Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

stajlus pisze: a może powinno się już odliczać dni do jej powrotu? :tanczy:
przecież wiemy, że wróci już w Święta :tanczy:
..a może wróci już w sobotę :?: :tanczy: :lol2: :lol2:
..może będzie miała dyżur w serwisach :D
..albo te zwykłe lokalne relacje :?: :tanczy:

..jak napisałem :lol2:
..dla formalności jeszcze odliczam w tę stronę :lol2:
..to pokazuje ogrom naszej tragedii jakiej doświadczaliśmy :uhh: :lol2: :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:..Dżastina :lol2:
..kope lat :o :lol:
Miło Cię znów u nas widzieć :lol2: !! Już myślałem , że Cię czymś obraziliśmy :rozglada: ?? :lol2:
obieżyświat pisze:
Dżastina pisze:Widzę, że świąteczna radość kilka dni wcześniej w wątku zawitała :lol2: Cieszę się razem z Wami i czekam z niecierpliwością na relacje z Agentyny :tanczy: Ale nie tylko radość z powodu powrotu Agatki mnie tu przywiodła :rozglada: Tak sobie miło o moim ulubionym rozprawiacie ( szkoda, że nie w jego wątku :uhh: ), że postanowiłam się do Was przyłączyć :lol2:
..no bo Pawłowe relacje świąteczne najbardziej zapadły mi w pamięć :lol2:
..a to z tego względu że były najciekawsze :tanczy:
..a na inne wątki sama widzisz że nie starcza nam czasu ;(
..nawet wątek Agatki zaniedbujemy ;(
..i nie wiem co zrobię jak ona wróci :uhh:
..jak znajdę czas dla niej :uhh:
..to będzie trudne ;(
Trzeba się będzie postarać i przygotować na wyrzeczenia po obydwu niestety stronach :/ !! Ale kim byśmy byli jakbyśmy nie spróbowali :D ?? Może jakoś nam się życie ułoży i na wszystko -na obowiązki i przyjemne sprawy czasu starczy :D ??
Mam nadzieję , że tak będzie i tak być musi :tanczy: !!
obieżyświat pisze:
Dżastina pisze:Ależ on wcale nie miał zamiaru się rozbieać :rozglada: Chciał założyć kombinezon na ubranie, ale pan sprzedawca mu to wyperswadował :lol2: :lol2: :lol2: Kto wie, może Agatce- ku Waszej uciesze, przytrafi się taki przekonywujący sprzedawca :rozglada:
.Agatka na pewno nie da się namówić :lol:
Agatka jest ostatnią osobą ,która poszłaby na taki układ :lol2: !! Na pewno w podobnej sytuacji kazałaby operatorowi wyłączyć kamerę albo przesłonić obiektyw :lol2: !! A na koniec i tak wszystko by wycięła :lol2: !!
Co oczywiście nie znaczy , że relacje Agatki, mimo tego , że powściągliwe - czyli takie jak zwykle , nie będą szalenie interesujące :lol2: !! :tanczy:

obieżyświat pisze:
Dżastina pisze:A ja mam nadzieję, że Agatka przemówi do nas w języku hiszpańskim :lol2: Uwielbiam ten język :lol2:
..taką nadzieję to ja mam odkąd dowiedziałem się że Agatka zna język hiszpański :szalony:
..może w końcu się spełni :rydzyk: :szalony:
Czy to by nie oznaczało , że nasze marzenia -prawie już wszystkie się spełniły :lol2: ?? :tanczy: Trzymajmy mocno kciuki :rydzyk: !! :lol2: !!
obieżyświat pisze:
stajlus pisze: a może powinno się już odliczać dni do jej powrotu? :tanczy:
przecież wiemy, że wróci już w Święta :tanczy:
..a może wróci już w sobotę :?: :tanczy: :lol2: :lol2:
..może będzie miała dyżur w serwisach :D
..albo te zwykłe lokalne relacje :?: :tanczy:
Można zrobić tak , że dla zobaczenia tragedii naszej patrzy się na podpis w stópce w profilu obi'ego :lol2: !! A dla zobaczenia nadziei i radości z powrotu Agatki na mój :lol2: !!

To tak na dobrą sprawę jeszcze tylko kilka dni dzieli nas do powrotu Agatki :lol2: !! Kilka dni ,które można policzyć na palcach jednej dłoni :szalony: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: not that kind »

obieżyświat pisze:
stajlus pisze:najlepiej by było, jakby się z kimś pokłóciła :lol: impulsywność u Lastynosów jest tym, co lubię u nich najbardziej i wtedy dopiero wychodzi na jaw piękno ich rodzimego języka :P :lol:
..eee - ja tam wolę pokojowe relacje :lol:
.chociaż w warunkach bojowych Agatka też świetne nadawała :D
Ale jakby tak do tej kłótni dorzucić na przykład bitwę w błocie, to pewnie obi śpiewałbyś na inną nutę :lol:

Jak ja się cieszę Waszym szczęściem :) Życzę naprawdę owocnych relacji :)
:D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

not that kind pisze:
obieżyświat pisze:
stajlus pisze:najlepiej by było, jakby się z kimś pokłóciła :lol: impulsywność u Lastynosów jest tym, co lubię u nich najbardziej i wtedy dopiero wychodzi na jaw piękno ich rodzimego języka :P :lol:
..eee - ja tam wolę pokojowe relacje :lol:
.chociaż w warunkach bojowych Agatka też świetne nadawała :D
Ale jakby tak do tej kłótni dorzucić na przykład bitwę w błocie, to pewnie obi śpiewałbyś na inną nutę :lol:
obi owszem , ale ja nic nie napisałem , że kłótni w wydaniu hiszpańskim nie chciałbym usłyszeć :lol2: !! :tanczy: Zapomniałem się widzisz notka do tego ustosunkować :hmm: !! Kłótnia plus błoto -ummm..... brzmi obiecująco :lol2: !! :tanczy:
Nie no ,to byśmy mieli naprawdę nową osłonę Agatki :lol2: !! Trochę zachlapaną , ale jednak zdecydowanie nową :lol2: !!
not that kind pisze:Jak ja się cieszę Waszym szczęściem :) Życzę naprawdę owocnych relacji :)
A jak ja się moim szczęściem i naszym wspólnym cieszę , to nawet sobie nikt nie może sprawy zdawać z tego jak bardzo :szalony: !! :lol2:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: Dżastina »

W oczekiwaniu na relację książkową, będzie mam dane delektować się oglądaniem w telewizji, reportażu z wymarzonej Agatkowej podróży :tanczy:
marcinkowsky pisze:
obieżyświat pisze:..Dżastina :lol2:
..kope lat :o :lol:
Miło Cię znów u nas widzieć :lol2: !! Już myślałem , że Cię czymś obraziliśmy :rozglada: ?? :lol2:
Miałam nadzieję, że się za mną bardziej stęskniliście :rozglada: Myślami byłam zawsze z Wami :lol2: Jestem pewna, że wyczuwaliście moje wsparcie w tęsknocie, której Agatka wkrótce położy kres :lol2:
marcinkowsky pisze:Trzeba się będzie postarać i przygotować na wyrzeczenia po obydwu niestety stronach :/ !! Ale kim byśmy byli jakbyśmy nie spróbowali :D ?? Może jakoś nam się życie ułoży i na wszystko -na obowiązki i przyjemne sprawy czasu starczy :D ??
Mam nadzieję , że tak będzie i tak być musi :tanczy: !!
Proponuję, abyście już w Wielką Sobotę byli czujni :mhm: O ile dobrze pamiętam, to Pawła relacje z Antypodów dzień przed świętami były nadawane :D
obieżyświat pisze:
Dżastina pisze:A ja mam nadzieję, że Agatka przemówi do nas w języku hiszpańskim :lol2: Uwielbiam ten język :lol2:
..taką nadzieję to ja mam odkąd dowiedziałem się że Agatka zna język hiszpański :szalony:
..może w końcu się spełni :rydzyk: :szalony:
Jeśli nie teraz, to już chyba nigdy :lol2:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Dżastina pisze:W oczekiwaniu na relację książkową, będzie mam dane delektować się oglądaniem w telewizji, reportażu z wymarzonej Agatkowej podróży :tanczy:
Ooooo tak :tanczy: ! Przez te pięćdziesiątnicę nieobecności Agatka na pewno zdążyła nie tylko odbyć podróż do Ameryki Południowej , ale na pewno też napisać i wydać książę :lol2: !! Bądźmy czujni w księgarniach :lol2: !!
Miałam nadzieję, że się za mną bardziej stęskniliście :rozglada: Myślami byłam zawsze z Wami :lol2: Jestem pewna, że wyczuwaliście moje wsparcie w tęsknocie, której Agatka wkrótce położy kres :lol2:
Czymże byśmy byli gdyby nie telepatia i wsparcie w myślach -człowiek by bez tego umarł :uhh: !! Dlatego dzięki :* !!
Proponuję, abyście już w Wielką Sobotę byli czujni :mhm: O ile dobrze pamiętam, to Pawła relacje z Antypodów dzień przed świętami były nadawane :D
Serio :D ?? No to dzięki za cynk :tanczy: !! Ja już zresztą od wczoraj tak jakbym czujniej oglądał tvn24 :lol2: !!
Jeśli nie teraz, to już chyba nigdy :lol2:
Lepiej nie kraczmy , bo jeszcze coś pójdzie nie tak :rozglada: ?? :lol2: !! :cicho: I czekajmy w spokoju :aniol: !! :D
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:
Dżastina pisze:W oczekiwaniu na relację książkową, będzie mam dane delektować się oglądaniem w telewizji, reportażu z wymarzonej Agatkowej podróży :tanczy:
Ooooo tak :tanczy: ! Przez te pięćdziesiątnicę nieobecności Agatka na pewno zdążyła nie tylko odbyć podróż do Ameryki Południowej , ale na pewno też napisać i wydać książę :lol2: !! Bądźmy czujni w księgarniach :lol2: !!
..było by pięknie gdyby Agatka spisała w książce wrażenia z podróży :tanczy:
..ale z tego co pamiętam :lol2:
..to ona marzyła o przemierzeniu Ameryki Płd. wzdłuż i wszerz :D
..a tego jeszcze Agatce tvn24 nie zasponsorował :lol2:

..aha :lol2:
..no ale mimo wszystko mam nadzieję że w tej książce z tej podróży będzie dużo obrazków :lol2:
Miałam nadzieję, że się za mną bardziej stęskniliście :rozglada: Myślami byłam zawsze z Wami :lol2: Jestem pewna, że wyczuwaliście moje wsparcie w tęsknocie, której Agatka wkrótce położy kres :lol2:
Czymże byśmy byli gdyby nie telepatia i wsparcie w myślach -człowiek by bez tego umarł :uhh: !! Dlatego dzięki :* !!
..myślami zawsze razem :D
..zawsze się wspieramy nawet jak ze sobą nie dyskutujemy :lol2:
..duchowe wsparcie jest najważniejsze :)
Proponuję, abyście już w Wielką Sobotę byli czujni :mhm: O ile dobrze pamiętam, to Pawła relacje z Antypodów dzień przed świętami były nadawane :D
Serio :D ?? No to dzięki za cynk :tanczy: !! Ja już zresztą od wczoraj tak jakbym czujniej oglądał tvn24 :lol2: !!
..no i dla mnie zaczęły się problemy :/
..zapomniałem że święta to czas rodzinny :spiewa:
..niestety muszę wziąć udział w obowiązkowym wyjeździe :hyh:

..chyba nie muszę tłumaczyć co to będzie oznaczało dla moich spotkań z relacjami Agatki :?: ;(
..dlatego mam nadzieję że Jarek pokaże już coś w wielkosobotnim Poranku :tanczy:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: Alchemik »

Cudowne wieści :tanczy:
Takich dobrych nie zastałem tutaj od co najmniej 48 dni :lol2: Ba...! :D Chyba od czasu, kiedy Agatta stała się prezenterką, takimi dobrymi wieściami nie karmiliśmy się! :tanczy:
Agatta w Argentynie :) Chciałbym taką pracę, która daje możliwości spełniania życiowych marzeń :) No cóż ;) Widać Agatta bardziej niż ja sobie na takową zasłużyła :spiewa: :brawa:
..no i dla mnie zaczęły się problemy :/
..zapomniałem że święta to czas rodzinny :spiewa:
..niestety muszę wziąć udział w obowiązkowym wyjeździe :hyh:
Dlatego złóżmy gorącą prośbę na ręce wszystkich userów, którzy są w posiadaniu sprzętów nagrywających, z późniejszą możliwością zamieszczenia nagrań na serwerach do tego przeznaczonych :) :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk:

