[Polsat] Kosmici

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

[Polsat] Kosmici

Post autor: szym »

I jak Wam sie podoba serial "Kosmici" w Polsacie? W ogĂłle ktoÂś to oglÂądaÂł?
Po reklamie wiedziaÂłem, Âże szykuje siĂŞ jakaÂś nowa tandeta... i faktycznie. ObejrzaÂłem moÂże z 3 minutki i widzĂŞ, Âże mamy "Kiepskich" w nowym wydaniu!

A nie miaÂło byĂŚ jarmarcznie...

PS: MyÂślaÂłem, Âże to kolejny wymysÂł pana OkiÂła (czy jak mu tam), a na stronie Polsatu wyczytaÂłem, Âże rezyseruje... Olaf Lubaszenko! :shock:

PPS: OprĂłcz "KosmitĂłw" w Polsacie ma pojawiĂŚ siĂŞ jakiÂś inny serial... gdzieÂś czytaÂłem. Ciekawe co to bĂŞdzie :P
:)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

A ja sÂłyszaÂłem o kolejnej wresji Kiepskich - tym razem codziennie o 18.30 w Polsacie. ReÂżyser T.Lis, wstĂŞpujÂą:
H. Smoktunowicz, i inni.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Bardzo Âśmieszne.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

czemu polsat serwujÂąc takÂą tandetĂŞ ma az tak dobre wyniki oglÂądalnoÂści? :? :arrow:
Abe
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 155
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 16:23
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Abe »

arrow.pablo pisze:czemu polsat serwujÂąc takÂą tandetĂŞ ma az tak dobre wyniki oglÂądalnoÂści? :? :arrow:
WidaĂŚ tylko ty uwaÂżasz, Âże to tandeta....
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

i znowu wychodzi na to Âże to ja jestem jakiÂś przytrzymany a caÂła reszta cacy :? :arrow:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

ÂŁukasz pisze:Bardzo Âśmieszne.
CieszĂŞ sie, Âże lubisz moje Âżarty ÂŁukaszu. A tak szczerzĂŞ, to bardziej ceniĂŞ Polsat niÂż TVN. Programy sÂą na podobnym poziomie, a np tacy Kiepscy w porĂłwnaniu z Ciao Darwin to program dla inteligencji. Nie widzĂŞ, zÂądnej rĂłznicy miĂŞdzy jakimÂś tam Camera cafe a Kosmitami. ZresztÂą Polsat nadawaÂł lepsze seriale dla mÂłodzieÂży.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

W Camera Cafe trzeba czasami pomyÂśleĂŚ aby zrozumieĂŚ dowcip.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

doktorfaustus1 pisze:
ÂŁukasz pisze:Bardzo Âśmieszne.
CieszĂŞ sie, Âże lubisz moje Âżarty ÂŁukaszu. A tak szczerzĂŞ, to bardziej ceniĂŞ Polsat niÂż TVN. Programy sÂą na podobnym poziomie, a np tacy Kiepscy w porĂłwnaniu z Ciao Darwin to program dla inteligencji. Nie widzĂŞ, zÂądnej rĂłznicy miĂŞdzy jakimÂś tam Camera cafe a Kosmitami. ZresztÂą Polsat nadawaÂł lepsze seriale dla mÂłodzieÂży.
Nie zgadzam siĂŞ, Faustusie. PorĂłwnajmy chociaÂżby "Bar" Polsatu z "WyprawÂą Robinson" TVN-u. Poziom w tym drugim programie jest nieporĂłwnywalnie wyÂższy, prowadzÂący o wiele inteligentniejszy, uczestnicy ciekawsi. :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości