Krzysztof Górlicki

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: konsta »

No nie ? Jak tak można bez uprzedzenia ? Wczoraj doznałam takiego szoku, że dziś nawet bez budzika o 7 obudziłam się na Poranek no i zobaczyłam obrączkę na własne oczy. A no i żeby nie było red. Krzysztof dziś idzie na oficjalny obiad do teściowej –słowa J. Kuźniara :P To co szczęśliwej nowej drogi życia. :D:D
PS. Hmm z opowieści redaktora wynika, (tak to interpretuje) że chyba był z żoną na festiwalu w Wenecji bo powiedział, że widział Prada Pitta a George Clooney puścił oczko do jego żony :P
eve_lina
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: piątek 15 lut 2008, 18:46
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: eve_lina »

kto oglądał dziś Poranek od rana ten wie,że Pan Redaktor sie na obiad do teściowej wybiera... :D
Kreska
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 22:11

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Kreska »

Ja tam niby ciut oglądałam, ale widzę, że najlepsze mnie jednak ominęło :) ech, ogarnęła mnie nostalgia...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Nika »

No mi też dziś coś zamigotało z okolic prawej ręki, jak zerknęłam na Poranek. Wszystkiego najlepszego młodej parze! :tanczy:
Przeca by się delegację forumową na ceremonię oddelegowało
Takich wariatek jak my, nikt by nie wpuścil za progi kościoła.
Hmm z opowieści redaktora wynika, (tak to interpretuje) że chyba był z żoną na festiwalu w Wenecji bo powiedział, że widział Prada Pitta a George Clooney puścił oczko do jego żony
Wow, jaki romantico honeymoon! Clooney puścił oczko?! A to ci lovelas z niego, no ale to żadna nowość, Krzyś nie ma się co martwić o takich amantów, bije ich na głowę.
Pan Redaktor sie na obiad do teściowej wybiera...
O matko, będziemy trzymać kciuki. ;)
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: konsta »

Kreska pisze:ech, ogarnęła mnie nostalgia...
Nie wiem czemu ale mnie też… Pozdrawiam pana redaktora i
Nika pisze:Takich wariatek jak my, nikt by nie wpuścil za progi kościoła.
wszystkie wariatki pozytywnie zakręcone. :*
Kreska
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 22:11

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Kreska »

Mnie tam regularnie wpuszczają, więc nie wiem, co mi tu koleżanka imputuje :D może by się chociaż cukierków nazbierało, w twarz sypnęło ryżem czy coś :) swoją drogą, ciekawe, czy szczęśliwa małżonka dorównuje p. Redaktorowi urodą. Mógłby się na blogu pochwalić czy coś :P
Kreska
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 22:11

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Kreska »

Sama się zastanawiałam. Czyżby wiadomość o zmianie stanu p. Redaktora tak osłabiła zapał? Czy dużo zmienił fakt, że to już wrzesień i pora do szkoły?
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: konsta »

Myślę, że to jednak ten wrzesień i okropna pogoda. Ale nie zmienia faktu, że wiadomość o nowej drodze życia p. redaktora pewnie mogła kilka osób hm może nie zasmucić ale osłabić chęć do pisania na forum ?
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Nika »

Wytłumaczeń mogą być setki. Wrzesień, pogoda, niepogoda, Krzyś urlopuje, Krzyś na wizji - ale nie ma kto go oglądać, a jak ogląda - to nic sie nie dzieje nadzywczajnego, by o tym trąbić, a jak jest o czym trąbić - to nie ma kiedy wejść na forum by to opisać. A nowa droga życia pana redaktora nie jest faktem przygnębiającym, wręcz przeciwnie, no chyba, że ktoś sekretnie marzył, że to jego - widza (właściwie to widzkę), akurat pan redaktor dostrzeże przez grube szkło ekranowe i rzuci się nań na kolana. :lol: Ale takich naiwniaków to raczej tu nie mamy. :> Po prostu nie było o czym pisać, bez żadnego drugiego dna. Ale specjalnie dla Was dziewczyny znalazłam coś na tym "dziwnym" forum rodem z tvn24.pl, gdzie ktoś - kto całkiem możliwe, że znał pana redaktora dał jakiś czas temu całkiem interesujący wpis. Na ile realny?! Nie wiem. Ale zerknąć można:
:arrow:
04.03.2008 17:47~Tomek
To trochę inny typ niż Pan Kuźniar. Miałem okazję go poznać zanim odszedł z radia akademickiego RAK. On się nadaje na szefa. Zawsze miał wizje i tysiące pomysłów. Jak coś sobie wymyślił to stawał na głowie i to realizował. Założę się, że niektóre laski ze starej redakcji do tej pory o nim myślą ;-))) A poza tym głowę miał mocną ;-) No i jak sie bawił ze swoimi kumplami to na całego ... stare czasy ;-))))
http://www.tvn24.pl/1,251,24,35376509,1 ... forum.html

Dziewczyny, tak serio to piszcie coś, bo ja od x czasu Poranka nawet 10 minut nie miałam jak zobaczyć, stąd pustki. :!:
Kreska
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 22:11

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Kreska »

Ja się na chwilkę załapałam, po to tylko, by usłyszeć, jak p. Redaktor mówi o "kadzirodztwie" :) Co do tej wypowiedzi, już ją jakiś czas temu czytałam. Generalnie to forum mnie drażni, bo co i rusz ktoś wylewa wiadro pomyj to na Kuźniara, to na Poradę, to znów rozpiszczane fanki dochodzą do głosu. Nie mówiąc o tym, że nikt nie może mieć pewności, że cały 20-postowy wątek nie jest dziełem 1 osoby o wielu nickach, jak to już bywało na forum SK, na co się pare razy już nacięłam.
bella
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: piątek 07 wrz 2007, 15:04

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: bella »

Dziewczyny Krzyś dzielnie dyżuruje w Porankach a Wy co tak cicho? ;) ;) :D
chyba faktycznie jesienna chandra doskwiera troszkę

wogóle wróciłam z krótkich wojaży i co ja widzę?
koleżanka Nika moderatorem :)
Krzysiu żonaty :)

tylko na trochę człowiek zniknie...
a tak naprawdę to spóźnione Wszystkiego Dobrego, tym bardziej szczere, że sama nie tak dawno się zaobrączkowałam :spiewa: :D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Nika »

bella pisze:Dziewczyny Krzyś dzielnie dyżuruje w Porankach a Wy co tak cicho? ;) ;) :D
chyba faktycznie jesienna chandra doskwiera troszkę
Jaka tam chandra od razu?! :D Po prostu brak czasu na Poranki, to i se cicho siedzimy...
wogóle wróciłam z krótkich wojaży i co ja widzę?
koleżanka Nika moderatorem :)
Krzysiu żonaty :)
Na otarcie łez, admin awansował mnie na moda. :szalony:
a tak naprawdę to spóźnione Wszystkiego Dobrego, tym bardziej szczere, że sama nie tak dawno się zaobrączkowałam :spiewa: :D
Gratulejszyn. W tym roku wszyscy widzę szaleją ze ślubami. Kuźniar też Krzysiowi nie odpuszcza w Porankach tego tematu, wczoraj znowu przypomnial widzom, że pan redaktor to świeżo upieczony małżonek i sprytnie w ramach pewnego artykułu w gazecie, podpytał go o... seks małżeński. :> Krzychu zarobił buraka i krótko rzucił: "Jestem usatysfakcjonowany"
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: konsta »

Uuuu no to o tym seksie nie slyszalam ale pocisk :P no ale z tego co widze red. Krzyś wybrnął pięknie jak zawsze. Pozdrawiam wszytskich zapracowanych
bella
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: piątek 07 wrz 2007, 15:04

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: bella »

Krzysiu dzisiaj w DzieńDobry TVN! :D
super tak bardziej na luzie może prowadzić serwisy i częściej sę uśmiecha :)

czyli to znaczy, że będzie też w Dniu Na Żywo..? :mhm:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

A oto i on :arrow:

ObrazekObrazek ObrazekObrazek
Pan Młody eksponuje swoją obrączke :P

I z lotu ptaka :D
ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości