Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Gosia1567
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 02 sty 2011, 10:24

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Gosia1567 »

Hejka wszystkich jestem tu nowa więc,napisze tak że Pan Ryszard Cebula myśli że jak wejdzie miejsce Joasi z PzP to więcej osób będzie oglądać i wstanie się najlepszy pogram który on poprowadzi,według mnie to ona była i jest najlepsza wprowadzeniu PzP ponieważ dawała siebie wszystko :)
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

Nigdy nie zdarzyło mi się oglądać "Uwagi" w TVN więc tego Cebulę widziałem i słyszałem po raz pierwszy dzisiaj w Poranku. Odniosłem wrażenie, że to wyjątkowy bufon: "Przez 8 lat prowadziłem najlepszy program interwencyjny w TV. A teraz PzP stanie się jeszcze bardziej najlepszym programem interwencyjnym w TV" - w tym duchu gadał. Życzę powodzenia, choć ze skruchą przyznaję, że bez Joasi to jak dla mnie PzP mogłoby równie dobrze zniknąć z anteny :nie:.
Fuxiasty
Początkujący
Początkujący
Posty: 112
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 13:32

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Fuxiasty »

nouze pisze:Ten Cebula powiedział w poranku że przyszedł do PzP bo myśli że może stać się on najlepszym programem interwencyjnym. Że niby dzięki niemu. Pięknie! A Porada wtórował mu tylko mówiąć że teraz to wszyscy już przed nim drżą. Czyli Joanna po prostu za słaba była według niego i szefostwa.
http://www.tvn24.pl/-1,1688069,0,1,rysz ... omosc.html
Gosia1567
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 02 sty 2011, 10:24

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Gosia1567 »

Jacek-t pisze:Nigdy nie zdarzyło mi się oglądać "Uwagi" w TVN więc tego Cebulę widziałem i słyszałem po raz pierwszy dzisiaj w Poranku. Odniosłem wrażenie, że to wyjątkowy bufon: "Przez 8 lat prowadziłem najlepszy program interwencyjny w TV. A teraz PzP stanie się jeszcze bardziej najlepszym programem interwencyjnym w TV" - w tym duchu gadał. Życzę powodzenia, choć ze skruchą przyznaję, że bez Joasi to jak dla mnie PzP mogłoby równie dobrze zniknąć z anteny :nie:.
Zgadzam się z tobą tej kwestii:(
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Wpadł ten Cebula na scene tam jak terminator siejąc postrach złym ludziom tego świata. :lol2:
Jak na razie z tych szumnych zmian to widzę likwidację mówniczki i zaczepne komentarze 8) Ale dalej nie zamierzam tego obserwować. Only Krynia :!: :brawa:
Troszkę pewnie to potrwa żeby sobie teraz dżingiel porankowy utożsamić w pamięci z Joasią, na podobę tego prostozpolskiego.
Aha, mam wielką nadzieję, że Asia będzie również w piątki :aniol:
Czekam(y)!
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Joanna Kryńska

Post autor: prze_kw »

Joaśka prowadziła "PzP" z wdziękiem i spokojem. Widać że poruszały ją te historie, ale na Boga, nie robiła z tego takiego show jak pan Cebula...
Liczą się tylko Fakty.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Dziś jest taka moda kto głośniej, kto bardziej kontrowersyjnie.
W sumie chyba po raz pierwszy się cieszę, że już Asia w tym nie będzie uczestniczyć. :stop:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

I tak oto nadeszła wiekopomna chwila! :lol2: Tyle czekałem na odejście z PZP, że aż nie wierzę. :tanczy: A o tym, że Aśka będzie teraz w Poranku i to z Marcinem dowiedziałem się dopiero wczoraj wieczorem. :spiewa: Normalnie jakby kamień z serca spadł. 8)
czerk pisze:show jak pan Cebula...
Oj tam, oj tam. Ważne, że Joannę udało się uwolnić z PZP, a teraz to już niech się dzieje z tym programem co chce. :aniol: Chociaż na pewno Joanna zawsze będzie już miała respekt do PZP. Nie wiem jak wypadł Cebula, bo nie oglądałem, ale trzeba przyznać, że jest w środowisku dosyć ceniony. Może się program jeszcze bardziej rozwinie, chociaż nie będzie się to raczej działo na moich oczach. :P
maxxx pisze:Aha, mam wielką nadzieję, że Asia będzie również w piątki
U mnie ta nadzieja graniczy z pewnością. 8) Chociaż w piątki to i tak raczej nie pooglądam.
Gosia1567
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 02 sty 2011, 10:24

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Gosia1567 »

czerk pisze:Joaśka prowadziła "PzP" z wdziękiem i spokojem. Widać że poruszały ją te historie, ale na Boga, nie robiła z tego takiego show jak pan Cebula...
Jestem tego samego zdania:)
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Joanna Kryńska

Post autor: incognito »

Ponieważ jest to 10000 post w tym wątku, pomyślałem że powinien być wyjątkowy. :)
Jako, że jakiś czas temu postanowiłem publicznie, że przebrnę przez cały ten wątek, chciałbym powiedzieć że w dużej mierze mi się to udało.
W "dużej mierze" - bo przed próbą sądziłem, że obejrzę każdą stronę. Jednak uczciwie powiem, nie zdawałem sobie sprawy jak ogromny jest to zapis. ;(
Toteż ok. 50 str. taktyki "krok po kroku", przerzuciłem się na krok "co 3 strony". (co i tak było sporym wyzwaniem dla mojego łącza internetowego, szczególnie gdy musiał pobierać 12 pełnowymiarowych capsów @epsztajnka w jednym poście :!: a taki przypadek miał miejsce np. 16 sty 2008 :lol2: )
Ale moim zdaniem, udało mi się choć na chwilę cofnąć w czasie i zobaczyć jak ten wątek ewoluował, jakich wydarzeń, emocji, uczuć był świadkiem (były nawet niezłe wiersze :) czy ciekawa historia o wymianie mejlowej z Joanną w celu przeprowadzenia wywiadu)
i jakich miał bohaterów (czyt. userów). Trudno jest w tym miejscu nie oprzeć się wrażeniu, że gdyby nie takie osoby jak: maxxx, epsztajnek, Camilo, Jacek-t (aktywni do dziś, nie wiem czy liczyliście, ale Wasza czwórka to około 5700 postów :!: ) czy (nieaktywni) adam, arczi, wątek ten miałby dziś jakieś 1500 postów (poziom Lelum Polelum Kingi Rusin) ;)
Przeglądając wątek, zgrałem sobie co ciekawsze capsy, fotki, oryginalne (photoshopowe) i mniej oryginalne, ale ukazujące urodę Joanny na przestrzeni ostatnich lat i pozwolę sobie je tutaj umieść, z myślą o nowych fanach / uczestnikach wątku (takich jak ja), którzy nie mają czasu na przewracanie tych 667 stron, a chcieliby zobaczyć choć cząstkę tego co kryje ten wątek.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ps. Miałbym ogromną prośbę do starszych stażem osób: ponieważ marzy mi się zobaczyć Joannę sprzed kilku lat w jakimś kawałku video, a te najstarsze linki już nic nie zawierają..
Czy mógłby ktoś być tak dobry i zamieścić coś z lat 05 / 06? (łączenie live, reportaż i serwis) :rydzyk:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: adam »

Skoro już mnie wywołano :rozglada: to napiszę 10000 odpowiedz :tanczy: Czytuję oczywiście wszystkie posty ale Joasię na żywo to nie często mam okazję oglądać - więc nie mam co pisać :nie:
''Starych i nowych '' fanów tego wątku pozdrawiam :D :D
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Ło matko :lol2: On żyje , huraaaaa :jupi: ;)
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Joanna Kryńska

Post autor: nouze »

Nie chciałem tego 10000 posta zajmować, więc teraz napiszę że ta ostatnia fotka co wrzucił incognito, ze świątecznej (ale nie pamiętam których świąt dokładnie) zajawki. To był właśnie ten moment, w którym po raz pierwszy tak "na poważnie" zwróciłem uwagę na Joasię. Ten makijaż zwłaszcza przykuł moją uwagę wtedy, i to że jakby inną stroną stała niż zwykle, ciągle siedziałem i czekałem na tę reklamówkę aż jeszcze raz pokażą:)
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Joanna Kryńska

Post autor: ziom »

Joanna prowadziła kiedyś popołudniowe Fakty w TVN?
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

nouze pisze:ale nie pamiętam których świąt dokładnie
Wielkanoc 2008 :aniol: Jako dowód kawałeczek bazi w prawym dolnym rogu, choć wiem, że trudno ją dostrzec przy czarującym pięknie Pani Redaktor na pierwszym planie. :aniol:
ziom pisze:Joanna prowadziła kiedyś popołudniowe Fakty w TVN?
Nie, ale u nas w wątku wszystko jest możliwe :lol2:
adam pisze:Czytuję oczywiście wszystkie posty ale Joasię na żywo to nie często mam okazję oglądać - więc nie mam co pisać
''Starych i nowych '' fanów tego wątku pozdrawiam
Nie no, nie może być, kogo ja tu widze :shock: Uszanowanie :lol2:
Oj tam nie masz okazji, poświęć się, budzik na 7 rano w weekend, nie takie wyrzeczenia wymaga fanowanie Joasi.;)

10 000 postów, wow :!: Już tu kolega incognito ładnie wszystko podsumował, ale ja powiem tylko jedno: NIGDY nie napisałem tu żadnego posta na siłę :nie: ZAWSZE czyniłem(czynie) to z największą przyjemnością.
W ogóle to miejsce jest dla mnie kultowe, taka trwała nić z maxxxem sprzed ponad czterech lat a dzisiejszym.
Tak wtrącając, to nigdy nie miałem/mam w zwyczaju udzielać się na forach internetowych. Ale wtedy jedyny raz złamałem swoją żelazna zasadę i przez Pania Redaktor Joanne Kryńską i Was zasady diabli wzięli. :hmm: :lol2:

Zarejestrowałem się jakoś dwa,trzy dni po tym jak pierwszy raz zobaczyłem Asie w tv, przy zdawało się nudnym zappingowaniu(modne słówko :spiewa: ). To był po prostu megazachwyt :!: :!: :!: :shock: Na początku nawet nie dosłyszałem jak się nazywa. Ale jak już tej wiedzy w następnym 'wejściu' live zaczerpnąłem to postanowiłem poszukać o Joasi jakiś informacji w necie. I prosta droga przywiodła mnie tu i...(nie, to nie będzie jeszcze to zadane wypracowanie nt. Joasi, zostawie sobie ta przyjemność na za czas niedługi..)cdn :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości