Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

duÂże oczy swiadczÂą o moim zdziwieniu bo z tego co wiem to kazimiera jest wojujÂącÂą feministkÂą a takich raczej nikt sobie za Âżone nie bierze :D :arrow:
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

To moÂże Kazia ma Âżone? :wink:
aniab
Początkujący
Początkujący
Posty: 81
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 15:37
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: aniab »

Wydaje mi sie, jestem prawie pewna ze gdzies sÂłyszaÂłam, ze jednak ma meÂża... Moge sie mylic.
"mocne ogniwo" Ty nic o tym nie wiesz? jestem zaskoczona :!: Jak sie dowiesz dokladnie to poinformuj nas o tym :)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

wÂłaÂśnie szukajÂąc czegoÂś na temat Kazimiery trafiÂłem na jej rozmowĂŞ z jednym z uczestnikĂłw teleturnieju:
- Marcinie, czy ty jesteÂś rasta?
- Nie, nie jestem rasta. Nie za bardzo mogĂŞ byĂŚ rasta, ÂżyjÂąc w Polsce.
- Dlaczego? Bo co, bo ziele jest zakazane?
- Nie, nie chodzi o ziele. Akurat ziele moim zdaniem nie jest najwaÂżniejsze w rastafanizmie.
- No, ale doœÌ przyjemne, nie?
- A prĂłbowaÂłaÂś?
- Pewnie! W czasach, kiedy byÂło legalne.
- A kiedy to byÂło?
- Dawno, dawno, w zamierzchÂłej przeszÂłoÂści!
- No to bardzo, chyba w twojej mÂłodoÂści. To bardzo dawno.
ÂŹrĂłdÂło: "http://pl.wikiquote.org/wiki/Kazimiera_Szczuka"
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :arrow:
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

pamietam doskonale ten tekscior jakos niedawno chyba byl w programie, zreszta musze go pamietac bo ogladam kazdy odcinek hehehe :D :D :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

arrow.pablo wojujace feministki tez mog¹ mieÌ me¿ów i kochanków, niczym sie nie róznia w tym wzgledzie od kobiet niefeministek. Tylko wiecej od nich wymagaja, wiem coœ na ten temat. Co do meza Kazi nie s³ysza³am kto to jest ale przeciez moze trzyma go w sekrecie, bo jak juz gdzieœ ustalilismy kazia nie zachowuje sie jak gwiazda i nie musi sie z ewntualnym me¿em pokazywac :)
a co do tego tekstu o paleniu trawy to chyba to byÂły takie zarty, a koles wypowiadaÂł Âże jest przeciwko korporacjom, a przyszedÂł do tvn (korporacji) zeby wygrywac forse :)
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

musze poszukac jakiech informacji o zyciu osobistym kazi, ale poki co nic nie wiem o mezu, nie podaruje sobie tego, musze to wiedziec....szkoda ze jutro nie ma ogniwa nie wiem jak to przetrwam... :? :?
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

a miaÂłes taka swietna okazje zeby sie zapytac jej osobiscie czy ma kogoÂś :? ale poszukaj i daj znac, bo ja tez bym chciaÂła wiedzieĂŚ... i ciekawi mnie tez czy paliÂła ta trawe w koncu czy nie? Ja tez ÂżaÂłuje ze jutro nie ma ogniwa tylko jakis beznadziejny film, homantyczny :? ... to nie fair, bo ogniwo jest tylko trzy razy w tygodniu :cry:
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

ty tesh bedziesz miala okazje sie zapytac hehehe, masz sie zglosic i koniec :D :D :D :D , ale tak glupio podejsc do niej i sie wypytywac hehehe, moze bedzie jakis czat z nia niedlugo to wtedy wejde i wysle takie pytanie :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
aniab
Początkujący
Początkujący
Posty: 81
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 15:37
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: aniab »

To dobrze, Âże zapytalam sie o jej mĂŞza, teraz masz co robic :wink:

WÂłasnie jest za maÂło chatĂłw, powinien byc z KaziÂą i oczywiscie z Ewa Drzyzga :!:
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

Mysle Âże tobie by prĂŞdzej powiedziaÂła, musilabys ja jednak najpierw upic :D ÂżartowaÂłam oczywiscie :D Ale ja jednak sÂądze ze Kazia nie zachowuje sie jak typowa gwiazda i nie mĂłwi o swoim zyciu prywatnym, raczej jak ma okazje sie wypowiadac to mĂłwi o swoich pogladach, ona woli powazne tematy, na przykÂład byÂł niedawno na onecie czat z kazia ale o aborcji, nie byÂło ani jednego pytania prywatnego a jak ktos sie zapytaÂł dlaczego ten temat porusza czy miaÂła jakies doswiadczenia to ona sie z tego jakos sprytnie wymixowaÂła, ale poglady ma takie same jak ja :!: to znaczy na odwrĂłt ja mam takie same.
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

ja mysle ze ja rowniez zaczynam sie powoli utozsamiac z pogldami kazi a to tylko dlatego ze ona mi strasznie imponuje :D :D :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

no wÂłasnie kazia chciaÂłaby oswiecac baby ale facetĂłw tez nie zaszkodzi :) zwÂłaszcza tych mÂłodych, bo starych trudno nawrĂłcic :) polecam ci jej ostatnia ksiazke :lol:
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

czytalas jushmilczenie owieczek, opowidz cos ja musze ja koniecznie przeczytac :D :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

czytaÂłam :) jest swietna :) bardzo wielowatkowa sa tam opisy z zycia i z literatury, musze przyznac ze Kazia uÂżywa oryginalnego jezyka, cytuje, niektĂłrzy by sie oburzali na sÂłowo"kurwa" jĂŞst tam kilka takich fragmentĂłw z jej zycia typu "w latach 80-tych XX wieku jako trudna nastolatka, ktĂłra nie zdawaÂła z klasy do klasy i zostaÂłam przeniesiona do katolickiej szkoÂły gdzie poddaÂłam sie redukacji" to oczywiscie nie jest tak dokÂładnie tylko w skrĂłcie albo "byÂłam przypisana do WydziaÂłu Polonistyki na KUL-u jako wieczna studentka", pokazuje ze nie jest takim ideaÂłem ale generalnie te fragmenty opisywaÂły jakas historie zwiazanÂą z tematem,ale ona opisuje tak naturalnie, nie wiem jak to okreslic gawedziarsko, chociaz temat bardzo trudny i niefajny.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 21 gości