TVN Style

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

arrow.pablo pisze:nieeeeee, to pewnie zapowiedÂź programu "Pomaluj sobie oko" :D :arrow:
:D :D :D :D :D :D :D :D :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

no proszĂŞ, znowu rozbawiÂłem ÂŁukasza, jestem z siebie dumny :D

a tak caÂłkiem powaÂżnie to nie widziaÂłem tej reklamy, no ale wiele mogloby wskazywaĂŚ na big bradera bo przeciez oko jest symbolem tego programu, poÂżyjemy zobaczymy :arrow:
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

ja sie modle o powrĂłt Big Brothera bo:
1). Niech Polshit zrozumie Âże Bar jest najgÂłupszym, najgorszym i najmniejintekigentnym widowiskiem (nie reality show) telewizyjnym!!!

2). B.B. To mĂłj ulubiony program!!!!

_____
Andy mam proÂśbĂŞ opisz dokÂładnie tĂŞ zapowiedÂź!
Żartowałem.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Zdecydowanie Big Brother. To w tym stylu. Ponadto jak ma byĂŚ na wiosnĂŞ to zanim castingi itd. to juÂż najwyÂższy czas :D Extra :wink:
Ostatnio zmieniony czwartek 11 lis 2004, 08:41 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
Andy
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 01 lis 2004, 22:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andy »

Kwiatek,

A wiec wszystko jest w bialych tonacjach. WidaÌ lustro, poŸniej reke kobiety ktora zaczyna malowac na nim szmink¹ male kó³ko, zamalowuje je. Pozniej dorysowuje reszte oka (to najpierw namalowane ko³o staje sie Ÿrenic¹). Na samym koùcu s¹ jakby male zaklucenia w obrazie i koniec zapowiedzi. Ca³oœÌ trwa z 10 sekund.
Ostatnio zmieniony wtorek 02 lis 2004, 18:32 przez Andy, łącznie zmieniany 1 raz.
aniab
Początkujący
Początkujący
Posty: 81
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 15:37
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: aniab »

hm... to bardzo ciekawie... Ale myslicie, Âże znow puszcza BB, w koĂącu wielki brata juz nam sie pokazaÂł... :?:
ariwederczi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:48

To bĂŞdzie Big Brother!

Post autor: ariwederczi »

Wszystko wskazuje na to, Âże jednak chodzi o czwartÂą edycjĂŞ Big Brothera.

Jaros³aw Ostaszkiewicz (Wielki Brat) zerwa³ wspó³pracê z Polsatem, w którym robi³ za g³os w programie "K³amca". Niewykluczone, ¿e wróci³ do TVN-u.

NapisaÂłem mejla do TVN-u z pytaniem o tĂŞ zapowiedÂź i "Big Brothera". Dam znaĂŚ, jak odpiszÂą (o ile w ogĂłle). :)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Re: To bĂŞdzie Big Brother!

Post autor: Maciek »

ariwederczi pisze:NapisaÂłem mejla do TVN-u z pytaniem o tĂŞ zapowiedÂź i "Big Brothera". Dam znaĂŚ, jak odpiszÂą (o ile w ogĂłle). :)
Nie liczyÂłbym na to... :wink: A nowy "Big Brother"? Czemu nie! Byle nie z SoÂłtysikiem... :twisted:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Martyna Wojciechowska i Hubert UrbaĂąski <= byÂłoby ok.

albo...

Martyna Wojciechowska i Zygmunt Chajzer :)


TeÂż by byÂło ok :wink:
Ostatnio zmieniony czwartek 11 lis 2004, 08:42 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

nie nie, tylko nie Chajzer, ju¿ lepiej Urbaùski, a Martyna pewnie nie bêdzie chcia³a BB prowadziÌ i wezm¹ Mo³ek albo wypromuj¹ jak¹œ now¹ :arrow:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

arrow.pablo pisze:a Martyna pewnie nie bĂŞdzie chciaÂła BB prowadziĂŚ
Dlaczego tak uwaÂżasz :shock:
Ostatnio zmieniony czwartek 11 lis 2004, 08:42 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

bo ma na gÂłowie swoje wycieczki ktĂłre pewnie chciaÂłaby kontynuowaĂŚ, a na razie i tak nie jest w stanie prowadziĂŚ czegokolwiek, poza tym moÂże po prostu nie ma juÂż na to ochoty, nie wiem, tak tylko myÂślĂŞ gÂłoÂśno :arrow:
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Nie wiem jak teraz na to patrzy, ale po pierwszej edycji mĂłwiÂła jak bardzo chciaÂłaby prowadziĂŚ kolejne. ÂŻe co prawda to jest mĂŞczÂące itd. ale praca ta daje duÂżo satysfakcji. A pytano jÂą o to czĂŞsto, bo wtedy Miecugow dla przeciwieĂąstwa mĂłwiÂł, Âże na pewno nie poprowadzi nastĂŞpnych edycji. Nie pamiĂŞtam juÂż co mĂłwiÂła po trzeciej.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

pewnei po 3 edycji nic nie mĂłwiÂła bo nikt kolejnych edycji wtedy nie planowaÂł, Bitwa miaÂła tak ÂżenujÂący poziom ze tvn zorientowaÂł sie ze lepiej sobie z tym formatem dac spokĂłj :arrow:
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

DÂłuÂższy zwiastun z 3.11(1,6 MB).
ÂŚciÂągaĂŚ -zapisz element docelowy jako...
Ostatnio zmieniony środa 03 lis 2004, 23:16 przez Grzesioo, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości