Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Agatka jest ostatnią osobą , która przejęłaby się krytyką osób Twojego pokroju :] !! :)
Poza tym ona zna swoją wielką wartość :) !!


Ale do rzeczy ;( !!
Fakt pozostaje faktem -Agatki dalej nie ma ;( !! :rozglada:
Weekendowy wieczorny dyżur odpadł właśnie :uhh: !! :ech: Kiedy zobaczyłem Michał w dniu na żywo pomyślałem, że Agatka będzie wieczorem , ale jej nie ma :( !!

I co teraz :uhh: ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: Alchemik »

marcinkowsky pisze:I co teraz :uhh: ??
I nic :uhh: Pozostaje tylko mieć nadzieję, że jutro Agatta pojawi się w Tvn24 nie w charakterze gospodyni, a gościa :)
To jedyne pocieszenie, jakie w tej chwili przychodzi mi do głowy :rozglada:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Al -no widzę , że i Ty byłeś dzisiaj w 100 procentach pewny tego , że spotkamy się z Agatką :uhh: ?? :hmm:
Alchemik pisze:
marcinkowsky pisze:I co teraz :uhh: ??
I nic :uhh: Pozostaje tylko mieć nadzieję, że jutro Agatta pojawi się w Tvn24 nie w charakterze gospodyni, a gościa :)
Ojhhhh -żeby tak było , bo już najczarniejsze myśli mnie nachodzą :rozglada: !!
To jedyne pocieszenie, jakie w tej chwili przychodzi mi do głowy :rozglada:
A nie dałoby się jeszcze jakiego pocieszenia wymyślić :) ?? :rozglada:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:Al -no widzę , że i Ty byłeś dzisiaj w 100 procentach pewny tego , że spotkamy się z Agatką :uhh: ?? :hmm:
..a ja to nawet w 200% byłem pewny :(
..a może miałem 200 procentową nadzieję :roll:
..ehhh - chyba się już nie doczekamy Agatki :uhh: :hyh:

..ani moje chwilowe zniknięcie nic nie dało :/
..ani pojawienie się Al'a :/
..nic nie działa :uhh:
..Agatka zaginęła :uhh:

..to kiedy leci ten film 'Poszukiwacze zaginionej Agatki' :?: :devil:
Alchemik pisze:
marcinkowsky pisze:I co teraz :uhh: ??
I nic :uhh: Pozostaje tylko mieć nadzieję, że jutro Agatta pojawi się w Tvn24 nie w charakterze gospodyni, a gościa :)
Ojhhhh -żeby tak było , bo już najczarniejsze myśli mnie nachodzą :rozglada: !! [/quote]..ja już nie mam na to też żadnej nadziei ;(
..nie łudzę się ;(
To jedyne pocieszenie, jakie w tej chwili przychodzi mi do głowy :rozglada:
A nie dałoby się jeszcze jakiego pocieszenia wymyślić :) ?? :rozglada:
..mi przyszło do głowy takie pocieszenie :lol2:
..może Agatka jest w ciąży i za około 9 miesięcy będziemy mieć dwie Agatki :lol:

..no widzicie w jakim jestem stanie :uhh:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

..obi :lol2: !!

Sprawiasz wrażenie jakbyś odpoczął dwa dni od tego wątku :lol2: !! Od narzekania , biadolenia o tęsknocie , zaginięciu Agatki ,etc. :lol2: !! Chyba muszę też sobie wziąć wolne :mhm: !! :lol2:
obieżyświat pisze:..to kiedy leci ten film 'Poszukiwacze zaginionej Agatki' :?: :devil:
Mam wrażenie , że ten film leci w kółko od lutego :hyh: !!
]..mi przyszło do głowy takie pocieszenie :lol2:
..może Agatka jest w ciąży i za około 9 miesięcy będziemy mieć dwie Agatki :lol:
Jeśli urodziłaby córeczkę :P !! Ale mielibyśmy fajnie :lol2: !! :tanczy: :lol:
..no widzicie w jakim jestem stanie :uhh:
[/quote]

Chyba nie w błogosławionym :> ?? :devil: !! :lol:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
TinkiWinki
Początkujący
Początkujący
Posty: 123
Rejestracja: piątek 15 cze 2007, 16:03

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: TinkiWinki »

Hej chłopaki, mam dla Was dobrą informację. Pisałem wczoraj z @ i obiecała że postara się jutro o jakiegoś live`a Obrazek Wytłumaczyłem jej że te jej relacje nie była znowu takie złe Obrazek Na poprawę humoru opowiedziałem dowcip Obrazek
Podpływa facet kajakiem do krawężnika i pyta latarnię:
- Która godzina?
Latarnia wyciąga z kieszeni termometr i mówi:
- Czwartek!
Usłyszał to przechodzący obok kalafior, włącza telewizor i mówi:
- Szkoda, bo nie mam drobnych...

Aha, znalazłem dla Was hymn wątku Obrazek Klik Najpiękniejsza piosenka o miłości, śpiewana najbardziej męskim głosem w historii Obrazek Piękna, co? Obrazek
Za idiotę robię tutaj JA! ... :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

No patrzcie :devil: !! Kto by pomyślał :o ?? :devil: !! Tinki Winki najbardziej sfrustrowany przedłużającą się w nieskończoność nieobecnością Agatki :o ?? :devil: no widzisz ..... nawet , a może zwłaszcza ciebie to dotknęło :devil: !!

Ejjjhhh -cały poranek poszedł , a po Agatce ani śladu :/ !! :ech:

Jestem załamany :roll: ?? Nie :nie: !! Nie mam słowa , żeby określić trafnie swojego doła :hyh: !! :hmm:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Fool
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek 24 mar 2008, 20:00

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: Fool »

świat reporterów - 16:45. to bedzie to ;p
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

"to będzie to" -ale wiesz już pewne , ze tam będzie reportaż Agatki , czy cały czas jesteśmy w sferze przypuszczeń , w którą wpadliśmy i wyjść nie możemy :neutral: ?? :rozglada:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

..i co teraz :?: :neutral:

..'Świat reporterów' właśnie odpadł :ech:

..w czym teraz będziemy pokładać nadzieję :?: :rozglada:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:..i co teraz :?: :neutral:
Nie wiem :neutral: ?? Po długości naszych wpisów widać , że kiepściuuuuutko z nami :spiewa: !! ;( nie mamy weny -nie mamy naszej muzy , nie mamy naszego ulubionego i-kanału na yt , nie mamy żadnych wieści o Agatce...... :neutral: !! :uhh:
..'Świat reporterów' właśnie odpadł :ech:
Wiem -to była ostatnia nadzieja -zgasła ;( !! :uhh:
..w czym teraz będziemy pokładać nadzieję :?: :rozglada:
Nie mam pojęcia :mhm: ?? :roll: Po prostu będziemy się każdego dnia budzili z nadzieją , ze to właśnie dzisiaj wóci do nas Agatka..... :neutral:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: Dżastina »

marcinkowsky pisze:No patrzcie :devil: !! Kto by pomyślał :o ?? :devil: !! Tinki Winki najbardziej sfrustrowany przedłużającą się w nieskończoność nieobecnością Agatki :o ?? :devil: no widzisz ..... nawet , a może zwłaszcza ciebie to dotknęło :devil: !!
Dziwny ten stworek :mhm: Kiedy Agatka jest na wizji - zrzędzi, kiedy jej nie ma też zrzędzi :rozglada: Niektórym trudno dogodzić :rozglada:
marcinkowsky pisze:
obieżyświat pisze:..i co teraz :?: :neutral:
Nie wiem :neutral: ?? Po długości naszych wpisów widać , że kiepściuuuuutko z nami :spiewa: !! ;(
Oj, kiepściutko, jak jeszcze nigdy w tym wątku :uhh: Myślałam, że obi tylko u Pawła taki oszczędny w słowach, ale widzę, że i tutaj dużo bardziej wylewny nie był :uhh:
nie mamy weny -nie mamy naszej muzy , nie mamy naszego ulubionego i-kanału na yt , nie mamy żadnych wieści o Agatce...... :neutral: !! :uhh:
Nawet TW - który bardzo się stara, aby Was pobudzić do tworzenia, tym razem nie daje rady :uhh:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Dżastina pisze:Dziwny ten stworek :mhm: Kiedy Agatka jest na wizji - zrzędzi, kiedy jej nie ma też zrzędzi :rozglada: Niektórym trudno dogodzić :rozglada:
To się chyba nazywa "zauroczenie przez łzy w krzywym zwierciadle" :lol2: !! :devil:
Oj, kiepściutko, jak jeszcze nigdy w tym wątku :uhh: Myślałam, że obi tylko u Pawła taki oszczędny w słowach, ale widzę, że i tutaj dużo bardziej wylewny nie był :uhh:
Niestety to widać :uhh: ?? Myślałem , że może nie i że nikt się nie połapie , że w naszej tęsknocie brakuje nam już siły , by dłużej trwać w jako takim stanie :uhh: ?? :devil:
Wykończono nas :evil: !! :hmm:
Nawet TW - który bardzo się stara, aby Was pobudzić do tworzenia, tym razem nie daje rady :uhh:
A może jednak za mało się stara :devil: ?? :lol2:

Ejjjhhh -nigdy przecież nie uda mu się to , co może się udać tylko i wyłącznie Agatce :uhh: !! :D :D
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
zoha8
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: poniedziałek 05 mar 2007, 19:36

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: zoha8 »

Podobno przynoszę Wam dobre informacje??? Dziś chyba tak.
Widziałam wczoraj Agatę w Poznaniu!!!!
Dlatego wracajcie oczekiwać ją przed TV, kto wie kiedy się pojawi :D
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: stajlus »

zoha8 pisze:Podobno przynoszę Wam dobre informacje??? Dziś chyba tak.
Widziałam wczoraj Agatę w Poznaniu!!!!
Dlatego wracajcie oczekiwać ją przed TV, kto wie kiedy się pojawi :D
nie rozumiesz, że my już nie mamy siły na to, żeby czekać? :hyh:
ile można? :hyh:

myśleliśmy, że góra tydzień po świętach to już będzie :neutral: a tu nic :neutral: pusto :neutral: głucho :neutral:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 21 gości