POLSAT

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

MACIEK23
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: środa 24 maja 2006, 17:27

Post autor: MACIEK23 »

To s¹ raczej klapy, a otwarte s¹ dlatego, ¿e z ty³u wozu znajduj¹ siê zazwyczaj wszystkie wyjœcia i wejœcia sygna³ów wizji i foni... Pod³¹czane s¹ tam miêdzy innymi kamery (je¿eli nie ma ³¹cz bezprzewodowych).
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

Besztany i wyklinany serial "Tylko mi³oœÌ" w³aœnie pobi³ swój rekord.. w ostatni czwartek ogl¹da³o go 3,2mln widzów.. bior¹c pod uwage, ¿e pierwszy odcinek ogl¹da³o 1,5mln to skok ca³kiem niez³y..;)

OgĂłlnie to byÂł Âświetny tydzieĂą dla Polsatu.. "Wydarzenia" ponad 4mln, "Epoka lodowcowa" ponad 5mln.. "CSI" prawie 3,7mln
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Tak wiêc, "Tylko mi³oœÌ" zaczyna gromadziÌ wiêcej widzów, ni¿ pierwsza seria "Magdy M." - to ju¿ sukces, zwa¿ywszy na pocz¹tkow¹ pora¿kê. Przyznam szczerze, ¿e pierwszego odcinka nie sz³o ogl¹daÌ, ale ostatnio coraz czêœciej trafiam na ten serial i go ogl¹dam. Nie ma mowy o wci¹gniêciu siê w fabu³ê, ale chocia¿ da siê na to popatrzeÌ.

"Epoka lodowcowa" - wysoka widownia byÂła pewna. 5 milionĂłw to porĂłwnywalny wynik z pierwszÂą emisjÂą filmu w BoÂże CiaÂło.

JuÂż siĂŞ nie mogĂŞ doczekaĂŚ wynikĂłw dzisiejszego (mam przeczucie, Âże zwyciĂŞskiego pod wzglĂŞdem oglÂądalnoÂści) Sylwestra.
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

Serialowi do mistrzostwa daleko, ale œwietn¹ postacie stworzyli Urszula Grabowska (moja ulubiona polska aktorka) czy Andrzej Andrzejewski. Serial ujdzie, zdjecia wci¹¿ trwaj¹ wiec Nina ma chyba nadal powa¿ne zamiary wzgledem produkcji.

Trudno powiedzieĂŚ co bĂŞdzie dalej z serialem "I kto tu rzÂądzi" oglÂądalnoÂśc miotwaÂła siĂŞ od 1 do 3,2mln..

Sylwester polsatu jest najbardziej wypromowany, ale zgnieÂśc go moze "M jak mydÂło" w paÂśmie od 20-21.. potem widzowie mogÂą zostaĂŚ z DwĂłjkÂą.. ja chyba zrezygnuje z sylwestra i wybiore film "Moulin rouge" o 21.45 na CzwĂłrce, genialny film.
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Post autor: object »

Z serialem ,,Tylko Mi³oœÌ" jest podobnie jak by³o to w przypadku ,,M jak Mi³oœÌ", który na pocz¹tku swojego istnienia- (podobnie jak ,,Tylko Mi³oœÌ")- mia³ bardzo kiepsk¹ ogl¹dalnoœÌ, jednak szefostwo Dwójki nie zdjê³o od razu serialu z anteny- jak siê okaza³o by³a to s³uszna decyzja. Nina na pewno wiedzia³a ¿e w przypadku polsatowskiej produkcji, pocz¹tki bêd¹ równie ciê¿kie i nawet w przypadku niskiej ogl¹dalnoœci zdecydowa³a siê na kontynuacjê emisji w bardzo dobrej porze. Zwiêkszona te¿ zosta³a promocja serialu na antenie Polsatu (du¿o by³o filmików promuj¹cych serial i by³y bardzo czêsto pokazywane), równie¿ z billboardów w mieœcie nie znik³y materia³y promocyjne. Nina dobrze wie co robi.

Mi osobiœcie seriale typu ,,M jak Mydelnica", ,,Magda M", czy ,,Tylko Mi³oœÌ" siê nie podobaj¹ i tego nie ogl¹dam :spiewa:
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Ja bym nie porównywa³ "Tylko mi³oœÌ" do "M jak mi³oœÌ". I ten drugi serial wcale na pocz¹tku nie mia³ s³abych wyników - by³o to powy¿ej 20 % SHR. Rekordy zacz¹³ biÌ dopiero, gdy Nina wygra³a -jak to nazywa- najwiêksz¹ prywatn¹ wojnê o przeniesienie MjM na 20.

I nie zgodzĂŞ siĂŞ z TobÂą - promocja serialu byÂła duÂżo wiĂŞksza przed jego startem.
Serial ujdzie, zdjecia wci¹¿ trwaj¹ wiec Nina ma chyba nadal powa¿ne zamiary wzgledem produkcji.
Nina wierzy w ten serial, ale czy doczekamy siĂŞ jego kontynuacji okaÂże siĂŞ po wynikach wiosennych. Na razie trwa produkcja wstĂŞpnie zakÂładanych 32 odcinkĂłw.
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

Wydaje mi sie, zĂŞ serial zamknie siĂŞ w 3mln.. i bĂŞdzie to jakiÂś tam sukces, choĂŚ zapewne oczekiwano wiĂŞkszego..

Nie wiadomo czego mozemy sie spodziewaĂŚ po Polsacie na wiosne.. Âżadnych konkretĂłw, wiemy wÂłaÂściwie tylko o "Skorumpowanych" i kolejnej edycji "Jak ONI ÂśpiewajÂą"

a z ramĂłwki kilka pozycji wypada "DzieĂą kangura" "MamuÂśki" "Ekipa".. pasmo popoÂłudniowe jest fatalne..

niepweny jest takÂże los "I kto tu rzÂądzi" "Daleko od noszy" "Rodziny zastĂŞpczej" "Fali zbrodni" "BaÂłtroczyka" wszystkie te pozycje osiÂągaÂły raczej przeciĂŞtne wyniki
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

mks pisze:niepweny jest takÂże los "I kto tu rzÂądzi" "Daleko od noszy" "Rodziny zastĂŞpczej" "Fali zbrodni" "BaÂłtroczyka" wszystkie te pozycje osiÂągaÂły raczej przeciĂŞtne wyniki
Osi¹ga³y przeciêtne wyniki, ale i tak na tle stacji niez³e. Poza tym, jakby to wszystko zdjêli, to patrz¹c na teraŸniejsz¹ ramówkê niewiele premierowych pozycji pozosta³oby produkowanych. Wydaje mi sie, ¿e Polsat napotka³ jak¹œ barierê, nic dalej nie rusza. No i nie mog¹ zdj¹Ì mi przecie¿ "Rodziny"!
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Kuba pisze:Wydaje mi sie, ¿e Polsat napotka³ jak¹œ barierê, nic dalej nie rusza.[/color]
TeÂż mam takie wraÂżenie. Widzowie Polsatu jakoÂś nie darzÂą sympatiÂą nowych produkcji stacji, sÂą przyzwyczajeni do tego, co stare: "ÂŚwiat wg Kiepskich", "Rodzina zastĂŞpcza", a takÂże "Daleko od noszy" czy "Samo ÂŻycie".
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

Sitcomy (I kto tu rz¹dzi, Mamuœki) wystartowa³y nieŸle na wiosne, dlatego doczeka³y sie kontynuacji, potem polecia³o w dó³.. nie jestem zaskoczony, bo te produkcje s¹ nijakie.. je¿eli wiosn¹ coœ sie nie ruszy to moze byÌ œrednio.. gdy¿ sta³e produkcje te¿ trac¹ widzów.. Rodzina zastêpcza ma ok 2,5mln.. Daleko od noszy tak¿e.. Samo ¿ycie i Pierwsza mi³oœc s¹ nudne i ogl¹dalnosÌ te¿ nie ptrzekracza 3,5mln.. jedynie Kiepscy godnie sie trzymaj¹ od 3-4mln..

jedyne produkcje wprowadzone za czasĂłw Niny ktĂłre sie trzymajÂą to "Skazany na ÂśmierĂŚ" "CSI" i "Jak ONI ÂśpiewajÂą"

Zobaczymy czym nas stacje zaskoczÂą wiosnÂą!
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

WÂłaÂśnie przed chwilÂą Krzysztof Ibisz powiedziaÂł, ze jest juÂż na rynku 150 tys. ludzi co znaczy,Âże krakowski sylwester jest najwiĂŞkszy w kraju. Szczerze to nie wydaje mi siĂŞ, Âżeby tam byÂło aÂż 150 tys. ludzi przecieÂż jest mniej niÂż rok temu. CoÂś nie gra :mhm:
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

Mi siĂŞ wydaje Âże jest mniej a liczbe zawyÂżyli aby nadal niby byÂło Âże najwiĂŞkszy w kraju :D

Mam nadzieje Âże TVP lub TVN pokona Polsat 8)
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

Nie moÂże tylko na pewno zawyÂżyli. Ale Policja podliczy i poda oficjalne wyniki i przegrajÂą z kretesem :P
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

mks pisa³, ¿e sylwestra Polsatu w Krakowie poprowadzi szóstka prezenterów. Zastanawia³em siê sk¹d oni wezm¹ tyle osób, skoro w stacji nie ma kto prowadziÌ innych programów... No i mamy - Ibisz (¿adna nowoœÌ, czy on czegoœ nie prowadzi³?), M³ynarska, Dowbor oraz pozosta³a trójka zupe³nie nieznanych mi osób.

Czy Polsat 2 transmituje sylwestra w HD? :>
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

Polsat w przeciwieĂąstwie do TVN promuje nowych prezenterĂłw.. sylwestra oprĂłcz tej trĂłjki prowadzi Darem Maciborek z RMF FM, wspĂłlprowadziÂł jÂą takÂże rok temu wiĂŞc to nic nowego.. Kasia SowiĂąska wystĂŞpowaÂła w "Jak ONI ÂśpiewajÂą" Âładna dziewczyna, ale prezenterka z niej Âżadna.. a Agnieszka Popielewicz, jest ostatnio przez stacje usilnie promowana..
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości