Krzysztof Górlicki

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re:

Post autor: Nika »

kamilo pisze:I tak ładnie zginał a to jedną nóżkę, a to drugą :lol2:
Ma sie ten dryg co nie? :lol2:
Zauważyłem, że szczególnie lubi się z L. Kabłakiem :rozglada:
Az takich dalece personalnych spostrzezen nie bylo mi dane wyciagnac, wiec musze wierzyc ci Kamilo na slowo. :hyh:
Jak to mnie mobilizuje :lol2:
I taka postawa mnie cieszy! :D Przy Twoich checiach i motywacji nawet gdybym wyjechala na koniec swiata na pare dni, to i tak nic by mnie nie ominelo. No moze prawie nic. Chyba, ze do czasu mojego domniemanego znikniecia opanujesz sztuke nagrywania. 8)
Śmiałbym zaryzykować stwierdzenie, że szczególnie na Jarosława :roll:
Tu nie ma co ryzykowac stwierdzeniem, Krzysztof nawet nie ma ostatnio szans prowokowac nikogo innego poza Jaroslawem, bo to glownie z nim jest przydzielany do Porankow. Co mnie tylko cieszy, bo jak to juz poprzednicy zauwazyli, ten duet jest najbardziej udany! :tanczy:
Krzysio już nie ma tej kondycji co Kacper :nie:
Jakby mial Krzys narty na nogach to by nie zlapal zadyszki :P
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nika pisze:Ma sie ten dryg co nie? :lol2:
No jo. Aż pozazdrościć :lol2:
Az takich dalece personalnych spostrzezen nie bylo mi dane wyciagnac, wiec musze wierzyc ci Kamilo na slowo.
Takie przynajmniej odniosłem wrażenie. Panowie się ładnie do siebie uśmiechają no i zwracają się ''Krzysiu'' -''Leszku'' :lol2:
I taka postawa mnie cieszy! Przy Twoich checiach i motywacji nawet gdybym wyjechala na koniec swiata na pare dni, to i tak nic by mnie nie ominelo. No moze prawie nic.
Mam nadzieję, że nie myślisz, że prawie robi wielką różnicę :rydzyk:
Chyba, ze do czasu mojego domniemanego znikniecia opanujesz sztuke nagrywania.
Bingo! 8) To chyba największy cel związany z forum, jaki sobie postawiłem na ten rok. Nie mówię, że teraz, ale na pewno jesienią. Jest to dość kosztowne przedsięwzięcie :stop: Jakbym zapeszył to zwalę winę na Ciebie ;)
Póki co bardziej ciekawi mnie tajemnica Twojego zniknięcia :uhh:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re:

Post autor: Nika »

kamilo pisze:''Krzysiu'' -''Leszku'' :lol2:
Zdrobnieniami przykozaczyli, az milo! :szalony:
Mam nadzieję, że nie myślisz, że prawie robi wielką różnicę :rydzyk:
Powiedzmy, ze w tym kontekscie tak nie mysle. 8)
Bingo! 8) To chyba największy cel związany z forum, jaki sobie postawiłem na ten rok. Nie mówię, że teraz, ale na pewno jesienią. Jest to dość kosztowne przedsięwzięcie :stop:
No prosze, to dzialalnosc na forum mobilizuje uczestnikow nawet do tego by stawiali sobie jakies konkretne cele. :D
Jakbym zapeszył to zwalę winę na Ciebie ;)
Cwaniak!
Póki co bardziej ciekawi mnie tajemnica Twojego zniknięcia :uhh:
Spokojnie jeszcze nie znikam. Ale wiesz jak sie lubi podroze, to predzej czy pozniej czlowiek daje upust pielegnowaniu swojej pasji :spiewa:, wiec roznie moze byc. Ale jak juz to nie na dlugo.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nika pisze:Zdrobnieniami przykozaczyli, az milo!
Nie tylko Oni używają takich zdrobnień :szalony:
Powiedzmy, ze w tym kontekscie tak nie mysle.
Powiedzmy, że się cieszę :D
No prosze, to dzialalnosc na forum mobilizuje uczestnikow nawet do tego by stawiali sobie jakies konkretne cele.
Mam nadzieję, że będę mógł powiedzieć, iż mobilizuje skutecznie i z efektami :spiewa:
Cwaniak!
Trzeba sobie jakoś radzić w życiu, nawet kosztem innych, choć to bywa bolesne :stop:
PSpokojnie jeszcze nie znikam. Ale wiesz jak sie lubi podroze, to predzej czy pozniej czlowiek daje upust pielegnowaniu swojej pasji, wiec roznie moze byc. Ale jak juz to nie na dlugo.
Fiu, fiu, fiu! To jakaś podróż dookoła świata się szykuje :shock: :brawa:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re:

Post autor: Nika »

kamilo pisze:Trzeba sobie jakoś radzić w życiu, nawet kosztem innych, choć to bywa bolesne :stop:
Ale tu to raczej niczyim kosztem nie zalatwiasz spraw, co mnie cieszy. :D Co wiecej to my tu ciagniemy profity z Twoich dokonan.
Fiu, fiu, fiu! To jakaś podróż dookoła świata się szykuje :shock: :brawa:
Fiu, fiu powyzsze stwierdzenie jest przesadozne i to grubo. :D Powiedzmy, ze szykuje sie podroz gdzies w strone zachodzacego slonca taka parodniowa. :spiewa:

A wracajac do tematu przewodniego watku, czyli do Krzysztofa, to ciekawe czy dzis oglada swoich kolegow w pracy, tyle sie dzieje dzis w swiecie polityki, Tusk z ekipa w w Moskwie, kto wie czy nie wolalby dzis poprowadzic znowu DnZ?! 8)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nika pisze:Ale tu to raczej niczyim kosztem nie zalatwiasz spraw, co mnie cieszy.
Zarówno tu jak i w życiu codziennym (choć to forum zapisało już się w nie na stałe) staram się liczyć i polegać na sobie, choć różnie to bywa :aniol:
Fiu, fiu powyzsze stwierdzenie jest przesadozne i to grubo. Powiedzmy, ze szykuje sie podroz gdzies w strone zachodzacego slonca taka parodniowa.
Fiu, fiu i tak nie źle :nie: Ja też się wybieram na parę dni pod koniec czerwca, by móc nabrac sił przed intensywną pracą w lipcu i sierpniu :D
A wracajac do tematu przewodniego watku, czyli do Krzysztofa, to ciekawe czy dzis oglada swoich kolegow w pracy, tyle sie dzieje dzis w swiecie polityki, Tusk z ekipa w w Moskwie, kto wie czy nie wolalby dzis poprowadzic znowu DnZ?!
Zawód dziennikarza ma to do siebie, że niezależnie od miejsca i czasu trzeba być na bieżąco, więc na pewno choć trochę rzuca okiem na TVN24 :lol2:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: arczi »

Nika pisze:A wracajac do tematu przewodniego watku, czyli do Krzysztofa, to ciekawe czy dzis oglada swoich kolegow w pracy, tyle sie dzieje dzis w swiecie polityki, Tusk z ekipa w w Moskwie, kto wie czy nie wolalby dzis poprowadzic znowu DnZ?!
Pewnie ogląda, by nie stracić wątku :D
A w przerwach na reklamy pewnie śledzi postępy na forum :rozglada:
Poza tym może jeszcze gdzieś na siłke się wybierze, żeby Tobie bardziej zaimponować swymi rozmiarami, gdy już się pojawi w DnŻ :tanczy: A może jutro można liczyć na Raport wieczorny :rozglada:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

arczi pisze:A może jutro można liczyć na Raport wieczorny
Kuba Porada już w tym tygodniu sobie raczej wypracował limit, więc może i jest szansa, pod warunkiem, że Aneta się zgodzi siedzieć w studio jeszcze przez 3 dni :spiewa:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Nika »

arczi pisze:
Nika pisze:A wracajac do tematu przewodniego watku, czyli do Krzysztofa, to ciekawe czy dzis oglada swoich kolegow w pracy, tyle sie dzieje dzis w swiecie polityki, Tusk z ekipa w w Moskwie, kto wie czy nie wolalby dzis poprowadzic znowu DnZ?!
Pewnie ogląda, by nie stracić wątku :D
Jak na wytrawnego dziennikarza przystalo. :D
A w przerwach na reklamy pewnie śledzi postępy na forum :rozglada:
Wszystko mozliwe, jak na wytrawnego net surfera przystalo. :spiewa:
Poza tym może jeszcze gdzieś na siłke się wybierze, żeby Tobie bardziej zaimponować swymi rozmiarami
Spokojnie arczi, wystarczy mi rozmiar jego umyslu, lepiej niech pocwiczy z ksiazkami i prasa w domku. :lol2:
kamilo pisze:Kuba Porada już w tym tygodniu sobie raczej wypracował limit, więc może i jest szansa, pod warunkiem, że Aneta się zgodzi siedzieć w studio jeszcze przez 3 dni
Jestescie optymistami, na pomysl z Raportem bym nie wpadla, wszak Krzysiek to krol Porankow, ale po wczorajszym DnZ czas na niespodzianki ciag dalszy... :spiewa:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nika pisze:Jestescie optymistami, na pomysl z Raportem bym nie wpadla, wszak Krzysiek to krol Porankow, ale po wczorajszym DnZ czas na niespodzianki ciag dalszy...
Jesienią 2007 kilkakrotnie gościł w Raportach wieczornych stąd ta nadzieja :rydzyk:
No chyba, że w Dniu na żywo zobaczymy Madzię i Kacpra, w później Brydzię? :rozglada:
Jednak nie ma co gdybać :stop:

A jednak nie Raport, tylko Poranek :arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Nika »

Ha! Jednak krol w swoim krolestwie czuje sie najlepiej! :tanczy: Zadanie domowe z wizyty w Moskwie jak widac Krzysztof odrobil, bo dzis byl niemal alfa i omega w tym temacie, i Porankowcyh widzow na biezaco informowal w kazdym niemal serwisie o jej wczorajszym przebiegu.
Humor jak zwykle dopisywal , nawet sypnal zartem w rozmowie z reporterem Michałem Żebrowskim, ktory zdawal relacje z miejscowosci, w ktorej planowane jest rozmieszczenie tarcz antyrakietowych. Michal sprawdzal na ile mieszkancy tej miejscowosci byli zainteresowani przebiegiem wczorajszej wizyty Donalda Tuska w Moskwie i czy poruszano tam temat tarcz. W zwiazku z czym reporter Zebrowski wybadal, ze owi mieszkancy owszem wykupili wszystkie dzisiejsze gazety w kioskach, ale nie jak sie okazalo ze wzgledu na artykuly w nich zawarte, ale na ... plyte z filmem dodana do gazety. Na co Krzysztof:Miejmy nadzieje, ze to nie byly "Gwiezdne wojny" .. :szalony:
aroldinio
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 113
Rejestracja: niedziela 30 gru 2007, 19:05

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: aroldinio »

Noe trzeba było długo na Krzyśka czekać ponieważ nieoczekiwanie pojawił się w porannych serwisach
TVN - OD DZIESIECIU LAT PROGRAMOWO NAJLEPSZE
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

aroldinio pisze:Noe trzeba było długo na Krzyśka czekać ponieważ nieoczekiwanie pojawił się w porannych serwisach
Nieoczekiwanie? Krzyś niemalże jest zadomowiony w weekendowych serwisach porannych :>
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re:

Post autor: Nika »

kamilo pisze:
aroldinio pisze:Noe trzeba było długo na Krzyśka czekać ponieważ nieoczekiwanie pojawił się w porannych serwisach
Nieoczekiwanie? Krzyś niemalże jest zadomowiony w weekendowych serwisach porannych :>
No ba! W koncu to on trzesie calym tym porannym pasmem! :lol2:
aroldinio
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 113
Rejestracja: niedziela 30 gru 2007, 19:05

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: aroldinio »

No tak to Krzysiek rządzi porannikiem ale przecież w tygodniu tyle razy się pojawił w serwisach porannych ze mógł być zmęczony
TVN - OD DZIESIECIU LAT PROGRAMOWO NAJLEPSZE
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości