Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: not that kind »

Alchemik pisze:
obieżyświat pisze:..Blacka też nam brakuje ;)
..był przecież niejako filarem tego wątku :)
..wielu rzeczy od niego i od Ciebie Funcky się nauczyłem :)
..powitamy go z otwartymi ramionami :)
Ty założyłeś wątek, a on go pomagał ci rozkręcać przez długie miesiące :lol2: Taaaa, powinien wrócić :) Choćby tymczasowo :)
O, jak fajnie, że planujecie ściągnąć tu Black'a :lol2: Może w końcu doczekam się tej imprezy na moją cześć? :devil:
Tylko, żeby nie zorganizował masowego wyrywania z serc Agaty :devil: Bo zemdleję :lol:
:D
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: obieżyświat »

not that kind pisze:O, jak fajnie, że planujecie ściągnąć tu Black'a :lol2: Może w końcu doczekam się tej imprezy na moją cześć? :devil:
..nie odpuścisz mu tej obiecanej imprezy :lol:
..i bardzo dobrze :lol2:
..ma kolejny powód - i to jaki silny - żeby do nas wrócić :lol2:
not that kind pisze:Tylko, żeby nie zorganizował masowego wyrywania z serc Agaty :devil: Bo zemdleję :lol:
..nie lubisz widoku krwi ::? :lol2:
..ja też nie :lol2:
..no ale też nie jesteśmy żadną sektą żeby takie rytuały odprawiać :devil:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:
not that kind pisze:O, jak fajnie, że planujecie ściągnąć tu Black'a :lol2: Może w końcu doczekam się tej imprezy na moją cześć? :devil:
..nie odpuścisz mu tej obiecanej imprezy :lol:
..i bardzo dobrze :lol2:
..ma kolejny powód - i to jaki silny - żeby do nas wrócić :lol2:
Znam go trochę :lol2: !! Będzie się zastawiał postem :lol2: !! Jeśli się oczywiście pojawi :lol2: !! Już wyobrażam sobie Funcky na polu negocjacyjnym :o !! Oby tylko nie musiała niczym go przekupić :lol2: !! no a jeśli już się zjawi , to na imprezkę nie ma co liczyć ;) !! Będzie mówił , że sumienie katolika nie pozwala mu na organizowanie imprez w poście :lol2: !!
A może się zdziwię :mhm: ??
obieżyświat pisze:
not that kind pisze:Tylko, żeby nie zorganizował masowego wyrywania z serc Agaty :devil: Bo zemdleję :lol:
..nie lubisz widoku krwi ::? :lol2:
..ja też nie :lol2:
..no ale też nie jesteśmy żadną sektą żeby takie rytuały odprawiać :devil:
:devil: Jakiej krwi :> ?? :lol2: Kobietę z serca wyrywa się przy barze i kielichu :tanczy: !! :D :D :D
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
lukaszo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 201
Rejestracja: czwartek 11 paź 2007, 17:05

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: lukaszo »

Może Agata Tomaszewska została usunięta z dyżurów prezenterskich. Tak jak wcześniej Maciej Knapik i Paweł Łukasik?!
TVN - programowo najlepsza
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

W ogóle wyrzucili ją z TVN-u :] !! Bo jest zbyt piękna :] !! I zbyt profesjonalna :] !!

Aaaaajjjjhhh -i jeszcze zbyt seksowna :lol2: !! :]
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: obieżyświat »

lukaszo pisze:Może Agata Tomaszewska została usunięta z dyżurów prezenterskich. Tak jak wcześniej Maciej Knapik i Paweł Łukasik?!
..kobietom w tvn nie robią takich świństw :]
..nie masz co liczyć na to że podziękują Agatce za współpracę ;)

..chyba że pod tym pozorem który sugeruje marcinkowsky :lol2:
:devil: Jakiej krwi :> ?? :lol2: Kobietę z serca wyrywa się przy barze i kielichu :tanczy: !! :D :D :D
..widok zalanego w cztery d.. faceta to też nic przyjemnego :devil:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: epsztajnek »

..kobietom w tvn nie robią takich świństw :]
:mhm: :mhm: :mhm:
przemilczę tę kwestię.....
..widok zalanego w cztery d.. faceta to też nic przyjemnego :devil:
... a zwłaszcza w obecności kobiety , na której bardzo zależy :<
Kac mija dość szybko, ale ten "moralny" zostaje na baaaaardzo długo...
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: Alchemik »

obieżyświat pisze:
lukaszo pisze:Może Agata Tomaszewska została usunięta z dyżurów prezenterskich. Tak jak wcześniej Maciej Knapik i Paweł Łukasik?!
..kobietom w tvn nie robią takich świństw :]
..nie masz co liczyć na to że podziękują Agatce za współpracę ;)

..chyba że pod tym pozorem który sugeruje marcinkowsky :lol2:
Dlaczego lista "ignorowanych" userów nie działa tak jak powinna :> Mniejsza z tym :) Niedorzeczność wyklucza się sama - automatycznie :devil:
obieżyświat pisze:
:devil: Jakiej krwi :> ?? :lol2: Kobietę z serca wyrywa się przy barze i kielichu :tanczy: !! :D :D :D
..widok zalanego w cztery d.. faceta to też nic przyjemnego :devil:
Ludzie idą do baru i traktują barmana jak terapeutę :devil: Przy barze ludzie są skłonni do zwierzeń osobistych, liczą, że ten rozbawi gościa, oderwie na chwilę jego myśli od problemu :devil: Jakież to złudne :devil:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
Black Jack
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: niedziela 10 lut 2008, 10:02

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: Black Jack »

TinkiWinki pisze:
Ja sprawdziłem i razem z filmami ze stycznia mam prawie 4 GB :lol2: !!
Hmm, i na co Wam to? Za dwa lata zaznaczycie folder Agatka Tomaszewska i klikniecie delete. Za pięć na dźwięk nazwiska Tomaszewska (lub innego :D) tylko się lekko uśmiechniecie i przypomnicie stare czasy. Za dziesięć, kiedy ją zobaczycie w tv, to tylko na ułamek sekundy coś tam w głowie zadzwoni i bezwiednie przełączycie na następny kanał.
Uświadomili Cię już wszyscy, że jesteś w błędzie :devil: Pytasz po co nam to? :D Nie pamiętasz :> Żeby mieć co pokazać dzieciom i wnukom :devil: Pokazać, czym się ojciec / dziadek w młodości interesował :devil: A przy odrobinie szczęścia, jak wyglądała mamusia / babunia w młodości :devil:

Nie było mnie tu het czasu :D Konto mi zablokowali :devil: Nie obwiniam o to nikogo :stop: :D
Chciałem wpaść do Was w Wigilię (w końcu tego dnia nawet zwierzęta przemawiają :devil: ), jak robiłem obchód forów, ale nie działaliście poprawnie - forum nie działało ;) więc nie zdołałem się dostać :D A życzenia chciałem Wam złożyć :) Planowałem wysłać list w butelce, ale bałem się, że nie dojdą na czas :hahaha: Mniejsza z tym :D Spóźnione, ale szczere życzenia świąteczno-noworoczne :lol2:
Będzie się zastawiał postem :lol2: !! Jeśli się oczywiście pojawi :lol2: !! Już wyobrażam sobie Funcky na polu negocjacyjnym :o !! Oby tylko nie musiała niczym go przekupić :lol2: !! no a jeśli już się zjawi , to na imprezkę nie ma co liczyć ;) !! Będzie mówił , że sumienie katolika nie pozwala mu na organizowanie imprez w poście :lol2: !!
Owszem :lol2: Ale jeszcze niechęć do sprzeciwiania się woli zasobnej w dobra materialne pobożnej babuni :devil: :aniol:
Poza tym jestem w żałobie :(
Po tym jak znalazłem sobie nową pasję - polowania, na jednym z nich straciłem mojego ukochanego psiaka ;( Powinienem znienawidzić Agatę za to :devil:

PS. obi :> A Ty byłeś swego czasu fanem Alexis, czy Crystal? :devil:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: obieżyświat »

..to teraz rozumiem dylematy chlopaków kiedy nie do końca ufali mi czy to ja czy nie ja pod zmienionym nickiem :lol2:
Black Jack pisze:Uświadomili Cię już wszyscy, że jesteś w błędzie :devil: Pytasz po co nam to? :D Nie pamiętasz :> Żeby mieć co pokazać dzieciom i wnukom :devil: Pokazać, czym się ojciec / dziadek w młodości interesował :devil: A przy odrobinie szczęścia, jak wyglądała mamusia / babunia w młodości :devil:
..teraz już wiem że ty to ty :hahaha:
..babunia :hahaha:
..babunia Agatka :hahaha:
..chciałbym dożyć spokojnej starości i to zobaczyć :hahaha: :P
Chciałem wpaść do Was w Wigilię (w końcu tego dnia nawet zwierzęta przemawiają :devil: ), jak robiłem obchód forów, ale nie działaliście poprawnie - forum nie działało ;) więc nie zdołałem się dostać :D A życzenia chciałem Wam złożyć :) Planowałem wysłać list w butelce, ale bałem się, że nie dojdą na czas :hahaha: Mniejsza z tym :D Spóźnione, ale szczere życzenia świąteczno-noworoczne :lol2:
..bardzo dziękuję :lol2:
..tobie również wszystkiego dobrego życzę :lol2:
Owszem :lol2: Ale jeszcze niechęć do sprzeciwiania się woli zasobnej w dobra materialne pobożnej babuni :devil: :aniol:
..tym zwierzeniem też się 'zdemaskowałeś' :hahaha:
..jak się ma babcia :?: :)
Poza tym jestem w żałobie :(
Po tym jak znalazłem sobie nową pasję - polowania, na jednym z nich straciłem mojego ukochanego psiaka ;( Powinienem znienawidzić Agatę za to :devil:
..tak mi przykro ;(
..piękne miałeś pieski ;(
..ale nie obwiniaj o to co się stało Agatki :nie: :]
..sam podjąłeś decyzję o tym żeby odejść :]
..i prawdopodobnie sam zdecydowałeś o nowej pasji :rozglada:
PS. obi :> A Ty byłeś swego czasu fanem Alexis, czy Crystal? :devil:
..Blake'a :devil: :hahaha:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: niedziela 10 lut 2008, 10:02

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: Black Jack »

;( Jak mogliście mi to zrobić? ;(
W sumie to jeszcze nie zrobiliście :devil: Ale jesteście na dobrej drodze :devil: żeby zgładzić moje dziecko ;(
Lada dzień pokonacie moje dziecko - wątek Anity ;( Nie możecie mi tego zrobić ;(
..to teraz rozumiem dylematy chlopaków kiedy nie do końca ufali mi czy to ja czy nie ja pod zmienionym nickiem :lol2:
Niewierni Tomasze :x Pytajcie o co chcecie - na wszystko Wam odpowiem :devil:
..babunia Agatka :hahaha:
..chciałbym dożyć spokojnej starości i to zobaczyć :hahaha: :P
Przypomniało mi się, w kontekście tych coolerskich okładek, że kiedyś było coś takiego jak time machine? :lol2: Poszukaj i sprawdź :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

Alchemik pisze:Ludzie idą do baru i traktują barmana jak terapeutę :devil: Przy barze ludzie są skłonni do zwierzeń osobistych, liczą, że ten rozbawi gościa, oderwie na chwilę jego myśli od problemu :devil: (...)
Dla pełności -obserwując roznegliżowane przenter...... yyyyy ...... tancerki :lol2:
Black Jack pisze: ;( Jak mogliście mi to zrobić? ;(
W sumie to jeszcze nie zrobiliście :devil: Ale jesteście na dobrej drodze :devil: żeby zgładzić moje dziecko ;(
Lada dzień pokonacie moje dziecko - wątek Anity ;( Nie możecie mi tego zrobić ;(
Black -czy Ty to jesteś Ty :lol2: ?? Jeśli nie Ty , to wspaniale udajesz :lol2: !! Witaj , witaj , witaj :lol2: !! No a wątek Anity sam zaniedbałeś -więc sam sobie winny jesteś :] !! Możesz jeszcze z nami zawalczyć i zatroszczyć się o watek :D !! Ale jeśli jakoś ci możemy ulżyć , to wal śmiało :lol2: !! Aaajjjhh i dzięki za życzenia :lol2: !! Wzajemności :lol2: !! No i przykro mi z powodu pieska ;( !!
Black Jack pisze:
..babunia Agatka :hahaha:
..chciałbym dożyć spokojnej starości i to zobaczyć :hahaha: :P
Przypomniało mi się, w kontekście tych coolerskich okładek, że kiedyś było coś takiego jak time machine? :lol2: Poszukaj i sprawdź :lol2:
Pierwszy raz słyszę :o ?? Dzadunio marcinkowsky i babunia Agatka :racja: !! Chcę to zobaczyć :lol2: !! :devil:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: obieżyświat »

Black Jack pisze:;( Jak mogliście mi to zrobić? ;(
W sumie to jeszcze nie zrobiliście :devil: Ale jesteście na dobrej drodze :devil: żeby zgładzić moje dziecko ;(
Lada dzień pokonacie moje dziecko - wątek Anity ;( Nie możecie mi tego zrobić ;(
..to co mamy zrobić :>
..przestać pisać u Agatki :>
..lepiej zacznij znów rozwijać wątek Anity :lol2:

..a powiedz Black :D
..jeśli możesz :D

..pytałeś może jeszcze raz Agatkę o to o co kiedyś próbowałeś spytać :?: :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: niedziela 10 lut 2008, 10:02

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: Black Jack »

obieżyświat pisze:
Black Jack pisze:;( Jak mogliście mi to zrobić? ;(
W sumie to jeszcze nie zrobiliście :devil: Ale jesteście na dobrej drodze :devil: żeby zgładzić moje dziecko ;(
Lada dzień pokonacie moje dziecko - wątek Anity ;( Nie możecie mi tego zrobić ;(
..to co mamy zrobić :>
..przestać pisać u Agatki :>
..lepiej zacznij znów rozwijać wątek Anity :lol2:
Jacy nieżyczliwi :nie: :mhm: ... to dlatego w Wigilię pod ten adres miałem do dostarczenia same rózgi :> :devil:
obieżyświat pisze:..a powiedz Black :D
..jeśli możesz :D

..pytałeś może jeszcze raz Agatkę o to o co kiedyś próbowałeś spytać :?: :lol2:
:hahaha: A po co, przecież już wiem wszystko, co chciałem wiedzieć z NK :devil: A nawet więcej niż chciałem wiedzieć wiem :devil: to kolejny dowód na to, jak Agata nierówno traktuje ludzi :] Z jednej strony szasta informacjami na swój temat przed innymi, praktycznie przed wszystkimi, a z drugiej chroni je przede mną jak największy skarb ;) Nie pojmuję jej działania :? Rozumiem jedynie tyle, że ja jestem "niepowołanym" fanem :devil:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

Black Jack pisze:Jacy nieżyczliwi :nie: :mhm: ... to dlatego w Wigilię pod ten adres miałem do dostarczenia same rózgi :> :devil:
A co my możemy zrobić :mhm: ?? Chyba jedynie tyle , że pozwolimy fano Asi Kryńskiej jako pierwszym przekroczyć ilość stron z Anity Wątku :lol: ?? Niech oni dokonają tego forumowego mordu :devil: !!
Black Jack pisze: :hahaha: A po co, przecież już wiem wszystko, co chciałem wiedzieć z NK :devil: A nawet więcej niż chciałem wiedzieć wiem :devil: to kolejny dowód na to, jak Agata nierówno traktuje ludzi :] Z jednej strony szasta informacjami na swój temat przed innymi, praktycznie przed wszystkimi, a z drugiej chroni je przede mną jak największy skarb ;) Nie pojmuję jej działania :? Rozumiem jedynie tyle, że ja jestem "niepowołanym" fanem :devil:
:/ Rzeczywiście mało komfortowe położenie :/ !! Mogłeś nie pytać .... nie słuchać nas i nie pytać o nic Agatki :lol2: !!

A jeszcze o jedno Cię spytam :lol2: !! Widziałeś wakacyjne filmiki Agatki z YT :lol2: ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 16 gości