[Polsat] Wydarzenia

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

dona
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: piątek 04 maja 2007, 21:25

Re: Wydarzenia

Post autor: dona »

W piatek Gugała na pewno mówił o 18:50, nie podał daty, ale raczej ja słyszałam 'piątek', a nie 'pizza'. Poza tym wczoraj wpadka- nie było ani muzyki, ani czołówki. Beata Grabarczyk po chwili zwątpienia zaczęła czytać pierwszy temat.
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Re: Wydarzenia

Post autor: object »

Object, piątkowe ''Wydarzenia'' o 18.50 oglądałeś na Polsacie?
tak na Polsacie

no rzeczywiście jest możliwe że mieli problem z dźwiękiem i widzowie mogli usłyszeć urywek ...ipca, ale ja to odebrałem jako pizza :lol: Ale mam to nagrane na kasecie VHS i odtwarzałem to z 10 razy i ewidentnie słychać tam ,,pizza", nawet mój brat potwierdził i się z tego nabijał :lol2:
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Wydarzenia

Post autor: prze_kw »

Ucięło zapewne "Piątek, 11 lipca" a nie żadna pizza...
Liczą się tylko Fakty.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Tak w ogóle to w piątek była awaria Polsatu, przynajmniej w moim w mieście. :> Zawiesiło się na początku ''Miodowych lat'', wszystko do normy wróciło przed 23.00. :rozglada: Oglądałem ''Wydarzenia'' od początku na Polsacie 2 i tego nie zauważyłem. Nie szukajmy sensacji tam, gdzie jej nie ma. :]
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re:

Post autor: ~ »

kamilo pisze:Tak w ogóle to w piątek była awaria Polsatu, przynajmniej w moim w mieście. :> Zawiesiło się na początku ''Miodowych lat'', wszystko do normy wróciło przed 23.00. :rozglada:
U mnie też, po godz. 18 był tylko czarny ekran.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Co prawda nie te ''Wydarzenia'', ale osoba znana. :D
Obrazek
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

W Wydarzeniach ostatnio sporo wpadek, to wrota sie nie otworzą, to nie ma czołowki..
Ale wtop przede wszystkim dotyczą tych wizytówek i innych ozdobników, szczegolnie dzis w popoludniowym wydaniu...

A Polsat chyba chce być następną stacją bojkotowaną przed Kaczyńskiego i jego partie. Dzis nieźle jechali po PiSie, szczegolnie w materiale Tomasza Machały. Traktował o tym, ze Kaczyńskie jeździ po całym kraju i szerzy swoją propagande.
A do tego ozdobnik- Kaczyński z rozdziawioną buzią :lol2: A o niekorzystne fotki PiS też potrafi się wkurzyć.
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Re: Wydarzenia

Post autor: object »

A do tego ozdobnik- Kaczyński z rozdziawioną buzią :lol2: A o niekorzystne fotki PiS też potrafi się wkurzyć.
To było świetne :lol2: Muszę przyznać że na onecie takich zdjęć nie widziałem. To był taki mały psztyczek w nos dla PiS-u :)

W popołudniowych rzeczywiście, wpadka na początku z tą belką ,,archiwum" i z ozdobnikiem na twarzy reportera Polsat News, ale widziałem większe wpadki np. z pizzą Gugały :lol:
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re:

Post autor: Greg Haus »

arczi pisze: A Polsat chyba chce być następną stacją bojkotowaną przed Kaczyńskiego i jego partie. Dzis nieźle jechali po PiSie, szczegolnie w materiale Tomasza Machały. Traktował o tym, ze Kaczyńskie jeździ po całym kraju i szerzy swoją propagande.
A do tego ozdobnik- Kaczyński z rozdziawioną buzią :lol2: A o niekorzystne fotki PiS też potrafi się wkurzyć.
To daje nadzieje, że nie zobaczymy PiS'u również w Polsacie - zostaje jeszcze TVP, ale jak po z psl dogada się z sld to może zmieni się szef stacji i pis na znak protestu zbojkotuje stacje :lol2:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Materiał Machały, mający na celu dokopanie PiS-owi, był zbędny. Pan były premier nie od dziś podróżuje po Polsce, a jakoś dziś - dzień po bojkocie TVN-u - zechcieli o tym powiedzieć. I jeszcze to ''niekorzystne'' zdjęcie w trakcie zapowiedzi... Nie sądzę, by był to przypadek.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

tvpolsat.info: Dzisiaj główne wydanie Wydarzeń Polsatu zostanie wyemitowane wyjątkowo o 17:30. O 18:10 stacja pokaże mecz Polska - Serbia (Final Six siatkarskiej Ligi Światowej).
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Wydarzenia

Post autor: epsztajnek »

Piękna Kasia w "Wydarzeniach" o wielkiej kumulacji w Lotku :tanczy:
Obrazek Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Czytałem gdzieś, że Kasia kilka miesięcy temu, w czasie, gdy nie było jej na wizji, chorowała.
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Jestem wielce zbulwersowany tym co dziś Polsat odstawił :/ Prakycznie nie było dziś Wydarzeń, bo ni z gruchy ni z pietruchy wyjechali z meczem ligi światowej, choć nie było go w planach w głownym Polsacie, tylko w Polsacie Sport. Około 18:55 pojawiła się tylko informacja na pasku w czasie meczu, że Wydarzenia będą zaraz po zakończeniu spotkania... W efekcie pojawiły się ok 19:45 i trwały może z 4 minuty :uhh: Uwazam, ze troche niepoważnie potraktowali widzów Wydarzeń, zwłaszcza, że wczoraj Magda Kaliniak zapraszała na za dziesięć siódma :roll:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości