Jarosław Kuźniar

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

JacanTVN24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 250
Rejestracja: sobota 01 wrz 2007, 17:27

Post autor: JacanTVN24 »

KS pisze:Witam serdecznie! Czy ma ktoÂś z Was moÂże capsy z Jarkiem z dzisiejszego poranka?

Nie :devil: :devil: nikt nie ma... ale pozdrawiam :lol: :lol:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Rzadko siĂŞ zdarza, Âże prowadzÂący ''Poranek'' nosi krawat (tylko w razie waÂżnych uroczystoÂści koÂścielnych i paĂąstwowych oraz w czasie ÂżaÂłoby narodowej).
Obrazek Obrazek Obrazek
PS. DziÂś ''Poranek'' byÂł od 5.30 czy od 7.00?
t
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 07 cze 2007, 13:45

Post autor: t »

tyle powagi od Pana KuÂźniara. DziwiĂŞ siĂŞ, Âże w tak wyjÂątkowy dzieĂą dostaÂł on dyÂżur.
DuÂżo stosowniej by byÂło, gdyby Poranek miaÂła Pani Werner, czy P. Jakub Porada. KuÂźniar jest zbyt luÂźny, wesoÂłkowaty bez wzglĂŞdu na dzieĂą. Pasuje tylko do weekendĂłw.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Dzi¶ Jarek spróbowa³ ROGALA MARCIÑSKIEGO :D :arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

[ Dodano: PiÂą Lis 16, 2007 8:37 pm ]
Jakieœ pó³godziny w TVN24 widzia³em reklamówkê weekendowego ''Poranka'', w której to Jarek siedzie za pulpitem w krawacie Obrazek, po chwili od niego odchodzi, œci¹ga krawat i mówi, ¿e ''nawet w telewizji informacyjnej jest miejsce na szczyptê humoru'' (czy jakoœ tak :rozglada: ), po czym przypominane s¹ te najzabawniejsze fragmenty z ''Poranka'' z poprzedniego tygodnia :)

[ Dodano: Sob Lis 17, 2007 3:51 pm ]
CzyÂżby wÂątek o Jarku troszeczkĂŞ podupadÂł? :rozglada:

W czasie wywiadu ze Zbigniewem BoĂąkiem:
Obrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:CzyÂżby wÂątek o Jarku troszeczkĂŞ podupadÂł?
Strasznie :spiewa: ,tak szukam szukam ledwo siĂŞ mieÂści na pierwszej stronie :D
¯eby faceci musieli ci¹gn¹Ì ten temat za uszy :aniol: :spiewa: :spiewa:

DziÂś troszkĂŞ Jarka zaatakowaÂł Jacek PalasiĂąski :devil: W czasie omawiania tematĂłw zagranicznych.Najpierw pokazaÂł jakis awangardowy pokaz mody,gdzie modelki byÂły powiedzmy skromnie odziane :spiewa: I mĂłwi do Jarka coÂś takiego : '..Ciekawe kiedy nasze koleÂżanki zaczna sie tak ubieraĂŚ :?: A wiesz Jarku,Âże wczoraj jedna z prezenterek niemieckiej telewizji przyznaÂła publicznie,Âże kocha siĂŞ w swojej redakcyjnej koleÂżance :spiewa: A ja wiem ,Âże ty jesteÂś czuÂły na wdziĂŞki kolegĂłw i koleÂżanek,masz jakiÂś problem..' :devil: JarosÂław lekko zakÂłopotany zapowiedziaÂł reklamy :tanczy:
I za jakieÂś 15 minut powrĂłciÂł do tematu prostujÂąc,Âże chodziÂło wyÂłacznie o koleÂżanki :P

Kibic,krotko mĂłwiÂąc :spiewa: :arrow:

Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
lukeb
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 19 lis 2007, 09:36

Post autor: lukeb »

maxxx pisze:
kamilo pisze:CzyÂżby wÂątek o Jarku troszeczkĂŞ podupadÂł?
Strasznie :spiewa: ,tak szukam szukam ledwo siĂŞ mieÂści na pierwszej stronie :D
¯eby faceci musieli ci¹gn¹Ì ten temat za uszy :aniol: :spiewa: :spiewa:

DziÂś troszkĂŞ Jarka zaatakowaÂł Jacek PalasiĂąski :devil: W czasie omawiania tematĂłw zagranicznych.Najpierw pokazaÂł jakis awangardowy pokaz mody,gdzie modelki byÂły powiedzmy skromnie odziane :spiewa: I mĂłwi do Jarka coÂś takiego : '..Ciekawe kiedy nasze koleÂżanki zaczna sie tak ubieraĂŚ :?: A wiesz Jarku,Âże wczoraj jedna z prezenterek niemieckiej telewizji przyznaÂła publicznie,Âże kocha siĂŞ w swojej redakcyjnej koleÂżance :spiewa: A ja wiem ,Âże ty jesteÂś czuÂły na wdziĂŞki kolegĂłw i koleÂżanek,masz jakiÂś problem..' :devil: JarosÂław lekko zakÂłopotany zapowiedziaÂł reklamy :tanczy:
I za jakieÂś 15 minut powrĂłciÂł do tematu prostujÂąc,Âże chodziÂło wyÂłacznie o koleÂżanki :P

Kibic,krotko mĂłwiÂąc :spiewa: :arrow:

Obrazek
PaÂłasiĂąski potrafi jak zawsze ubawiĂŚ i przy okazji ujawnia biseksualizm KuÂźniara zabawne;-))))Ale on tak wyglÂąda jakby lubiÂł nie tylko jedna opcjĂŞ ;-))) w sumie fajnie byĂŚ bi;-))) hihi
stasiu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 06 lip 2006, 14:23

bylo super

Post autor: stasiu »

Dzisiaj to wogĂłle jakby w ekipe poranka jakiÂś dobry duch wstÂąpiÂł :D Jarek lataÂł po studio z reklamĂłwkÂą cukierkĂłw, "pogodynka" szeleÂściÂła papierkami :P , a wszyscy razem drwili z humorem na KrzyÂśka, do ktĂłrego przychodziÂło masĂŞ liÂścikĂłw miÂłosnych :D PeÂłen luz, takiego poranka w Âżyciu nie widziaÂłem. UÂśmiaÂłem siĂŞ do Âłez. Oby wiĂŞcej.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Jutro za wiele Jarka w ''Poranku'' nie zobaczymy, gdy¿ od oko³o 9.00 premier Donek bêdzie odpowieda³ na pytania, zadane dziœ przez pos³ów opozycji - TVN24 na pewno bêdzie to transmitowa³a :)
t
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 07 cze 2007, 13:45

Post autor: t »

ale Pan Jarek wybraÂł zÂły kolor farby do wÂłosĂłw. Lepiej mu byÂło w naturalnym kolorze. Mam nadz., Âże to nie byÂła Pallete, bo najdÂłuÂżej schodzi :devil:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Jarek szykuje siĂŞ na zjazd "Samobrony" :lol:
Obrazek Obrazek
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: ~ »

Dzisiaj panu Jarkowi "skoĂączyÂł siĂŞ" gÂłos i trzeba byÂło przerwaĂŚ program :D.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Teraz Jarek prowadzi wywiady z goœÌmi w studio TVN24 :) :arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

[ Dodano: Sro Gru 12, 2007 4:37 pm ]
CzyÂżby nastĂŞpny wÂątek znĂłw podupadaÂł? :shock: Mam nadziejĂŞ, Âże w weekend siĂŞ trochĂŞ oÂżywi :)
DziÂś JarosÂław K. w ''Dniu na Âżywo'' i tak bĂŞdzie zapewnie do piÂątku (no chyba, Âże w pt. zastÂąpi PoradĂŞ w poranku :P)
Mam wraÂżenie, Âże w ''DnÂż'' trochĂŞ 'usycha' - nie ma z kim, czytaj: z kogo poÂżartowaĂŚ :D
Obrazek Obrazek
hienka_lol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 21:40

Quo vadis JK???? :):):)

Post autor: hienka_lol »

Co to sie staÂło, Âże zapomnieliÂśmy o Jarku??? :mhm: No ale faktycznie nie ma go w porankach i brakuje uszczypliwych tekstĂłw, maÂłej dawki sarkazmu i niewybrednego humoru:)....Czekam na cesarza a jego nie ma :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk:
"Ze świata tego każdy ma tyle, ile sobie weźmie"
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Quo vadis JK???? :):):)

Post autor: Camilo »

hienka_lol pisze:Czekam na cesarza a jego nie ma
BĂŞdzie juÂż jutro i w niedzielĂŞ od 7.00 do 11.00 ;)
hienka_lol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 21:40

Post autor: hienka_lol »

:tanczy: :tanczy: :tanczy:
"Ze świata tego każdy ma tyle, ile sobie weźmie"
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Radzik1993 i 14 gości