Anna Kalczyńska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

wloczykij2006
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 19 mar 2007, 19:10

Re: Anna Kalczyńska

Post autor: wloczykij2006 »

To ja moze wrzuce cos od siebie. A tak poza tym to - Witam w watku o Annie Kalczynskiej :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:Ania jest pierwszą kobietą, która prowadzi ''Dzień po dniu''
No i bardzo dobrze :brawa: Oczywiście jest to sytuacja wyjątkowa,a szkoda.Tylko żałować :( Nic nie mam do prowadzących panów,ale niby dlaczego jest to program zarezerwowany wyłącznie dla menów :rozglada:
Nawet nie wypada mi oceniać jak sobie dała rade,bo Ania to świetna dziennikarka :aniol: Praktycznie zero pomyłek(no jedno przejęzyczenie,ale sympatyczne :lol2: )swoboda,luz ,wdzięk...można tak wymieniać :tanczy:
Miałem wrażenie ,że z dwa razy musiała się szybko orientować,która kamera Ją 'bierze' :lol2: Ale szybki rzut oka i po kłopocie ;) Dobra wystarczy tego miodu..jeszcze ze swej strony(muszę przyznac ,że Ania jest trudna do capsowania , bez przerwy mruga :lol2: ) :arrow:

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
wloczykij2006 pisze:A tak poza tym to - Witam w watku o Annie Kalczynskiej
Właściwie powinienem się przywitac najpierw :hmm: Witaj :lol2:

A na jutro zapowiedziała Łukasza Grassa.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Anna Kalczyńska

Post autor: epsztajnek »

Ania jest pierwszą kobietą, która prowadzi ''Dzień po dniu''.
I na debiut prawdziwie kobiecy finałowy przemarsz przez studio. :brawa: :P
Kuźniar by powiedział "Jak na wybiegu" :lol2:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Anna Kalczyńska

Post autor: epsztajnek »

...i jak na złość wczorajsze wydanie DpD nie było , jak codzień, powtarzane :twisted:
Polowałem na powtórkę, ponieważ, nieświadomy sytuacji, załapałem się tylko na ostatnie pięć minut magazynu :<
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Ania to świetna dziennikarka
... i wszechstronna - we wszystkim się odnajduje. Szkoda tylko, że to pojęcie ''wszystko'' oznacza półgodzinne magazyny. ;(
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

No to i jeszcze ja muszę wyrazić pochwały dla Ani :D
Wczoraj wieczorem byłem wielce uradowany, że w końcu serwisy prowadzi ktoś profesjonalny i zawsze dobrze przygotowany :jupi: Ile można oglądać w DnŻ Cholewińskiego, Żebrowskiego, czy Tadle :ech:
No więc zasiadłem przed tv pod koniec Szkła. Od razu zdziwiła mnie ciemność za plecami Andrusa, kiedy są zwykłe serwisy zawsze jest w studio jasno :rozglada:

Wejście Ani w wielkim stylu :D Kalcza jako pierwsza kobieta programu Dzień po dniu, wprowadziła do niego wielką klase i urok :tanczy: No i to co już epsztajnek rozłożył niemalże klatka po klatce :lol2: Przemarsz po studio z niesamowitym wdziękiem :D
A do stroju Ani to chyba sie nie można nigdy przyczepić :nie: Już dawno porzuciła sztywne marynary na rzecz eleganckich i 'nieoklepanych' strojów :D
Szkoda tylko, że to pojęcie ''wszystko'' oznacza półgodzinne magazyny.
To prawda, kogoś takiego jak Ania brakuje w DnŻ. Ale z drugiej strony prowadzenie wlasnego magazynu jest chyba bardziej prestiżowe niż pokazywanie się w serwisach informacyjnych :rozglada:
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Re: Anna Kalczyńska

Post autor: redix »

Jak zobaczyłem wczoraj Anię o 23:00 i sekund parę to o mało nie spadłem z krzesła ale szybkim ruchem włączyłem nagrywanie. Widok był nieziemski :brawa:. Zaczynałem się poważnie martwić o rolę Ani w TVN24. Co prawda prowadzi PiŚ, raz była w M24 ale to mało, bardzo mało.
Rewelacyjna odmiana "Dnia po dniu" :!:
Polowałem na powtórkę, ponieważ, nieświadomy sytuacji, załapałem się tylko na ostatnie pięć minut magazynu
Nic straconego, nagrałem to wydanie DpD dla wszystkich tu zgromadzonych a także dla przyszłych pokoleń aby pokazać jak świetną dziennikarką jest Ania.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Wow,ile pochwał :shock: Tak na serio juz to mnie to nie dziwi :nie: Widac stęsknilismy się trochę za innym obliczem Ani niż to magazynowe(jeszcze tak rzadko przynajmniej przeze mnie ogladane :ech: ).
arczi pisze:A do stroju Ani to chyba sie nie można nigdy przyczepić Już dawno porzuciła sztywne marynary na rzecz eleganckich i 'nieoklepanych' strojów
No dokładnie,moim zdaniem Ania to jedna z najlepiej-jeśli nie najlepiej-ubrana dziennikarka w tvnie 8)
Ale już nic nie mówie,bo chyba nie bardzo lubi jak się ocenia Jej stroje :xx:
Ale z drugiej strony prowadzenie wlasnego magazynu jest chyba bardziej prestiżowe niż pokazywanie się w serwisach informacyjnych
No na to wygląda,ale co jest bardziej prestizowe dla Niej nie musi być lepsze dla Nas :spiewa:
Ale nie ma co narzekać-wkońcu prowadzi flagowy program TVN24 :tanczy:
redix pisze:Zaczynałem się poważnie martwić o rolę Ani w TVN24. Co prawda prowadzi PiŚ, raz była w M24 ale to mało, bardzo mało.
Niepotrzebnie.Wydaje mi się,że Jej rola jest większa niż myslimy. :rozglada:
Ale po raz którys to powiem:czekam na dzień w którym poprowadzi główne wydanie Faktów :!: Wedlug mnie ten program jest dla Niej stworzony :racja:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Widzę, że operujecie tu dość odważnymi teoriami. :rozglada:
No dokładnie,moim zdaniem Ania to jedna z najlepiej-jeśli nie najlepiej-ubrana dziennikarka w tvnie
Kiecuszki, nie kiecuszki, ale chociaż mamy dowód, że od czasu do czasu nas czyta. :spiewa:
Ale nie ma co narzekać-wkońcu prowadzi flagowy program TVN24
No może nie taki flagowy, bo co najwyżej 3 w hierarchii TVN24 program (po ''Szkle'' i ''Magazynie''). Ale Ania nie wygląda i nie jest osobą, która by się chciała wiecznie lansować i błyszczeć na antenie. :nie:
Wedlug mnie ten program jest dla Niej stworzony
Pociesza mnie fakt, że w tym wielokrotnie cytowanym wywiadzie dla ''Press'' mówiła, że chce się rozwijać. I będzie w TVN-ie dopóty, dopóki stacja będzie jej w tym pomagać. Myślę, że zależy im na Ani i wcześniej czy później zobaczymy Ją w jakimś innym formacie. Wierzę, że za jakiś czas mogą być to i ''Fakty''. :tanczy: To jedyna nadzieja bym znów zaczął oglądać ten program. :lol2:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:Widzę, że operujecie tu dość odważnymi teoriami.
No a co się bedziemy ograniczać :tanczy: Wkońcu mówimy o Ani K. a nie o jakimś szaraczku 8)
Kiecuszki, nie kiecuszki, ale chociaż mamy dowód, że od czasu do czasu nas czyta.
No niby tak.A tam juz nie bądźmy świętymi :lol2: Strój też ważna rzecz-szczególnie w telewizji :spiewa:
No może nie taki flagowy, bo co najwyżej 3 w hierarchii TVN24 program (po ''Szkle'' i ''Magazynie'').
Zależy jak na to patrzeć :rozglada: Ja tam wole PiŚ nawet od Faktów :spiewa:
Pociesza mnie fakt, że w tym wielokrotnie cytowanym wywiadzie dla ''Press'' mówiła, że chce się rozwijać. I będzie w TVN-ie dopóty, dopóki stacja będzie jej w tym pomagać. Myślę, że zależy im na Ani i wcześniej czy później zobaczymy Ją w jakimś innym formacie. Wierzę, że za jakiś czas mogą być to i ''Fakty''.
Cóż mam dodać:Niech się spełni Twój sen :lol2: :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:Wkońcu mówimy o Ani K. a nie o jakimś szaraczku
To zależy co rozumiesz pod pojęciem szaraczek. :lol2: Chodzenie w szarym sweterku? :spiewa:
Strój też ważna rzecz-szczególnie w telewizji
Oczywiście, że wygląd w tivi to rzecz pierwszorzędna :aniol:
Zależy jak na to patrzeć Ja tam wole PiŚ nawet od Faktów
Piś jest nieporównywalny do ''Faktów'', a i duet prowadzących niezastąpiony. Inne, np. w Pulsie już dawno zdążyły mi się znudzić. :rozglada: Ale rzeczywiście to ciekawy program nawet dla informacyjnych laików. Szkoda tylko, że pokazują go o takiej porze, gdy zwykle leci z 10 rzeczy, które chciałoby się obejrzeć. :ech:
Cóż mam dodać:Niech się spełni Twój sen
Tak w zasadzie to fuszkę w Faktach widziałbym już za Tadlę, ale ta się mocno trzyma. Nie no, nie chodzi tu raczej o to, by kogoś wygryźć. :nie:
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Re: Anna Kalczyńska

Post autor: redix »

maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Przed chwilą Ania była gościem 'Dzień Dobry Tvn' :tanczy: Rozmowa głównie dotyczyła Francji w kontekście otwarcia rynku pracy dla Polaków :rozglada: Zakończyła płomiennym oświadczeniem,że kocha ten kraj :lol2:

A ponadto wczoraj miała relację dla France 24 z przebiegu wizyty w Polsce prezydenta Nicolasa Sarkozy'ego.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Anna Kalczyńska

Post autor: epsztajnek »

A więc występ w Boże Ciało nie był pojedynczym przypadkiem :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Pani Anna kolejny już dzień w pojedynkę na posterunku :D :

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 11 gości