Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

stajlus pisze:
TinkiWinki pisze:
obieżyświat pisze: ..pytanie czemu jeszcze Agatka nie wróciła :rozglada:
..nie daj Boże :nie:
..ale może pochorowała się :rozglada:
..oby nie :rydzyk:
Pisałem że fachowcy odradzają jedzenie dzieł rąk tubylców :D To po tym placku który zrobiła miejscowa pani.
to nieudowodnione, że Agata jest chora ;) czyste przypuszczenie ;) jedno z tysiąca, które nas nęka :hyh:
Właśnie jedną z tysiąca :spiewa: !! Ale chyba najgorszą z możliwych :spiewa: !! Chyba tylko śmierć byłby gorsza , ale co ja plotę za głupoty :hmm: !!
Jeśli Agatka w tę sobotę się nie pojawi w serwisach albo na relacjach , to wtedy będziemy mogli zacząć podejrzewać coś niedobrego :> !!! Ale na razie oczyścić umysł ze złych myśli :ban: !!

też sobie tak pomyślałem :rozglada: może za ciężko pracowała :mhm: albo nie posłużyła jej zmiana klimatu :roll:
No wiesz :> ?? Od ucięcia jednej gałązki winogron jeszcze nikt się nie pochorował :devil: !! :lol2:
Agatka jest silną dziewczynką :P !! Takie zadania jej nie straszne :P
stajlus pisze:
TinkiWinki pisze:Joanna Komolka dotarła to tajnego raportu przed jego opublikowaniem. Czy @ ma takie sukcesy? JK była nawet dzisiaj (lub wczoraj) atrakcją TVN24. Relacjonowała co i jak. Ale pobujać na linie to by się nie mogła :D Chyba że stalowej Obrazek
nie rozumiem :mhm: no, ale mniejsza o to ;) napiszę ci tylko, że Agata jest młodą osobą i na pewno jeszcze wiele odkryć przed nią :)
A wiem doskonale co chodzi po głowie "fioletowemu" :] !! Ale nie jestem takim..... i nie podejmę dyskusji w tym temacie :nie: !! :] Jedynie przytaknę ci stajlus , że przed Agatką jeszcze całe dziennikarskie życie stoi otworem i drzwi otwierają się coraz szerzej :tanczy: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:
stajlus pisze:
TinkiWinki pisze:Pisałem że fachowcy odradzają jedzenie dzieł rąk tubylców :D To po tym placku który zrobiła miejscowa pani.
to nieudowodnione, że Agata jest chora ;) czyste przypuszczenie ;) jedno z tysiąca, które nas nęka :hyh:
Właśnie jedną z tysiąca :spiewa: !! Ale chyba najgorszą z możliwych :spiewa: !! Chyba tylko śmierć byłby gorsza , ale co ja plotę za głupoty :hmm: !!
Jeśli Agatka w tę sobotę się nie pojawi w serwisach albo na relacjach , to wtedy będziemy mogli zacząć podejrzewać coś niedobrego :> !!! Ale na razie oczyścić umysł ze złych myśli :ban: !!
..dzisiejszy dzień właściwie niczym nie różni się od wczorajszego :/
..poza jednym :lol2:

..wczoraj kiedy wchodziłem na net już miałem 100 procent pewności że Agatki nie będzie ;)
..a dzis jeszcze tej pewności nie mam :lol2:

..marne pocieszenie ale jakieś trzeba znaleźć żeby nie zwariować :lol2:
..ja w ogóle nie dopuszczam do siebie myśli o tym że mogłaby być chora po spożyciu placka albo yerba mate :nie:

..co najwyżej mogła dopaść ją zwyczajna polska grypa ;)
..chociaż pytanie: czy boginie chorują na choroby śmiertelników :mhm: :lol2:
też sobie tak pomyślałem :rozglada: może za ciężko pracowała :mhm: albo nie posłużyła jej zmiana klimatu :roll:
No wiesz :> ?? Od ucięcia jednej gałązki winogron jeszcze nikt się nie pochorował :devil: !! :lol2:
Agatka jest silną dziewczynką :P !! Takie zadania jej nie straszne :P
..na wizji ucieła jedną :mhm:
..nie wiemy co się działo kiedy kamery były wyłączone :roll:
..wielu rzeczy nie wiemy :lol2:
marcinkowsky pisze:
TinkiWinki pisze:Joanna Komolka dotarła to tajnego raportu przed jego opublikowaniem. Czy @ ma takie sukcesy? JK była nawet dzisiaj (lub wczoraj) atrakcją TVN24. Relacjonowała co i jak. Ale pobujać na linie to by się nie mogła :D Chyba że stalowej Obrazek
A wiem doskonale co chodzi po głowie "fioletowemu" :] !! Ale nie jestem takim..... i nie podejmę dyskusji w tym temacie :nie: !! :] Jedynie przytaknę ci stajlus , że przed Agatką jeszcze całe dziennikarskie życie stoi otworem i drzwi otwierają się coraz szerzej :tanczy: !!
..a ja podobnie jak stajlus nie mam pojęcia o co chodzi z tymi porównaniami :>
..ale skoro marcinkowsky nie wnikasz w szczegóły..
..to czemu ja miałbym to robić :rozglada:

