Wątek sportowy

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Skoki narciarskie :arrow: Sezon się skończył na mydleniu prawdziwej sytuacji.Wiedzialem,że Adama Małysza na dzien dzisiejszy nie stać na więcej niż czołowa dziesiątka.Może jeszcze tak być,że zacznie w nastepnym sezonie skakać na swoim normalnym poziomie,bo nawet Lepistoe przyznał ,że były pewne błędy w przygotowaniu :stop:
Ale media dałyby mu spokój,niech sobie skacze bez presji-ale sam nie wierze w to co mówie :spiewa:
Nowy trener wiele nie zrobi,bo u nas leży szkolenie,nie ma obiektów.Zresztą nie jesteśmy krajem górzystym więc nie wiem po co te oczekiwania.Niech inwestują w baseny itd :rozglada: A z trenerów to ja bym brał Nikunena.

F1 :arrow: W niemieckim teamie zawsze będzie tym drugim :stop: Jakiś debil ustawia taktykę.A szkoda bo podium było na wyciągnięcie ręki.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Re: Wątek sportowy

Post autor: redix »

Proszę Państwa !
Była Małyszomania a od jutra może nastać era Kubicomani a to wszystko z powodu wywalczenia przez Roberta Pole Position na torze w Bahrajnie. Chociaż o zwycięstwo może być ciężko (Massa, Hamilton czy Raikkonen) ale podium bardzo realne. Niech tylko nikt nie "pomaga" Kubicy. :grozi:

Zapraszam
12.30 Polsat Sport Extra
13.10 Polsat
13.30 startujemy
Będzie się działo :!: :!:
TinkiWinki
Początkujący
Początkujący
Posty: 123
Rejestracja: piątek 15 cze 2007, 16:03

Re: Wątek sportowy

Post autor: TinkiWinki »

Bądźmy realistami. W Bahrajnie jest Ferrari później długo długo nic McL, przerwa, Bmw, przerwa, Wiliams i reszta. Jeśli czerwoni sami się nie wyeliminują to nic im nie odbierze dubletu. A Kubica ze swoją strategią, ustawioną na Pole position, może zająć gorsze miejsce od Heidfelda.
Za idiotę robię tutaj JA! ... :lol2:
Grand
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: poniedziałek 29 sie 2005, 13:06

Re: Wątek sportowy

Post autor: Grand »

Ale generalnie małe wtopy w tvn24 przy okazji podawania informacji o Kubicy. Michał Cholewiński gdy podawał w sobotę informację o wywalczeniu pole position przez KUB powiedział, że Robert pokonał okrążenie w czasie "godzina, trzydzieści trzy minuty i dziewięćdziesiąt cześć setnych" :D :D :D :D

No i np. Magda Sakowska nie wiem dlaczego zamiast Pole Position wymawiać poprawine czyli "Pol pozyszyn" - wymawia "Pul pozyszyn". I to za każdym razem - czy tam nie ma kogoś kto dyskretnie ich poprawi ? :)
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Ciekawe jak skończy się sprawa praw do transmisji EURO 2008 :rozglada: Pewnie na otwartym Polsacie bedzie mecz otwarcia,finał i mecze Polaków.I żadne krzyki posłów nic nie pomoga :nie: Jeden plus tego wszystkiego,że akurat wszelakie mistrzostwa piłkarskie w Polsacie to pełna profeska-mam nadzieję,że nie będe musiał zmienić zdania :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
kjczarna
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 06 maja 2008, 22:31

Re: Wątek sportowy dot. ŚMIERTELNYCH ODŻYWEK

Post autor: kjczarna »

Witam, zwracam się z prośbą do kogoś bardziej operatywnego ode mnie, ponieważ sama sobie z tym nie poradzę. Usłyszałam od znajomych, że w wydaniu Faktów o godz. 19 dziś, tj. 6 maja br. była informacja o odżywkach odchudzających (tzw. reduktorach tłuszczu) powodujących szkody dla zdrowia, m.in. była pokazana lista niebezpiecznych specyfików- odżywek. Osobiście nie widziałam tej listy, a bardzo zależy mi na jej zdobyciu. Serdecznie proszę o przesłanie linku bądź jakichkolwiek info, któe pomogłyby mi w odnalezieniu tej listy z dzisiejszego materiału telewizyjnego (o ile to nie sprawi trudnosci proszę o wiadomość na adres e-mail: kjczarna@wp.pl). Liczę na pomocną odpowiedź! Pozdrawiam gorąco wszystkich użytkowników!
Kinga
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wątek sportowy

Post autor: pop »

Tutaj jest wczorajszy materiał "Faktów" poświęcony tej sprawie
:arrow: http://www.tvn24.pl/28377,1548713,0,1,f ... omosc.html
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wątek sportowy

Post autor: pop »

W całej Warszawie można zobaczyć takie plakaty:
Obrazek
...chyba każdy wie o co chodzi.

Pozostając przy sporcie :D , Robert Kubica zajął 2. miejsce w Grand Prix Monako. :tanczy: :spiewa:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Agata Mróz, złota polska siatkarka - nie żyje. Przegrała walkę z białaczką. A wszystko już było na dobrej drodze...
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wątek sportowy

Post autor: pop »

Szok. Wracam do domu i taka smutna wiadomość. Bardzo mi jej żal. :(

[*]
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Wątek sportowy

Post autor: TVN_FAN »

Jak dla mnie wiadomość dnia:
Wezwałem dziś rano Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego
do natychmiastowego wszczęcia procedur pozbawienia obywatelstwa polskiego tych osób, które występują
w narodowych barwach obcych państw.



Polskie prawo nie przewiduje podwójnego obywatelstwa, musi natomiast zostać dokonane rozróżnienie prawne między dramatycznymi okolicznościami emigracji politycznych i zarobkowych w minionych latach
a występowaniem np. w sportowych reprezentacjach obcych państw.



Wzywam zatem Prezydenta RP do działania. Jeśli nie uczyni tego w najbliższym czasie, ogłoszę dalsze kroki polityczne zmierzające do zmiany obecnego porządku prawnego.



Mirosław Orzechowski
Przewodniczący Kongresu

Ligi Polskich Rodzin
Wiadomość z oficjalnego bloga Pana Orzechowskiego. Wydaje mi się, że komentarz jest tutaj zbyteczny... :?
ZIMA
TinkiWinki
Początkujący
Początkujący
Posty: 123
Rejestracja: piątek 15 cze 2007, 16:03

Re: Wątek sportowy

Post autor: TinkiWinki »

Podobno siostry Radwańskie swoje sukcesy zawdzięczają tej gierce Obrazek
Obrazek
Uważajcie to wciąga Obrazek
Za idiotę robię tutaj JA! ... :lol2:
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Wątek sportowy

Post autor: TVN_FAN »

onet.pl pisze:Trybunał Arbitrażowy ds. Sportu przy Polskim Komitecie Olimpijskim uchylił decyzje Polskiego Związku Piłki Nożnej o degradacji Widzewa Łódź o jedną klasę rozgrywkową i umorzył postępowanie - poinformowała sekretarz Trubunału Katarzyna Grabska.
W środę nie zapadł wyrok w sprawie Zagłębia Lubin, które także odwołało się od decyzji związku. Postępowanie odroczono do 22 sierpnia, a do tego czasu wstrzymano wykonanie zaskarżonych decyzji.

Oznacza to, iż Widzew grać będzie w 1. lidze, bo spadł w ubiegłym sezonie w sportowej rywalizacji, zaś Zagłębie - w ekstraklasie! Czyim kosztem? Na razie nie wiadomo... Wszystko wskazuje na to, że... Arki Gdynia.
Dla mnie to kpina i kompromitacja - na 2 dni przed startem rozgrywek, żeby drużyny się dowiadywały w jakiej lidze zagrają to tylko w Polsce jest możliwe... :evil:
ZIMA
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Wątek sportowy

Post autor: maxxx »

TVN_FAN pisze:Dla mnie to kpina i kompromitacja - na 2 dni przed startem rozgrywek, żeby drużyny się dowiadywały w jakiej lidze zagrają to tylko w Polsce jest możliwe... :evil:
Według mnie powinni anulować całą tą pseudo lige.Mała strata,a nawet zysk : nie będzie choć raz kompromitacji naszych klubów w rozgrywkach europejskich :aniol: Jak potrzeba czasu aby ustalić kto co kiedy ile i gdzie kupował to trzeba poczekać nawet z rok,dwa.Bo to co teraz jest jest poprostu chore.Na przykład Arka odbębniła kare a nagle znów spada do 2.ligi ,robiąc miejsce państwowemu KGHM Zagłębiu :uhh: Zresztą szkoda palców by pisać o tym :lol2:
Ale jak słyszę ,że Engel szuka dróg wyjścia to ja wole nie patrzeć na tą droge. :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Jakby ktoś jeszcze miał ochotę zobaczyć kto np decyduje o pewnych sprawach w naszej piłce to polecam ten krótki artykuł :

http://www.weszlo.com/news/615

U nas z profesjonalnego sportu jakim jest piłka nożna zrobiono kabaret - ten artykuł to najdobitniej pokazuje.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości