Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: stajlus »

marcinkowsky pisze:Ale nie zmarnuj tej imprezy stajlus -zaproś sobie jakąś namiastkę chociaż "królowej" :lol: !! Co ma się impra zmarnować ;) ?? :lol:
zaraz wychodzę na łowy - żebyś wiedział :D
marcinkowsky pisze:Agatką najwyraźniej rodzinka jeszcze musi się nacieszyć ;) !! Najpierw urlop , który zapewne spędziła poza domem, później praca w Argentynie -teraz czas posiedzieć w domu :D !! A Warszawa i fani poczekają :lol2: !! Jak zwykle :lol: !! :tanczy:
takich wytrwałych i pogodnych duchem fanów, pomimo doświadczeń życiowych, to ze święcą szukać :D
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

stajlus pisze:takich wytrwałych i pogodnych duchem fanów, pomimo doświadczeń życiowych, to ze święcą szukać :D
Żeby jeszcze czasem Agatka nie musiała nas szukać :nie: !! :grozi: To nie groźba , tylko jęk potwornie stęsknionego i tęsknotą sponiewieranego fana :hyh: !!
epsztajnek pisze:Hallo, Zoha, wpadnij w trans wróżebny i przepowiedz, kiedy Agata pojawi się w studio :devil:
A ja głupi myślałem , że samo pojawienie się zohy zwiastowało nam już pojawienie się Agatki :mhm: ?? :hmm:
No musimy jeszcze najwyraźniej uzbroić się w cierpliwość :> ?? Ale ile jeszcze :> ?? :ban:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: stajlus »

marcinkowsky pisze:
epsztajnek pisze:Hallo, Zoha, wpadnij w trans wróżebny i przepowiedz, kiedy Agata pojawi się w studio :devil:
A ja głupi myślałem , że samo pojawienie się zohy zwiastowało nam już pojawienie się Agatki :mhm: ?? :hmm:
No musimy jeszcze najwyraźniej uzbroić się w cierpliwość :> ?? Ale ile jeszcze :> ?? :ban:
jeżeli ktoś nam może udzielić odpowiedzi na to pytanie, to tylko zoha :D

nic z naszych planów nie wyszło :? ani Agata jako gość w Poranku, ani jako prezenterka w serwisach :?
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

stajlus pisze:jeżeli ktoś nam może udzielić odpowiedzi na to pytanie, to tylko zoha :D
Widocznie tym razem ptaszki jej nie wyśpiewały :ech: ! :spiewa: :lol2: A nam nie pozostaje nic innego jak czekanie :hyh: !! :hmm:
stajlus pisze:nic z naszych planów nie wyszło :? ani Agata jako gość w Poranku, ani jako prezenterka w serwisach :?
Czasami ma się cholernego pecha :hmm: !! A może zbyt wygórowane oczekiwania :mhm: ?? No przynajmniej połowicznie :lol2: !! Bo cóż wygórowanego było w marzeniu o serwisie z Agatką :> ?? :)

A tak pięknie nam szło w zeszłym tygodniu :P !! Gdzie się to wszystko podziało :roll: ?? :mhm:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
lukaszo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 201
Rejestracja: czwartek 11 paź 2007, 17:05

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: lukaszo »

Sorry ale ja myślę że Agata Tomaszewska odeszła z TVN24(jest mi z tego powodu niezmiernie przykro).
4 miesiące na urlopie to niemożliwe. Tak samo było z Patrycją Redo o której odejściu nikt nie poinformował.
Pragnę też przypomnieć że Patrycja Redo pracuje obecnie nad kanałem TVN Warszawa.
TVN - programowo najlepsza
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:
stajlus pisze:takich wytrwałych i pogodnych duchem fanów, pomimo doświadczeń życiowych, to ze święcą szukać :D
Żeby jeszcze czasem Agatka nie musiała nas szukać :nie: !! :grozi: To nie groźba , tylko jęk potwornie stęsknionego i tęsknotą sponiewieranego fana :hyh: !!
..a więc i Wy już wiecie :/
..złe wiadomości szybko się rozchodzą :spiewa:

..no trudno ;)
..trzeba się otrząsnąć po rozczarowaniu i nie poddawać się :tanczy:
..a snuć domysły na temat kolejnej daty spotkania z Agatką :lol:

..poniedziałek Wam odpowiada :?: :lol2:
epsztajnek pisze:Hallo, Zoha, wpadnij w trans wróżebny i przepowiedz, kiedy Agata pojawi się w studio :devil:
A ja głupi myślałem , że samo pojawienie się zohy zwiastowało nam już pojawienie się Agatki :mhm: ?? :hmm:
No musimy jeszcze najwyraźniej uzbroić się w cierpliwość :> ?? Ale ile jeszcze :> ?? :ban:
..powoli zbliżamy się do 60'tnicy bez ani jednego live'a :!: :hyh:
marcinkowsky pisze:
stajlus pisze:jeżeli ktoś nam może udzielić odpowiedzi na to pytanie, to tylko zoha :D
Widocznie tym razem ptaszki jej nie wyśpiewały :ech: ! :spiewa: :lol2: A nam nie pozostaje nic innego jak czekanie :hyh: !! :hmm:
..za zimno jest :(
..ptaszkom nie chce się śpiewać :uhh:
..a jak śpiewają to dzwonią z zimna zębami i nie słychać wyraźnie treści ;(
..wiem bo sam nasłuchiwałem :(
A tak pięknie nam szło w zeszłym tygodniu :P !! Gdzie się to wszystko podziało :roll: ?? :mhm:
..mam nadzieję że nie zostało w Argentynie :rozglada:

..czy szczęście nie mogłoby trwać wiecznie :?: :)
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

lukaszo pisze:Sorry ale ja myślę że Agata Tomaszewska odeszła z TVN24(jest mi z tego powodu niezmiernie przykro).
4 miesiące na urlopie to niemożliwe.
Wplącz w te już prawie 60 dni ( :D!!) świąteczne relacje, a o posadę Agatki w tvn24 będziesz spokojny jak aniołek :aniol: !! :D
Tak samo było z Patrycją Redo o której odejściu nikt nie poinformował.
Ale z Patrycją to jednak inna sprawa :D !!
Pragnę też przypomnieć że Patrycja Redo pracuje obecnie nad kanałem TVN Warszawa.
O - jak miło :D !! Mam nadzieję, że będzie czołową prezenterką :tanczy: !! :D
obieżyświat pisze:..no trudno ;)
..trzeba się otrząsnąć po rozczarowaniu i nie poddawać się :tanczy:
..a snuć domysły na temat kolejnej daty spotkania z Agatką :lol:

..poniedziałek Wam odpowiada :?: :lol2:
Byłoby cudownie :P !! Ale może jednak już jutro w Poranku zjawią się cała trójca i opowiedzą jak t obyło na wyjeździe :lol2: ?? Może obi jednak słusznie i nie bez powodu widział Agatkę w studio :> ?? :lol2:
..za zimno jest :(
..ptaszkom nie chce się śpiewać :uhh:
..a jak śpiewają to dzwonią z zimna zębami i nie słychać wyraźnie treści ;(
..wiem bo sam nasłuchiwałem :(
Ale na nutę "it's time to say goodbye" nie śpiewały :> ?? :lol:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: stajlus »

marcinkowsky pisze:
lukaszo pisze:Sorry ale ja myślę że Agata Tomaszewska odeszła z TVN24(jest mi z tego powodu niezmiernie przykro).
4 miesiące na urlopie to niemożliwe.
Wplącz w te już prawie 60 dni ( :D!!) świąteczne relacje, a o posadę Agatki w tvn24 będziesz spokojny jak aniołek :aniol: !! :D
jeśli świąteczne relacje były finałem współpracy Agaty z tvn24 (w co szczerze wątpię ;) ), to nie wyobrażam sobie lepszego finału :tanczy: :brawa:
niezapomniane wrażenia na całe dalsze życie 8)
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:
lukaszo pisze:Sorry ale ja myślę że Agata Tomaszewska odeszła z TVN24(jest mi z tego powodu niezmiernie przykro).
4 miesiące na urlopie to niemożliwe.
Wplącz w te już prawie 60 dni ( :D!!) świąteczne relacje, a o posadę Agatki w tvn24 będziesz spokojny jak aniołek :aniol: !! :D
..a myślałem że kogo jak kogo ale Ciebie lukaszo informacja o odejściu Agatki by ucieszyła :>
..niezbadane są wyroki.. :lol:
Pragnę też przypomnieć że Patrycja Redo pracuje obecnie nad kanałem TVN Warszawa.
O - jak miło :D !! Mam nadzieję, że będzie czołową prezenterką :tanczy: !! :D
..a będziesz miał w swoim zasięgu tvn warszawa :>
..ja nie :/
..dlatego modlę się żeby Agatka tam czasem nie trafiła :uhh:
..b ot obyłaby dopiero dla mnie tragedia :hmm:
Byłoby cudownie :P !! Ale może jednak już jutro w Poranku zjawią się cała trójca i opowiedzą jak t obyło na wyjeździe :lol2: ?? Może obi jednak słusznie i nie bez powodu widział Agatkę w studio :> ?? :lol2:
..okay :lol2:
..to marzymy teraz o jutrzejszym poranku :lol:
..a wiesz tamto widzenie to nie wiem czy to nie była halucynacja głodnego.. :roll: :lol:
Ale na nutę "it's time to say goodbye" nie śpiewały :> ?? :lol:
..nieeeee :nie:
..zdecydowanie nie :nie: :lol:
..coś o zbrojeniu się w cierpliwość było :lol:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Fool
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek 24 mar 2008, 20:00

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: Fool »

lukaszo pisze:Sorry ale ja myślę że Agata Tomaszewska odeszła z TVN24(jest mi z tego powodu niezmiernie przykro).
4 miesiące na urlopie to niemożliwe. Tak samo było z Patrycją Redo o której odejściu nikt nie poinformował.
Pragnę też przypomnieć że Patrycja Redo pracuje obecnie nad kanałem TVN Warszawa.
nie dobijaj mnie :<
widzialem ja pare razy w tv i w dodatku nie zwracalem zbytnio uwagi, a teraz kiedy chcialem to naprawic nie bede mial na to szans :C <drama>
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: epsztajnek »

..a będziesz miał w swoim zasięgu tvn warszawa :>
..ja nie :/
..dlatego modlę się żeby Agatka tam czasem nie trafiła :uhh:
..b ot obyłaby dopiero dla mnie tragedia :hmm:
W razie gdyby ..... :hmm: :xx: .....
będę wam przesyłał capsy i clipy :devil:
lukaszo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 201
Rejestracja: czwartek 11 paź 2007, 17:05

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: lukaszo »

Tak samo było z Patrycją Redo o której odejściu nikt nie poinformował.
Ale z Patrycją to jednak inna sprawa :D !!.
Czemu uważasz że z Patrycją to jednak inna sprawa?
TVN - programowo najlepsza
tob
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: niedziela 24 lut 2008, 01:00

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: tob »

to zdradzcie kto ma serwisy wieczorne?

A może ktoś wie kto mial Skaner polityczny w piątek?
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Widzę, że do wątku dobrała się elyta :lol:
Lukaszo, czyżby Agata już nie ''była brzydka'' i nie ''miała okropnego głosu''? :>
Ale rzeczywiście już jest tydzień po świętach i Agata powinna powrócić z wojaży :hyh:
Liczyłem, że pojawi się wczoraj w wieczornych serwisach. I ''RW'' będzie równie fenomenalny jak wtedy, gdy ujawniono nagrania z pozornie tajnych obrad ws. służby zdrowia :ech:
tob pisze:to zdradzcie kto ma serwisy wieczorne?
M. Cholewiński :rozglada:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re:

Post autor: marcinkowsky »

kamilo pisze:Widzę, że do wątku dobrała się elyta :lol:
Lukaszo, czyżby Agata już nie ''była brzydka'' i nie ''miała okropnego głosu''? :>
Kiedyś musiało to do niego dotrzeć :tanczy: !! :lol2:
kamilo pisze:Ale rzeczywiście już jest tydzień po świętach i Agata powinna powrócić z wojaży :hyh:
Liczyłem, że pojawi się wczoraj w wieczornych serwisach. I ''RW'' będzie równie fenomenalny jak wtedy, gdy ujawniono nagrania z pozornie tajnych obrad ws. służby zdrowia :ech:
No trochę szkoda , że jej nie było (a co się takiego ważnego działo , bo nie oglądałem :rozglada: ?? :devil: ) , ale nie martw się :lol2: !! Jeszcze nie raz będzie okazja do tego , by Agatkę w pełnej gotowości bojowej podziwiać :tanczy: !! :lol2:
Fool pisze:nie dobijaj mnie :<
widzialem ja pare razy w tv i w dodatku nie zwracalem zbytnio uwagi, a teraz kiedy chcialem to naprawic nie bede mial na to szans :C <drama>
nie załamuj się i uwierz nam -Agatka nie odeszła z tvn24 :nie: !! :] Nie wiem , kiedy wróci , ale na pewno wróci :) !! To się stanie prędzej niż później :lol2: !! :tanczy:
epsztajnek pisze:
..a będziesz miał w swoim zasięgu tvn warszawa :>
..ja nie :/
..dlatego modlę się żeby Agatka tam czasem nie trafiła :uhh:
..b ot obyłaby dopiero dla mnie tragedia :hmm:
W razie gdyby ..... :hmm: :xx: .....
będę wam przesyłał capsy i clipy :devil:
epszt -jeśli to stanie się faktem w Tobie nasza jedyna i ostatnia nadzieja :rydzyk: :rydzyk: !! :lol2: :lol2:
Póki co jednak modlę się , by jak najszybciej Agatka wróciła do tvn24 :rydzyk: !! Bo i mnie niedługo braknie wiary w jej powrót :ech: !! :mhm: A wtedy będzie już klęska :grymas: !! Kto będzie nas podnosił na duchu :> ?? :mhm:
lukaszo pisze:Czemu uważasz że z Patrycją to jednak inna sprawa?
No sam nie wiem :roll: ?? Poprzestanę na tym , że dla mnie historia Patrycji i historia Agatki , to dwie różne bajki :lol2: !!! :D
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 38 gości