U mnie, co pewnie już zdążyliście zauważyć, w ogóle się poprzewracało :ech: Już teraz wiem, że póki co takiego pięknego i sielskiego życia u boku Agatty sposobności prowadzenia mieć nie będę :ech: Święta również nie będą wyjątkiem :ech:

I pomyśleć, że jeszcze dwa miesiące temu złośliwie planowaliśmy bojkot powrotu Agatty w ramach zemsty za skazanie nas na tak długą rozłąkę :ech: Los mnie pokarał :hmm:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

Alchemik pisze:Cudowne wieści :tanczy:
Takich dobrych nie zastałem tutaj od co najmniej 48 dni :lol2: Ba...! :D Chyba od czasu, kiedy Agatta stała się prezenterką, takimi dobrymi wieściami nie karmiliśmy się! :tanczy:
..no masz rację :P
..wieści spłynęły na nas dzięki interwencji moderatora Marcina :lol2:
..ja jestem..właściwie byłem tak zdruzgotany zniknięciem Agatki ;(
..że nawet nie przyszło mi do głowy by dowiadywać się u kogoś kiedy wraca :rozglada:
..a tu nagle taka wiadomość cudowna :tanczy:
Agatta w Argentynie :) Chciałbym taką pracę, która daje możliwości spełniania życiowych marzeń :) No cóż ;) Widać Agatta bardziej niż ja sobie na takową zasłużyła :spiewa: :brawa:
..w dzisiejszych czasach to chyba tylko praca w tvn jest pracą marzeń 8) :lol:
..nigdzie indziej tak dobrze nie jest chyba :spiewa:
Dlatego złóżmy gorącą prośbę na ręce wszystkich userów, którzy są w posiadaniu sprzętów nagrywających, z późniejszą możliwością zamieszczenia nagrań na serwerach do tego przeznaczonych :) :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk:

U mnie, co pewnie już zdążyliście zauważyć, w ogóle się poprzewracało :ech: Już teraz wiem, że póki co takiego pięknego i sielskiego życia u boku Agatty sposobności prowadzenia mieć nie będę :ech: Święta również nie będą wyjątkiem :ech:
..Al - Ty też :?: ;(
..no to ładnie żeśmy zaczęli :/
..zaraz się okaże że żadnego najwierniejszego fana nie będzie w domu podczas powrotu Agatki :hmm:
I pomyśleć, że jeszcze dwa miesiące temu złośliwie planowaliśmy bojkot powrotu Agatty w ramach zemsty za skazanie nas na tak długą rozłąkę :ech: Los mnie pokarał :hmm:
..pisaliśmy tak kiedy byliśmy wściekli na Agatkę :spiewa:
..że mogła nam zrobić coś takiego i na tak długo :spiewa:
..ale to było pisane pod wpływem emocji :spiewa:
..cholera - było trzeba nie pisać :hmm:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Alchemik pisze:Cudowne wieści :tanczy:
Takich dobrych nie zastałem tutaj od co najmniej 48 dni :lol2: Ba...! :D Chyba od czasu, kiedy Agatta stała się prezenterką, takimi dobrymi wieściami nie karmiliśmy się! :tanczy:
Prawdziwe rarytasy :lol2: !! No i ten ostatni tydzień czekania jakoś tak lżej upływa , chociaż wydaje mi się , że każdy dzień trwa tyle co jeden rok :lol2: !! Zawsze takie mam złudzenie , kiedy bardzo na coś czekam :lol2: !!
Al -a ja myślałem , że nas już na dobre opuściłeś :> ?? :lol2:
Alchemik pisze:Agatta w Argentynie :) Chciałbym taką pracę, która daje możliwości spełniania życiowych marzeń :) No cóż ;) Widać Agatta bardziej niż ja sobie na takową zasłużyła :spiewa: :brawa:
Zasłużyła sobie -to tak zupełnie jakbyśmy my kierowali tvn'em :lol2: !! Ja też bym jej nieba uchylił :lol: !! :) Jak widać nei tylko my tak dobrze dla Agatki chcemy :lol2: !! :tanczy:
obieżyświat pisze:
Alchemik pisze:Dlatego złóżmy gorącą prośbę na ręce wszystkich userów, którzy są w posiadaniu sprzętów nagrywających, z późniejszą możliwością zamieszczenia nagrań na serwerach do tego przeznaczonych :) :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk:

U mnie, co pewnie już zdążyliście zauważyć, w ogóle się poprzewracało :ech: Już teraz wiem, że póki co takiego pięknego i sielskiego życia u boku Agatty sposobności prowadzenia mieć nie będę :ech: Święta również nie będą wyjątkiem :ech:
..Al - Ty też :?: ;(
..no to ładnie żeśmy zaczęli :/
..zaraz się okaże że żadnego najwierniejszego fana nie będzie w domu podczas powrotu Agatki :hmm:
Przykro mi chłopaki ;( !! Cala nadzieja w naszych filmowcach :rydzyk: !! Ja się wprawdzie nigdzie nie wybieram na świeta , ale nie mam pewności , czy do mnie ktoś się z wizytą nie przypalantuje :hyh: ?? :twisted:
Wtedy będę miał utrudnione zadanie w czyhaniu na pojawienie się Agatki :spiewa: !! Znów rosół i wszelkie inne dania będą mi przelatywały między sztućcami , bo będę gapił się w telewizor zamiast w talerz :lol: !! :lol2:
obieżyświat pisze:
Alchemik pisze:I pomyśleć, że jeszcze dwa miesiące temu złośliwie planowaliśmy bojkot powrotu Agatty w ramach zemsty za skazanie nas na tak długą rozłąkę :ech: Los mnie pokarał :hmm:
..pisaliśmy tak kiedy byliśmy wściekli na Agatkę :spiewa:
..że mogła nam zrobić coś takiego i na tak długo :spiewa:
..ale to było pisane pod wpływem emocji :spiewa:
..cholera - było trzeba nie pisać :hmm:
Cały czas przecież jesteśmy wzburzeni i oburzeni jej zniknięciem , więc oferta bojkotu nadal jest aktualna :lol2: !!
Weźcie się chłopaki zezłośćcie na Agatkę , a będzie Wam lżej :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:Zasłużyła sobie -to tak zupełnie jakbyśmy my kierowali tvn'em :lol2: !! Ja też bym jej nieba uchylił :lol: !! :) Jak widać nei tylko my tak dobrze dla Agatki chcemy :lol2: !! :tanczy:
..nie no my to byśm yAgatce zaserwowali całą podróż po całej Ameryce Płd. :tanczy:
..poznaj szczodrość szefów :lol:

Przykro mi chłopaki ;( !! Cala nadzieja w naszych filmowcach :rydzyk: !! Ja się wprawdzie nigdzie nie wybieram na świeta , ale nie mam pewności , czy do mnie ktoś się z wizytą nie przypalantuje :hyh: ?? :twisted:
Wtedy będę miał utrudnione zadanie w czyhaniu na pojawienie się Agatki :spiewa: !! Znów rosół i wszelkie inne dania będą mi przelatywały między sztućcami , bo będę gapił się w telewizor zamiast w talerz :lol: !! :lol2:
..bardziej niż na Twoim skupieniu zależy mi na skupieniu notki..epsztajnek'a i king_kocura :spiewa:
..ale zrozumiem jak i oni nie będą mieli czasu :neutral:
..chociaż będzie mi bardzo przykro ;(
Cały czas przecież jesteśmy wzburzeni i oburzeni jej zniknięciem , więc oferta bojkotu nadal jest aktualna :lol2: !!
Weźcie się chłopaki zezłośćcie na Agatkę , a będzie Wam lżej :lol2: !!
..nie potrafiłbym teraz się od Agatki odwrócić :nie:
..za bardzo za nią tęsknię :uhh:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: epsztajnek »

..ale zrozumiem jak i oni nie będą mieli czasu :neutral:
Otóż to... Zarówno w sobotę , jak i w niedzielę mam zaplanowane wyjścia z domu po południu. Natomiast w przedpołudnia i wieczory, oraz cały poniedziałek będę czuwał.
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: Dżastina »

Oj, niedobrzy fani :grozi: Ulubienica wraca, a wy publicznie oświadczacie, że czasu na jej powitanie nie znajdziecie :> :rozglada:
A tak już całkiem poważnie :D Być może Agatki relacje będą po kilka razy powtarzane, tak jak te bożonarodzeniowe i noworoczne. Zatem spokojna głowa :D Jest wśród nas tylu nagrywaczy, że Agatka, choćby nawet chciała, to nam nie umknie :tanczy:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Dżastina pisze:Oj, niedobrzy fani :grozi: Ulubienica wraca, a wy publicznie oświadczacie, że czasu na jej powitanie nie znajdziecie :> :rozglada:
A co mamy tak bez żadnego fochu przyjąć do wiadomości , że wróciła :> ? Najpierw nas ostentacyjnie rzuca i nie pojawia się przez 50 dni , a my mamy później tak jak gdyby nigdy nic się cieszyć , tak :> ??

Tak właśnie zapewne będzie -jeśli uda nam się na Agatkę trafić :lol2: !!
Dżastina pisze:A tak już całkiem poważnie :D Być może Agatki relacje będą po kilka razy powtarzane, tak jak te bożonarodzeniowe i noworoczne. Zatem spokojna głowa :D Jest wśród nas tylu nagrywaczy, że Agatka, choćby nawet chciała, to nam nie umknie :tanczy:
Czyli , że notka będzie na posterunku :D ?? O mam taką nadzieję :rydzyk: !! No i mam nadzieję , że będą powtóreczki :tanczy: !!
epsztajnek pisze:Otóż to... Zarówno w sobotę , jak i w niedzielę mam zaplanowane wyjścia z domu po południu. Natomiast w przedpołudnia i wieczory, oraz cały poniedziałek będę czuwał.
Czyli , że trzeba znaleźć kogoś , kto na pewno popołudniem będzie mógł nagrywać :) !! Pytanie ,czy znalezienie takiego kogoś jest w ogóle możliwe :mhm: ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:
Dżastina pisze:Oj, niedobrzy fani :grozi: Ulubienica wraca, a wy publicznie oświadczacie, że czasu na jej powitanie nie znajdziecie :> :rozglada:
A co mamy tak bez żadnego fochu przyjąć do wiadomości , że wróciła :> ? Najpierw nas ostentacyjnie rzuca i nie pojawia się przez 50 dni , a my mamy później tak jak gdyby nigdy nic się cieszyć , tak :> ??

Tak właśnie zapewne będzie -jeśli uda nam się na Agatkę trafić :lol2: !!
..nie wyobrażam sobie innej reakcji na pojawienie się Agatki :lol2:
..eksplozja radości :jupi:

..no chyba że struchleję na widok Agatki :mhm:
..pod wpływem ewentualnych zmian jakie nam może zaserwować :devil:
Dżastina pisze:A tak już całkiem poważnie :D Być może Agatki relacje będą po kilka razy powtarzane, tak jak te bożonarodzeniowe i noworoczne. Zatem spokojna głowa :D Jest wśród nas tylu nagrywaczy, że Agatka, choćby nawet chciała, to nam nie umknie :tanczy:
Czyli , że notka będzie na posterunku :D ?? O mam taką nadzieję :rydzyk: !! No i mam nadzieję , że będą powtóreczki :tanczy: !!
..uuuhhhh i ufffff :D
..a myślałem że to jednorazowe egzemplarze :)
epsztajnek pisze:Otóż to... Zarówno w sobotę , jak i w niedzielę mam zaplanowane wyjścia z domu po południu. Natomiast w przedpołudnia i wieczory, oraz cały poniedziałek będę czuwał.
Czyli , że trzeba znaleźć kogoś , kto na pewno popołudniem będzie mógł nagrywać :) !! Pytanie ,czy znalezienie takiego kogoś jest w ogóle możliwe :mhm: ??
..epszt..notka i kingi - liczymy na Was :)
..a czego nie uda się nagrać to mam nadzieję ktoś opisze słowami :) :rydzyk:
..żebym to był ja :rydzyk:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 25 gości