dam bana :D :arrow:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości