Anna Jędrzejowska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: epsztajnek »

Ech, polityka ramówkowa TVN24 jest całkowicie pozbawiona sensu, od dawna wiadomo :D13
Skoro wczoraj Dagmara powiedziała "Do widzenia do poniedziałku", byłem przekonany, że dziś ramówka świąteczna.
A tymczasem ... :D21
... a Anna, taka piękna dziś była :D24
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

A bo gdyby senior słuchał wczoraj Ani, to by wiedział że dziś też program będzie.

Lecz ja też walę głową w ścianę, bo niechcący skasowałem dzisiejszy występ przed dokładniejszym "ocapsowaniem" :D24
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: ziom »

epsztajnek pisze:Ech, polityka ramówkowa TVN24 jest całkowicie pozbawiona sensu, od dawna wiadomo :D13
Skoro wczoraj Dagmara powiedziała "Do widzenia do poniedziałku", byłem przekonany, że dziś ramówka świąteczna.
Dagmara powiedziała do zobaczenia w piątek. Ja też głownie patrzę na Dagmarę ale radzę jej też czasem dokładniej słuchać kolego :D.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: epsztajnek »

@Ziom, przypomniałeś mi znane, stare powiedzenie:
jeśli ktoś podejdzie do ciebie na ulicy, i powie ci, że jesteś pijany, zaśmiej mu się w nos
jeśli druga osoba zrobi to samo, zastanów się
jeśli trzecia osoba zrobi to samo, wróć do domu i połóż się spać

Cholera, jakaś depresja mnie dzisiaj dopadła, a czepiam się Bogu ducha winnych ludzi :D14
nouze pisze:Lecz ja też walę głową w ścianę, bo niechcący skasowałem dzisiejszy występ przed dokładniejszym "ocapsowaniem"
Współczuję. Znam ten ból. Zbyt szybkie wciśnięcie nie tego klawisza na pilocie . Boli jak cholera.
Ostatnio zmieniony czwartek 23 cze 2011, 19:09 przez epsztajnek, łącznie zmieniany 1 raz.
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
nostromo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 183
Rejestracja: poniedziałek 02 paź 2006, 16:37

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nostromo »

Widać telewizja przestała widzieć Jędrzejowską w dniu na żywo (albo jej samej się znudziło) a nadto nie ma konkretnego pomysłu co ma z nią robić. Program żadna rewelacja, czas antenowy do bani (kiedy wszyscy zaczynają stać w korkach). Jak wrócą z pracy i włączą TV to będzie akurat po programie.Choćby nie wiem jak chciała Anka to mało kto "będzie na nią czekał" w tym czasie.

Kiedyś mogła wykazać się w magazynie 24 h, ale się skończyło i z autorskimi programami zostali inni. 15 na żywo to, sorry ale jednak badziew przy tamtym co było.

Do tego kolejne porcje paskudnej farby do włosów. A ruda fryzura w zestawieniu z kompletem jeansowym to był po prostu koszmar.
Może to szaleństwo, ale jest w tym metoda.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: epsztajnek »

nostromo pisze:Widać telewizja przestała widzieć Jędrzejowską w dniu na żywo (albo jej samej się znudziło)
Stawiam na tę drugą hipotezę :devil:
Program żadna rewelacja,
15 na żywo to, sorry ale jednak badziew przy tamtym co było.
Czuję, że będzie to ewaluować w stronę układu "Kryńska + PzP" , czyli program będzie się oglądać wyłącznie dla samej Anny ( piszę o sobie )
Do tego kolejne porcje paskudnej farby do włosów. A ruda fryzura w zestawieniu z kompletem jeansowym to był po prostu koszmar.
Jesteś pesymistą, a ja - w tym względzie - optymistą : zawsze może być gorzej ( Anna już nie raz udowadniała, że miewa szalone pomysły ) :devil:
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

nostromo pisze:Do tego kolejne porcje paskudnej farby do włosów. A ruda fryzura w zestawieniu z kompletem jeansowym to był po prostu koszmar.
No tak, włosy tylko długie, czarne i o 21.00. Inaczej koszmar i to paskudny. Bardzo ładnie wyglądała w tej kurtce dżinsowej, fryzurka była nie do końca doczesana, buźka trochę się świeciła, przez co był to taki niespotykany w przypadku Anny "casual" :aniol: (prawie).

Dla kogoś kto lubił dnż, to program ciekawy. Rozwija tematy, dokładniej je przedstawia niż w formie porozrzucania po różnych serwisach. Jak ktoś nie może oglądać dnż, to znajdzie to wszystko w 15 na żywo.
Jednak nie będę tu kłamał, że z pasją i popcornem czekam na kolejne materiały reporterów :stop:
Dla mnie przede wszystkim w programie są ciekawe, dynamiczne ujęcia kamery; to z lewej, to z prawej, cała Anna lub od pasa w górę, nawet z tyłu albo i na same nogi na koniec programu. I raz i dwa, przebieżka, obrocik i na opak. Oczywiście to też pewnym konserwatystom nie odpowiada, bo lepiej żeby było "spod ekranu". Spod ekranu to może sobie Juliusz Kaszyński wykresy przedstawiać.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: epsztajnek »

nouze pisze:I raz i dwa, przebieżka, obrocik i na opak
i już kolejny ciuszek fruwa w powietrzu ...
Ech, tak to malowniczo opisałeś, że aż mi się skojarzyło :xx: :red:
nostromo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 183
Rejestracja: poniedziałek 02 paź 2006, 16:37

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nostromo »

Jak ktoś nie ma czasu na TV i dnż, to prędzej znajdzie czas na rzut oka do internetu na tvn24.pl.
Piętnasta to czas korków a nie "prajm tajm". Może to przykre dla wielbicieli Anny i jej samej ale prawdziwe....

Tak, wolałbym intensywny wieczór z Jędrzejowską niż z Rymanowskim. Albo poranek z "Kawą"...
Może to szaleństwo, ale jest w tym metoda.
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

Tak do tego podchodzić i szukać dziury w całym można zawsze. Napisałem zresztą kiedyś dość obszernego posta o tym że mocno wątpię aby któregoś dnia oddali Annie wieczorną publicystykę. Taki program jak 15 na żywo rzeczywiście nie jest w prime time, nie jest "rewolucją Jędrzejowskiej" jak i nie jest też na miarę zasług i doświadczenia Redaktor Anny. Mimo to, wyjście z Dnia na żywo i zza stołu prezenterskiego to chociażby wizualnie pozytywna zmiana (nie, nie wsadzam palców do gardła na widok wirtualnego studia :devil: ). Pewnie że gdyby nie Anna to bym tego nie oglądał i w tym sensie zgodzę się z @epsztajnkiem że analogia do PzP i Joanny nasuwa się sama. Ale z drugiej strony, tam nie było tak obfitej uczty dla naszych ślepiów, jaką serwują nam kamery w 15 na żywo :grozi:
nostromo pisze:Może to przykre dla wielbicieli Anny i jej samej ale prawdziwe....
Przykre, przykre... wielbiciel nie mazgaj, jedyne co wielbiciela wytrąca z równowagi jest to, że przez te opinie o programie (pod różnymi artykułami) które w 95% są negatywne, nowość pewnie zniknie z ekranu z końcem wakacji. A wtedy znowu dnż, klepanie przez 5 godzin z promptera i nuda, zamiast krótkiego acz ciekawego, dynamicznego spotkania z widzami.
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: ziom »

Myślę że stację informacyjną ogląda się ze względu na ciekawość świata a nie na to w co ubierze się jakaś prezenterka. Po za tym z całym szacunkiem dla Jędrzejowskiej o wiele ładniejsza jest na przykład Dagmara Kaczmarek-Szałkow.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

A ja myślę że spłycasz, bo to że ten czy inny program oglądam ze względu na prezenterkę i o prezenterce akurat lubię dyskutować na forum, to nie znaczy że na istotne wydarzenia reaguję ziewnięciem i wzruszeniem ramionami. Programowi niczego pod merytorycznym względem nie zarzucam. A główny zarzut ciekawych świata forumowiczów to studio 3D.
ziom pisze:o wiele ładniejsza jest na przykład Dagmara Kaczmarek-Szałkow.
Poprawka - twoim zdaniem jest ładniejsza. Moim nie.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: epsztajnek »

nouze pisze: jedyne co wielbiciela wytrąca z równowagi jest to, że przez te opinie o programie (pod różnymi artykułami) które w 95% są negatywne, nowość pewnie zniknie z ekranu z końcem wakacji.
Podzielam twój pesymizm. Ale program zostanie zdjęty nie przez złośliwe komentarze fanów lotów kamerowych i dynamicznego montażu , ale po prostu zadecyduje bożek współczesnych telewizji - oglądalność ( a raczej jej brak ) Tu się zgodzę z @nostromo - to nie jest "prime time" :(
Jedyna pociecha - co sobie nagramy, to nasze :)
nostromo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 183
Rejestracja: poniedziałek 02 paź 2006, 16:37

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nostromo »

A wtedy znowu dnż, klepanie przez 5 godzin z promptera i nuda, zamiast krótkiego acz ciekawego, dynamicznego spotkania z widzami.
A to już nie moja wina że nie chcą Anki wieczorem, tylko promują Rymanowskiego i innych. "Kawa..." też miała zniknąć a jednak Rymanowski utrzymał się.
Może to szaleństwo, ale jest w tym metoda.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: marcin3usb i 10 gości