[TVN] Milionerzy

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Milionerzy

Post autor: r_r16 »

Nigdy bym nie pomyślał, że angielski nie jest językiem urzędowym w USA. Już myślałem, że dwóch graczy pod rząd usłyszy pytanie za milion. Jednego gratuluję temu Panu - potrafił zaryzykować i nie bał się stracić pieniędzy.
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Re: Milionerzy

Post autor: adner »

Cóż, Paulina pewnie zacięłaby się w okolicy 40 tysięcy przy takim zestawie, a jakby ten pan dostał pytania Pauliny, to wygrałby z trzema kołami.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Milionerzy

Post autor: sybic »

adner pisze:Cóż, Paulina pewnie zacięłaby się w okolicy 40 tysięcy przy takim zestawie, a jakby ten pan dostał pytania Pauliny, to wygrałby z trzema kołami.
A skąd ta pewność?
Łatwe pytania to takie, na które znamy odpowiedzi...
Dla mnie trywialne pytanie to te z Seksmisji, a on tego nie wiedział.
dominik300
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 7
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 11:25

Re: Milionerzy

Post autor: dominik300 »

Jak wynika z danych AGB NMR, grę Pauliny Kowalczyk o milion złotych oglądało w sobotę 4,94 mln widzów, co dawało TVN w tym czasie udział w rynku na poziomie 45,48 proc. Sobotni odcinek programu miał najlepszą oglądalność w tej edycji teleturnieju.
program milionerzy byl najchętniej oglądaną pozycją w tvn. Przebił taniec z gwiazdami

zrodło: medialink.pl
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Re: Milionerzy

Post autor: chandler »

Marcin pisze:Ciekawe czy gdybyście się z nią spotkali w 4 oczy, to czy też byście ją od tępych idiotek wyzwali. Skoro jesteście wszyscy tacy mądrzy, tacy oczytani, to zgłoście się i wygrajcie ten milion. Przecież to takie banalne. Będziecie się cieszyć jak tysiąc złotych wygracie.
Ta, ja bym się zgłosił, ale się wstydze. :D
muszyx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: czwartek 02 lis 2006, 21:18
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Milionerzy

Post autor: muszyx »

U niektórych wypowiadających się w tym temacie (i na całym forum) można zauważyć... nie zawiść, nie zazdrość (chociaż wiem... :P )... ale fanatyzm w czystej postaci. Fanatycy (to taka rozwinięty fan) TVN - głusi na krytykę "jedynej" stacji, ale przylepiający się do opinii pochlebnych na jej temat. Ja oczywiście nikogo nie chcę leczyć z tej przypadłości (nie mam doktoratu :P ), ale zauważam pewien fakt: co TVN robi musi być "super" i "zajebiste".

A co do ''Milionerów'': ostatnie odcinki były... żałosne? Oglądając poczynania Pani Pauliny można było śmiało stwierdzić, że coś tutaj jest nie tak. Coś tu kupą śmierdzi na kilometr. Większość pytań było prostsze niż w "Czy jesteś mądrzejszy od piątoklasisty?", więc i napięcia brak (chyba, że się załatwi we własnym zakresie). Oczywiście przed pytaniem za milion zł musiała włączyć się syrena.

Tydzień między "Milionerami": spekulacje co do pytania, reportaż w "Uwadze" (Tusk Vision Network przecież musi robić z niczego sensację...), artykuły w "Fuckcie" czy "Super Szmateksie" i nachalne reklamy na antenie TVN. A po to było to robione, żeby Polsatowski "Strzał w dziesiątkę" powiedzmy ''ogłuszyć''. Ale to tylko moje wymysły...

I oto sądny odcinek, gdzie mamy pytanie za 1000000zł!!! Podniecony, ale czymś innym oglądam ze znużeniem tą dalszą szopkę. Taka niezdecydowana się Pani Paulina zrobiła, a pytanie proste jak poprzednie... Odjęło rozum? Możliwe, ale nie jestem wszechwiedzący, by o tym wiedzieć. Wybrała 500000zł. W sumie dobrze, ale na takim głupim pytaniu rezygnować??? Teraz było widać, że śmierdzi na kilometr nie kupą, lecz dużą kupą gówna.

Przesądzać o tym, czy "Milionerzy" były ustawiane czy nie nie będę. Od tego jest sąd. Mimo wszystko musi być coś na rzeczy, że pytania za łatwe i te zachowanie dziwne zawodniczki... :?

A i przepraszam za słownictwo! :lol2:
Nominacje do "Zgniłego jaja 2008":
TVN24 - najbardziej nieobiektywna stacja w Polsce
TVN - najbardziej kiczowate propozycje programowe
TVN Turbo - The best of kicz 2008
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Milionerzy

Post autor: Nika »

Nie ma to jak teorie spiskowe. :spiewa: No, ale cóz ludzie uwielbiaja je na calym swiecie.
Muszyx, na jaka cholere ogladasz ten znienawidzony tvn?! :> Tak sie meczysz niepotrzebnie. ;( Jest takie sprytne urzadzenie zwane "pilotem". Miesci sie idealnie w dloni, naciskasz przycisk i koniec meczarni. Uwierz mi zycie stanie sie lepsze. I przestanie jad ci kapac z buzi. :lol2:
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Milionerzy

Post autor: r_r16 »

Nikt Ci TVN nie każe oglądać. A poza tym, gdybyś poczytał inne wątki zobaczyłbyś, że nie zawsze chwalimy TVN. Poza tym gdyby TVN to co robi nie było
muszyx pisze:"super" i "zajebiste"
nie miałby on tylu fanów.
TinkiWinki
Początkujący
Początkujący
Posty: 123
Rejestracja: piątek 15 cze 2007, 16:03

Re: Milionerzy

Post autor: TinkiWinki »

Se przypomniałem że miałem odpowiedzieć :D
qmate pisze:I po co zamieszczać takie śmieci skoro znamy już pytanie? Chyba nie oglądasz programu.
Mój drogi, to miał być dżołk, tak wiem niskich lotów i trudno go załapać. Miał on nawiązywać do skeczu kabaretu Afera sprzed lat. Miałeś prawo go nie załapać bo w czasie kiedy powstał ten skecz Twoją ulubioną pozycją programową była wieczorynka ...

Tak masz racje, nie oglądam Milionerów. Jakoś tak mało interesujący wydaje mi się godzinny teleturniej z którego 25 minut to reklamy i autopromocja a kolejne 10 to cisza przeplatana muzyczką podczas której można usnąć. No i to pseduonapięcie tworzone przez Urbańskiego. To już lepszy jest ten z kabaretu Afera Obrazek
Za idiotę robię tutaj JA! ... :lol2:
dynamitri
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: sobota 08 mar 2008, 18:38
Lokalizacja: East Ham, London, United Kingdom
Kontakt:

Re: Milionerzy

Post autor: dynamitri »

r_r16 pisze: gdyby TVN to co robi nie było
muszyx pisze:"super" i "zajebiste"
nie miałby on tylu fanów.
Jestem absolutnie bezstronny ale TVN ma tyle samo "fanów" co i "przeciwników", tak więc jakieś z sufitu ściągnięte teorie na temat gigantycznej popularności TVNu i garstki ujadających, moherowych "antyfanów", to jakiś stek bzdur i jedno wielkie nieporozumienie :grozi:
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Milionerzy

Post autor: r_r16 »

Popularność TVN odzwierciedlają dokładnie wyniki oglądalności i procentowy udział w rynku.
dynamitri
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: sobota 08 mar 2008, 18:38
Lokalizacja: East Ham, London, United Kingdom
Kontakt:

Re: Milionerzy

Post autor: dynamitri »

r_r16 pisze:Popularność TVN odzwierciedlają dokładnie wyniki oglądalności i procentowy udział w rynku.
no dobrze, i czy gdzies byl udzial w rynku powyzej 50%? 8)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Milionerzy

Post autor: Adrian ;P »

A widziałeś gdzieś takie udziały :spiewa: TVN obecnie jest na 2 miejscu a w godzinach 18-23 na 1 więc możemy się cieszyć :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Milionerzy

Post autor: r_r16 »

Takie udziały na rynku to najwyżej na Ukrainie, gdzie konkurencja jest nikła. Ale w Polsce jest naprawdę duuuużo kanałów i takie udziały są wręcz niemożliwe.
dynamitri
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: sobota 08 mar 2008, 18:38
Lokalizacja: East Ham, London, United Kingdom
Kontakt:

Re: Milionerzy

Post autor: dynamitri »

Adrian ;P pisze:A widziałeś gdzieś takie udziały :spiewa:
No nie właśnie, dlatego mówię - TVN ma tylu zwolenników co przeciwników, gdyby wszyscy TVN kochali to by go oglądali a ogląda w porywach 45% (jak ostatnich "Milionerów"), a to i tak rzadko

;]
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości