Krzysztof Górlicki

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Kreska
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 22:11

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Kreska »

eve_lina pisze:na prośbę Konsty Pan redaktor odpoczywa:)mnie Pani Tomaszewska przeraża troche....O i co musze Wam powiedzieć,Pan Redaktor mi się przyśnił dzisiaj,ale jedyne co pamiętam to to,że jechał samochodem mojego brata:P
1. Dla mnie bardziej przerażające (i zarazem przerażone) są właśnie oczy Anety :)
2. No, niezbyt ekscytujący fragment snu zapamiętałaś :) ja już się przyzwyczaiłam do tego, że śnią mi się misje szpiegowskie wśród 3 świnek, zjazd sankami z K2 czy żółte renifery na mojej ulicy :D
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: konsta »

Nie żebym nie chciała oglądać p redaktora o NIE ale szkoda mi go jak tak długo bez przerwy pracuje. Co do Anety niby mi nie przeszkadza ale też nie czuje do niej sympatii, jakoś taka sztuczna i próbuje wyluzować a moim zdaniem jej to nie wychodzi, no i oczy fakt są przerażające. Wogule taka rozczochrana często tam siedzi… A dziś właśnie Agata Tomaszewska zawitała no i dla mnie jest ok. ale nie ma to jak Krzysztof G :D:D A co do snu z Krzysztofem w roli głównej to zazdroszczę bo mi jakoś nigdy nie śnią się tacy faceci :P
Kreska
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 22:11

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Kreska »

Żeby tak móc kontrolować sny... Po co by komu wtedy była rzeczywistość :)
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: konsta »

W sumie racja ale ja chętnie wypisałabym się choć na chwilkę z rzeczywistości. Tak żyć jak mi się podoba i jak ja to widzę i z kim chce :P O taaak :P Choć na chwilkę i może wtedy nawet mogłabym spotkać red Górlickiego w tej mojej rzeczywistości. :P Marzenia nie do spełnienia. Kreska jak poszła matura zdradzisz gdzie nasza studentka się wybiera ? Pozdrawiam
Kreska
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 22:11

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Kreska »

No, nawet nawet :0 Dziękuje za pamięć. Ide na prawo na UJ. Chciałam iść na stosunki międzynarodowe do Warszawy, ale mi to rodzice z głowy wybili. Że niby koszty o wiele większe, itd. Teraz jak na to patrzę niekoniecznie az taka różnica jest widoczna.
Pozdrawiam p Redaktora, żeby nie było :)
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: konsta »

Żeby nie było… bo znowu nasz wątek wywalą gdzieś w przestrzeń internetową. :P. Gratuluje bardzo bardzo bo to jednak spore osiągniecie. No w Wawie miałabyś większą możliwość spotkać red. Górlickiego :P. Pozdrawiam również redaktora oczywiście.
eve_lina
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: piątek 15 lut 2008, 18:46
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: eve_lina »

No, niezbyt ekscytujący fragment snu zapamiętałaś :)wiesz ile każda z Nas by dała za to żeby mój sen spełnił się w rzeczywistości?!:P
Kreska
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 22:11

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Kreska »

A co by mi przyszło z Krzychowego jeżdżenia bryka brata? :) Jakby to było moje auto - to już co innego. Poza tym nie mam brata :D
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: konsta »

Dzień na żywo prowadziła Anita Werner i Michał Cholewiński aż tu po programie prosto z Polski red. Ch zaprasza na kolejne informacje i Krzysztof Górlicki… Taka mała zmiana na koniec Dnia na żywo ale jakże miła zmiana. Krawacik ładny i uśmiech też piękny. :) Oby więcej takich niespodzianek :D
Kreska
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 22:11

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Kreska »

Nie no, za dużo tego dobrego :) DnŻ, teraz Dzień po Dniu... Stachanowszczyzną mi to zajeżdża :D
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: konsta »

No to sobie posiedział w pracy od 17,30 jak wszedł na antenę do 23 jak zaczaił DpD. Dzielna chłopaczyna :P Widzę właśnie kawałek powtórki ale nie dane mi oglądać nawet jej :/ :x
Kreska
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 22:11

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Kreska »

Ja za to widziałam prawie całość i musze przyznać, że niezbyt mu szło. Na poczatku się zapętlił, mówiąc o powodzi, potem zaciął się podczas rozmowy z Omeną, w czasie transmisji z Sejmu co chwila było słchać, jak się o coś kogoś pyta, a na koniec mu się nazwy programów pomyliły :) Szkoda, bo do tej pory sobie radził.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

konsta pisze:No to sobie posiedział w pracy od 17,30 jak wszedł na antenę do 23 jak zaczaił DpD.
Praca do Dpd rozpoczyna się o 16.00 kolegium redakcyjnym - taka mała ciekawostka. :D
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: konsta »

Faktycznie dzięki za uściślenie kiedyś w wywiadzie z Jaconiem była mowa, że przygotowanie do DpD zaczyna się o 16. :D
eve_lina
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: piątek 15 lut 2008, 18:46
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: eve_lina »

Kreska pisze:Ja za to widziałam prawie całość i musze przyznać, że niezbyt mu szło. Na poczatku się zapętlił, mówiąc o powodzi, potem zaciął się podczas rozmowy z Omeną, w czasie transmisji z Sejmu co chwila było słchać, jak się o coś kogoś pyta, a na koniec mu się nazwy programów pomyliły :) Szkoda, bo do tej pory sobie radził.
w sumie masz racje,boPan Redaktor się troche posypał,ale ważne,że jakoś z tego wyszedł obronną ręką,przynajmniej moim zdaniem...
P.S. od wczorajszego Poranka wg mnie wszyscy redaktorzy są lepsi od Red.Jaconia...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 39 gości