.lepiej zostawię sprawy tak jak teraz :devil:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:..wczoraj kiedy wchodziłem na net już miałem 100 procent pewności że Agatki nie będzie ;)
..a dzis jeszcze tej pewności nie mam :lol2:
Ojejhhh -no rzeczywiście marny powód do radości , ale co byśmy zrobili , gdyby nie nadzieja :uhh: ?? W sumie to ja też mogę się cieszyć z tego co Ty :lol2: !! Tylko , że nie mam tej 100 % pewności :uhh: !! Ale liczę na Was -moi drodzy , którzy oglądacie tvn24 , że poinformujecie nas w razie czego , o powrocie Agatki :rydzyk: !! :rozglada:
..marne pocieszenie ale jakieś trzeba znaleźć żeby nie zwariować :lol2:
..ja w ogóle nie dopuszczam do siebie myśli o tym że mogłaby być chora po spożyciu placka albo yerba mate :nie:
Też tak uważam :D !!
..co najwyżej mogła dopaść ją zwyczajna polska grypa ;)
..chociaż pytanie: czy boginie chorują na choroby śmiertelników :mhm: :lol2:
Ależ nie chorują :lol2: !! Chyba , że na co dzień obcują ze śmiertelnikami , to przejmują ich zachowania a także słabości :devil: !! Pełna zgoda -jedynie to zaraztwo mogło dopaść Agatkę :] !!
No chyba , że jeszcze tvn24 szykuje dla nas kolejną dużą niespodziankę :> ?? :tanczy:
..na wizji ucieła jedną :mhm:
..nie wiemy co się działo kiedy kamery były wyłączone :roll:
..wielu rzeczy nie wiemy :lol2:
Ale możemy je sobie dopowiedzieć :lol: !! :tanczy:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: Dżastina »

Stworek znowu do nas wpadł i grandzi :devil:
TinkiWinki pisze:Joanna Komolka dotarła to tajnego raportu przed jego opublikowaniem. Czy @ ma takie sukcesy?
Sam przecież zauważyłeś - u konkurencji, że Agatka do wioski Indian w Argentynie dotarła :lol2:
epsztajnek pisze:
może za ciężko pracowała :mhm: albo nie posłużyła jej zmiana klimatu :roll:
albo europejski żołądek nie przyzwyczajony do yerba mate :devil:
albo przemokła w burzę w Buenos Aires :mhm:
Pewnie przywiozła trochę ze sobą i poczęstowała swoich kolegów w Warszawie :rozglada: co niektórych już od dawna na wizji nie było :rozglada:
marcinkowsky pisze:[quote="obieżyświat
..na wizji ucieła jedną :mhm:
..nie wiemy co się działo kiedy kamery były wyłączone :roll:
..wielu rzeczy nie wiemy :lol2:
Ale możemy je sobie dopowiedzieć :lol: !! :tanczy:
Apeluję o umiar w tym dopowiadaniu :stop: :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
TinkiWinki
Początkujący
Początkujący
Posty: 123
Rejestracja: piątek 15 cze 2007, 16:03

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: TinkiWinki »

Dżastina pisze:Stworek znowu do nas wpadł i grandzi :devil:
Nie igraj z tubisiem kobieto Obrazek
Dżastina pisze: Sam przecież zauważyłeś - u konkurencji, że Agatka do wioski Indian w Argentynie dotarła :lol2:
Te Indiańce które znalazła @ to jakieś podróbki, pewnie chińskie Obrazek

@ nie pokazała wszystkich atrakcji regionu w którym była :D
http://www.welcomeargentina.com/puertoi ... afias.html
http://www.welcomeargentina.com/puertoi ... fias1.html
Ale większość tak. Czyli była to typowa wycieczka dla bogatych Europejczyków.


Podobno na dniach wchodzi nowy film. Indiana Jones - Poszukiwacze zaginionej Agaty Obrazek
Za idiotę robię tutaj JA! ... :lol2:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: epsztajnek »

@ nie pokazała wszystkich atrakcji regionu w którym była
A co z tak wielkiego kraju można pokazać przez 15 minut ? ( i to sumarycznie - podzielone na 7 kawałków ) :>
Gdyby tak dostała 2 godziny ...
Poza tym to były migawki z cyklu "Świat na święta" a nie " W klapkach przez Argentynę" :lol2:
Tematyka musiała być wybiórcza ...
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

TinkiWinki pisze:
Dżastina pisze:Stworek znowu do nas wpadł i grandzi :devil:
Nie igraj z tubisiem kobieto Obrazek
Dociskaj go dociskaj :plus: !! Dżastina już nieźle ci idzie :lol2: !! Jesteś naszą tajemną bronią :lol2: !!
Dżastina pisze: Sam przecież zauważyłeś - u konkurencji, że Agatka do wioski Indian w Argentynie dotarła :lol2:
Te Indiańce które znalazła @ to jakieś podróbki, pewnie chińskie Obrazek
I co z tego -przecież nie każdy musi bojkotować produkty made in China :devil: !!
Podobno na dniach wchodzi nowy film. Indiana Jones - Poszukiwacze zaginionej Agaty Obrazek
Ohhhj :devil: !! Co ty nie powiesz :devil: !! Jeśli prawdę śpiewasz , to zanosi na hit kinowy tej wiosny :lol2: !!
Już liczę miliony euro jakie zarobimy :devil: !! :lol2: !! :tanczy: A kasę przeznaczymy na wybudowanie naszej własnej ATA stacji :tanczy:
epsztajnek pisze:
@ nie pokazała wszystkich atrakcji regionu w którym była
A co z tak wielkiego kraju można pokazać przez 15 minut ? ( i to sumarycznie - podzielone na 7 kawałków ) :>
Pokazała wiele interesujących rzeczy , i można rzec -przez wzgląd na krótkość czasu trwania , że Agatka dokonała cudu :tanczy: !! :aniol: !! :rydzyk: Mało kto by tak potrafił :D !!
Gdyby tak dostała 2 godziny ...
Poza tym to były migawki z cyklu "Świat na święta" a nie " W klapkach przez Argentynę" :lol2:
Tematyka musiała być wybiórcza ...
Cały czas liczymy na mały reportażyk z serii "telewizja od kuchni" albo chociażby "Świat reporterów" :tanczy: !! :lol2:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: Dżastina »

TinkiWinki pisze:
Dżastina pisze:Stworek znowu do nas wpadł i grandzi :devil:
Nie igraj z tubisiem kobieto Obrazek
A co mi zrobisz? :devil:
marcinkowsky pisze:
TinkiWinki pisze:
Dżastina pisze:Stworek znowu do nas wpadł i grandzi :devil:
Nie igraj z tubisiem kobieto Obrazek
Dociskaj go dociskaj :plus: !!
Za miękki jest :devil: Boję się, że mu wnętrzności pozgniatam :devil:
marcinkowsky pisze: Dżastina już nieźle ci idzie :lol2: !! Jesteś naszą tajemną bronią :lol2: !!
Jedyny sposób na stwora, to go polubić i zaakceptawać takim, jaki jest :rozglada:
marcinkowsky pisze:
Podobno na dniach wchodzi nowy film. Indiana Jones - Poszukiwacze zaginionej Agaty Obrazek
Ohhhj :devil: !! Co ty nie powiesz :devil: !! Jeśli prawdę śpiewasz , to zanosi na hit kinowy tej wiosny :lol2: !!
Już liczę miliony euro jakie zarobimy :devil: !! :lol2: !! :tanczy: A kasę przeznaczymy na wybudowanie naszej własnej ATA stacji :tanczy:
TVN już powinno zacząć się bać konkurencji :devil:
marcinkowsky pisze:Cały czas liczymy na mały reportażyk z serii "telewizja od kuchni" albo chociażby "Świat reporterów" :tanczy: !! :lol2:
Może właśnie przygotowywanie tego materiału tak pochłania Agatkę :mhm: Zdaje sobie sprawę jak ogromne są oczekiwania jej fanów i chce im sprostać :lol2: Zwłaszcza TW :devil: Żeby była jasność :stop: O stwora mi chodzi :devil:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Dżastina pisze:A co mi zrobisz? :devil:
Coś mi się zdaje , że absolutnie nic , bo Tinki wygląda mi na osobnika mocnego w gębie :lol2: !! :lol2:
Za miękki jest :devil: Boję się, że mu wnętrzności pozgniatam :devil:
Mocny w gębie i miękki -żadnych zadatków na macho :devil: !! Ale stał się tymczasowym bohaterem zastępczym dla naszego ukochanego wątku :rozglada: !! :lol2:
TVN już powinno zacząć się bać konkurencji :devil:
Są tak zadufani w sobie , że zauważą nawet , że i w ogóle kiedy sami wykarmili swoich pogromców :devil: !!
Niech tylko jeszcze dłużej ukrywają przed nami Agatkę ..... :ban: !! :twisted:
Może właśnie przygotowywanie tego materiału tak pochłania Agatkę :mhm: Zdaje sobie sprawę jak ogromne są oczekiwania jej fanów i chce im sprostać :lol2: Zwłaszcza TW :devil: Żeby była jasność :stop: O stwora mi chodzi :devil:
Coś ją pochłonęło -to nie ulega żadnej wątpliwości (oby nie TW :devil: !! ) i mam nadzieję , że jest to coś , co nam dane będzie zobaczyć -znów liczę na rekompensatę typu wielkanocne relacje :rydzyk: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: Alchemik »

Nie macie wrażenia, że miarka się już przebrała :>
Nam - fanom Agaty już prawie nic nie wolno :o
Ale od początku :]
Wpierw napotkaliśmy na opór samej Agatty - mam na myśli jej odmowę w kwestii wywiadu, jaki chciał z nią przeprowadzić Black Jack :]
Później było całkiem przyjemnie :) Jej awans, wspaniałe mnóstwo relacji, serwisów... :)
Niestety wkrótce nastała zimowo-wiosenna cisza, która rozgromiona wprawdzie została wspaniałymi "wielkanocnymi" relacjami z Argentyny, ale radość znów musiał ustąpić, kiedy znowu zapanowała cisza :uhh:
Tym razem cisza rozgromiona decyzją TVN o konieczności usunięcia wszystkich filmików z Agattą w roli głównej, a pochodzących z Tvn24 :uhh:

Nie rozumiem o co w tym wszystkim chodzi... :uhh:

A najgorsze, że nie wiemy, co tak naprawdę dzieje się z Agattą :uhh: Gdzie jest? :uhh:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nie wiem, czy coś się ruszyło, ale tak mi się wydaje. Przed chwilą w ramach akcji ''Świat na święta'' w Poranku gościł Knapik. Jego reportaż będzie można obejrzeć o 14.15. Może jutro będzie podobnie z Agatą :rozglada:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Nie macie wrażenia, że miarka się już przebrała :>
Nam - fanom Agaty już prawie nic nie wolno :o
Przebrała się , ale co mamy zrobić :uhh: ?? Al -nie zostawiaj nas chociaż Ty :rydzyk: !!
Na razie od dwóch miesięcy wszystko idzie nam nie tak , jak byśmy chcieli ;( !!

Nie rozumiem o co w tym wszystkim chodzi... :uhh:

A najgorsze, że nie wiemy, co tak naprawdę dzieje się z Agattą :uhh: Gdzie jest? :uhh:
to bardzo dziwne -dziwaczne , ze ktoś kto pracuje w telewizji znika na tak długo :uhh: !! Nigdy wcześniej chyba nic takiego nie miało miejsca :uhh: !! Czemu akurat nas to spotkało :uhh: ??

kamilo -pocieszycielu nasz :rydzyk: !!
Nie wiem, czy coś się ruszyło, ale tak mi się wydaje. Przed chwilą w ramach akcji ''Świat na święta'' w Poranku gościł Knapik. Jego reportaż będzie można obejrzeć o 14.15. Może jutro będzie podobnie z Agatą :rozglada:
kamilo :> ?? Ale przecież Maciej Knapik nie miał w święta reportaży :mhm: ?? Mówisz w ramach akcji "Świat na święta" :mhm: ?? :shock:

ojejjjjhhh :rydzyk: !! To może rzeczywiście coś się ruszyło :rydzyk: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

marcinkowsky pisze:kamilo?? Ale przecież Maciej Knapik nie miał w święta reportaży?? Mówisz w ramach akcji "Świat na święta"??
A dałbym sobie głowę uciąć, że tak usłyszałem :rozglada: Może już tak brakuje mi Agaty, że słyszę co chcę przy każdej najbliższej okazji :spiewa:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Ejjjjhh :/ !! :lol2: No to żałuję , że ja nie oglądałem i nie słuchałem :lol2: !!
Ale to nić :lol2: !!
Już mi się przypomniało :lol2: !! Maciej był na karnawale w Rio :tanczy: !! Karnawał był przed świętami , więc święta może będą w dalszej kolejności :lol2: !! Trzeba być czujnym :lol2: !! Dzięki kamilo :) !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
TinkiWinki
Początkujący
Początkujący
Posty: 123
Rejestracja: piątek 15 cze 2007, 16:03

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: TinkiWinki »

Dżasta pisze: A co mi zrobisz? :devil:
A co byś chciała żebym Ci zrobił? Obrazek

marcinkowsky pisze:Mocny w gębie i miękki -żadnych zadatków na macho :devil:
Macho są puści. Ja cenię sobie wnętrze, zwłaszcza wnętrze .... no nie ważne czyje Obrazek

Zdradzę Wam dlaczego @ nie ma. W skutek mojej jakże konstruktywnej krytyki zamknęła się w sobie i teraz powolutku stara się wyjść z siebie Obrazek
Za idiotę robię tutaj JA! ... :lol2:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości