Kacper Kaliszewski

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

agatka22
Początkujący
Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: sobota 03 lis 2007, 21:14

Post autor: agatka22 »

:brawa:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

"Lubie gdy kobieta ma takie szerokie biodra...
Obrazek
...a ja lubie gdy ma na czym usiasc i mozna ja o tak! klepnac w posladek...
Obrazek
...tragedia panowie, poziom Waszej dyskusji jest zenujaco niski...
Obrazek
... ja tam sie ciesze, jestem w ich typie...
Obrazek
... oo nie, nie wiedzialem ze jestesmy na wizji...
Obrazek
...podsumowujac to powiem Ci ze kobiety maja niestety jedna wade. Sa gorsze niz CBA, uslysza zawsze o trzy slowa za duzo."
Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Z serwisu o 14.30 :arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Nie wiem jak Kacper to robi, ale sprawia, ze czlowiek odzyskuje dobry humor ogladajac serwisy w jego wykonaniu nawet w tak ponury dzien jak dzisiejsza niedziela. Na pewno duza role odgrywa tu jego urok osobisty, ale takze jego po czesci wrodzona, a po czesci wyuczona umiejetnosc dobierania slow przy kazdym zapowiadanym materiale czy tez w rozmowach z goscmi. Zauwazylam tez, juz jakis czas temu, ze lubi bawic sie jezykiem, takie gry slowne, ktos rzuci jakies haslo na koniec w materiale, i on od razu to podlapuje i wykorzystuje do zapowiedzi nastepnego materialu. To wszystko sprawia, ze jego DnZ-ety nie maja sobie rownych jak dla mnie. :D
agatka22
Początkujący
Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: sobota 03 lis 2007, 21:14

Post autor: agatka22 »

Nika pisze:Nie wiem jak Kacper to robi, ale sprawia, ze czlowiek odzyskuje dobry humor ogladajac serwisy w jego wykonaniu nawet w tak ponury dzien jak dzisiejsza niedziela. Na pewno duza role odgrywa tu jego urok osobisty, ale takze jego po czesci wrodzona, a po czesci wyuczona umiejetnosc dobierania slow przy kazdym zapowiadanym materiale czy tez w rozmowach z goscmi. Zauwazylam tez, juz jakis czas temu, ze lubi bawic sie jezykiem, takie gry slowne, ktos rzuci jakies haslo na koniec w materiale, i on od razu to podlapuje i wykorzystuje do zapowiedzi nastepnego materialu. To wszystko sprawia, ze jego DnZ-ety nie maja sobie rownych jak dla mnie. :D
Wiem, ?e si? rozpisa?a? Nika, ale ja mog? tylko napisa?: zgadzam si? z Tob? :)
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

agatka22 pisze: Wiem, ze sie rozpisalas Nika, ale ja moge tylko napisac: zgadzam sie z Toba :)
Zgodnosc pogladow zawsze cieszy :D Aczkolwiek do polemiki tez chetnie podejmuje rekawice. Ale wracajac do podobnych jak moja i agatki22 opinii na temat redaktora Kaliszewskiego, to mam nadzieje, ze liczba osob podobnie do nas myslacych zacznie wrastac, bo Kacper jak najbardziej na takie uznanie zasluguje. Ot, kropka. :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Kamilo Tys moj ziom :jupi: tyle Kacperka jednoczesnie dawno tu nie widzialam :*
Kacper dzis jak zwykle sypie zarcikami jak z rekawa :D. Agnieszka Idzik na zakonczenie relacji z Dorohuska: "Co niektorzy kierowcy tirow zartuja, ze z kosmosu widac chinski mur i sznur tirow w Dorohusku" Na co Kacper ze studia: "Jak slyszeli panstwo, z kosmosu widac nawet kolejke tirow w Dorohusku, czego nie mozemy pokazac, bo w kosmosie kamery nie mamy. Jeszcze nie mamy." (i do tego kosmiczna mina Kacpra) :D

A przed chwila redaktor Kaliszewski mial przyjemnosc poinformowac widzow tvn24 jako pierwszy o dobrej wiadomosci zza oceanu :tanczy: , a mianowicie
Katyn Andrzeja Wajdy zostal nominowany do Oscara :brawa: :spiewa:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nika pisze:Kamilo Tys moj ziom tyle Kacperka jednoczesnie dawno tu nie widzialam
Dzieki, dzieki - zawsze do uslug :tanczy:
A przed chwila redaktor Kaliszewski mial przyjemnosc poinformowac widzow tvn24 jako pierwszy o dobrej wiadomosci zza oceanu, a mianowicie
Katyn Andrzeja Wajdy zostal nominowany do Oscara
Tez to widzialem - rewelacyjnie o tym poinformowal z delikatnym usmiechem na twarzy, na jaki do tej sytuacji przystalo :brawa:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

kamilo pisze:Dzieki, dzieki - zawsze do uslug :tanczy:
O jaki chetny do pomocy! :D I taka postawa moze tylko cieszyc, zapewne nie tylko ludzi z kacprowego watku :D
Tez to widzialem - rewelacyjnie o tym poinformowal z delikatnym usmiechem na twarzy, na jaki do tej sytuacji przystalo :brawa:
A slyszales potem rozmowe Kacpra z odtworca jednej z glownych rol
Katynia Andrzejem Chyra? Co prawda krotka rozmowa, ale tresciwa i glownie w niej przewazaly gratulacje od obydwu rozmowcow. Ale co tu sie dziwic wszyscy sie ciesza z tej nominacji :spiewa: Nie pozostaje nam nic innego jak tylko zyczyc Panu Wajdzie drugiego Oskara, Kacper tez pewnie bedzie trzymac przyslowiowe kciuki, bo widac bylo, ze ta wiadomosc baardzo go uradowala. :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Skoro sie spodobalo to trzeba isc za ciosem :arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

[ Dodano: Sro Sty 23, 2008 12:21 pm ]
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

kamilo pisze:Skoro sie spodobalo to trzeba isc za ciosem
No spodobalo, spodobalo :D
Relacji z Palasinskim na stojaco nie widzialam, takze ciesze sie ze choc Tobie udalo sie to uchwycic kamilo. :D Ale chyba pomylilam sie co do Kacpra wzrostu i przecenilam z grubsza jego mozliwosci 8) Ewidentnie widac, ze redaktor Kaliszewski jest nizszy od swojego starszego kolegi. No, ale mozna tez zakladac wersje optymistyczna, ze Pan Palasinki ma imponujacy wzrost, co nadal daje Kacprowi szanse na bycie dosc wysokim. :D
agatkaa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: środa 02 sty 2008, 10:46

Post autor: agatkaa »

zwrĂłc uwage na to, ze p. Palysinski stoi nieco blizej, co powoduje male zludzenie optyczne, wskutek czego Kacper jest nie tylko nizszy, ale ma wszystko "mniejsze" (bez urazy :D)
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

agatkaa pisze:zwrĂłc uwage na to, ze p. Palysinski stoi nieco blizej, co powoduje male zludzenie optyczne, wskutek czego Kacper jest nie tylko nizszy, ale ma wszystko "mniejsze" (bez urazy :D)
W istocie trzeba zgodzic sie z agatkaa ze Pan Palasinski stoi ciut blizej co w perspektywie daje rzeczywiscie wrazenie ze Kacper jest nizszy, to juz jest jakas pociecha! :D Ale (zawsze musi byc jakies ale) pomimo blizszego ustawienia Pan Jacek znizyl tam glowe co znowu pewnie w ustawieniu na rownej linii dawaloby mu przewage.
A co do kwestii ze wszystko mniejsze (agatkoo jak to ci wogole moglo przejsc przez gardlo znaczy przez klawiature :stop: :D ) to trzeba podkreslic fakt, ze z racji mlodszego wieku Kacper ma szczuplejsza budowe ciala, przez co automatycznie jego postura wydaje sie mniejsza od redaktora Palasinskiego. I na tych "mniejszosciach" poprzestanmy! 8)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Dzis tylko kilka capsĂłw, bo wszystkie ujecia wychodza takie same (tylko na ekranie wyswietla sie cos innego) :arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

[ Dodano: Czw Sty 24, 2008 12:06 pm ]
Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości