Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Fabian »

Byli w mniejszości, no dobra zdradzę ich troszkę zmieniając formę gramatyczną - była w mniejszości, jedna moja wirtualna znajoma. :P Tamto środowisko jest w porządku, większość lubi Asię. :D
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Joanna Kryńska

Post autor: piotrek888 »

rex88 pisze:Z lotnej dwójki reporterów też zrezygnowano?
Będą w przyszłym tygodniu :)
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

Joasia tęskni za latem i cały poranek domaga się zdjęć z plaży na Florydzie :tanczy: :lol2: .
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Chcę wierzyć, że dzisiejsza, klasyczna forma Poranków to efekt bezwładności po niedyspozycji zdrowotnej Joanny. W końcu pamiętamy , jak się fatalnie czuła tydzień temu, a scenariusza do takiego weekendowego Poranka nie przygotowuje się z dnia na dzień.
Tomasz2555
Bywalec
Bywalec
Posty: 717
Rejestracja: poniedziałek 14 lut 2011, 15:35

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Tomasz2555 »

A czytaliście to ?
http://www.poranektvn24.dbv.pl/news.php?readmore=132
Możliwe, że jestem opóźniony, bo mi to umknęło, jedynym usprawiedliwieniem, że jestem tutaj od niedawna ;)
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Na początku trochę nietypowo jak na mnie zaczne, krytycznie. :spiewa:
nouze pisze:Bardzo jestem ciekaw co się porankowym decydentom nie podobało w nowej formule prowadzenia, że postanowili z niej zrezygnować
Dla mnie jest to również zagadka nie mniej frapująca jak tajemnica trójkąta bermudzkiego(nawiązanie wstępne do Florydy).
Jednak moja intuicja mnie nie zawiodła, bo podczas, gdy wszyscy byliśmy zachwyceni nową formułą, ze mną włącznie, zostawiłem sobie 1% rezerwy dla nieobliczalności tvnu. I wygląda na to, że szybko przyszło bolesne zderzenie z ziemią..
Naprawdę nie jestem w stanie pojąć co im nie pasowało. Moim zdaniem to było świetne odświeżenie tygodniowych wydań, tymbardziej, że weekend to czas, gdzie można podjąć więcej niepolitycznych tematów. Bo to, że Joasia spisywała się świetnie jest bezdyskusyjne! 8) Dobrze, że chociaż niestrudzonych reporterów zostawili, dobrodzieje. :spiewa:
epsztajnek pisze:Chcę wierzyć, że dzisiejsza, klasyczna forma Poranków to efekt bezwładności po niedyspozycji zdrowotnej Joanny.
Ja też chcę. ;( Tylko ta wiara powstrzymała mnie od użycia mocniejszych słów powyżej. :cicho:
Jacek-t pisze:Joasia tęskni za latem i cały poranek domaga się zdjęć z plaży na Florydzie . :tanczy:
Miami beach. :lol2: To ode mnie dostanie ujęcie z lotu samolotu. :lol2:

Obrazek

I palmy florydzkie :tanczy:
Obrazek
Tomasz 2555 pisze:A czytaliście to ?
Czytaliście,ale dobrze, że jesteś czujny.Nie wiem czy jest jakaś medialna aktywność Joasi o której byśmy nie wiedzieli. :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Joanna Kryńska

Post autor: piotrek888 »

maxxx pisze:Czytaliście,ale dobrze, że jesteś czujny.Nie wiem czy jest jakaś medialna aktywność Joasi o której byśmy nie wiedzieli. :lol2:
W przyszłym tygodniu, oj co to będzie za medialna działalność :lol2: :lol2:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Może wybierze się z Marcinem na kurs tańca ? :mhm: :rozglada:
W końcu mamy karnawał :lol2:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Od czasów tańca Kuźniara z nijaką Sandrą Lewandowską z Samoobrony dawno nikt z newsów publicznie nie pląsał.
Nie licząc ujęć z Balu Dziennikarzy etc Więc dlaczego nie? :lol2:
Najpierw jednak proszę wrócić do starej/nowej formuły weekendowej :uwaga: :ban:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

maxxx pisze: Najpierw jednak proszę wrócić do starej/nowej formuły weekendowej :uwaga: :ban:
Niestety, chyba nic z tego, już nawet zapowiedź tekstowa Poranka wróciła do starej formuły "prowadzi Marcin Żebrowski" :( :evil: .
gwiazdeczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: niedziela 05 wrz 2010, 09:54

Re: Joanna Kryńska

Post autor: gwiazdeczka »

Jacek-t pisze:
maxxx pisze: Najpierw jednak proszę wrócić do starej/nowej formuły weekendowej :uwaga: :ban:
Niestety, chyba nic z tego, już nawet zapowiedź tekstowa Poranka wróciła do starej formuły "prowadzi Marcin Żebrowski" :( :evil: .
Muszę powiedzieć że podoba mi się kiedy prowadzącym Poranek w weeken jest Marcin Żebrowski a Joanna Kryńska prowadzi serwisy. Role muszą być podzielone i nie bardzo podobała mi się nowa forma Poranka. Dobrze jest tak jak jest teraz wreszcie wszystko wróciło do normy.
Obrazek
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Joanna Kryńska

Post autor: nouze »

Dlaczego muszą i po co komu norma? Poranek w nowej odsłonie był zdecydowanie ciekawszy niż "klasyk", Joanna wprowadzała spore ożywienie w rozmowach z gośćmi, sobotni przegląd prasy również był bardziej urozmaicony, prowadzony z dwóch perspektyw. Nawet samo zapowiadanie kolejnych materiałów czy łączeń z reporterami, raz przez Asię raz Marcina przełamywało pewną monotonię. Tym bardziej że teraz prowadzący sam przedstawia skróty informacji i ciągle tylko Żebrowski na ekranie. Świetnie oddaje to również dzisiejszy tekst Marcina, kiedy przed serwisem powiedział że za chwilę będzie pogoda, ale najpierw "przerwa" (o serwisie Asi). :?
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Joanna Kryńska

Post autor: piotrek888 »

nouze pisze:Świetnie oddaje to również dzisiejszy tekst Marcina, kiedy przed serwisem powiedział że za chwilę będzie pogoda, ale najpierw "przerwa" (o serwisie Asi). :?
Zarówno Marcin jak i Joa myśleli, że będzie przerwa reklamowa, widać to po ich minach zresztą. Na pewno nie powiedziałby tak o serwisie. Nowej formuły brakuje. Bardzo! Wprowadzało powiew czegoś nowego, jakiegoś urozmaicenia. Przeglądy prasy i rozmowy z gośćmi - rewelacja, ale jak wiemy, TVN zawsze rezygnuje z rzeczy, które widzom przypadają do gustu.
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Joanna Kryńska

Post autor: nouze »

piotrek888 pisze:Zarówno Marcin jak i Joa myśleli, że będzie przerwa reklamowa, widać to po ich minach zresztą
Możliwe, to nawet nie o to chodzi. Ale zwróć uwagę jak idealnie pokazuje to obecną rolę Asi w Poranku - rolę "przerwy na serwis". Wszystko byłoby cacy, jakby najpierw nam nie dali tego nowego Poranka a potem nie zabrali, i to bez żadnego powodu (przynajmniej ja o niczym nie wiem).
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

I tak o to z szumnie zapowiadanych przed nowym rokiem wielkich zmian w Poranku wyszły nici. Zdaje się, że jedyną nadzieją na powiew świeżości pozostają reporterskie wypady Joasi i Marcina. Oby chociaż one przetrwały :rydzyk: .
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 39 gości