Jarosław Kuźniar

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

gwiazdeczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: niedziela 05 wrz 2010, 09:54

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: gwiazdeczka »

Właśnie dziś dopiero znalazłam i obejrzałam dwa programy z udziałem Pana Jarosława a mianowicie
Miasto kobiet:
http://vod.onet.pl/miasto-kobiet,miasto ... cinek.html

Magiel towarzyski:
http://vod.onet.pl/magiel-towarzyski,ma ... cinek.html

Polecam.
Obrazek
Mysza
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: wtorek 22 wrz 2009, 13:02

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Mysza »

Przyłączam się do prośby o dzisiejszą, w zasadzie wczorajszą, rozmowę bardzo polityczną.
gwiazdeczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: niedziela 05 wrz 2010, 09:54

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: gwiazdeczka »

Ma ktoś może nagrany program TVN Style W roli głównej z Jarosławem Kuźniarem?
Bardzo bym prosiła o link.

Ma ktoś może jakieś gazety z Panem Jarkiem?
Bardzo bym prosiła o skan.
Obrazek
tomek23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: sobota 09 paź 2010, 20:09

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: tomek23 »

Mysza pisze:Przyłączam się do prośby o dzisiejszą, w zasadzie wczorajszą, rozmowę bardzo polityczną.
ja również dołączam się do tej prośby
natalia1308
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 08 lis 2010, 19:35

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: natalia1308 »

Do "gwiazdeczka"
Już jakiś czas czytam to forum, choć się nie wypowiadam ;)
I myślę, że wszystko o co prosiłaś znajdziesz, wystarczy tylko cofnąć się do poprzednich stron :D
Pozdrawiam
anita.knapik@
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 13:59

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: anita.knapik@ »

Nigdy nie pisałam na tej stronie,bo nie przepadam za panem nadętym bufonem,przemądrzałym Kuźniarem,choć nie wiem czemu,ale od początku kiedy zaczęłam oglądać TVN24 czułam do niego jakąś antypatię! :mhm: Teraz wiem dokładnie czemu budzi we mnie odrazę i złą energię! :evil: Po tym co powiedział wczoraj u Szymona Majewskiego w wywiadzie U 1 Bator o panu Kamilu Durczoku,to był szczyt bezczelności i chamstwa,tak nie postępują ludzie,którzy razem pracują! :grozi: Chociaż dzisiaj wszystkie chwyty dozwolone,ale żeby jeszcze doczepił się do jego pracy lub tej historii z up.... stołem,to zrozumiałabym! :hmm: Ale potraktować kogoś w ten sposób to chwyt poniżej pasa panie mądraliński Omnibusie TVN-owski!Jak wygląda pan Kamil Durczok każdy widzi i nie sądzę,żeby to stanowiło problem dla tych co Go lubią i doceniają za coś innego niż uroda,a jest takich wielu-zapewniam! :lol: Za to stwierdzenie,że jest gruby i jeszcze pokazywanie,że ma odstający brzuch to już draństwo,żeby nie powiedzieć jakim innym epitetem określić to można!Zapewniam,że pan Durczok ma daleko lepszą pozycję w TVN-ie niż pan bufon Kuźniar i nie zdziwiłabym się jakby szybko skończył karierę po czymś takim!Ja pierwsza przybiję gwóźdź do trumny odejścia pana mieniącego się inteligentnym i taktownym panie Omnibusie!Ha,ha,ha!I wiem co panu jeszcze powiem na koniec,niech pan popatrzy na siebie w lustrze,bo to że jest pan chudszy nie oznacza,że ładniejszy. :P Ja choćby pan był ostatnim facetem na tej ziemi to wolałabym zostać samotna niż mieć coś z panem wspólnego! :spiewa: Niektórzy jak widać muszą nadrabiać muskułami i wyglądem,bo w głowie mają czarną dziurę i pustkę! :D Pan Kamil Durczok na szczęście nie musi i choć ma trochę kilogramów więcej to inteligencji,dowcipu i humoru oraz uroku osobistego Mu nie brakuje! :brawa: Panu wręcz odwrotnie humorzasty d....!Mam nadzieję,że pan to przeczyta i dotrze coś do pana mózgu,jeśli coś pan tam ma pod włosami! :twisted:
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Fabian »

Jasny gwint! Koniec Poranka z Jarkiem, bidula pewnie idzie już na tory lub nad rzekę. ;(
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: piotrek888 »

Fabian pisze:Jasny gwint! Koniec Poranka z Jarkiem, bidula pewnie idzie już na tory lub nad rzekę. ;(
A co, odchodzi z Poranka?
gwiazdeczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: niedziela 05 wrz 2010, 09:54

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: gwiazdeczka »

anita.knapik@ pisze:Nigdy nie pisałam na tej stronie,bo nie przepadam za panem nadętym bufonem,przemądrzałym Kuźniarem,choć nie wiem czemu,ale od początku kiedy zaczęłam oglądać TVN24 czułam do niego jakąś antypatię! :mhm: Teraz wiem dokładnie czemu budzi we mnie odrazę i złą energię! :evil: Po tym co powiedział wczoraj u Szymona Majewskiego w wywiadzie U 1 Bator o panu Kamilu Durczoku,to był szczyt bezczelności i chamstwa,tak nie postępują ludzie,którzy razem pracują! :grozi: Chociaż dzisiaj wszystkie chwyty dozwolone,ale żeby jeszcze doczepił się do jego pracy lub tej historii z up.... stołem,to zrozumiałabym! :hmm: Ale potraktować kogoś w ten sposób to chwyt poniżej pasa panie mądraliński Omnibusie TVN-owski!Jak wygląda pan Kamil Durczok każdy widzi i nie sądzę,żeby to stanowiło problem dla tych co Go lubią i doceniają za coś innego niż uroda,a jest takich wielu-zapewniam! :lol: Za to stwierdzenie,że jest gruby i jeszcze pokazywanie,że ma odstający brzuch to już draństwo,żeby nie powiedzieć jakim innym epitetem określić to można!Zapewniam,że pan Durczok ma daleko lepszą pozycję w TVN-ie niż pan bufon Kuźniar i nie zdziwiłabym się jakby szybko skończył karierę po czymś takim!Ja pierwsza przybiję gwóźdź do trumny odejścia pana mieniącego się inteligentnym i taktownym panie Omnibusie!Ha,ha,ha!I wiem co panu jeszcze powiem na koniec,niech pan popatrzy na siebie w lustrze,bo to że jest pan chudszy nie oznacza,że ładniejszy. :P Ja choćby pan był ostatnim facetem na tej ziemi to wolałabym zostać samotna niż mieć coś z panem wspólnego! :spiewa: Niektórzy jak widać muszą nadrabiać muskułami i wyglądem,bo w głowie mają czarną dziurę i pustkę! :D Pan Kamil Durczok na szczęście nie musi i choć ma trochę kilogramów więcej to inteligencji,dowcipu i humoru oraz uroku osobistego Mu nie brakuje! :brawa: Panu wręcz odwrotnie humorzasty d....!Mam nadzieję,że pan to przeczyta i dotrze coś do pana mózgu,jeśli coś pan tam ma pod włosami! :twisted:
Czy ja o czymś nie wiem? Pan Kuźniar był wczoraj u Szymona Majewskiego?
Pierwsze słyszę...
Obrazek
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: incognito »

gwiazdeczka pisze: Czy ja o czymś nie wiem? Pan Kuźniar był wczoraj u Szymona Majewskiego?
Pierwsze słyszę...
anita.knapik@ pisze:[...] Po tym co powiedział wczoraj u Szymona Majewskiego w wywiadzie U 1 Bator [...]
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Fabian »

Czy wyświetla mi się niepełna treść postu powyżej? Widzę same cytaty.
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: incognito »

Fabian pisze:Czy wyświetla mi się niepełna treść postu powyżej? Widzę same cytaty.
Wszystko oki. Po prostu na cytat odpowiada cytat :roll:
gwiazdeczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: niedziela 05 wrz 2010, 09:54

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: gwiazdeczka »

incognito pisze:
Fabian pisze:Czy wyświetla mi się niepełna treść postu powyżej? Widzę same cytaty.
Wszystko oki. Po prostu na cytat odpowiada cytat :roll:
Ale czy naprawdę wczoraj w programie był Pan Kuźniar?
Bo weszłam na stronę Szymona i nie ma o tym mowy...
Obrazek
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: pixie »

gwiazdeczka pisze: Bo weszłam na stronę Szymona i nie ma o tym mowy...
Tak jakby ;))
Ten śmieszny gostek (przepraszam, nie wiem jak go zwią[?]) był na meczu tvn vs politycy.. Podchodził do dziennikarzy i pytał : Durczok? Durczok?
Odpowiedzi podobne :D Żebrowski: Tak. Znaczy nie, ale ja wiem gdzie on jest. Grass:Prawie. .. Kuźniar: Nie, Duroczk to taki inny, z takim brzuszkiem o takim (i pokazał unosząc koszulę).. Taki grubasek?(zapytał ...ymm ten gostek..) taak właśnie taki jak ty..
gwiazdeczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: niedziela 05 wrz 2010, 09:54

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: gwiazdeczka »

Jutro zdaje się że nie będzie w Poranku Pana Jarka...
Coś mówił że zostawi gazety na jutro Panu Jakubowi.
Ciekawe kiedy znów będzie Pan Jarek.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości