Anna Jędrzejowska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

Nie mogłem sobie odmówić wrzucenia tych kilku niecodziennych ujęć :lol2:
Tylko po co było zakładać dwie bluzki pod marynarkę? Ten skromny topik w zupełności by wystarczył. Zwłaszcza przy jednej z postaw pod koniec serwisu o 14 :ech:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: epsztajnek »

nouze pisze:Ten skromny topik w zupełności by wystarczył. Zwłaszcza przy jednej z postaw pod koniec serwisu o 14
Chodziło ci o to wymowne wysunięcie do przodu hmmm.... :red: torsu towarzyszące zaproszeniu na kolejny serwis ? :devil:
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

Tak, a o jakim wymownym geście pisałeś wcześniej, z tą myszką? :lol2:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: epsztajnek »

Oj, a co kolega taki ciekawy ? :lol2:
Po prostu uznałem, że źle zredagowałem poprzednia wypowiedź i ją usunąłem.
Pojecie gest kojarzy się z ruchem rąk, a to było takie zmysłowe rozchylenie klap marynarki bez pomocy rąk :lol2:
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

Aaaa... nie no, to w porządku. Bo oczywiście to z myszką mi się z niczym nie skojarzyło, i nie wiem w ogóle skąd taki pomysł :spiewa: :red:
Tak poza tym, to ta scena pochylenia i uśmiechu zarazem, była po materiale z Czesławem co śpiewa. Niedawno J.Kuźniar w Poranku wspominał że jedna z koleżanek "która właśnie przyszła do pracy" prosiła aby go z nim koniecznie zapoznać, tylko że nie może jej wymienić z imienia i nazwiska. A to była pora kiedy schodzi się dzień na żywo i tego dnia również były dwie Anny... :mhm:
winek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: poniedziałek 04 maja 2009, 21:58

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: winek »

nouze pisze:... Bo oczywiście to z myszką mi się z niczym nie skojarzyło ...
Akurat :klamca: całe szczęście, że nie zamieściliście tu "myszki" w wersji ruchomej :grozi: :xx: tak tak, Panowie.. Święta Inkwizycja nigdy nie śpi, nawet w święta 8)
Obrazek

Cały dzisiejszy dzień upłynął pod znakiem jaj.
Kurze, kacze, indycze.. słowem jaja z całego świata.
Mało tego, nie zabrakło nawet jaj dinozaurów (obrazek poniżej) :lol2:
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

Przez tę mychę, nawet nie zwróciłem wcześniej uwagi że Ania tak smakowicie na tle ciasta tam się prezentuje. :twisted:
Hmmmm... Ania i ciasto, Ania z ciastem... :mhm:
Ania w cieście! O! To by dopiero była prawdziwa babka wielkanocna, nie podzieliłbym się Ani kawałeczkiem. :lol2:

Jak zwykle nie pomyślałem i przed napisaniem wczorajszego posta, nie obejrzałem wywiadu z tym śpiewakiem. Pod koniec Jarosław wyciągnął kartki i kazał Czesławowi pisać autografy, na początek - dla Anny :!:
Czyli jednak! Normalnie pomyślałbym że chodzi o Kalczyńską, ale ten wcześniejszy zakaz zdradzenia nazwiska telewidzom bardziej mi do naszej Anny pasuje. Takie mam wrażenie w każdym razie.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: epsztajnek »

Dziewczyny się chyba zmówiły na dzisiaj co do stylu marynarskiego ;)
Rano Joanna, teraz Anna : :mhm:
Tylko, że Anna nie nosi chyba dżinsowych spódniczek :lol2:
rex88
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 485
Rejestracja: czwartek 21 gru 2006, 20:57

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: rex88 »

W ogóle chyba nie nosi spodniczek.
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

epsztajnek pisze:Rano Joanna, teraz Anna
...i Kamila, choć kolor już nie ten. :lol2:
Obrazek

Gdyby nie spódniczka Asi ( :jupi: ), to bluzka w paski byłaby niewątpliwie częścią garderoby dnia.
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

Doczepili Annie kotylion po przerwie :)
A tak w ogóle to spodziewałem się że Ania dzisiaj się pojawi. Tak pewnie będzie w przypadku wszystkich wydań specjalnych w porze około-dnż.

Bo to NUMER 1 JEST :!:
I basta! :lol2:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: epsztajnek »

nouze pisze: A tak w ogóle to spodziewałem się że Ania dzisiaj się pojawi. Tak pewnie będzie w przypadku wszystkich wydań specjalnych w porze około-dnż.
Fakt, symbolicznie zaznaczyłaswoją obecnością powagę dzisiejszego wydania. Bo raczej się nie napracowała :devil:
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

Tylu gości miał Jarosław rano, że myślałem że dla Anny nic nie zostanie.
Obrazek

Do tego dwa zaległe shoty z niedzieli:
Obrazek
Obrazek

Wiem :stop:
Słabe. Ale tak jak pisał @epsztajnek
epsztajnek pisze:symbolicznie zaznaczyła swoją obecnością powagę dzisiejszego wydania
...a na samym ekranie jeszcze bardziej symbolicznie ;(
A do tego w hi-res byłoby lepiej się przyjrzeć temu drugiemu zwłaszcza, ale kolega @winek zagląda tu niestety tylko od Święta.

Korzystając z okazji. :>
Wczoraj wieczorem, postanowiłem zajrzeć na ostatnią stronę tematów w załodze, z ciekawości zobaczyć jakie wątki umarły śmiercią naturalną. I znalazłem taki: "Znienawidzony(a) prezenter(ka) Faktów i serwisów inf."
Niezłe, złowieszcze kurde, można zajrzeć - pomyślałem sobie, po czym zajrzałem.
Ankieta jak ankieta, ale najbardziej przykuł moją uwagę pierwszy post założyciela tematu - Pana Moderatora na literkę M.
Cóż w tym poście interesującego? Ano, takie coś:
Anna Jędrzejowska - [...]ogólnie beznadziejna i brzydka. Pewnie gdyby miała miotłę, to niestety odleciałaby ze studia[...]
No! Prawda że ładnie? :brawa: :>
Piszę o tym nie po to żeby to skomentować, gdyż: a) wiele wody w Odrze od tego czasu upłynęło, b) jestem miły (i piękny!*) c) generalnie zadzierając z moderatorem nic dobrego mnie nie czeka. :devil:
Ale piszę dlatego, aby sobie ulżyć. Bo swego czasu nieco żałowałem jaką opinię (aktualną, szczerą acz niepotrzebną) wyraziłem o Beacie Tadli; okazuje się że jednak wypada w taki sposób pisać.

*autentyk, z wyjątkowo aksamitnych ust, niestety tylko raz... :mhm:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: epsztajnek »

nouze pisze:...a na samym ekranie jeszcze bardziej symbolicznie
A do tego w hi-res byłoby lepiej się przyjrzeć temu drugiemu zwłaszcza, ale kolega @winek zagląda tu niestety tylko od Święta.
Te to drugie ujęcie rzeczywiście musiało być mocno symboliczne , bo pozostało w ogóle nie zauważone przez mój sprzęt przy szybkim przewijaniu :(
A szkoda , bo fajne ujęcie. A kiedy były ujęcia z Rzymu, a ze studia sam dźwięk , myślałem , że to cały czas Katarzyna się produkuje.
Anna Jędrzejowska - [...]ogólnie beznadziejna i brzydka. Pewnie gdyby miała miotłę, to niestety odleciałaby ze studia[...]
Widzisz Kolego, ( piszę Kolego, bo znowu odruchowo chciałem nazwać ciebie szumem :devil: ) nie tylko we mnie w tamtym czasie Anna wzbudzała złośliwe skojarzenia :>
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

epsztajnek pisze:A kiedy były ujęcia z Rzymu, a ze studia sam dźwięk , myślałem , że to cały czas Katarzyna się produkuje.
Uuuu, to pewnie seniorskie ucho również Ani w ostatnim "Ciąg dalszy nastąpił" nie dosłyszało. :devil:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot], Google [Bot] i 18 gości